تعمیرات مایکروفر

خدمات تعمیر ماکروفر در یوسف آباد|عیب‌یابی ماکروفر

خدمات تعمیر ماکروفر در یوسف آباد|عیب‌یابی ماکروفر، نگهداری ماکروفر

در صورت بروز ایراد و مشکل در وسایل برقی مثل ماکروفر باید از افرادی کمک بگیرید، که مهارت لازم در این زمینه داشته باشند چون تعمیرات ماکروفر یک امر تخصصی می باشد. اگر تعمیر ماکروفر خود را به افرادی که غیر تخصصی هستند بسپارید، آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد خواهد شد. به همین دلیل برای انتخاب تعمیرکاران باید نهایت دقت را داشته باشید. با توجه به اهمیت این مسئله در این مطلب نکاتی که مربوط به تعمیر ماکروفر در یوسف آباد است را مورد بررسی قرار می دهیم.

مرکز تعمیرات ماکروفر برند ال‌جی در یوسف آباد

شما با برقراری تماس با دفتر مرکزی تعمیرات ماکروفر ایبک امداد در یوسف آباد می توانید تعمیر لوازم خانگی خود را آنها بسپارید. توجه داشته باشید که هزینه تعمیر ماکروفر نسبت به نوع خرابی دستگاه شما در یوسف آباد کاملاً متفاوت خواهد بود. بنابراین تا کارشناسان دستگاه شما را بررسی نکرده اند، نمی توان عدد دقیقی را برای این مورد مشخص کرد. اما باید بدانید، که بیشترین هزینه تعمیر مربوط به تعویض قطعات دستگاه ها می باشد. چنانچه ماکروفر شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعویض قطعات در این مرکز با قطعات فابریک و اورجینال انجام خواهد شد و در نتیجه هزینه تعمیر بالاتر خواهد بود.

ماکروفر

مرکز تعمیر ماکروفر برند سامسونگ در یوسف آباد

از تخصصی ترین تعمیرات می توان به تعمیرات وسایل برقی سامسونگ اشاره کرد، که این کار را هر کسی نمی تواند انجام دهد. چنانچه تعمیر لوازم برقی را به افراد بی تجربه و مبتدی بسپارید، مشکلات زیادی برای دستگاه شما به وجود خواهد آمد، که دیگر با هیچ هزینه ای برطرف خواهند شد. به همین دلیل برای انتخاب تعمیرکار خود در یوسف آباد باید حساسیت زیادی به خرج دهید.

برای تعمیر کردن ماکروفر های بکو، بوش، هیتاچی، بلومبرگ، کنوود، زیمنس، آریستون، مجیک، زیرووات در یوسف آباد باید به کجا مراجعه نمود؟

با استفاده از خدمات مراکز خدمات مجاز ایبک امداد می توانید با پرداخت حداقل هزینه، خدمات تعمیر لوازم برقی را دریافت کنید. مراجعه به تعمیر گاه مجاز موجب می‌شود، که تا ۷۵ درصد هزینه تعمیرات کاهش پیدا کند. منطقی ترین و بهترین راه حل برای رفع مشکلات ماکروفر در یوسف آباد مراجعه به تعمیرگاه های مجاز می باشد. چون تعمیرات آنها با قیمت های تایید شده و مصوب اتحادیه انجام خواهد شد. همچنین تعمیرات ماکروفر شما را افراد متخصص انجام می دهند. در نتیجه شما دیگر نگران کاهش کارایی ماکروفر خودتان نخواهید بود.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیرات مایکروفر دسینی Dessini/نمایندگی تعمیرات مایکروفر دسینی

عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر در منزل

ماکروفر ها نیز مانند دیگر لوازم برقی ممکن است در حین استفاده به دلایل مختلفی دچار ایراد و مشکلات شوند، در صورتی که اطلاعات و دانش لازم در این زمینه داشته باشید، می توانید در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهید و از آسیب دیدن بیشتر دستگاه خود جلوگیری کنید. همچنین اگر بتوانید عیب یابی و تعمیر ماکروفر خود را در منزل انجام دهید در هزینه و زمان شما صرفه جویی خواهد شد و دیگر نیاز به تعمیرگاه و تعمیرکار نخواهید داشت.

به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه به آموزش عیب یابی و تعمیر ماکروفر می پردازیم، تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه، شما بتوانید در منزل خودتان ماکروفر را عیب یابی و تعمیر کنید. اما باید به این موضوع توجه داشته باشید، در صورتی که مشکل به وجود آمده اساسی است، حتماً باید از تکنسین متخصص برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید، تا دستگاه شما بدون نقص عیب یابی و تعمیر شود.

غذا در ماکروفر دیر گرم می‌شود

در صورتی که مواد غذایی شما در ماکروفر دیر گرم می شود احتمال دارد، که دلیل بروز این مشکل یکی از موارد زیر باشد:

 • امکان دارد از ماکروفر در ساعات اوج مصرف استفاده کرده باشید.
 •  کثیف بودن فضای داخلی ماکروفر موجب بروز این مشکل خواهد شد.
 •  چنانچه حجم غذا بیشتر از حد باشد برای گرم شدن به وقت بیشتری نیاز خواهد داشت.
 •  غذاهایی که آبدار هستند در زمان کمتر و غذاهای چرب در زمان بیشتر گرم خواهند شد.
 •  غذاهای چرب و شیر را وقتی در ماکروفر گرم می‌کنید، وقتی تایم به نصف رسید، باید دکمه Stop را بزنید و مواد خود را هم بزنید، تا گرم شدن آنها به صورت یکنواخت انجام شود.

ماکروفر

ماکروفر جرقه می‌زند

 • استفاده از ظروفی که تزیینات آبکاری شده دارند و همچنین استفاده از ظروف فلزی موجب می‌شود، که ماکروفر جرقه بزند.
 •  با توجه به برنامه انتخابی خود باید از لوازم جانبی مانند سه پایه استفاده کنید.
 • متعلقات و سینی داخل ماکروفر باید بدون چربی و کاملا تمیز باشد.
 • از ظروفی که دارای لب پریدگی هستند درون ماکروفر به هیچ عنوان نباید استفاده کنید.
 •  اگر دیواره های ماکروفر شما دچار آسیب دیدگی شده باشند احتمال ایجاد جرقه در این دستگاه بیشتر خواهد شد.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر مایکروفر تی سی ال TCL | عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر تی‌ سی ال

سینی ماکروفر کند می‌چرخد یا نمی‌چرخد

 • باید چرخ زیر سینی، سینی و داخل ماکروفر را بررسی کنید، تا کاملا تمیز باشند. در صورتی که چربی و ذرات مواد غذایی در آن جا باقی مانده باشد، موجب اختلال در کارکرد دستگاه شده و سینی ماکروفر به درستی نخواهد چرخید.
 •  برای تست شفت زیر سینی، باید یک کاسه ای را با آب پر کرده و روی سینی قرار دهید. در صورتی که با جسم سبک سینی می‌چرخد، اما با جسم سنگین نمی‌چرخد نشان دهنده این است، که باید شفت را عوض کنید.
 •  اگر سینی ماکروفر شما به هیچ عنوان نمی چرخد، باید با تعمیرگاه مجاز تماس حاصل کنید، تا دستگاه شما توسط افراد متخصص مورد بررسی قرار گرفته و مشکل به وجود آمده برطرف شود.

ماکروفر روشن نمی‌شود

 • پیش از آن که اقدام به روشن کردن ماکروفر کنید بهتر است، که دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید، تا در مورد دستگاه خود اطلاعات لازم را داشته باشید.
 •  در مرحله بعدی باید پریز برق را کنترل کنید و وسیله برقی دیگری را به همان پریز متصل نمایید. در صورتی که وسیله دوم روشن نشود، احتمالا مشکل از پریز خواهد بود.
 •  ماکروفر خود را به صورت مستقیم به پریز متصل نمایید و از سه راهی استفاده نکنید.
 •  دوشاخه و سیم رابط دستگاه خود را باید بررسی کنید و در صورتی که آسیب دیده بودند باید آنها را عوض کنید.
 •  چک کنید، که قفل کودک ماکروفر فعال نباشد در صورتی که قفل کودک فعال باشد، دستگاه شما روشن نخواهد شد.

نکات مهم در نگهداری و استفاده از ماکروفر

ماکروفر ها به طور متوسط بین پنج تا ده سال عمر دارند. برای اینکه بتوانید از ماکروفر خود سال ها بدون هیچ مشکلی استفاده نمایید، باید در نگهداری و استفاده از آن دقت لازم را داشته باشید و به صورت صحیح از آن استفاده کنید. به همین دلیل در این بخش به نکات مهم استفاده صحیح و اصولی از دستگاه ماکروفر می پردازیم:

 • اولین و مهمترین قانون در مورد نگهداری و استفاده از ماکروفر این است، که در این دستگاه آن نباید از ظروفی که حاوی فلز هستند استفاده کنید.
 • پس از هر بار استفاده برای سلامتی و ایمنی خود باید دستگاه مایکروفر را با دقت تمیز کنید ماکروفر هایی که جدید تر و مدرن تر هستند، جداشونده و صفحه‌ی شیشه ای که قابل چرخش است، دارند. قالب های چرخشی پس از هربار استفاده باید به صورت صحیح نظافت شوند. این موضوع بسیار حائز اهمیت است، چون در صورتی که باقیمانده مواد غذایی گرم شوند، احتمال آتش سوزی به وجود خواهد آمد. همچنین باقی مانده مواد غذایی موجب می شود، که دستگاه ماکروفر شما به سختی کار کند و موجب نشت ماکروفر نیز خواهد شد.
 • وقتی که غذایی را گرم می کنید، که احتمال ریختن آنها وجود دارد بهتر است، که از حوله کاغذی استفاده کنید و در زیر آن یک بشقاب قرار دهید، تا تمیز کردن دستگاه ماکروفر آسان تر شود.
 • ماکروفر خود را تنها زمانی باید روشن کنید، که مواد غذایی مورد نظر را درون آن قرار داده باشید. اگر ماکروفر خود را به صورت خالی روشن کنید، چون برای جذب امواج الکترومغناطیسی چیزی وجود ندارد، جذب خود ماکروفر خواهد شد و این می تواند موجب آسیب دیدن دستگاه شما شود.
 • برای ذوب کردن یا طبخ مواد غذایی بهتر است، که از برنامه ها و زمان های از پیش تعیین شده در ماکروفر استفاده کنید. استفاده از آنها موجب می‌شود، که ماکروفر شما کارآمد تر باشد.
 • بیشترین خرابی در ماکروفر مربوط به قسمت درب این دستگاه می باشد. در باز و بسته کردن درب ماکروفر باید احتیاط کنید و از محکم بستن درب آن خودداری نمایید. همچنین تا زمانی که ماکروفر شما روشن است، نباید درب آن را باز کنید. چون به مرور زمان این کار موجب خرابی درب ماکروفر خواهد شد. در برخی مواقع امکان دارد، که درب ماکروفر شما آسیب دیده باشد، اما ماکروفر هنوز هم کار کند. اما شما باید دستگاه خود را خاموش کنید و استفاده از آن را تا زمانی که دستگاه خود را تعمیر نکردید، متوقف نمایید.
حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات مایکروفر کن | نمایندگی تعمیرات کن

سخن تکمیلی

نگهداری از وسایل برقی مانند ماکروفر در شرایط عادی آسان و راحت تر از تعمیر آن است. با رعایت نکات مهم نگهداری این دستگاه می توانید سالها از ماکروفر خود بدون هیچ مشکلی استفاده کنید و ماکروفر شما بهترین کارایی را خواهد داشت. اما در صورتی که ماکروفر شما با ایراد و مشکلی روبرو شد، می توانید به تعمیرگاه های مجاز مراجعه نموده و دستگاه خود را تعمیر کنید. در این مطلب مزایای استفاده از خدمات تعمیر مراکز معتبر در یوسف آباد را توضیح داده و همچنین نحوه نگهداری و استفاده صحیح از ماکروفر را بیان کردیم، تا نیاز کمتری به تعمیر ماکروفر داشته باشید.

31

خدمات تعمیر ماکروفر در یوسف آباد

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

نحوه استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر در یوسف آباد

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x