تعمیرات لباسشویی

مقایسه مدل اقتصادی لباسشویی بوش با سامسونگ

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ برندهای با کیفیت موجود در بازار می باشند. شما می‌توانید این دو برند را برای محصولات لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی، معتبر و مورد اطمینان بدانید. اما مشکلی که همواره خریداران و مشتریان با آن روبرو هستند، آشنا نبودند با کیفیت مدل و عملکرد محصول مورد نظر می‌باشد. این امر سبب می‌شود تا در خرید شان ناموفق باشند. اگر شما قبل از اینکه ماشین لباسشویی بخرید نگاهی به محصولات و برندها بیندازید و با عملکرد و ویژگی آنها بیشتر آشنا شوید، می‌توانید یک خرید موفق تر و هوشمندانه تری داشته باشید. برای این منظور در این مقاله به مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ می‌پردازیم.

مقایسه طراحی ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

یکی از ملاک‌هایی را که می توانیم برای مقایسه دو محصول با یکدیگر در نظر بگیریم، طراحی آن محصولات است. از آنجایی که ما به زیبای چینش و دکوراسیون آشپزخانه و محیط اطراف خود اهمیت می دهیم، باید دقت بیشتری در انتخاب‌های خود داشته باشیم. ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ هر دو دارای مدل های مختلفی هستند، که هر کدام از این مدل ها خود دارای طرح های متفاوت و البته زیبایی می باشند، که می توانند به چشم نوازتر کردن و زیباتر جلوه دادن محیط اطراف شما کمک کنند.

اگر بخواهیم به برتری یکی از این دو برند نسبت به دیگری اشاره داشته باشیم، واقع‌ بینانه باید گفت، ماشین لباسشویی سامسونگ، از نظر طراحی شیک تر و مدرن تر از ماشین لباسشویی بوش است و همچنین برای زیباتر شدن چیدمان خانه ها گزینه و انتخاب مناسب تری به حساب می آید. البته نظر شخصی هر فرد می‌تواند در این باره بیشتر از هر معیار دیگری حائز اهمیت باشد.

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ از نظر ثابت و بدون لرزش بودن

مدل‌های قدیمی ماشین لباسشویی بوش و سامسونگ، با سر و صدای بسیاری در زمان شستشو همراه بودند، که این مشکل به طور کامل در مدلهای جدید هر دو برند برطرف شده است. ماشین های لباسشویی سامسونگ با مجهز شدن به فناوری VRT PLUS سر و صدای ناشی از سرعت بالای درام را در زمان شستشوی لباس ها به خوبی کنترل کرده و آرامش محیط شما را حفظ می کند. ماشین های لباسشویی بوش نیز برای برطرف کردن این مشکل و پایین آوردن میزان نویز لباسشویی، در هنگام شستشو از عایق هایی در کناره های ماشین لباسشویی استفاده کرده‌اند که سبب پایین آوردن ارتعاشات صدا و همچنین ثابت نگه داشتن بیشتر لباسشویی می‌شود.

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ از نظر عملکرد شستشو

یکی از مهمترین بخش ها در ماشین لباسشویی، نحوه عملکرد آن در هنگام شستشو می باشد که باید بیشتر از هر چیز دیگری برای خرید لباسشویی به آن توجه داشته باشید. در راهنمای خرید ماشین لباسشویی به آن اشاره شده است. ماشین های لباسشویی، به ۱۰ تا ۱۴ برنامه ثابت برای شستشو مجهز هستند که می‌توانید با توجه به جنس پارچه لباس های خود، از آنها برای شستشوی بهتر بهره بگیریم. البته این موضوع می‌تواند بسته به مدل ماشین لباسشویی متفاوت باشد.

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ از نظر عملکرد شستشو، می تواند بسیار جذاب و در خرید شما اثرگذار باشد؛ اما در واقعیت ماشین های لباسشویی سامسونگ و بوش از نظر کیفیت در شستشو تفاوت های چشمگیری با هم ندارند و تنها نکته ای که می توان در این باره به آن اشاره کرد مجهز بودن ماشین های لباسشویی سامسونگ به فناوری EcoBubbl است که در ادامه به صورت اجمالی به شاخص ترین فناوری ها و برنامه های شستشو در این نوع ماشین لباسشویی ها اشاره خواهیم کرد.

مشخصات ماشین لباسشویی سامسونگ

در ادامه قصد داریم تا به بررسی مشخصات ماشین لباسشویی  سامسونگ بپردازیم، تمامی تنظیمات و برنامه های ماشین لباسشویی برند بوش را بررسی می‌کنیم. تا شما در انتخاب محصول بهترین تصمیم را بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی چیست؟

برنامه EcoBubbl (حباب ساز اقتصادی)

یکی از مهمترین و قدرتمندترین فناوری که در کیفیت شستشوی ماشینهای لباسشویی سامسونگ سیار اثرگذار است و لازم است بدانید که لباسشویی های رده بالای سامسونگ به این فناوری مجهز هستند، فناوری EcoBubbl می باشد. این فناوری با ایجاد حباب از ترکیب مواد شوینده آب درام و هوا به عمق پارچه نفوذ قدرتمندتری دارد و لکه های سرسخت را به آسانی و بدون اینکه به پارچه آسیب برساند تمیز می کند. نکته دیگری که می‌توانیم در مورد فناوری EcoBubbl ذکر کنیم دمای شستشو است که می تواند لباس ها را در دمای ۱۵ درجه و با همان کیفیت دمای ۴۰ درجه شستشو دهد و همچنین سبب می‌شود انرژی آب و برق ۷۰ درصد کمتر نسبت به شستشوی عادی مصرف شود.

برنامه QuickWash (شستشوی سریع)

QuickWash یکی از محبوب ترین برنامه ها در شستشو می باشد که به شما کمک می کند، لباس های تان را در سریعترین زمان ممکن شستشو دهید. این فناوری که همان شستشوی سریع است، این امکان را به شما خواهد داد تا در مدت زمان ۱۵ تا ۶۰ دقیقه لباس های خود را به کمک آب گرم شستشو دهید.

برنامه EcoWash ( شستشوی اقتصادی)

یکی دیگر از برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ EcoWash می باشد. این برنامه یک نوع کمک اقتصادی است که در میزان مصرف انرژی و آب صرفه جویی می کند.

مشخصات ماشین لباسشویی بوش

در ادامه قصد داریم تا به بررسی مشخصات ماشین لباسشویی بوش بپردازیم، تمامی تنظیمات و برنامه های ماشین لباسشویی برند بوش را بررسی می‌کنیم. تا شما در انتخاب محصول بهترین تصمیم را بگیرید.

برنامه SpeedPerfect و EcoPerfect ( سرعت عالی و صرفه جویی اقتصادی)

در ماشینهای لباسشویی بوش، شما می‌توانید به وسیله برنامه SpeedPerfect لباس های خود را در کمترین زمان ممکن شستشو دهید. برنامه EcoPerfect نیز یکی دیگر از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بوش است، که می‌توانید آن را در کنار SpeedPerfect و سایر برنامه های شستشو به کار بگیرید. در واقع EcoPerfect یک شستشوی اقتصادی است که کمک می‌کند تا در مصرف انرژی و آب به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید. یکی از بهترین ترکیب ها برای شستشوی لباس ها برنامه SpeedPerfect و EcoPerfect در کنار یکدیگر هستند که باعث می شوند، تا مدت زمان چرخه شستشو به ۶۶ درصد و همچنین میزان مصرف انرژی و آب نیز ۵۰ درصد کاهش یابد.

 

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

برنامه ActiveOxygen ( اکسیژن فعال)

ActiveOxygen یکی از برنامه های شستشوی کارآمد و پر کاربرد در ماشین لباسشویی بوش است، که لباس و پارچه های شما را به بهداشتی ترین حالت ممکن شستشو می دهد. این برنامه به خصوص برای کسانی که بر روی تمیزی لباس های خود حساسیت دارد، قطعاً می تواند پاسخگوی نیازهای شان باشد. Active Oxygen با تبدیل کردن آب به بخار، سریعتر به عمق الیاف لباس ها و پارچه ها نفوذ کرده و یک شستشوی بهداشتی را با از بین بردن ۹۹ درصد باکتری ها و میکروب ها فراهم خواهد آورد. البته قابل ذکر است که برنامه Active Oxygen را می توانیم در کنار سایر برنامه ها دیگر ماشین لباسشویی بوش برای شستشوی بهتر لباس های خود استفاده کنید.

برنامه Vario Trommel

برنامه شستشوی Vario Trommel پارچه هایی است که بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند و زود به زود باید شستشو داده شوند، به کار گرفته می‌شود. این برنامه شستشو، کمک می‌کند تا کیفیت و سلامت لباس‌های شما به طور کامل حفظ شده و در اثر شستشو های مکرر از بین نرود. چرا که Vario Trommel لباس ها و پارچه های شما را بسته به نوع الیاف شان شستشو می دهد.

قابلیت اضافه کردن لباس های فراموش شده در ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

یکی از وجه های متمایز کننده ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ از یکدیگر، قابلیت اضافه کردن لباس های فراموش شده به چرخه شستشو می باشد. ماشین لباسشویی هر دو برنده بوش و سامسونگ، دارای این قابلیت است که شما می‌توانید لباس های فراموش شده خود را به در حال شستشوی لبه ماشین لباسشویی اضافه کنید. در لباسشویی های بوش در ابتدا باید چرخه شستشو را متوقف کرده، سپس لباس ها را در داخل درام قرار دهید. البته این کار نیز در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که آب از نیمه درام بالاتر نیامده باشد و همینطور دمای آب به بالای ۵۰ درجه نرسیده باشد. این موضوع برای ماشین های لباسشویی میان رده سامسونگ نیز به همین صورت است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  قفل کودک در ماشین لباسشویی ال جی | غیر فعال کردن قفل کودک

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

اما تفاوت اصلی در ماشین های سامسونگ در رده های بالاست که با مجهز بودن به درب AddWash شما را از متوقف کردن چرخه شستشو بی نیاز می کند. ماشین های لباسشویی AddWash سامسونگ به شما این امکان را خواهد داد تا بدون متوقف کردن چرخه شستشو، لباس های فراموش شده تان را به داخل درام اضافه کنید.

اتصالات هوشمند در ماشین‌های لباسشویی های بوش و سامسونگ

هر دو برند بوش و سامسونگ، محصولات خود را به صورت هوشمند طراحی کرده‌اند که ماشین لباسشویی نیز یکی از آن دسته محصولاتی است که مدل های هوشمند در آن به تعداد زیادی یافت می‌شود. ماشین های لباسشویی هوشمند بوش و سامسونگ، به شما این امکان را می‌دهند تا عملکرد لباسشویی خود را از راه دور کنترل کرده و همچنین همانند یک دکتر، سلامت ماشین لباسشویی خود را کنترل کنید و با استفاده از سیستم عیب یابی، مشکل های پیش آمده در لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید.

مقایسه میزان مصرف آب و انرژی در ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ، از نظر مصرف آب و انرژی بسیار کم مصرف هستند. یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع، استفاده کردن از موتورهای اینورتر می باشد که در زمینه مصرف کمتر انرژی، به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. ماشین های لباسشویی بوش با مجهز بودن به ActiveWater و Vario soft به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می کند. فناوری Vario soft با ساختار قطره هایی که دارد آب را به صورت سریع تری در داخل لباسشویی توضیح می کند.

از طرفی دیگر ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز برای هر چرخه شستشو به ۳۹ تا ۵۳ لیتر آب نیاز دارد که میزان این مصرف می تواند بسته به نوع مدل ها متفاوت باشد. در کل باید گفت ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ، هر دو از نظر مصرف آب و انرژی کم مصرف هستند، اما ماشین لباسشویی بوش به نسبت سامسونگ میزان انرژی و آب کمتری را مصرف می کند.

ماندگاری در ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ

ماندگاری و دوام هر محصولی می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد، زیرا به سبب بالا بودن هزینه های خرید محصولات خانگی، نمی توانیم هر چند سال یکبار آنها را از نو بخریم. پس باید دقت بیشتری در خریدهای خود داشته باشیم. ماندگاری ماشین های لباسشویی سامسونگ به سبب دارا بودن موتور های قدرتمند با ضمانت ۱۰ ساله تولید می شوند و از طرفی دیگر لباسشویی های بوش نیز به سبب کیفیت بسیار بالای قطعاتی که دارند عمر و دوام ماشین های لباسشویی بوش را بیش از ۱۰ سال تخمین زده اند.

مقایسه ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ از نظر قیمت

یکی دیگه از وجوه تفاوت ماشین های لباسشویی بوش و سامسونگ، مسئله قیمت آنها می باشد که می تواند در خرید بسیار اثرگذار باشد. ماشین های لباسشویی بوش نسبت به سامسونگ در رنج قیمت بالاتری قرار دارد و از نظر قیمت ماشین های لباسشویی سامسونگ می توانند بسیار مقرون به صرفه تر باشند.

نتیجه گیری

در این مقاله دو برند مشهور بوش و سامسونگ را در ماشین لباسشویی با هم مقایسه کردیم. حال از نظر شما کدام یکی از این دو برند در زمینه ماشین لباسشویی بهتر است؟ و اینکه کدام را برای خرید برای شستشوی لباسهای خود مناسب تر می دانید؟ امیدوار هستیم این مقاله برای تصمیم گیری بهتر به شما کمک کند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

مقایسه لباسشویی بوش با سامسونگ | لباسشویی بوش یا سامسونگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله به مقایسه لباسشویی بوش با سامسونگ پرداخته شده

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا