تعمیرات اجاق گاز

اجاق گاز های ال جی با فناوری نوین|امکانات اجاق گازهای هوشمند

اجاق گاز های ال جی با فناوری نوین|امکانات اجاق گاز های هوشمند، ویژگی های اجاق گازهای هوشمند ال جی

به تازگی کمپانی ال جی اجاق گاز هایی را به ایران وارد کرده است، که دارای فناوری نوین می باشد. اجاق گاز های جدید ال جی که دارای فناوری نوین هستند، در آشپزخانه های ایرانی تحولی جدید را ایجاد کرده ‌اند. با تکنولوژی که در این وسیله به کار برده شده است، کار آشپزی لذت بخش تر و سریع تر انجام می شود. این اجاق گاز های جدید ال جی طراحی چشم نوازی داشته و قابلیت های منحصر به فرد و متفاوتی دارند. خصوصیات مختلف اجاق گاز های هوشمند ال جی سبب شده است، که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کند. در ادامه اجاق گاز های جدید ال جی با فناوری‌های نوین را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم.

خصوصیات اجاق گازهای نوین ال جی

با استفاده از اجاق گاز های جدید ال جی که دارای فناوری های نوین می باشند، کار و پخت و پز با کیفیت بسیار بالا تر و همچنین با سرعت بیشتر انجام می شود. خانم های خانه دار با توجه به اینکه بیشتر زمان خود را برای پخت و پز در آشپزخانه سپری می کنند، بهتر است از وسایلی استفاده کنند، که پخت و پز کردن آنها را با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتری انجام دهد. هر کدام از تکنولوژی های جدیدی که در اجاق گاز ال جی به کار برده شده است را به صورت جداگانه در ادامه توضیح خواهیم داد.

درب اجاق گاز ال جی هوشمند

در اجاق گازهای ال جی هوشمند مزایای زیادی وجود دارد و برای آماده کردن غذا روش‌های جدیدی را ارائه می‌دهد. وقتی که در آن غذا می پزید، دیگر لازم نیست، که درب آن را باز کنید، تا از میزان پخت آن مطلع شوید. در اجاق گازهای با فناوری نوین کاربران می توانند با دو ضربه چراغ فر را به راحتی روشن کنند. اگر دست شما کثیف یا پر است، در این شرایط می توانید با آرنج دو بار یا با زانو و حتی با پا به فر اجاق گاز ال جی خود ضربه بزنید و محفظه درون آن را روشن نمایید و نحوه پخت مواد غذایی را مشاهده کنید.

اجاق گاز

ویژگی Air Fry در اجاق گاز ال جی هوشمند

افرادی که علاقه دارند غذاهای ترد مصرف کنند، این گزینه برای آنها بسیار مناسب خواهد بود با استفاده از این ویژگی در اجاق گاز های هوشمند ال جی می توانید مواد غذایی خود را به صورت ترد سرخ کنید و در این قابلیت نیاز نیست، که روغن زیادی مصرف کنید. فن همرفتی و درجه حرارت بالا با یکدیگر کار می‌کنند و بدون اینکه به روغن زیاد احتیاج باشد غذاهای شما به صورت ترد و سالم طبخ می شوند.

اجاق گاز

تمیز کردن اجاق گاز های نوین ال جی

در اجاق گاز های جدید ال جی ویژگی وجود دارد، که موجب می شود برای تمیز کردن این دستگاه دیگر نیاز به مواد شیمیایی نداشته باشید. برای این که بتوانید اجاق گاز هوشمند ال جی شما به صورت کامل تمیز شود، باید این قابلیت را فعال کنید و به قسمت درونی آن آب اسپری نمایید و پس از ده دقیقه با استفاده از یک دستمال می توانید تمام آلودگی ها و کثیفی هایی که در اجاق گاز شما وجود دارد را به راحتی پاک کنید. چنانچه لکه های موجود سفت و سخت هستند، با انتخاب دمای بالاتر و اسپری محلول شوینده می توانید همه آن لکه ها را از بین ببرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  ایرادات رایج اجاق گاز و آموزش عیب یابی اجاق گاز

اجاق گاز

اتصال به اینترنت اجاق گاز نوین ال جی

از ویژگی های خوب اجاق گاز نوین ال جی این است، که می توانید آن را به اینترنت متصل کنید. اتصال اجاق گاز ال جی به اینترنت ویژگی ساده ای نمی باشد. با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود، که چه از نزدیک و چه از دور فرآیند پخت مواد غذایی خود را کنترل نموده و دیگر نگران خاموش نکردن شعله اجاق گاز خود نباشید. با استفاده از اجاق گاز های نوین ال جی افراد دیگر نگرانی از بابت زرد سوختن شعله اجاق گاز خود نخواهند داشت. سنسور هایی در اجاق گاز های هوشمند ال جی به کار برده شده است، که از سوختن و آتش سوزی جلوگیری می کند.

پختن غذا در اجاق گاز نوین ال جی

در اجاق گاز های هوشمند ال جی برنامه های پیش فرض برای پخت انواع مواد غذایی وجود دارد. برای مثال پخت ماهی در فر این دستگاه به راحتی با انتخاب این برنامه انجام می شود. در اجاق گاز هوشمند ال جی ده ها هزار دستور غذا وجود دارد. بعضی از این دستورات غذایی توسط شرکت سازنده قرار داده شده است. اما دستور دیگر مواد غذایی که می خواهید در اجاق گاز هوشمند ال جی تهیه کنید را از اینترنت به سادگی می توانید بیابید.

لذت آشپزی با اجاق گازهای هوشمند ال جی

برای پخت انواع غذا های مختلف می توانید از اجاق گاز های هوشمند استفاده کنید و این اجاق گاز ها برای پخت یک نوع غذا طراحی و ساخته نشده اند. بعضی از اجاق گاز های هوشمند دارای فر هستند و می توانید فر اجاق گازهای هوشمند را از راه دور نیز کنترل کنید. اگر در مواقعی فراموش کردید، که اجاق گاز خود را خاموش کنید، چون این اجاق گاز این قابلیت را دارد، که به گوشی شما متصل شود، وقتی پخت غذا به پایان رسید، به شما از طریق گوشی هشدار خواهد داد. اجاق گاز های هوشمندی که دارای فر هستند، ویژگی منحصر به فردی دارند و آن این است، که فرهای این محصول دو درب دارد و با استفاده از آن می توانید دو غذای مختلف را همزمان در فر انجام دهید. همچنین چون صفحات اجاق گاز هوشمند لمسی است، تنظیمات تایمر، دما و شدت شعله را به راحتی انجام دهید.

اجاق گاز

اتصال به برنامه Wi-Fi اجاق گاز هوشمند ال جی

با استفاده از این قابلیت می توانید اجاق گاز هوشمند ال جی را به وای فای یا بلوتوث متصل کرده و آن را تحت کنترل داشته باشید و یا بتوانید عملکرد آن را از راه دور تنظیم نمایید. برخی از این اجاق گاز ها دارای قابلیت ارتباط با دیگر دستگاه هوشمند خانگی گوگل هوم و یا دارای کنترل‌کننده‌های صوتی نیز می باشند.

اجاق گاز

آتش مجازی در اجاق گاز هوشمند ال جی

اجاق گاز های هوشمند ال جی برای پخت غذا از آتش مجازی استفاده می کنند. یعنی با استفاده از جریان الکتریکی و چراغ های آبی رنگ ال ای دی پخت مواد غذایی شما را انجام می دهند. میزان روشنایی لامپ های ال ای دی را می توانید به راحتی تنظیم کنید. اگر می خواهید دمای اجاق گاز شما بالاتر برود، باید شدت روشنایی این لامپ ها بیشتر باشد. کم و زیاد کردن شدت شعله را می توانید از وای فای گوشی و وای فای اجاق گاز انجام دهید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بررسی کامل دلایل سوت نزدن زودپز و راه حل آن

فضاهای جداگانه اجاق گازهای هوشمند

برخی از اجاق گاز های هوشمند که دارای فر هستند چند فضای جداگانه دارند، که موجب می شود شما بتوانید در یک زمان غذاهای مختلف را با دماهای متفاوت آماده کنید. همچنین اگر به برنامه هایی مثل Yummly متصل شوید، دستور پخت غذا و مراحل آن ارائه می شود و درجه حرارت مناسب به صورت خودکار تنظیم می شود، تا مواد غذایی شما در مدت زمان مناسب آماده شود و با توجه به دستور ارائه شده اجاق گاز هوشمند پس از اتمام کار به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

برد هوشمند اجاق گاز هوشمند

اجاق گاز های هوشمند چند برد هوشمند دارند، که در زمان خاموش شدن تایمر، خنک شدن اجاق گاز و یا به وجود آمدن مشکلی در اجاق گاز به شما اخطار خواهد داد. این برد های هوشمند امکان دارد از گاز استفاده کنند و یا به صورت الکتریکی باشند.

خرید اجاق گاز هوشمند

در زمانی که می خواهید اجاق گاز هوشمند خریداری کنید، باید به موارد مختلفی از جمله تناسب اندازه، جنس بدنه و تعداد شعله های اجاق گاز دقت داشته باشید. چون اجاق گاز های هوشمند در جنس های مختلف و با طراحی های گوناگون در بازار موجود هستند. شما با توجه به سلیقه خود، تعداد نفرات خانواده و میزان آشپزی خود و فضایی که می‌خواهید اجاق گاز را قرار دهید، باید دستگاه متناسب را خریداری نمایید. در خرید اجاق گاز های هوشمند سلیقه و میزان بودجه شما از عوامل مهم تعیین کننده می باشد. استفاده از اجاق گاز های هوشمند خیلی پیچیده نیست و می توانید به راحتی از بخش های گوناگون آن مثل مرغ گردان، گرم کردن مواد غذایی و… به راحتی استفاده نمایید.

سخن تکمیلی

امروزه تجهیزات نوینی برای پخت و پز وارد بازار لوازم خانگی شده است، که هر کدام از آنها دارای فناوری ها و ویژگی های مختلفی می باشند. اجاق گاز جدید ال جی نیز هوشمند بوده و دارای قابلیت های گوناگون و منحصر به فردی می باشد. استفاده از ویژگی ها و قابلیت های اجاق گاز جدید ال جی به شما اجازه خواهد داد، که گزینه هایی که مربوط به پخت و پز است را با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های جدید این دستگاه سفارشی کنید. استفاده از بخش های گوناگون اجاق گاز هوشمند ال جی آسان و راحت است. اما اگر در حین کار با اجاق گاز نوین ال جی دچار مشکل شدید و یا اجاق گاز شما ایرادی پیدا کرده است، باید از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید.

اجاق گاز های نوین ال جی|امکانات اجاق گاز های هوشمند

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

بررسی امکانات و ویژگی های اجاق گاز های هوشمند ال جی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا