مجله لوازم خانگی

تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر | خدمات تعمیر آبمیوه گیری

خدمات تعمیرات آبمیوه گیری بلک اند دکر black and decker | تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری

برای اینکه بدنی سالم و شاداب داشته باشیم به ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلفی نیاز داریم. نوشیدن و خوردن میوه‌ها و سبزیجات تازه به ما کمک می‌کند هر آنچه که برای یک زندگی سالم نیاز داریم را تامین کنیم و بدنی نیرومند داشته باشیم. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که نوشیدن آبِ میوه‌های تازه را به غذاهای صنعتی و فرآوری شده ترجیح می‌دهند بدون شک با دستگاه‌ آبمیوه‌گیری هم رابطه خوبی دارید. به کمک این دستگاه کاربردی می‌توانید آبِ میوه‌ها و سبزیجات مختلف را بگیرید و از خوردن‌شان لذت ببرید. اما اگر دستگاه‌تان خراب شود یا به درستی کار نکند چطور؟ در این مقاله می‌خواهیم نکاتی را درباره تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر بیان کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خدمات تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر شامل چه مواردی است؟

دستگاه آبمیوه‌گیری از جمله وسایل ضروری برای هر خانه‌ای است. اگر به فکر سلامت خانواده‌تان هستید به کمک این دستگاه کاربردی می‌توانید آب میوه و سبزیجات طبیعی را بگیرید و از منابع غنی از ویتامین بهره‌مند شوید. با این حال اگر این وسیله دچار مشکل شود باید به فکر یک تعمیرکار حرفه‌ای باشید یا خودتان آستین‌هایتان را بالا بزنید.

تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر

اگر اهل فن نیستید می‌توانید با نمایندگی آب میوه‌گیری بلک اند دکر تماس بگیرید یا از شرکت‌های امداد کمک بخواهید. این شرکت‌ها خدمات متنوعی را در اختیارتان قرار می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توان به عیب‌یابی دستگاه، بررسی اولیه، شناسایی قطعات معیوب، تعویض قطعه در صورت نیاز و تعمیر در محل اشاره کرد.

برای افرادی که زمان کافی در اختیار ندارند یا مراجعه به تعمیرگاه برایشان دشوار است خدمات تعمیر در محل یک انتخاب عالی خواهد بود. اینکار نه تنها در زمان افراد صرفه‌جویی می‌کند بلکه با رفت و آمد کمتر از هزینه‌هایشان هم می‌کاهد.

ویژگی‌های یک شرکت امداد که بهتر است بدانید

قبل از اینکه بخواهید نمایندگی یا شرکت امدادی را انتخاب کنید باید با برخی از ویژگی‌هایشان آشنا شوید. تنها در چنین شرایطی است که قادر خواهید بود با اطلاعات کافی تصمیم بگیرید و جلوی ضرر و زیان‌های احتمالی را بگیرید. یک شرکت خوب:

از تعمیرکارهای حرفه‌ای کمک می‌گیرد

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که برای انتخاب یک شرکت خدماتی باید در نظر داشته باشید پرسنل آن است. افرادی که برای این شرکت کار می‌کنند باید سابقه و تخصص کافی در زمینه تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر را داشته باشند و بهترین راه را برای برطرف کردن مشکل شما انتخاب کنند.

در کمترین زمان ممکن به مشکل شما پاسخ می‌دهد

برخی از شرکت‌ها به دلیل کمبود نیروی انسانی قادر به پشتیبانی درست از مشتریان خود نیستند. به هنگام انتخاب یک شرکت خدماتی و تعمیری، به سراغ شرکت‌هایی بروید که کارتان را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. این ویژگی اگرچه به نظر مهم نمی‌رسد اما به هنگام گرفتن خدماتی همچون تعمیر نقش مهم و پررنگی خواهد داشت.

تعرفه معقولی طلب می‌کند

شرکت‌هایی که هزینه‌های سنگینی بابت تعمیر دستگاه‌های برقی درخواست می‌کنند باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. نرخ تعمیر توسط اتحادیه‌ها مشخص می‌شود و شرکت موظف به رعایت قوانین موجود است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  هزینه تعمیرات آبمیوه گیری| راهنمای عیب‌یابی آبمیوه گیری

از قطعات اصل برای جایگزینی استفاده می‌کند

اگر قطعه‌ای از دستگاه شما دچار آسیب شود باید با قطعه‌ای مناسب جایگزین گردد. اگرچه این موضوع در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد اما برخی از تعمیرکاران غیر‌حرفه‌ای از قطعات غیر اصل برای جایگزینی استفاده می‌کنند. اینکار نه تنها به آب میوه‌گیری تان آسیب می‌زند بلکه در نهایت از عمر آن تا حد زیادی می‌کاهد. شرکتی قابل اعتماد است که از قطعات اصل برای تعویض بهره ببرد.

چطور می‌توانیم از دستگاه آبمیوه‌گیری‌مان مراقبت کنیم؟

این روزها به دلیل شرایط اقتصادی، خانواده‌ها به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی هستند. اگر بتوانید از وسایل برقی‌تان محافظت کنید و عمرشان را افزایش دهید بدون شک با پرداخت هزینه‌های اضافی هم روبرو نخواهید شد. قبل از خرید دستگاه آبمیوه‌گیری به سراغ برندهای معتبر بروید. برندهای شناخته شده‌ای همچون بلک اند دکر قابلیت‌های ویژه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهند و کیفیت خوبی دارند. بعد از خرید هم تا جایی که می‌توانید از وارد کردن میوه‌های سفت و سخت به دستگاه اجتناب کنید. میوه‌ها را به تکه‌های کوچک‌تر تقسیم کنید تا به موتور دستگاه فشاری وارد نشود. اگر مشکلی برای دستگاه آبمیوه‌گیری‌تان به وجود آمد از افراد کاربلد کمک بخواهید و مطمئن باشید که تعمیر به خوبی و با ابزارهای مناسب انجام شده است.

ایرادات دستگاه آبمیوه‌گیری بلک اند دکر

در شرایط مختلف ممکن است مشکلات متفاوتی هم برای آبمیوه‌گیری‌تان به وجود آید. اینکه برای تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر چه مسیری را طی کنید و از چه روش‌هایی استفاده کنید به مشکل موجود و شدت آن بستگی دارد. بیایید با هم برخی از این ایرادات را بررسی کنیم.

آب میوه گیری بلک اند دکر

دلیل کار نکردن موتور آبمیوه‌گیری چیست؟

دستگاه را به برق می‌زنید تا آبِ میوه یا سبزیجات تازه‌ای که خریده‌اید را بگیرید اما ناگهان متوجه می‌شوید که دستگاه کار نمی‌کند. چرا موتور آبمیوه گیری کار نمی‌کند؟ دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می‌شود. شاید مهم‌ترین دلیلی که برای این شرایط می‌توان ذکر کرد خراب شدن سیم رابط باشد. اگر مشکل از کلید و سیم رابط باشد باید این دو بخش بررسی و در صورت نیاز عوض شوند.

اگر راه‌حلی که در بالا گفتیم مفید واقع نشد نگاهی به بلبرینگ و بوش دستگاه هم بیندازید. در برخی از موارد با زدن روغن یا گریس‌کاری مشکل هم از بین می‌رود.

آبمیوه‌گیری چند ثانیه بعد از روشن‌ شدن خاموش می‌شود. علت چیست؟

یکی از دلایلی که باعث بروز این معضل می‌شود و مشکلات زیادی را هم به همراه می‌آورد نیم سوز شدن موتور است. اگر موتور را بررسی کردید و ایرادی در آن پیدا نکردید اورلود آبمیوه ‌گیری را هم مورد بررسی قرار دهید. در صورتیکه موفق به تعمیر نشدید از متخصصان ما در ایبک امداد راهنمایی بخواهید.

موتور آبمیوه‌گیری داغ می‌کند. مشکل از کجاست؟

هیچ چیز بدتر از این نیست که خودتان را برای نوشیدن یک آبِ میوه تازه آماده کنید اما در نهایت با دستگاهی که موتورش داغ شده است روبرو شوید. اگر برای این مشکل دنبال تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر هستید شاید نکات زیر به دردتان بخورد:

  • در صورتیکه میوه یا سبزی زیادی وارد دستگاه کنید موتور خیلی زود داغ می‌کند. صبور باشید و حجم میوه‌ای که وارد دستگاه می‌کنید را کاهش دهید.
  • کار کردن دستگاه آبمیوه‌گیری بدون میوه یا سبزی( به صورت خالی) برایتان گران تمام می‌شود. اینکار باعث داغ شدن موتور خواهد شد.
  • استفاده از میوه یا سبزیجات سفت هم می‌تواند دلیل دیگری برای داغ شدن موتور آبمیوه گیری تان باشد.
  • از قرار دادن دستگاه روی فرش یا موکت خودداری کنید.
  • اگر نکاتی که در بالا گفتیم مشکلتان را حل نکرد نیم‌نگاهی به موتور داشته باشید. نیم سوز شدن موتور هم می‌تواند چنین مشکلاتی به وجود آورد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر بخارشوی بلک اند دکر Black and Decker

آبِ میوه‌ها به خوبی گرفته نمی‌شود. علت چیست؟

برای حل این مشکل می‌توانید روش‌های مختلفی را امتحان کنید. اول تیغه و صفحه‌ای که زیر آن قرار دارد را خوب بررسی کنید. آیا تیغه تیز و برنده هست؟ اگر پاسخ به این سوال منفی است باید به فکر تیز کردن تیغه‌ها باشید. در گام بعدی باید فاصله‌ای که بین تیغه و صفحه آن وجود دارد را بررسی کنید. اگر این فاصله زیاد باشد آبِ میوه خوب گرفته نخواهد شد. در صورتیکه نتوانستید این مشکل را به تنهایی حل کنید با نمایندگی دستگاه تماس بگیرید یا از پشتیبان‌های ما کمک بخواهید.

آبمیوه گیری بلک اند دکر

بوی سوختگی از دستگاه به مشام می‌رسد. به نظر شما مشکل از کجاست؟

اگر بوی سوختگی از دستگاه می‌آید باید به فکر تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر باشید. گاهی از اوقات داغ شدن موتور، اصلی‌ترین دلیل برای ایجاد بوی سوختگی است. اگر نکاتی که در بالا گفتیم را رعایت کنید شاید مشکلتان حل شود. ورود مایعات به داخل دستگاه علت دیگری است که باعث به وجود آمدن چنین بویی می‌شود. ببینید آیا داخل دستگاه مرطوب است یا خیر. اینکار شما را مطمئن می‌کند که مشکل خاصی وجود ندارد. اگر با این نکات قادر به حل مشکل نشدید باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بخواهید.

چرا آبمیوه گیری به هنگام کار دچار لرزش می‌شود؟

این مشکل هم یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. تا به حال برایتان پیش آمده است که در حال آب گرفتن میوه یا سبزیجات باشید و با دستگاهی که در حال لرزش است مواجه شوید؟ اگر صافی از جای خود خارج شده باشد یا تفاله‌ها به درستی در مخزن جمع نشده باشد دستگاه از حالت تعادل خارج می‌شود و شروع به لرزش می‌کند.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر چقدر است؟

نکاتی که در این مقاله گفتیم می‌تواند راه شما را برای حل مشکلات و ایرادات مربوط به آبمیوه ‌گیری هموارتر کند. اما گاهی از اوقات حل مشکلات به وجود آمده بسیار سخت و دشوار می‌شود و به بررسی یک متخصص حرفه‌ای و کارآزموده نیاز پیدا می‌کند. یکی از سوالات مهمی که افراد در این شرایط دارند هزینه و تعرفه کار تعمیرکاران است. همانطور که قبلاً هم گفتیم تعیین تعرفه تعمیرات بر اساس مصوبات اتحادیه انجام می‌شود. قیمت نهایی هم بر اساس نوع دستگاه، مدل آن، مشکل به وجود آمده، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر و تعویض قطعات متغیر خواهد بود.

چطور می‌توانیم با شرکت‌های تعمیراتی یا نمایندگی تماس بگیریم؟

در هر شهری که هستید فهرست نمایندگی‌ها و تلفن‌شان را پیدا کنید. از طریق تلفن یا وب‌سایت می‌توانید با نمایندگی‌ها در ارتباط باشید. در صورتیکه نمایندگی قادر به حل مشکل شما نبود بهتر است از شرکت‌هایی که در این زمینه خدمات خوب و باکیفیتی ارائه می‌کنند کمک بگیرید. مراقب افرادی که تجربه و دانش کافی ندارند باشید تا آسیب بیشتری به دستگاه‌تان وارد نشود.

امتیاز سردبیر

امتیاز سردبیر

آشنایی با نحوه تعمیر آبمیوه گیری بلک اند دکر

در این مقاله به بررسی ایرادات آبمیوه گیری بلک اند دکر می پردازیم و روش ها و تکنیک هایی که برای تعمیر وجود دارد را بررسی می کنیم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا