تعمیرات قهوه ساز

راهنمای تعمیر قهوه ساز متئو Matheo

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

در جهت ورود فشار تحریم ها و بالا رفتن و گران شدن قیمت دلار نمایندگی تعداد زیادی از برند های خارجی در بسیاری از کشورها، کشور خود را اجباراً ترک نموداند و ارائه خدمات پس از فروش به همراه خدمات تعمیرات برای آن ها به وسیله ی شرکت های داخلی صورت گرفته که شما برای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر قهوه ساز متئو میتوانید از روش های زیر اقدام کنید : شما میتوانید با شماره ای که برروی ضمانت نامه‌ محصولتان، قهوه ساز متئو نوشته شده به  ثبت درخواست خدمات تعمیر قهوه ساز متئو اقدام کنید. این امکان هم وجود دارد که قبلا هم از خدمات این مراکز استفاده کرده باشید اما به هر علتی باعث نارضایتی شما شده باشد، با این وجود شما میتوانید از خدمات تعمیرات قهوه ساز متئو استفاده کنید. این خدمات پس از اتمام مدت زمان گارانتی هم برای شما مشتریان عزیز قابل استفاده می باشد.

 معرفی مهم ترین قطعات و بخش های دستگاه قهوه ساز متئو 

 منبع آب قهوه ساز متئو :

یک مورد از مهم ترین بخش های دستگاه قهوه ساز متئو منبع آب ان است که در برخی دارای نشانگر سطح آب نیز هستند. دارا بودن  یک منبع آب ثابت بسیار قابل توجه است، به همین علت است که این قهوه ساز با لوله کشی به سیستم‌های تصفیه کننده وصل میشوند.

 پمپ قهوه ساز متئو :

از دیگر موارد مهم این قهوه ساز میتوان پمپ قهوه ساز را نام برد. روش کار آن هم به این صورت است که اگر آب داغ بخواهد از میان دانه‌های قهوه رد شود، باید فشار آن حدودا ۹ باشد که پمپ آب، فشار آب را به این حد میرساند. دستگاه قهوه ساز متئو از پمپ‌های برقی استفاده می کند. بعضی از این پمپ ها، الکتریکی لرزشی یا چرخشی هستند.

 دیگ بخار قهوه ساز متئو :

از حساس ترین  و قابل توجه ترین قطعه قهوه ساز متئو دیگ بخار آن است که بسیار عملکرد دقیقی دارد. نقش دیگ بخار در تنظیم شدت فشار و دمای آب است که به وسیله ترموستات انجام می شود.

 فیلتر قهوه ساز متئو :

فیلتر قطعه ی مهم دیگری از دستگاه قهوه ساز متئو است.قطعه ای که اندازه ی آن به دستگاه شما بستگی دارد که پودر قهوه را باید داخل آن ریخت و آن را فشرده کرد.

 روکش لوله بخار قهوه ساز متئو :

از دیگر تجهیزات این قهوه ساز روکش لوله بخار است که از خارج شدن بیهوده بخار جلوگیری به عمل می‌آورد و از دیگر نقش های آن نگهداری از نوک نازل بخار در برابر هر نوع آسیبی است.

 بورد قهوه ساز متئو :

عضو الکترونیکی و مهم این دستگاه قهوه ساز بورد نام دارد که بسیار هم کاربردی است و توان انجام همه‌ کارهایی که یک شخص  برای تهیه قهوه به صورت دستی انجام میدهد را تماما اتوماتیک و بدون دخالت فرد انجام خواهد داد.

 تمپر قهوه ساز متئو :

کار بخش تمپر فشرده کردن پودر قهوه می باشد، که بعد از ورود پودر قهوه، پودر به طور یک دست فشرده میشود که اگر زیاد فشار وارد کنیم آب راحت از ذره های پودر عبور نمیکند و کیفیت نوشیدنی شما از بین میرود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر قهوه ساز دلونگی Delonghi|نمایندگی تعمیرات قهوه ساز دلونگی

 قطعه های یدکی قهوه ساز متئو :

از جمله واشرها، فنرها، فیلترها، کابل‌های اتصال، نازل بخار، نشانگر های تعیین کننده سطح آب، صفحات، شیر بخار آب، ترموستات، پمپ‌ها، بورد و… از بخش های یدکی این دستگاه هستند.

قهوه ساز متئو

نحوه ارتباط با مرکز تعمیر قهوه ساز متئو

در ادامه ی این مطالب بررسی روش ارتباط با مرکز تعمیر قهوه ساز متئو را برای شما بازگو خواهیم کرد:

شما میتوانید از راه سایت به ثبت درخواست آنلاین خود به جهت رسیدگی اقدام کنید. به دنبال این اقدام برای شما پیامکی ارسال خواهد شد که دارای کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار قهوه ساز متئو می باشد. تعمیرکار با به همراه داشتن تجهیزات کامل برای رسیدگی به درخواست شما در محل تعیین شده حضور خواهد یافت. پس از تعمیر قهوه ساز متئو فاکتور خدمات ارائه شده به شما تقدیم خواهد شد. و همچنین در هنگام تعمیر قهوه ساز متئو شما، همه ی قطعاتی که تغییر یافته اند دارای گارانتی ۹ الی ۱۲ ماهه میباشند. در آخر هم در مورد خدمات ارائه شده از شما مشتریان گرامی نظر سنجی به عمل خواهد آمد.

خدمات تعمیر قهوه ساز متئو به چه صورت است؟

ارائه خدمات تعمیر قهوه ساز متئو به روش های زیر صورت میگیرد :

تغییر همه‌ اجزای محصول به صورت اصلی و درجه یک شرکتی انجام خواهد گرفت. پس از خدمات داده شده به شما فاکتور تعمیر قهوه ساز متئو تحویل داده میشود.

خدمات پس از فروش قهوه ساز متئو به چه صورت است؟

به روش هایی در جهت بهره مندی از خدمات پس از فروش محصول قهوه ساز متئو میپردازیم :

یکی از این روش ها برقراری ارتباط و پیگیری با شماره ای است که بر روی گارانتی دستگاه درج شده است. این خدمات حتی پس از اتمام زمان گارانتی محصولتان قهوه ساز متئو، دارای تاریخ انقضاء نیستند.

قهوه ساز روشن نمیشود، نحوه تعمیرات قهوه ساز متئو به چه صورت است؟

یکی از ایراد هایی که به طور دائم در زمان استفاده از قهوه ساز متئو اتفاق می‌افتد روشن نشدن این محصول می باشد که به دنبال این موضوع توضیحاتی در این مورد خواهیم داد:

این احتمال وجود دارد که مشکل از پریزی باشد که قهوه ساز متئو را به آن وصل کرده اید، اتصالی و یا ایراد دیگری داشته باشد که در این مواقع برای از بین رفتن این مسئله باید پریز دیگری را برای اتصال به قهوه ساز خود انتخاب کنید. در حالی که فعال نشدن قهوه ساز متئو به دلیل خراب شدن کلید روشن و خاموش قهوه ساز شما باشد باید برای حل ایراد آن از تکنسین ماهر قهوه ساز متئو راهنمایی و همیاری گرفته شود.

چرا قهوه ساز آب را گرم نمیکند؟ 

از اتفاقات دیگری که ممکن است در حین کار با این دستگاه رخ دهد به جوش نیامدن آب در قهوه ساز متئو است که مطالبی در جهت علت گرم نشدن آب در این قهوه ساز به شما مشتریان عزیز ارائه میکنیم:

اگر مشکل از المنت دستگاه شما بود مطمئنا دستگاه شما به همین دلیل آب را گرم نمیکند که برای حل این ایراد باید با تکنسین ماهر قهوه ساز متئو ارتباط برقرار کنید و مشکل دستگاه را پیگیری نمایید. این امکان هم وجود دارد که داغ نشدن آب به علت روشن نشدن قهوه ساز متئو باشد آن هم درحالی که بعد از متصل شدن به برق دکمه روشن دستگاه را فشار نداده باشید که شما میتوانید پس از متصل کردن قهوه ساز به برق دکمه روشن و خاموش آن را لمس کنید.  در حالی که منشا مشکل به جوش نیامدن آب وجود ایراد از ترموستات قهوه ساز متئو باشد، باید با تکنسین قهوه ساز متئو ارتباط برقرار کنید تا به شما در حل این مشکل کمک کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیرات اسپرسوساز یورولوکس در محل

علت تلخ شدن قهوه در قهوه ساز چیست؟ 

برای همه ممکن است پیش بیاید که قهوه ای که آماده میکنند تلخ شود که اگر مشکل پیش آمده در بعضی مواقع مربوط به قهوه ساز شما باشد علت هایی دارد که این علت های تلخ شدن قهوه را برایتان بازگو خواهیم کرد :

اندازه ی آب و پودر قهوه در تهیه این نوشیدنی بسیار مهم است، که اگر این تراز را در نظر نگرفته باشید، یکی از علت های تلخ شدن نوشیدنی شما میتواند زیاد بودن مقدار قهوه نسبت به آب آن باشد. این امکان هم وجود دارد که مقداری قهوه از دفعات قبل در قهوه ساز متئو شما باقی مانده باشد که نتیجه ی آن تلخ شدن قهوه ی شما خواهد بود، که این مشکل با شست‌وشوی دستگاه پس از هر بار استفاده حل شدنی است. زمانی پس از سرو قهوه را صبر کنید و بعد این نوشیدنی را میل فرمایید چرا که ذرات پود قهوه ته نشین شده اند و طعم آن برایتان لذت بخش تر میشود. اگر مشکل شما جزء موارد ذکر شده نبود و بررسی این علت ها به شما کمکی نکرد باید قهوه ساز متئو را به یک تکنسین ماهر به تعمیرات قهوه ساز نشان دهید تا او مشکل را تشخیص داده وان را تعمیر کند.

 قهوه ساز متئو

علت رقیق بودن قهوه در قهوه ساز متئو چیست؟

از دیگر سوالات پر تکرار مشتریان علت غلیظ نبودن قهوه درست شده در قهوه ساز متئو است که دلایلی را در این باب ذکر خواهیم کرد:

اگر اندازه ی آبی که برای درست کردن قهوه در نظر گرفته اید بیش تر از اندازه ی پودر قهوه باشد، در نتیجه باعث رقیق شدن قهوه ی شما می شود. از دیگر دلایل رقیق شدن قهوه ی شما استفاده از آب گرم در قهوه ساز متئو است، بنابراین باید از آب خنک برای درست کردن قهوه استفاده کنید.

هزینه تعمیر قهوه ساز متئو 

از مسائل پر تکرار و پر سوال مشتریان ما مقدار مبلغی است که برای تعمیر قهوه ساز متئو باید پرداخت شود. در این قسمت از مطلب این موضوع را برای شما توضیح خواهیم داد :

مقدار مبلغ پرداختی  از طرف تکنسین های ماهر بعد از مشاهده و تعمیر قهوه ساز به شما اعلام می‌گردد. این مورد را هم باید در نظر بگیرید که هزینه اجزای قهوه ساز متئو شما که مشکل داشته و تعویض شده هم در این مبلغ لحاظ می‌شود. گارانتی این دستگاه اگر از دوره ی تعین شده خارج نشده باشد می‌تواند بر کاهش هزینه تعمیر آن تاثیر گذار باشد. قهوه ساز متئو… قهوه سازی کاربردی و مطمئن است که فرصت نوشیدن قهوه هایی با کیفیت بالا را برای شما مشتریان عزیز فراهم می‌آورد و میتواند بهترین انتخاب باشد.

سخن آخر

در این مقاله ایرادات رایج قهوه ساز متئو همچنین شیوه برطرف کردن آن را برای شما کاربران شرح دادیم, تا اطلاعات شما درباره قهوه سازتان افزایش پیدا کند. چنانچه شما در کارهای فنی تخصص کافی را ندارید به هیچ وجه خودسرانه به تعمیر دستگاه خود اقدام نکنید. در آخر از شما می خواهیم که پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر قهوه ساز متئو Matheo

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

راهنمای تعمیر قهوه ساز متئو Matheo

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا