تعمیرات یخچال

خدمات تعمیر یخچال حایر haier در تهران

خدمات تعمیرات یخچال حایر haier در محل | نکات مهم تعمیر یخچال حایر

تعمیر یخچال حایر در سراسر ایران با استفاده از قطعات اصل برند حایر و گارانتی معتبر توسط مجموعه ایبک امداد انجام می‌شود. این مجموعه به صورت تخصصی تعمیر لوازم حایر را در محل موردنظر شما با استفاده از تکنسین حرفه‌ای و آموزش دیده انجام می‌دهد. نمایندگی تعمیرات یخچال حایر خدمات تعمیر و عیب یابی انواع یخچال حایر را در سراسر ایران برعهده دارد. در این مقاله به صورت کامل خدمات مجموعه ایبک امداد را شرح می‌دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال حایر Haier در تهران

ایبک امداد تعمیر  یخچال حایر و  سایر لوازم این برند را در سراسر تهران و در سریع‌ترین وقت ممکن انجام می‌دهد.

در صورتی که یخچال شما از برند حایر است و نیاز به سرویس یا تعمیر دارد، لازم نیست به تعمیرگاه مجاز آن به صورت حضوری مراجعه کنید زیرا پرسنل این مجموعه در محل شما حضور می‌یابند و اقدام به ارائه خدمت می‌نمایند.

همچنین  نگران هزینه بالای تعمیرات نیز نباشید، زیرا تمامی هزینه‌های تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد مطابق با تعرفه‌ مصوب نهادهای نظارتی می‌باشد.

جهت اطلاع از هزینه و خدمات ارائه شده می‌توانید با شماره‌های مندرج در وبسایت تماس بگیرید و با کارشناسان مجموعه ایبک امداد صحبت کنید.

لازم به ذکر است که استفاده از سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال حایر در ایبک امداد دارای مزایای زیادی است که در اینجا به آن می‌پردازیم:

 • با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال حایر به حفظ کیفیت و بالا رفتن عملکرد دستگاه خود کمک کرده‌اید.
 • در ایبک امداد تمامی پرسنل آموزش دیده و به‌روز هستند و از کلیه ایرادات دستگاه آگاهی کامل دارند.
 • یک تعمیرکار آموزش دیده می‌تواند به افزایش عمر دستگاه شما کمک کند.
 • در نظر داشته باشید که خدمات نمایندگی یخچال حایر همراه با گارانتی و فاکتور می‌باشد.

روش تماس با نمایندگی مجاز حایر در ایبک امداد

تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد با بهره مندی از قوانین مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به یکی از محبوب‌ترین مراکز تعمیرات در سراسر ایران تبدیل شده است. بعضی از ایراداتی که در یخچال حایر به وجود می‌آید، ممکن است بسیار جزئی باشد و به راحتی در خانه توسط خود شما حل شود.

لازم به یادآوری است که عمدتا خدمات تعمیر یخچال و سایر لوازم برند حایر توسط مجموعه ایبک امداد در محل و منزل شما انجام می‌شود و نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نیست.

جهت استفاده از خدمات تعمیر یخچال حایر در محل می‌توانید با نمایندگان مجموعه ایبک امداد از طریق راه‌های ارتباطی زیر کمک بگیرید:

راه ارتباطی با مجموعه تخصصی ایبک امداد جهت تعمیر یخچال حایر به شرح زیر است:

 • در اولین قدم می‌توانید با شماره‌های مندرج در وبسایت ایبک امداد تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید.
 • بعد از تماس شما مشخصات کامل تعمیرکار ارسال و نزدیکترین تعمیرکار به محل شما اعزام می‌شود.
 • تکنسین مربوطه در سریع‎ترین زمان ممکن در محل حاضر و با استفاده از قطعات فابریک یخچال حایر عیب یابی دستگاه شما را آغاز می‌کند.
 • در نهایت گارانتی معتبر ۳ الی ۱۲ ماهه به شما ارائه می‌نماید.
 • در پایان رضایت شما از عملکرد تعمیرکار و مجموعه ایبک امداد نظرسنجی می‌شود که می‌توانید هر گونه انتقادی دارید، به بخش پشتیبانی مجموعه اطلاع دهید.

تعمیر یخچال حایر

خدمات پس از فروش یخچال حایر در ایران چگونه است؟

استفاده از خدمات پس از فروش اولین راه برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی است به همین جهت مهم است که خدمات پس از فروش برند حایر را چگونه در اختیار داشته باشید؟

نمایندگان رسمی شرکت حایر نیز مانند هر برند خارجی دیگری امکان حضور مستقیم در ایران را ندارد و همین مسئله باعث کاهش کیفیت خدمات پس از فروش برند حایر شده است.

بنابراین حتما می‌پرسید برای بهره مندی از خدمات پس از فروش لوازم حایر به کدام مرجع باید مراجعه کنیم؟

خب همانطور که گفتیم، با توجه به تحریم‌های صورت گرفته علیه ایران و خروج برندهای خارجی از کشور، ناچارا شرکت‌های داخلی خدمات پس از فروش این محصول را ارائه می‌نمایند. جهت بهره مندی از این خدمات لازم است با شماره‌های درج شده در گارانتی محصول تماس حاصل نمایید.

حال اگر قبلا از خدمات نمایندگی این برند استفاده کرده‌اید، و راضی نبودید، یا در صورتی که مدت زمان گارانتی محصولی که خریداری نموده‌اید، گذشته است، بهترین راهکار این است که با نمایندگی تعمیرات یخچال حایر در ایبک امداد تماس بگیرید و از خدمات تخصصی این مجموعه استفاده کنید.

نمایندگی یخچال حایر در ایبک امداد چه خدماتی به کاربران ارائه می‌کند؟

ایبک امداد در صدد است که تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را با امکاناتی عالی و تجهیزاتی فوق العاده ارائه نماید.

زیرا میزان رضایت مصرف کنندگان از خدمات محصولات حایر باید در بالاترین سطح باشد از این رو نمایندگی مجاز تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد در تلاش است که خدمات زیر را جهت رضایت شما مصرف کنندگان محترم ارائه دهد:

 • از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر یخچال حایر شما استفاده می‌شود تا طول عمر دستگاه افزایش یابد.
 • تعمیر در محل شما انجام می‌شود و نیاز به نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه نیست بنابراین می‌توان گفت هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال تا ۷۵ درصد کاهش پیدا می‌کند.
 • از خدمات تعمیر یخچال حایر توسط تعمیرکاران و پرسنل متخصص مجموعه ایبک امداد استفاده خواهید کرد.
 • با استفاده از خدمات تعمیر یخچال حایر در محل نیازی به انتقال یخچال به تعمیرگاه نیست در نتیجه احتمال آسیب به دستگاه حین جابجایی به صفر می‌رسد.

مدت زمان تعمیر یخچال حایر توسط تعمیرکار ایبک امداد

یکی از سوالات رایجی که معمولا مشتریان از تعمیرکاران و کارشناسان مجموعه ایبک امداد می‌پرسند، این است که چه مدت برای تعمیر یخچال حایر زمان نیاز است؟

به جهت این که یخچال یکی از لوازم خانگی پیچیده و بسیار ضروری در خانه هاست، در نتیجه زمان صرف شده برای تعمیر یخچال اهمیت زیادی دارد زیرا اگر زود تعمیر نشود، ممکن است تمامی مواد غذایی موجود در آن فاسد شوند و در این وضعیت نابسامان اقتصادی کشور ضررهای زیادی را متوجه مشتری نماید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات تخصصی یخساز یخچال نف

در همین راستا نیروهای متخصص و تعمیرکاران مجرب مجموعه ایبک امداد با در نظر گرفتن ضرورت و اهمیت این موضوع در اسرع وقت اقدام به تعمیر یخچال شما خواهند نمود.

تعمیرکاران مجرب و ماهر مجموعه ایبک امداد با تمامی مشکلات و عیوب یخچال‌های حایر آشنایی کامل دارند و پس از عیب یابی دستگاه می‌توانند سریعا هر نوع خرابی را تشخیص دهند و با در اختیار داشتن تجهیزات و قطعات پیشرفته تعمیرات دستگاه را در کمترین زمان ممکن و به سرعت انجام می‌دهند.

علاوه براین به خاطر اینکه کلیه خدمات محصولات برند حایر در این مجموعه در محل مورد نظر شما انجام می‌شود، نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نیست و همین مسئله باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

ایرادات و مشکلاتی که در یخچال‌های برند حایر ایجاد می‌شود، معمولا قابلیت تعمیر در محل را دارند و نیازی به صرف زمان و هزینه زیادی برای تعمیرات یخچال حایر نیست.

بعد از حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی توسط تعمیرکار ایبک امداد، متخصص زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌نماید.

تعمیر یخچال حایر

ویژگی تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد

تعمیر یخچال یکی از مسائلی مهمی است که در هنگام ایجاد خرابی در آن دغدغه بسیاری از مصرف کنندگان خواهد بود و اگر کوچکترین اشتباهی در آن رخ دهد، ممکن است باعث ایجاد خسارات زیادی به دستگاه گردد. در همین راستا مجموعه تخصصی ایبک امداد به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال حایر با دانش و تخصص خود تعمیرات دستگاه شما را با استفاده از متخصصین و مهندسین حرفه‌ای انجام می‌دهد. در اینجا به چند مورد از ویژگی‌های تعمیرکاران این مجموعه اشاره می‌کنیم:

 • تعمیرکار متخصص در مجموعه ایبک امداد تعمیرات یخچال حایر را در اسرع وقت و در محل و منزل شما انجام می‌دهد.
 • اگر نیاز به تعویض قطعات دستگاه باشد، تعمیرکاران نمایندگی از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کنند.
 • تکنسین ایبک امداد در خصوص عیب یابی و تعمیر یخچال حایر از دانش روز دنیا بهره مند هستند و تمامی آموزش‌های لازم را دیده‌اند.
 • کلیه خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران این مجموعه دارای گارانتی از ۳ تا ۱۲ ماه می‌باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر در تهران اقدام به ارائه خدمات زیر می‌نماید:

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید حایر
 • تعمیر یا تعویض کمپرسور ساید بای ساید حایر
 • برطرف کردن نشتی اواپراتور یخچال ساید
 • شستشوی مدار گاز یخچال حایر
 • تعویض فن کندانسور یخچال
 • تعمیر و یا تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید حایر
 • شارژ گاز یخچال ساید بای ساید حایر
 • تعمیر یخساز یخچال حایر
 • تعویض دمپر یخساز حایر
 • تعمیر و یا تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید حایر
 • سرویس دوره‌ای و اغلب سالیانه کندانسور حایر
 • تعویض ترموفیوز یخچال ساید
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی دستگاه
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر حایر

سوالات رایج مصرف کنندگان محصولات حایر از نمایندگی تعمیرات یخچال حایر

رایج‌ترین سوالات کاربران از مرکز تعمیر مجاز ایبک امداد در زمینه تعمیر یخچال و فریزر و ساید بای ساید حایر عبارتند از:

 • آیا ایبک امداد نمایندگی رسمی تعمیر محصولات برند حایر را در تهران دارد؟

مجموعه ایبک امداد مرکز رسمی و یا نمایندگی رسمی تعمیر محصولات حایر نیست. اما با دانش تخصصی و مهارت بالای تعمیرکارانی که در اختیار دارد، در زمینه عیب یابی و خدمات تعمیر تمامی برندها از جمله حایر فعالیت می‌کند.

 • هزینه تعمیر یخچال حایر در مرکز ایبک امداد چگونه است؟

هزینه تعمیر دستگاه‌های برند حایر به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان به طور دقیق آن را بیان کرد اما می‌توان قانون و استانداردهای تعریف شده در این زمینه را بیان کرد.

به این صورت که این مرکز با هدف ارائه بهترین نوع خدمات به مشتریان، تنها از تعرفه‌های قانونی استفاده می‌کند و در این زمینه مشتریان می‌توانند شاهد هزینه عادلانه تعمیر یخچال حایر باشند.

 • آیا تعمیرکار ایبک امداد بدون هماهنگی در محل حاضر می‌شوند؟

بعد از ثبت درخواست شما عزیزان جهت اعزام نیرو از مجموعه ایبک امداد هماهنگی‌های لازم با شما در خصوص زمان حضور در محل تعیین می‌شود.

 • فرآیند تعمیر یخچال حایر چه مدت زمان طول می‌کشد؟

قبل از شروع فرآیند تعمیر، عیب یابی دستگاه توسط تعمیرکار ایبک امداد انجام می‌شود و با در نظر گرفتن نوع ایراد دستگاه مدت زمان تعمیر آن به شما اطلاع داده می‌شود. توجه داشته باشید اگر مشکل یخچال حایر جدی نباشد، مراحل عیب یابی کوتاه بوده و مدت زمان تعمیر کمتر طول خواهد کشید.

بررسی و عیب یابی یخچال حایر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

در این مقاله به طور دقیق به مبحث عیب یابی و بررسی ایرادات دستگاه می‌پردازیم تا در صورت فنی بودن بتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه‌ای یخچال خود را در منزل تعمیر کنید و نیاز به حضور تعمیرکار نداشته باشید.

به چه دلیل فن به درستی یخچال حایر کار نمی‌کند؟

در صورتی که فن یخچال شما کار نمی‌کند، لازم است برای تعمیر آن از موارد زیر استفاده کنید:

 • اگر مشکل از منبع تغذیه فن باشد، باید جریان برق دستگاه را بررسی نمایید.
 • احتمال دهید که پروانه فن آسیب دیده باشد، در این صورت لازم است پروانه فن را تعویض کنید.
 • توجه کنید اگر گرد و غباری در فن یخچال جمع شده است، ممکن است در عملکرد آن اختلال ایجاد کند در این صورت باید سریعا آن را تمیز کنید.
 • در موارد دیگر بهتر است از نمایندگی تعمیر یخچال حایر در مجموعه تخصصی ایبک امداد کمک بگیرید.

هنگامی که یخچال حایر روشن نمی‌شود، نحوه عیب یابی و تعمیر آن به چه صورت است؟

 • ابتدا مطمئن شوید که سیم برق یخچال به پریز وصل و جریان برق برقرار باشد.
 • بهتر است دو شاخه یخچال را بیرون آورده و دوباره دو شاخه را به پریز وصل کنید.
 • سیم برق دستگاه را بررسی کنید که هیچگونه آسیبی ندیده باشد.
 • در صورت لزوم، بهتر است سیم را تعویض کنید.
 • اگر از کانکتور استفاده می‌کنید، یخچال را بدون کانکتور به پریز وصل کنید. زیرا ممکن است مشکل از کانکتور باشد.
 • لازم است جریان برق و ولتاژ خروجی آن را با مولتی متر چک کنید.
 • در صورتی که مشکل روشن شدن یخچال حایر مربوط به اتصالات سیم برق نباشد، باید از نمایندگی تعمیرات یخچال حایر کمک بگیرید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  دلیل نمایش آلارم روی کولرگازی حایر

به چه دلیل دمای یخچال حایر نوسان دارد؟

هنگامی که دمای یخچال حایر دچار نوسان شده، می‌توانید برای تعمیر آن موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید توجه کنید در اتصالات برق مشکلی وجود نداشته باشد.
 • اگر سیستم سنسور یخچال از کار بیفتد، دمای دستگاه دچار نوسان می‌شود.
 • اگر با ایراد خرابی سنسور یخچال مواجه شدید، برای رفع آن لازم است از نمایندگی تعمیرات یخچال حایر در ایبک امداد استفاده کنید.

به چه علت یخچال به صورت یکسره کار می‌‌کند؟

یکی دیگر از مشکلات عمده یخچال این است که به طور مداوم کار می‌کند. در این صورت لازم است موارد زیر را چک کنید:

 • دلیل این مشکل ممکن است از خراب بودن یا یخ زدن ترموستات دستگاه باشد. در این صورت ترموستات یخچال باید تعمیر یا تعویض شود.
 • در صورتی که مشکل از ترموستات نباشد، احتمالا گاز یخچال کم است یا اواپراتور یخ زده است.
 • همچنین خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • باید گاز دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را شارژ کنید.
 • جهت تشخیص و رفع ایرادات یخچال حایر می‌توانید از نمایندگی تعمیر یخچال حایر کمک بگیرید.

به چه دلیل آب در کف یخچال حایر جمع می‌شود؟

در صورتی که آب در کف یخچال جمع شود، برای رفع آن می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید:

 • احتمالا لاستیک اطراف درب دستگاه آسیب دیده است.
 • شیلنگ فیلتر آب را چک کنید تا از نداشتن نشتی مطمئن شوید.
 • لازم است شیلنگ فیلتر را نیز چک کنید.
 • می‌توانید لوله‌های تخلیه را بررسی کنید.
 • در صورت رفع نشدن عیب دستگاه پیشنهاد می‌کنیم از تخصص تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال حایر استفاده کنید.

تعمیر یخچال حایر

به چه علت یخچال حایر یخ زدایی نمی‌کند؟

 • اگر قطعات گرم کن یخ زدایی دچار ایراد شود، عملکرد یخ زدا مشکل پیدا می‌کند.
 • جهت بررسی عملکرد قطعات بخاری یخ زدایی باید از مولتی متر استفاده کنید و اگر نامنظم کار می‌کند باید آن را تعویض نمایید.
 • احتمال دارد که تایمر یخ زدا خراب شده باشد و در این صورت باید تایمر را تعمیر و یا تعویض کنید.
 • اگر صفحه کنترل یخ زدا دچار ایراد شده باشد، چنین مشکلی در سیستم یخ زدا ایجاد می‌شود.
 • اگر با بررسی موارد فوق قادر به رفع مشکل دستگاه خود نبودید، پیشنهاد می‌کنیم با نمایندگی تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد تماس بگیرید.

به چه دلیل لامپ یخچال حایر روشن نمی‌شود؟

 • چراغی که در یخچال وجود دارد و با باز کردن درب یخچال روشن می‌شود، یک لامپ معمولی ۱۲۰ ولتی است.
 • این چراغ توسط یک کلید اهرمی کوچک یا دکمه‌ای که در قسمت درب یخچال قرار دارد، کنترل می‌شود.
 • با بسته شدن درب یخچال، کلید مدار قطع و لامپ خاموش می‌شود.
 • زمانی که درب یخچال باز می‌شود، کلید مدار را کامل و موجب روشن شدن چراغ می‌شود.
 • در صورتی که لامپ یخچال روشن نشود یا لامپ سوخته باشد، به راحتی می‌توان آن را تعویض کرد.

دلیل سرد نشدن یخچال حایر به اندازه کافی چیست؟

اگر دستگاه شما به خوبی مواد غذایی را سرد نمی‌کند، می‌توانید موارد زیر را جهت تعمیر یخچال حایر بررسی کنید:

 • باید چک کنید که دما به طور صحیح تنظیم شده باشد.
 • ممکن است در فاصله زمانی کوتاه چندین بار درب یخچال باز و بسته شود.
 • همچنین لازم است پوسیدگی و آسیب دیدگی لاستیک اطراف درب را چک کنید.
 • مسدود شدن دریچه تهویه توسط مواد غذایی نیز باعث این ایراد در دستگاه می‌شود.
 • ممکن است غذای زیاد و بیشتر از ظرفیت یخچال در دستگاه باشد.
 • محیط یخچال حایر ممکن است دمای زیادی داشته باشد.
 • در صورت رفع نشدن مشکل خنک نشدن دستگاه بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال حایر بهره مند شوید.

در مواردی که یخساز یخچال حایر یخ درست نمی‌­کند، چه باید کرد؟

 • در مواردی که دمای فریزر بالاتر از ۱۰ درجه فارنهایت باشد، یخ‌ساز یخچال یخ تولید نمی‌کند.
 • توجه داشته باشید دمای یخچال باید بین ۰ تا ۵ درجه تنظیم شود تا یخ ساز به درستی کار کند.
 • اگر دمای فریزر مشکلی ندارد، بهتر است سیم‌های کندانسور را چک کنید تا کثیف نباشند و فن کندانسور به درستی کار ‌کند.
 • اگر شیر ورودی آب مسدود باشد یا فشار کافی وجود نداشته باشد، یخ تولید نمی‌شود.
 • فشار آب باید حداقل ۲۰ psi باشد.

هزینه تعمیر یخچال حایر در نمایندگی تعمیرات ایبک امداد

تمامی هزینه‌های تعمیرات و قیمت قطعات در نمایندگی ایبک امداد طبق تعرفه مصوب اتحادیه است. و این مجموعه در تلاش است تا حد امکان هزینه‌ها را کاهش دهد برای این کار اقدامات زیر را انجام می‌دهد:

 • استفاده از قطعات اورجینال جهت تعمیر یخچال حایر و افزایش طول عمر دستگاه
 • گارانتی تعمیر دستگاه از ۳ تا ۱۲ ماه
 • تعمیر دستگاه در محل و عدم نیاز به جابجایی آن و به صفر رساندن هزینه نقل و انتقال دستگاه

نکات مهم جهت مراقبت از یخچال حایر

 • یخچال حایر را از وسایل گرمازا مانند اجاق گاز و مایکروویو یا حتی نور خورشید دور نگه دارید.
 • در هنگام جای دادن مواد غذایی در داخل یخچال توجه داشته باشید که اگر فضای یخچال کاملا پر باشد هوای سرد در داخل یخچال گردش نخواهد داشت و مواد غذایی فاسد می‌شوند.
 • دقت داشته باشید که لازم است دمای فریزر را بین ۵ تا ۶ درجه زیر صفر و دمای یخچال را بین ۳ تا ۴ درجه بالای صفر نگه دارید.
 • یخچال را بی جهت باز و بسته نکنید زیرا این کار باعث افزایش مصرف انرژی می‌شود در نتیجه موتور آسیب دستگاه می‌بیند و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد.

تعمیر یخچال حایر

مزایای استفاده از خدمات مجموعه ایبک امداد در جهت تعمیر یخچال حایر

 • نمایندگی مجاز ایبک امداد برای کلیه خدمات خود ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت ارائه می‌دهد.
 • تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد با استفاده از قطعات اصل و اورجینال انجام می‌شود.
 • با استفاده از خدمات تعمیر یخچال حایر در ایبک امداد، تا ۷۵ درصد در هزینه تعمیر یخچال حایر صرفه جویی می‌شود.
 • تعمیرکاران این مجموعه دارای تجربه و تخصص بالایی در زمینه تعمیر یخچال حایر می‌باشند.

تعمیر یخچال حایر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

نمایندگی تعمیر یخچال حایر در تهران توسط مجموعه تخصصی ایبک امداد

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا