مجله لوازم خانگی

نحوه تعمیر اتو فلر | نمایندگی تعمیرات اتو فلر

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

اتو یکی از وسایلی است که امروزه نقش بسیار اساسی در آراسته بودن ظاهر ما دارد چرا که به رفع چروک لباس ها کمک می کند. امکان دارد که هنگام استفاده کردن از این دستگاه متوجه مشکلات آن بشوید از این رو در این مقاله از ایبک امداد نحوه تعمیر کردن اتو فلر را برایتان بیان خواهیم کرد پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در صورتی که اطلاعات فنی کافی و لوازم مورد نیاز برای تعمیر کردن اتو را ندارید بهتر است که از یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

رایج ترین مشکلات اتو فلر

گاهی امکان دارد هنگام استفاده کردن از اتو مشکلاتی در اتو به وجود بیاید که در ادامه مقاله چند مورد از رایج ترین مشکلات اتو را برایتان بیان خواهیم کرد پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید:

 • آب دادن اتو
 • ایجاد لکه های زرد بر روی لباس
 • نشتی دادن اتو
 • داغ نشدن اتو
 • چسبیدن پارچه به کف اتو بخار
 • روشن نشدن اتو
 • سوختن لباس توسط اتو
 • جمع شدن پارچه هنگام اتو کردن
 • برق افتادن پارچه مخمل در هنگام استفاده از اتو
 • داغ شدن بیش از اندازه اتو بخار
 • خارج شدن رسوب سفید از اتو بخار

اتو فلر

دلیل آب دادن اتو دستی چه می باشد و چگونه این مشکل را حل کنیم؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در اتو احتمال دارد به وجود بیاید آب دادن اتو می باشد، فرقی ندارد که اتوی شما از کدام نوع باشد. به این نکته توجه کنید که باید قبل از شروع به اتوکشی درجه حرارت را بر اساس بافت پارچه و یا جنس پارچه تنظیم کنید، چون اگر که اتو در دمای نامناسب قرار بگیرد آب از آن نشت خواهد کرد و باعث می شود که چکه کند و لباس خیس شود و لکه بر روی لباس ها ایجاد شود.

 • اگر که بر اساس نوع پارچه دمای دستگاه را کم کرده اید، شما باید سیستم بخار دستگاه را خاموش کنید، چون که شرایط گرمای دستگاه برای تبدیل آب به بخار کافی نیست و باعث می شود که آب در زمان اتو کشیدن از اتو چکه کند.
 • باید بعد از پر کردن مخزن اتو مدتی صبر کنید تا اتو بصورت کامل داغ شود، در چنین شرایطی آب در محفظه گرم می شود و سپس به بخار تبدیل می شود. بخار از سوراخ کف دستگاه خارج می شود و پارچه چروک را به راحتی صاف می کند.
 •  اگر که موارد بالا را بررسی کردید و باز هم نشتی اتو برطرف نشود بهتر است که برای عیب یابی دستگاه از یک تعمیر کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

دلیل ایجاد لکه های زرد بر روی لباس توسط اتو چه می باشد و چگونه مشکل را رفع کنیم؟

یکی از اصلی ترین و رایج ترین مشکلاتی که احتمال دارد در اتو به وجود بیاید، ایجاد لکه های زرد بر روی لباس توسط اتو بخار می باشد، که در ادامه مقاله نحوه تعمیر اتو در چنین شرایطی را برایتان بیان خواهیم کرد پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیرات فلر Feller | تعمیر لوازم خانگی در تهران

به این نکته توجه کنید که شما باید بر اساس راهنمایی تعمیر اتو بخار از آب مقطر استفاده نکنید چون که باعث نشت آب و رسوب آب می شود، همینطور لازم است که بدانید آب مقطر در درجه حرارت بالا تبدیل به بخار می شود، آب لوله کشی گزینه بهتری می باشد اما شما باید به درجه سختی آب منطقه مسکونی خود توجه داشته باشید. در صورتی که آب دارای سختی فراوان و املاح زیاد است باید هر چند وقت یکبار اتو را جرم گیری و تمیز کنید، چون وجود مواد معدنی در آب می تواند باعث شود که سوراخ های کف اتو مسدود شود، در گذر زمان این رسوبات باعث به وجود آمدن لکه های زرد و قهوه ای بر روی لباس می شود.

اگر که با انجام دادن این کار هایی که برایتان بیان کردیم مشکل اتو برطرف نشد بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید تا مشکل دستگاه شما را حل کند چون امکان دارد که خرابی از قطعه ای در داخل دستگاه باشد که باید هر چه سریع تر تعویض بشود.

دلیل داغ نشدن اتو چه می باشد؟

اگر شما هم خیلی از اتو دستی استفاده می کنید احتمالاً با مشکل داغ نشدن اتو مواجه شده اید. بهتر است قبل از انجام دادن هر کاری اتصال صحیح دوشاخه و سیم را به پریز بررسی کنید. حال شما باید ترموستات و سیم اتو را چک کنید تا دچار قطعی نشده باشد همینطور امکان دارد اتصالات الکترونیکی دچار مشکل شده باشد، که این امر باعث می شود برق به دستگاه نرسد. وظیفه ترموستات در اتو این است که دمای اتو را کنترل کند و از داغ شدن بیش از اندازه جلوگیری کند. اگر که تنظیمات ترموستات به هم خورده باشد دستگاه دیگر کاربرد سابق را ندارد. اگر که می خواهید مشکل دستگاه را رفع کنید بهتر است که از یک تعمیر کار کمک بگیرید چون تعمیر دستگاه در چنین شرایطی یک کار تخصصی می باشد.

دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو بخار چه می باشد؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که مصرف کنندگان با آن روبرو می شوند چسبیدن پارچه به کف اتو می باشد. عوامل مختلفی می‌تواند باعث شود که پارچه به کف اتو بچسبد. در اولین مرحله شما باید به خوبی کف اتو را تمیز کنید برای انجام دادن این کار شما می توانید از یک مقدار جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. اما در بعضی از مواقع باید کف اتو را به کلی تعویض کنید.

به این نکته توجه کنید که باید درجه حرارت اتو با جنس پارچه و نوع پارچه تنظیم باشد، چون که یکی از علت های اصلی چسبیدن پارچه به کف اتو حرارت زیاد دستگاه می باشد، مثلاً لباس هایی که خیلی نازک هستند تحمل حرارت بالا را ندارند و امکان دارد که هنگام اتو کشیدن به کف اتو بچسبد.

اگر که بعد از عیب یابی اتو متوجه شدید که اتوی شما نیاز به تعویض کفی دارد می توانید از تعمیرکار کمک بگیرید تا کفی دستگاه شما را تعویض کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات چرخ گوشت فلر | نمایندگی تعمیر چرخ گوشت Feller

دلیل روشن نشدن اتو چه می باشد و چگونه این مشکل را حل کنیم؟

یکی از رایج ترین مشکلات اتو روشن نشدن اتو می باشد که در ادامه مقاله به بررسی مشکل خواهیم پرداخت:

 • اول از همه شما باید جریان برق به پریز و همچنین سلامت دوشاخه و کابل را بررسی کنید، به این نکته توجه کنید هنگام عیب یابی اتو امکان دارد که قطعی از داخل سیم اتو باشد.
 • یکی دیگر از مواردی که در هنگام عیب یابی اتو باید به آن توجه کنیم فیوز می باشد، چون که امکان دارد فیوز سوخته باشد و دچار قطعی شده باشد. برای حل کردن این مشکل شما باید فیوز دستگاه را تعویض کنید.
 • یکی دیگر از بخش‌های داخلی دستگاه که در چنین شرایطی باید بررسی شود ترموستات است وظیفه ترموستات کنترل دما و حرارت می باشد اگر که این قطعه آسیب ببیند باعث می‌شود اتو داغ نشود و شما تصور می کنید که دستگاه روشن نشده است. برای حل کردن این مشکل بهتر است که از یک تعمیر کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

دلیل سوختن لباس توسط اتو چه می باشد؟

همانطور که در قبل برایتان بیان کردیم اتو باید بر اساس جنس لباس و بافت آن تنظیم شود، شما می‌توانید برای چک کردن این مشکل اول دفترچه راهنمایی اتو را مطالعه کنید و جدول درجه حرارت مناسب برای جنس لباس را مشاهده کنید. بهتر است که برای جلوگیری از سوختن لباس ها در هنگام اتو کشیدن از یک پارچه نخی و سفید استفاده کنید. اگر که با این راهکار مشکلات اتوی شما برطرف نشد بهتر است که از یک تعمیر کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

اتو فلر

دلیل جمع شدن پارچه در هنگام اتو زدن چه می باشد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که احتمال دارد هنگام استفاده کردن از اتو با آن مواجه شوید جمع شدن پارچه در هنگام اتو کشیدن می باشد. برای حل کردن این مشکل شما باید همواره کف اتو را تمیز نگه دارید، چون کثیف بودن کف اتو باعث می شود که پارچه جمع شود. حتماً قبل از شروع به اتوکشی جنس پارچه را بررسی کنید و حرارت را متناسب با جنس پارچه برای اتو تنظیم کنید. اگر که بعد از انجام تنظیم درجه حرارت باز هم با این مشکل مواجه شدید بهتر است که از یک تکنسین برای تعمیر اتو کمک بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله از ایبک امداد نحوه تعمیر اتو فلر را برایتان توضیح دادیم، همچنین دلیل جمع شدن پارچه در هنگام اتو زدن و نحوه رفع آن را برایتان بیان کردیم، تا اگر که شما فنی هستید و اطلاعات فنی کافی دارید بتوانید اتو را در منزل تعمیر کنید. در صورتی که اطلاعات فنی کافی و لوازم مورد نیاز برای تعمیر کردن اتو را ندارید بهتر است که از یک تعمیر کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. همچنین اگر که سوالی در مورد تعمیر کردن اتو فلر داشتید می توانید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا متخصصین ایبک امداد با پاسخگویی شما باشد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نحوه تعمیر اتو فلر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو بخار چه می باشد؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا