مجله لوازم خانگی

تعمیر و عیب یابی اتو دلمونتی Delmonti | نمایندگی اتو دلمونتی در تهران

اتو دلمونتی یکی از بهترین محصولات تولیدی شرکت دلمونتی می­باشد که در بازارهای داخلی و جهانی به خوبی شناخته شده ­است. بیشتر افراد تعمیر اتو را به تعویض آن ترجیح می­دهند, که این امر ناشی از مزایای عالی این دستگاه و کیفیت بسیار خوب آن می­باشد. کیفیت بالا و طراحی زیبای این محصول و پایین بودن میزان برق مصرفی آن باعث معروفیت این وسیله شده ­است؛ اما هر محصولی ممکن­ است, پس از گذشت مدتی استفاده, دچار خرابی و مشکل شود و نیازمند تعمیر باشد. پس بهتر است از تعمیرات خودسرانه­ وسیله­ های برقی بپرهیزید, و این کار را به تعمیرکاران حرفه ­ای و مجرب بسپارید, تا از بروز زیان­ های بیشتر و جدی­ تر جلوگیری شود.

۷ نکته­ مهم جهت نگهداری درست و پیشگیری از خرابی و اتو دلمونتی:

 • برای آن که اتوی شما طول عمر بیش­تری داشته باشد, برای آب مصرفی آن, از آب شهری استفاده نکنید و جایگزین آن از آب مقطر استفاده نمایید.
 • به منظور آن که برد الکترونیکی دستگاه شما کمتر آسیب ببیند و نیازمند تعمیر اتو و یا تعویض آن شوید, بهتر است از محافظ برق استاندارد استفاده فرمایید.
 • احتیاط کنید روی دستگاه به هیچ عنوان آب ریخته نشود.
 • مراقب باشید تا به دستگاه ضربه­ محکمی وارد نشود، چون در این صورت شما به تعمیرکار اتو دلمونتی احتیاج پیدا خواهیدکرد.
 • اگر سیم رابط اتوی شما فرسوده ویا دچار پاره شدگی شده­ است حتما آن را تعویض کنید،برای انجام این امر بهتر است, از یک تعمیرکار اتو کمک بگیرید.

برخی از مزایای اتو برند دلمونتی

 1. قدرت بالا در رفع چروک‌­های زیاد و زمخت در انواع لباس­ها و پارچه‌ های بزرگ مثل ملحفه، پرده و ….
 2. اتوکشی تعداد زیادی لباس و پارچه در کوتاه ترین زمان.
 3. داشتن مخزن آب بزرگ‌تر نسبت به سایر اتو های معمولی.
 4. قابلیت تنظیم­ کردن میزان حرارت و بخار, برای انواع پارچه‌­ها به وسیله­ نمایشگر که بر روی دستگاه قرار داده شده ­است.
 5. ایمنی بالا و سیستم اتوماتیک در تشخیص زمان مناسب برای اتمام کار.
 6. وارد شدن فشار کمتر به بدن در هنگام استفاده از اتو نسبت به سایر اتوها.
 7. داشتن حالت قطع بخار برای اتو کشیدن به صورت کاملا خشک.
 8. رسوب ­زدایی اتوماتیک و داشتن فیلتر آب برای جلوگیری از رسوب  املاح موجود در آب ­های غیر مقطر.

برخی از مشکلات رایج انواع اتو

 • عدم تولید وخروج بخار از اتو.
 • عدم داغ شدن اتو.
 • عدم روشن شدن اتو.
 • ایجاد لک برروی لباس ها هنگام اتوکشی.
 • تولید بوی نا مطبوع هنگام اتوکشی لباس­ ها.
 • سوختن لباس­ ها در حین اتوکشی.

تعمیر و عیب یابی اتو دلمونتی

راهنمای تعمیر و عیب­ یابی اتو دلمونتی

یکی از اهداف ایبک امداد بالا بردن سطح اطلاعات شما در زمینه­ عیب ­یابی دستگاه­تان است. به همین منظور در هر مرحله از تعمیرات که سوالی برای شما ایجاد شد، می­توانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه آن را مطرح کنید, تا کارشناسان مجموعه در اولین فرصت برای پاسخ به سوالات و راهنمایی شما اقدام نمایند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر اسپرسو ساز دلمونتی | خدمات رسمی تعمیرات Delmonti
 1. اتو دلمونتی نشت دارد، برای عیب یابی و تعمیر آن چه اقداماتی لازم است؟

یکی از مشکلات رایجی که مصرف ­کنندگان زیادی از آن گله می­کنند، نشت آب از اتو است. به همین دلیل برای عیب ­‌یابی این مسئله , در ادامه به شرح و بررسی علت نشتی آب در اتو و راه حل آن می­پردازیم:

ممکن است درجه­ دمای اتوی خود را به درستی تنظیم نکرده باشید, که دراین صورت شاهد نشتی آب از اتوی خود خواهید بود. از این رو برای جلوگیری از این اتفاق باید مجددا اقدام به تنظیم دمای اتو فرمایید. همچنین در صورتی که قابلیت بخار در اتو روشن باشد، این مشکل نیز به وجود می آید, که در این شرایط برای برطرف کردن آن باید قابلیت ایجاد بخار را خاموش و مجددا آن را تنظیم نمایید. در صورتی که نشت آب به دلیل شکستگی درب مخزن آب دستگاه­  باشد، باید درب مخزن را عوض کنید ,که در این مواقع می­توانید از یک تعمیرکار مجرب درخواست کمک کنید.

 1. اتو بر روی لباس­ ها لک ه­ای زرد رنگ برجای می­گذارد، راه حل رفع و عیب ­یابی این مشکل چیست؟

یکی دیگر از مشکلات رایج مصرف ­کنندگان در استفاده از اتو, ایجاد لک ه­ای زرد بر روی لباس­ ها توسط اتو است. به همین دلیل در ادامه به بررسی چرایی و راه حل مناسب برای رفع این مشکل می­پردازیم:

رسوبات موجود در آب شهری می­تواند دلیل ایجاد لکه­ زرد بر روی لباس ­های شما باشد, در این شرایط برای رفع این مشکل بهتر است از آب تصفیه شده برای اتو استفاده کنید. همچنین در مواقعی که صفحه­ کف اتوی شما کثیف باشد، شاهد این مشکل خواهیدبود, که برای رفع آن می توانید از سرکه یا جوش شیرین برای تمیزکردن صفحه­ اتو استفاده نمایید. در صورتی که با رعایت موارد بالا همچنان مشکل اتوی شما برطرف نشد، و همچنان لکه­ زرد برروی لباس های شما برجای گذاشت, می­توانید با تکنسین تعمیر اتو دلمونتی تماس گرفته و از او راهنمایی و کمک درخواست نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر چرخ گوشت دلمونتی Delmonti | نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت دلمونتی

چرا با وجود درستی اتصالات برقی اتو داغ نمی­شود؟ علت و راه­ حل رفع این مشکل چیست ؟

داغ نشدن اتو یکی دیگر از مشکلات رایج مصرف­کنندگان این وسیله­ پرکاربرد می­باشد, که برای عیب­ یابی و رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت آن میپردازیم:

نخستین موردی که باید به بررسی آن بپردازید، پریزی است که دستگاه خود را به آن متصل کرده­ اید. ممکن است پریز دچار ایرادات فنی و داخلی شده ­باشد, که در این صورت می­توانید به کمک فازمتر یا وصل کردن وسیله­  برقی دیگر به پریز مورد نظر از سلامت آن اطمینان حاصل فرمایید, همچنین می­توانید اتوی خود را به پریز دیگری متصل کرده و از سلامت دستگاه خود مطمئن شوید. همچنین در مواقعی که المنت اتو خراب باشد، اتو نیز به خوبی و یا به طور کامل داغ نخواهد شد , برای رفع این مشکل لازم است, با نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی تماس گرفته و یا به یک تعمیرکارمجرب و حرفه­ ای جهت تعمیر یا تعویض المنت اتوی خود مراجعه فرمایید. یکی از دیگر دلایل عدم گرم شدن اتو خرابی  و نقض ترموستات دستگاه است, که در این شرایط نیز برای برطرف کردن مشکل باید به تعمیرکار اتو دلمونتی مراجعه نمایید.

تعمیر و عیب یابی اتو دلمونتی

دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو دلمونتی  چیست؟

در ادامه به بررسی علت چسبیدن پارچه به کف اتو دلمونتی می­پردازیم:

 • در صورتی که کف اتوی شما کثیف باشد، شاهد چسبیدن پارچه به کف اتو خواهید بود, که در چنین شرایطی بهترین راه حل آن است که از جوش­ شیرین و سرکه همراه با دستمالی نرم, برای تمیز کردن کف اتو در بازه ­های زمانی معین و به طور مداوم استفاده کنید.
 • در مواقعی که این مشکل در اثر تنظیم دمای بالا ایجاد شده باشد، باید برای برطرف­ کردن آن مجددا اقدام به تنظیم دمای دستگاه خود نموده و پس از خنک شدن اتو کف آن را به خوبی تمیز کرده و پس از اطمینان از درجه­  دمای دستگاه از آن استفاده نمایید.
 • در صورتی که پس از بررسی و انجام اقدامات ذکر شده در بالا ­همچنان مشکل شما رفع نشده باشد, لازم است که با تعمیرکاران اتو دلمونتی تماس حاصل کنید.

سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم ایرادات رایج اتوی دلمونتی را بیان کنیم تا شما شناخت بیش تری نسبت به اتوی دلمونتی خود داشته باشید. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد.

تعمیر و عیب یابی اتو دلمونتی

امتیازات سردبیر

مجموع امتیاز

چرا با وجود درستی اتصالات برقی اتو داغ نمی­شود؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا