تعمیراتتعمیرات لباسشویی

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می‌تواند چند احتمال مختلف را شامل شود. یکی از نکات جالب در مورد ماشین لباسشویی ال جی این است که شما در نهایت در مورد برخی از بهترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار صحبت می‌کنید. با این حال، حتی بهترین ماشین‌ها نیز می‌توانند مشکلاتی داشته باشند. چالش اصلی تعمیر ماشین لباسشویی این واقعیت است که وقتی مشکلی پیش می‌آید، لیست طولانی از مشکلات احتمالی را مشاهده می‌کنید.

از روشن نشدن دستگاه گرفته تا آب زیاد یا خیلی کم، سناریوهای مختلفی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. یادگیری راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می‌تواند مفید باشد. ما در این مقاله از سایت ایبک قصد داریم تا با شما در رابطه با راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و ویژگی‌های آن سخن به عمل آوریم. با ما تا پایان این مقاله منحصر به فرد همراه باشید.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی

بهترین چیز در مورد آن‌ها باید این واقعیت باشد که شما در مورد برخی از کارآمدترین و بادوام‌ترین ماشین‌هایی صحبت می‌کنید که در هر جایی یافت می‌شوند. دستگاه‌های ال‌جی معمولاً دارای ویژگی‌های جذابی هستند. شما همچنین می‌توانید روی دستگاهی حساب کنید که چندین سال استفاده را برای شما به ارمغان می‌آورد. اغلب به نحوه مراقبت از دستگاه بستگی دارد. با این وجود، ماشین‌های لباسشویی ال‌جی معمولاً به گونه‌ای ساخته می‌شوند که تقریباً بدترین چیزی را که می‌توانید بشویید، مصرف می‌کنند.

هنوز شرایطی وجود دارد که باید نگرانی‌های تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را جدی بگیرید. اینجا جایی است که ما می‌توانیم کمک کنیم. هر مشکل احتمالی اغلب با تعدادی از دلایل احتمالی همراه است. داشتن حداقل یک درک اولیه از رایج‌ترین مسائلی که می‌توانید انتظار داشته باشید با آن‌ها روبرو شوید هنوز هم می‌تواند بسیار مفید باشد.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و مشکلات رایج آن

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

این مورد یکی از رایج‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی ال جی است که تا به حال با آن مواجه خواهید شد. در واقع، آنقدر رایج است که بیش از ده‌ها مشکل بالقوه مختلف با این شکایت خاص وجود دارد. مجموعه سوئیچ درب و کوپلینگ موتور دو مقصر بالقوه هستند.

مکانیسم چرخش و سیستم زهکشی هر دو به هم متصل هستند. بنابراین اگر زهکشی کار نکند، دستگاه نمی‌چرخد. ممکن است فیلتر پمپ مسدود شده باشد یا شلنگ از درام که به پمپ می‌رود مسدود شده باشد. برس‌های کربنی موتور ممکن است هشدار داده شوند، اگر موتور برس نداشته باشد، احتمال خرابی خازن موتور وجود دارد. همچنین ممکن است موردی وجود داشته باشد که تسمه از موتور به درام شکسته یا جدا شده باشد.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی پر سر و صدا است

اجسام محبوس شده در بین وان بیرونی و درام نیز می‌توانند عامل ایجاد سر و صدا باشند، چیزهایی مانند سکه و آوار بسیار رایج هستند که از اطراف بین درام بازیابی می‌شوند و می‌توانند به ماشین و هر لباسی در آن آسیب وارد کنند. قبل از قرار دادن پارچه‌ها و لباس‌ها در دستگاه، مطمئن شوید که تمام جیب‌های لباس را خالی کرده‌اید.

با گذشت زمان یاتاقان‌های ماشین لباسشویی نیز شروع به تحلیل رفتن و معیوب شدن می‌کند و باعث ایجاد صدای بلند در هنگام چرخش می‌شود. کار کردن با ماشین لباسشویی با بلبرینگ معیوب می‌تواند باعث آسیب کشنده شود. این عامل را می‌توان با روانکاری یاتاقان با گریس (یا روغن) یا با تعویض آن‌ها اصلاح کرد.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در لرزش

شایع‌ترین دلیل این امر عدم تعادل وان یا کل ماشین لباسشویی است. اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی روی یک سطح کاملا افقی قرار گرفته است. اگر نه، یک پایه یا چرخ دستی با پیچ‌های قابل تنظیم در زیر آن تهیه کنید. در برخی موارد، وان به دلیل ساییدگی و پارگی سیستم تعلیق نامتعادل می‌شود. برای جلوگیری از تخریب مکانیسم تعلیق، اطمینان حاصل کنید که دستگاه را با پارچه‌ها اضافه نکنید. راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را به خوبی فرا بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  انواع موتور یخچال - آشنایی با انواع کمپرسور یخچال

صدای ماشین لباسشویی هنگام تخلیه یا عدم تخلیه آب

در این حالت پمپ تخلیه معیوب یا مسدود شده است. انسداد در پمپ ممکن است به دلیل تجمع الیاف پارچه و کثیفی رخ دهد. به سادگی تمیز کردن پمپ و شلنگ متصل مشکل را حل می‌کند. توصیه می‌شود برای این کار یک تعمیرکار حرفه‌ای استخدام کنید زیرا این کار مستلزم برچیدن مجموعه پمپ است.

ماشین لباسشویی ال جی بیش از حد پر یا کم پر شده است

به احتمال زیاد سوئیچ فشار همان‌طور که در نظر گرفته شده است کار نمی‌کند، این عامل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، یا سوئیچ معیوب است، سوراخی در لوله فشار وجود دارد یا جدا شده است. همچنین شایع‌ترین دلیل مسدود شدن محفظه فشار است. برای بررسی سوئیچ باید به آن ضربه بزنید و اگر شنیدید که مشکلی ندارد یک یا چند کلیک گوش دهید، با بررسی دقیق شلنگ باید مشخص شود که سالم است یا خیر، در حالی که محفظه باید برداشته شود و شسته شود.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رابطه با نشتی صابون

دلایل احتمالی زیادی برای این مشکل وجود دارد. فشار آب بسیار قوی است، تجمع مواد شوینده حل نشده، مسدود شدن لوله تخلیه، پر شدن بیش از حد، کف زیاد و افزایش جریان برق (سرعت می‌تواند باعث خارج شدن موتور از کنترل شود). رفع این مشکل نسبتاً ساده چند دقیقه طول می‌کشد، اما نیاز به دانش فنی یک تکنسین ماشین لباسشویی دارد. سعی کنید راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را در رابطه با نشتی صابون از محفظه به خوبی فرا بگیرید، زیرا مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلاتی است که در ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد.

ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی‌شود

مشکلات زیادی وجود دارد که ممکن است باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود. بنابراین، با بررسی سوئیچ اصلی برق برای شل بودن اتصالات، کار نکردن سوکت برق، سالم بودن فیوز و غیره شروع کنید. در برخی موارد، کلید برق اصلی یا ماژول کنترل (PCB) ماشین لباسشویی از کار می‌افتد. اگر تجربه قبلی در کار با سیم‌های برق و ولتاژ بالا ندارید، با یک متخصص تعمیر تماس بگیرید تا ماشین لباسشویی را بررسی کند.

درب ماشین لباسشویی روی قفل گیر کرده است

ابتدا مطمئن شوید که ماشین لباسشویی ال جی شما کاملاً خاموش است. سپس دفترچه راهنما یا برنامه خود را برای گزینه باز نشانی بررسی کنید، که اغلب می‌تواند به سرعت همه چیز را پاک کند. اگر چرخه‌های ماشین لباسشویی تمام شده است، ممکن است بخواهید به سرعت چرخه جدیدی را اجرا کنید، که ممکن است به اندازه کافی مکان را تغییر دهید تا ماشین لباسشویی تشخیص دهد که اکنون می‌تواند قفل را باز کند.

ماشین لباسشویی ال جی در صورت مشاهده مقدار زیادی آب از باز کردن امتناع می‌کنند. راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رابطه با درب آن می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی مشکلی از بابت درزگیرهای آن نداشته باشید.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ویژگی‌های ماشین لباسشویی ال جی

سیستم درایو مستقیم هوش مصنوعی

این سیستم معرفی شده توسط ال جی است که سه عملکرد زیر را به طور همزمان انجام می‌دهد.

  • تشخیص وزن لباس
  • ظرافت پارچه را تعیین کنید.
  • حرکت مناسب برای تمیز کردن مناسب را تعیین می کند.

مولتی نازل

سیستم Turbo Wash تضمین می‌کند که هر پارچه مواد شوینده و آب را به طور موثر در این نازل‌های چند بعدی دریافت می‌کند. در زمان صرفه جویی می‌شود و تمیز کردن تمام مواد را انجام می‌دهد.

ژنراتورهای بخار

ال جی از این فناوری در ماشین‌های لباسشویی ۲ در ۱ برای تمیز کردن و آبکشی و خشک کن برای خشک کردن سریع استفاده می‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات کولر گازی کنوود KENWOOD

همچنین این فناوری کثیفی و مواد حساسیت زا را از لباس دور نگه می دارد و لباس های بدون آلاینده را بیرون می آورد.

 فناوری 

WaveForce و JetSpray با هم ترکیب می‌شوند تا این تکنیک تمیز کردن و شستشوی قدرتمند را به وجود آورند.

اسپری‌های قدرتمند آبشار و جت

این اسپری‌های آب پرفشار، حرکت خاصی را برای تمیز کردن مناسب پارچه از هر طرف ایجاد می‌کند.

 اتوماسیون را کنترل می‌کند

به شما امکان می‌دهد چرخه‌ها را پیگیری کنید و چرخه‌ها را از قبل تنظیم کنید، چرخه‌های در حال انجام را کنترل کنید، مدیریت صحیح کنترل‌های دما و تمام اختیارات لازم را با یک لمس روی تلفن هوشمند خود انجام دهید.

فناوری خشک کردن ال جی در خشک کن‌ها

خشک کن‌های ال جی نیز در طیف وسیعی از ظرفیت‌ها و رنگ‌ها موجود هستند. در مدل‌های جداگانه نکات متفاوتی را مشاهده خواهید کرد. اما این فناوری خشک کردن قوی در تمام خشک کن‌های آن ثابت است.

ژنراتورهای بخار

به هر گوشه پارچه می‌رسد تا آخرین قطره آب در لباس شما خشک شود. بهترین بخش این است که لباس‌های شما را خیلی سریع خشک می‌کند و در نتیجه در زمان صرفه جویی می‌کند. همچنین به دلیل خشک شدن کنترل شده روی بافت و رنگ پارچه تاثیری نخواهد داشت. همچنین اطمینان حاصل می‌کند که لباس‌های شما عاری از گرد و غبار، آلرژن‌ها و میکروب‌ها هستند.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ستون فقرات نوآورانه ال جی

با توجه به اینکه نوآوری سنگ بنای موفقیت ال‌جی است، ماشین لباسشویی جدید دیگری را برای افزودن به خط تولید ارزشمند خود معرفی کرده است. ماشین لباسشویی جدید LG ThinQ از نوع درب از جلو است و بر روی فناوری موتور مستقیم هوشمند مصنوعی کار می‌کند.

ویژگی متمایز این دستگاه که ال‌جی ۲۰ سال روی آن سرمایه‌گذاری کرده است، این است که نه تنها ماشین لباسشویی بار (وزن) را تشخیص می‌دهد، بلکه بافت لباس (نرم/زمخت) را نیز تشخیص می‌دهد. در نتیجه، این دستگاه جدید به تنهایی مناسب ترین حرکات شستشو را برای پارچه انتخاب می‌کند!

شکی نیست که این قیمت ماشین لباسشویی ممکن است شیب‌دار باشد، اما ال‌جی احساس می‌کند که مصرف‌کنندگان بدشان نمی‌آید که برای این ماشین لباسشویی هوشمند مجهز به Wi-Fi که به شما امکان می‌دهد عملکردها را از هر کجا کنترل کنید، هزینه‌ای بپردازند. اپلیکیشنی به نام LG ThinQ برای گوشی‌های هوشمند iOS و اندروید در دسترس است و به کاربران اطلاع می‌دهد که چه زمانی شستشو کامل شده است، چرخه خشک شدن روشن است و غیره.

با اسپری‌های توربوجت قدرتمند که لباس‌ها را از جهات مختلف می‌شویند و شستشوی جامع را تضمین می‌کند. این ماشین‌ها چیزی جز بهترین نیستند که امروز می‌توانید بخرید. ال‌جی در حال حاضر ماشین‌های لباسشویی را با ویژگی‌هایی تولید می‌کند که با زوایای شستشوی ۳۶۰ درجه توربو، لکه‌زدایی موثر را تضمین می‌کنند و نظرات همیشه مثبت است.

ماشین لباسشویی ال جی سری ۷ چه ویژگی‌هایی دارد؟

لباس‌ها را با ماشین‌های لباسشویی سری ۷ ال‌ جی که ترکیبی از انواع فناوری‌های ال‌جی هستند تا آلودگی و باکتری‌ها را به‌طور کامل از لباس‌های شما پاک کنند، به‌طور کامل، سریع و به آرامی تمیز کنید. جدا از برنامه‌های بخار، اکنون می‌توانید لباس‌های خود را با سرعت خاصی با TurboWash بشویید و همچنان به قدرت تمیز کنندگی کامل دست پیدا کنید. در عین حال حتی در مصرف انرژی و آب نیز صرفه جویی می‌کنید.

علاوه بر این، سری ۷ خود تشخیص و عیب یابی هوشمند را نیز ارائه می‌دهد. به لطف فناوری Inverter DirectDrive، موتور بسیار بادوام و انعطاف پذیر است که حتی شش حرکت مختلف درام شستشو را ممکن می‌کند.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده و بهره کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار خود از ما حمایت کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG بصورت کامل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا