تعمیرات یخچال

راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور | نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

در این مقاله از ایبک امداد قصد داریم به بررسی راهنمای تعمیر یخساز در یخچال فریزر کنمور پرداخته و برای رفع مشکلات آن راهکارهایی به شما کاربران عزیز ارائه دهیم تا چنانچه با مشکلی در یخساز دستگاه خود مواجه شدید به آسانی بتوانید آن مشکل را برطرف کنید. اگر برای رفع مشکل یخساز در یخچال فریزر کنمور اقدامی نکنید می تواند باعث از کار افتادن کامل این قطعه شود. پس اگر شما هم از کاربران یخچال فریزر کنمور می باشید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

چگونه با نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر کنمور تماس بگیرم؟

اگر با مشکلی در یخساز یخچال فریزر کنمور خود مواجه شدید بهتر است با نمایندگی خدمات پس از فروش کنمور تماس بگیرید. در ادامه نحوه انجام این کار را به شما توضیح می دهیم.

 • ابتدا می توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی خدمات پس از فروش کنمور تماس بگیرید.
 • شما می توانید درخواست خود را به شکل آنلاین نیز ثبت کنید.
 • پس از ثبت درخواست شما توسط اپراتورها پیامی مبنی بر شماره اشتراک و نام تکنسین به شما ارسال خواهد شد.
 • سرویسکار در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد.
 • پس از انجام کار توسط تعمیرکار، گارانتی بابت قطعات تعویض شده به شما ارائه خواهد شد.

خدمات تعمیرات یخساز یخچال فریزر کنوود در محل

شرکت ایبک امداد با بهره گیری از سالها تجربه در تعمیرات لوازم خانگی و همچنین یخچال فریزر کنمور توانسته همیشه آماده ارائه خدمات به کاربران عزیز باشد. یکی از مزایای استفاده از خدمات شرکت ایبک امداد تعمیر یخساز در محل مورد نظر کاربر می باشد با توجه به اینکه سرویسکار تمامی خدمات ارائه شده را در منزل انجام می دهد بنابراین کاربر به انجام کارها نظارت دارد و همچنین نیازی به جابجایی یخچال فریزر نمی باشد به همین خاطر از آسیب های احتمالی جلوگیری خواهد شد.

چگونه یخساز یخچال فریزر کنمور را راه اندازی کنیم؟

پس از آنکه لوله ورودی مخصوص آب یخساز را وصل کردید لازم است که یخساز را راه اندازی کنید و آن را فعال کنید.راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور | نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور برای انجام این کار می توانید به روش زیر را انجام دهید:

 • دکمه On که در قسمت یخساز یخچال فریزر کنمور وجود دارد را فشرده و به این ترتیب می‌توانید آن را فعال کنید.
 • وجود اهرمی کوچک در قسمت یخساز یخچال فریزر کنمور نیز همین کار را انجام می‌دهد و با فشردن این اهرم یخساز فعال خواهد شد.

چگونه یخساز یخچال فریزر کنمور را خاموش کنیم؟

اگر نیازی به تولید یخ در یخساز یخچال فریزر کنمور ندارید بهتر است که آن را خاموش کرده و غیر فعال کنید تا یخ داخل آن انباشته نشود. برای انجام دادن این کار لازم است که دکمه Off را که روی پنل نمایشگر یخچال فریزر کنمور وجود دارد فشرده و یخساز را خاموش کنید. با انجام این کار شما در مصرف انرژی و آب صرفه جویی کرده اید و همینطور از تجمع بیهوده یخ در یخچال جلوگیری می کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر یخچال فریزر کنمور Kenmore

چگونه یخساز یخچال فریزر کنمور را ریست کنیم؟

گاهی اوقات لازم است که یخساز در یخچال فریزر کنمور ریست شود و به حالت اولیه خود برگردد در ادامه مراحل انجام این کار را توضیح داده ایم.

 • برای انجام دادن این کار لازم است درب محفظه یخساز یخچال فریزر کنمور را باز کنید.
 • دکمه ریست در قسمت پایینی محفظه یخساز تعبیه شده که می توانید آن را به مدت ۵ ثانیه فشرده و نگه دارید.
 • با این کار یخساز ریست شده و کار شما پایان می یابد و پس از آن می‌توانید درب محفظه را ببندید.

آموزش عیب یابی یخساز یخچال فریزر کنمور

همانطور که گفتیم ممکن است برای یخساز در یخچال فریزر کنمور مشکلاتی پیش آید که در ادامه این مطلب قصد داریم متداول ترین مشکلات را بررسی کنیم و برای رفع آنها راه حل هایی ارائه دهیم. برخی از مشکلات را می توانید به راحتی در منزل برطرف کنید و نیازی به تماس با سرویسکار نخواهید داشت زیرا این مشکلات جزئی هستند شما با خواندن این مطالب قادر هستید که یخساز را تعمیر کنید اما اگر مشکل دستگاه تخصصی بود از دستکاری کردن آن خودداری کرده و با یک تعمیرکار متخصص در این زمینه تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.

علت چسبیدن یخ ها در یخساز یخچال فریزر کنمور چیست؟

یکی از مشکلاتی که بیشتر مصرف کنندگان با آن مواجه می شوند چسبیدن یخ ها داخل یخساز است. برای آنکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید لازم است موارد زیر را انجام دهید.

 • یکی از عواملی که باعث بروز این مشکل می باشد دمای فریزر است اگر دمای فریزر به صورتی باشد که یخ ها آب شود می تواند باعث چسبیدن آنها به هم گردد.

راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور | نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

 • اگر یخساز به مدت طولانی روشن بماند و از آن استفاده نشود یکی از دلایلی است که باعث بروز چسبیدن یخ ها به هم دیگر خواهد شد.
 • چنانچه یخساز بیش از اندازه آبگیری کند موجب انباشته شدن زیاد آب و در نهایت چسبیدن یخ ها به هم دیگر خواهد شد.

علت کار نکردن یخساز در یخچال فریزر کنمور چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه می‌شوند کار نکردن یخساز خواهد بود. برای رفع مشکل لازم است نکات زیر مورد بررسی قرار گیرد.

 • اگر گرفتگی و انسدادی در لوله آب یخساز رخ داده باشد و یا شیر برقی دچار انسداد شده باشد یخساز کار نخواهد کرد.
 • برد کنترلی در یخساز یکی از قطعات بسیار مهم می باشد که اگر با مشکلی مواجه شود یخساز یخچال فریزر کار نخواهد کرد.
 • همچنین خراب شدن میکرو سوئیچ قفل درب یخچال فریزر می تواند یکی از دلایل بروز این مشکل باشد.
 • چنانچه ترموستات و یا فیلتر آب در یخچال فریزر کنمور با مشکلی مواجه شده باشد یخساز یخچال فریزر کار نخواهد کرد.

چرا یخ از یخساز یخچال فریزر کنمور خارج نمی شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای یخساز یخچال فریزر کنمور پیش آید عدم خروج یخ می باشد در این صورت کارکرد یخساز با اختلال مواجه می شود. برای برطرف کردن آن لازم است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • چنانچه بازوهای انتقال دهنده یخ دچار مشکلی شده باشد این مشکل ایجاد خواهد شد.
 • بروز خرابی مدول یخساز نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • چنانچه قالب یخساز و مخزن آن بیش از حد پر شده باشد یخ ها نمی توانند از یخساز خارج شوند.
 • چسبیدن یخ ها نیز می تواند یکی از عواملی باشد که باعث بروز این مشکل شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  ارور یخچال فریزر دوو DAEWOO | لیست کامل کدهای خطا

محل قرارگیری سنسور در یخساز یخچال فریزر کنمور کجاست؟

شناخت کافی از محل قرار گرفتن هر کدام از قطعات اصلی در یخساز یخچال فریزر کنمور می‌تواند به برطرف کردن مشکل کمک زیادی کند. سنسور نیز یکی از قطعاتی می باشد که بسیار مهم است و در واقع می‌توان گفت که فرمان لازم جهت تولید یخ در یخساز را می دهد و چنانچه خراب شود و با مشکلی روبرو شود یخساز کار نخواهد کرد. محل قرار گرفتن سنسور در قسمت پنل پشتی یخساز می باشد و شما باز کردن پنل قادر خواهید بود که به این قطعه دسترسی پیدا کنید.

محل قرار گرفتن ترمودیسک در یخساز یخچال فریزر کنمور کجاست؟

احتمالاً شما هم نام قطعه ترمودیسک را شنیده‌اید اگر بخواهید کارایی آن را بدانید باید بگوییم که کار ترمودیسک وظیفه جلوگیری از افزایش پیدا کردن دمای المنت در یخچال فریزر را به عهده دارد. این قطعه می‌تواند دمای بسیار بالای یخچال را تحمل کند و به همین خاطر وظیفه بسیار مهمی در یخچال فریزر ایفا می کند. محل قرار گرفتن ترمودیسک در یخچال فریزر کنمور در کنار ترموستات و المنت دستگاه می باشد.

محل قرار گرفتن شیر برقی در یخساز یخچال فریزر کنمور کجاست؟

یکی از قطعه های اصلی که در همه یخچال فریزر ها مشاهده می شود شیر برقی است که نام دیگر آن شیر ورودی نیز می باشد. محل قرار گرفتن شیر برقی در یخچال فریزر کنمور در پنل پشتی دستگاه می باشد.راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور | نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور این قطعه وظیفه تامین آب لازم جهت تولید یخ در یخساز را به عهده دارد. چنانچه با مشکلی مواجه شود آبگیری انجام نخواهد شد و در نهایت یخ نیز تولید نمی شود.

چگونه می توانیم قطعات اورجینال در یخساز یخچال فریزر کنمور را تهیه کنیم؟

اگر نقص و ایراد فنی در هر کدام از قطعات و اجزای یخساز یخچال فریزر کنمور رخ دهد یخساز از کار افتاده و خراب می شود. برای برطرف کردن مشکل لازم است قطعاتی که خراب شده اند تعویض شود اما نکته مهم این است که این قطعات حتماً با قطعات اورجینال و اصل جایگزین شود زیرا استفاده از لوازم غیر اصل می تواند باعث آسیب های بیشتر به دستگاه شود. به همین خاطر مرکز تخصصی ایبک امداد آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر تخصصی یخچال فریزر کنمور می باشد. شما با خیال راحت می توانید تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید و از نظر تامین قطعات اورجینال و اصل خیالتان راحت باشد.

نتیجه گیری

یکی از قطعات مهم در یخچال فریزر کنمور یخساز آن می باشد.  گاهی اوقات ممکن است کاربران با مشکلی در یخساز یخچال فریزر خود مواجه شوند. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور پرداختیم تا شما بتوانید با مطالعه این مطالب را تا حد امکان به تعمیر یخساز بپردازید و امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

راهنمای تعمیر یخساز یخچال فریزر کنمور

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت کار نکردن یخساز در یخچال فریزر کنمور چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا