آموزش لوازم خانگی

برند های معروف تولید آبگرمکن و پکیج در ایران

برند های معروف تولید آبگرمکن و پکیج در ایران

آبگرمکن یکی از نیاز های اساسی هر خانه ای می باشد که برای مصارف مختلفی از جمله گرم کردن آب مصرفی شما در فصول مختلف سال است و همچنین گرم کردن فضای خانه در فصول سرد سال است. حالا چون آبگرمکن ها در کلیه فصول سال مورد استفاده قرار می گیرد باید سعی کنید که بهترین برند آن را انتخاب کنید تا با چالش های بعد از آن مواجه نشوید چون اگر برند مناسبی را انتخاب نکنید و خرید نکنید سبب می شود تا شما هر روز کارتان به تعمیرکار و متخصص بیابید تا آبگرمکن شما را تعمیر کنند بنابراین ما در این مثال می خواهیم تا شما را با برند های مختلف آبگرمکن آشنا کنیم تا در وهله اول هم دید خوبی نسبت به آبگرمکن ها و کاربرد های آن داشته باشید و هم از چالش ها و مشکلات آینده جلوگیری کنید.

معرفی برند های مختلف آبگرمکن و پکیج:

قبل از بررسی برند های مختلف پکیج و آبگرمکن باید این نکته را بدانید که برخی از برند های معرفی شده در ادامه مقاله فقط به تولید آبگرمکن و برخی هم به تولید آبگرمکن و هم به تولید پکیج می پردازند و توجه به این نکته  حائز اهمیت است.

فقط توجه کنید که ترتیب معرفی برند ها تصادفی بوده و بر اساس کیفیت آن ها مرتب نشده است.

برند تولید کننده آبگرمکن و پکیج -بوتان

بوتان یکی از برند های بزرگ و قدیمی در ارتباط با تولید آبگرمکن و پکیج دیواری می باشد این برند در سال 1332 فعالیت خود را در زمینه تولید آبگرمکن آغاز کرد و در سال ۱۳۵۷ اولین آبگرمکن گازی خود را تولید کرد .

آبگرمکن های گازی مدلی از آبگرمکن ها می باشند که از گاز برای انجام وظایف خود استفاده می کنند.روند کار این آبگرمکن ها به این صورت است که زمانی که شما به آب گرم نیاز داشته باشید آب را برای شما گرم می کند و این سبب می شود تا نسبت به سایر مدل های خود دارای میزان قابل توجه ای صرفه جویی در مصرف انرژی باشد.

حتما بخوانید:   تبدیل تلویزیون به مانیتور کامپیوتر| استفاده از تلویزیون به عنوان مانیتور کامپیوتر

شرکت بوتان جز شرکت هایی است که هم به تولید آبگرمکن و هم به تولید پکیج دیواری می پردازد و در سال۱۳۷۳ پکیج های دیواری اش را روانه بازار کرد

شرکت بوتان به علت اینکه محصولات آن مرغوبیت و کیفیت بالایی دارند و همچنین به علت اینکه هزینه مناسبی نیز  دارند در بین کاربران محبوبیت بالایی دارند و همواره جز برند هایی است که در بین افراد مختلف دارای محبوبیت است.

برند بوتان یکی از برند های مطرح در دنیا هم می باشد و عنوان سوم را در بین برند های تولید کننده آبگرمکن و پکیج به خود اختصاص داده است.

بوتان همواره در حال پیشرفت و هر ساله دست به تولید نسل های جدیدی از آبگرمکن و پکیج های دیواری با کاربردهای مختلف می زند تا پاسخگوی نیاز های همگان باشد. از جمله نسل هایی که بوتان آن ها را تولید کرده است می توان به شوفاژ ها رادیاتورها،پکیج ها ،آبگرمکن ها ،حوله خشک کن ها، آبگرمکن های گازسوز مخزن دار و …. اشاره کرد که هر کدام بنا به یک نیاز اساسی بشر ساخته شده و مدام در حال پیشرفت است.

بوتان نسل های مختلف آبگرمکن و پکیج را تولید کرده است که مشهورترین آن ها به شرح زیر است :

مشهورترین مدل های تولید آبگرمکن عبارت اند از : parma,perla pro

همچنین معروف ترین  مدل های تولید پکیج در بوتان عبارتند از b3115,4218i,,b4118,,b4115,,انواع آبگرمکن

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن -ایران رادیاتور:

برند دیگری که در ایران فعالیت می کند برند ایران رادیاتور می باشد این برند یکی از برند هایی است که در زمینه تولید آبگرمکن فعالیت نمی کند بلکه تخصص آن در تولید پکیج و رادیاتور و حوله خشک کن می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۵۸در ش ق تهران آغاز کرد و در سال ۱۳۸۴ نسل های جدیدی از پکیج و آبگرمکن را تولید کرده است که روز به روز در حال پیشرفت است و نسل به نسل با قابلیت های بهتر به بازار عرضه می شود

پکیج های دیواری در این برند  دارای  گواهینامه  فنی ساختمان و مسکن هستند که اطمینان زیادی به کاربران هنگام خرید آن ها می دهند و علت محبوبیت آن ها در میان خیلی از افراد همین گواهینامه ها می باشد.

علت دیگر خریدن این برند این است که این برند یعنی ایران رادیاتور راندمانی بالای ۹۲ درصد دارد که راندمان عالی ای برای یک پکیج دیواری می باشد.

حتما بخوانید:   بررسی کامل دلایل رایج روشن نشدن هواپز | عیب‌یابی و تعمیر هواپز

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن -ایران شرق:

این برند در حدود 40 سال است که در ایران مشغول فعالیت است و در زمینه تولید محصولات گرمایشی  و سرمایشی کاربرد دارد از جمله کولر آبی ، آبگرمکن ،اجاق گاز طرح فر و پکیج و…از تولیدات این شرکت می باشد.

این برند از جمله هایی است که هم در تولید آبگرمکن و هم تولید پکیج فعالیت می کند برند های معروف این شرکت در زمینه تولید آبگرمکن مدل کیانا آیوناز و 30 20 فن دار است که به بازار عرضه شده است و در مورد تولید پکیج دیواری که به تازگی شروع به فعالیت کرده است و مدل کهکشان را به بازار عرضه کرده است.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن -آزمون :

این برند در سال 1357 فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه به 12 کشور محصولات خود را صادر می کند این برند از جمله برند هایی است که هم در زمینه تولید آبگرمکن و هم در  زمینه تولید پکیج دیواری فعالیت می کند . این شرکت آبگرمکن های دیواری ایستاده ، و گازی و برقی را تولید می کند که معروف ترین مدل های آن در انواع مختلف به شرح زیر است :

  • آبگرمکن ایستاده برقی مدل ev120,ev150 , ev200
  • آبگرمکن گازی دیواری :gv25
  • آبگرمکن گازی ایستاده :gv35, gv50
  • آبگرمکن برقی دیواری :ew sun,ewh2,ewh1,ew50,ew67,ewqh

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن -پلار:

این برند فعالیت خود را در سال 1331 با شعار همیشه پایدار آغاز کرد و در تولید وسایل سرمایشی و گرمایشی و لوازم صنعتی و برقی فعالیت کرده اند. در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی محصولات این برند به بخاری نفتی ،بخاری های گازی از دو مدل دودکش دار و بدون دودکش و همچنین آبگرمکن خلاصه می شوند.بیشتر آبگرمکن ها از نوع زمینی و مخزن دار هستند.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-شوفاژکار:

این برند فعالیت خود را در دهه 40 در ایران آغاز کرد و به علت مرغوبیت و محبوبیتی که داشت اکنون به کشور های دیگر هم ارسال می شود. تخصص این برند در تولید پکیج ها در دو مدل دیواری و زمینی می باشد و اگر شما قصد دارید تا یک پکیج با کیفیت بالا را تهیه کنید این برند یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه می باشد.

از جمله برند های معروف این شرکت در تولید آبگرمکن مدل الگانت و کامفورت می باشد.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-ایستاتیس:

شرکت ایستاتیس شرکتی است که هدف آن انتقال فناوری روز ایتالیا به ایران است که این شرکت فقط در زمینه تولید پکیج فعالیت می کند و این شرکت تولید آبگرمکن نمی کند. از جمله تجهیزات تولید شده توسط این برند می توان به پکیج شوفاژ دیواری ،رادیاتور پانلی،کولر گازی ، اسپیلت دیواری ، و … اشاره کرد.

حتما بخوانید:   برنامه‌های ماشین ظرفشویی کندی Candy | راهنمای کامل برنامه‌های ماشین ظرفشویی کندی

پکیج های این شرکت دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • این پکیج های دیواری تا 15 درصد صرفه جویی در مصرف آب دارند
  • راندمان احتراق اش سه ستاره است که در وضعیت خوبی می باشد.
  • دارای صفحه نمایش است که می توان اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشید.
  • قابلیت اتصال به فن کوئل را داریم.آبگرمکن برقی بدون مخزن آٰریاتیس AFD 8 CA

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-لورچ:

این شرکت در سال 1356 در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در اصفهان شروع به کار کرده است . از جمله معروف ترین برند های تولید پکیج دیواری مدل هوماف هیرو، آدنا می باشد.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-آریستون:

این برند نیز یک برند ایتالیایی می باشد که هم در زمینه تولید آبگرمکن و هم در زمینه تولید پکیج فعالیت می کند. از جمله تجهیزاتی که این برند آن ها را تولید می کند می توان به پکیج های هوشمند، پکیج دیواری چگالشی، پکیج دیواری مخزن دار ، آبگرمکن های برقی کم مصرف و …اشاره کرد.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-بوش:

این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید تجهیزات گرمایشی می باشد که پکیج های دیواری تک مبدله و دو مبدله فن دار و بدون فن در بازار عرضه شده است . شرکت بوش چندین سال است که با شرکت بوتان همکاری می کند و خدمات پس از فروش را به این شرکت منتقل کرده است.

این برند در زمینه تولید پکیج های دیواری فعالیت می کند و شما بنا به نیاز و متراژ خانه می توانید یکی از مدل های 24،28،35  هزار این شرکت را انتخاب کنید.

برند تولید کننده پکیج و آبگرمکن-ایمرگاس:

این شرکت نیز یک شرکت ایتالیایی می باشد و این شرکت کالا ها با کیفیت و مرغوبیت بالا به کشور های مختلف از جمله کشور های آسیایی و اروپایی صادر می کند. این شرکت یکی از شرکت هایی است که بیشترین نمونه پکیج و تجهیزات گرمایشی را تولید کرده و به بازار عرضه کرده است.از مدل های معروف این برند می توان به maior-eolo,mythos-24 و مدل mini-eolo اشاره کرد.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع مختلف برند ها پکیج و آبگرمکن آشنا کنیم اگر در این زمینه سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در ایبک امداد در تماس باشید.

31

برند های معروف تولید آبگرمکن و پکیج در ایران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

برند های معروف تولید آبگرمکن و پکیج در ایران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x