تعمیرات کولر گازیتعمیرات

راهنمای جامع کدهای ارور کولر گازی پاناسونیک

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

چنانچه شما یکی از کاربرانی هستید که از کولر گازی پاناسونیک در خانه خود استفاده می‌کنید و مشکلی برای کولر گازی شما پیش آمده،‌‌‌‌ می‌توانید به منظور رفع ارور کولر گازی پاناسونیک که کد خطای کولر گازی پاناسونیک نیز نامیده می‌شود، این مقاله را مطالعه نمایید، کد ارور کولر گازی پاناسونیک و شیوه هشدار دادن آن به شما در پیدا کردن ایراد کمک‌‌‌‌ میکند. چنانچه به تازگی دستگاه کولر گازی پاناسونیک شما دچار ایراد شده است، تنها لازم است از تکنسین های مجاز که به منظور تعمیرات کولر گازی پاناسونیک اعزام‌‌‌‌ می‌شوند کمک بگیرید و همچنین می‌توانید با ارتباط با متخصصین تعمیرات کولرگازی ایبک امداد راهکار مناسب را دریافت نمایید.

در مقالات گذشته به بررسی کامل کدهای خطای کولرگازی میدیا و کدهای خطای کولرگازی وست پوینت  پرداختیم، در این مقاله به سراغ برند نام آشنای پاناسونیک رفتیم و لیست جامع از کدهای خطا همراه با شرح کامل هر پیغام خطا را برایتان آماده کرده ایم.

ارور کولر گازی پاناسونیک Panasonic

در گذشته کالاهایی مانند کولر، یخچال، اجاق گاز و… ترکیبی از مکانیکی و الکترونیک بودند که بخش الکترونیک به عنوان منبع تغذیه فقط مسئولیت تامین انرژی را برای دستگاه به عهده داشت، اما به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی بخش‌‌‌‌های مکانیکی دستگاه به تدریج حذف شد و یا به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار گرفتند، علاوه بر این با کمک گرفتن از بردهای الکترونیکی بسیاری از قسمت های دستگاه به فرمان در آمدند و کنترل بهتری بر کارکرد قطعات ایجاد شد، در نتیجه این صنعت به صورتی پیش رفت که امروزه شاهد تمام الکترونیکی شدن دستگاه‌‌‌‌ها و همچنین هوشمند شدن آن‌ها هستیم.

یکی از مزیت هایی که این پیشرفت به ارمغان آورده، امکان تشخیص ارور های هر دستگاه با استفاده از کد هایی که در نمایشگر دستگاه به نمایش در می آید است. در ادامه این مطلب درباره کد ارور کولر گازی پاناسونیک اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار‌‌‌‌ می‌دهیم؛ پس همراه ما باشید.

ارور کولر گازی پاناسونیک

منظور از کد خطا یا ارور چیست؟

زمانی که قسمتی از بدن شما درد گرفته را تصور کنید؛ در این صورت واکنش شما چگونه است؟ بدون شک دست خود را روی نقطه آسیب دیده قرار می‌دهید و یا حتی فشار هم خواهید داد؛ چرا که با این عمل سیگنال های عصبی موجود در آن قسمت بدن، شما را متوجه نقطه درد گرفته میکند و بی اختیار دست شما به آن سمت‌‌‌‌ می‌رود، برنامه نویسانی که برای کولر گازی پاناسونیک کد نویسی کرده اند، در زمان نوشتن فرامین مربوط به کولر، نقاط آسیب دیده دستگاه را به کاربری که از آن استفاده می کند با کد هایی کوتاه نشان می‌دهند، پس در صورت خرابی یا به مشکل خوردن هر یک از اجزای کولر گازی، بلافاصله خطای مربوط به آن قسمت بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود، به عبارت دیگر می توان گفت که زبان صحبت کردن دستگاه کولر گازی پاناسونیک برای کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، به این کدها خلاصه می‌شود.

ارور کولر گازی پاناسونیک

کولر های گازی پاناسونیک

در بعضی از کولرهای گازی که دارای متریکس یا صفحه دیجیتال نیستند معمولاً کد های خطا از چراغ‌های کولر مشخص می‌شوند.‌‌‌‌ می‌توان گفت که این ارور ها تقریبا مشابه پیام‌های مورس هستند و تنها با کمی دقت و مطالعه کاتالوگ سرویس دستگاه می‌توان متوجه نوع ارور آن شد. به عنوان مثال، چنانچه خرابی یا مشکلی برای هر یک از قطعات کولر گازی رخ دهد، خطا به صورت چراغ چشمک زن به روی دستگاه نمایان‌‌‌‌ می‌شود که اگر این چراغ را به نقطه و خط تبدیل کنیم، خطوطی به معنای طول خاموش یا روشن ماندن چراغ و نقطه‌ها و سرعت چشمک زدن آن به ما نشان داده خواهد شد. البته لازم است بدانید که این چشمک زدن‌‌‌‌ها حالت‌‌‌‌های مختلفی دارد که با مطالعه دفترچه راهنما به خوبی‌‌‌‌ می‌توانید با انواع ارور کولر گازی پاناسونیک آشنا شوید.

اما در کولر گازی‌‌‌‌هایی که صفحه دیجیتال دارند و به اصلاح به روز‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند، وضعیت نشان دادن کد های ارور متفاوت است. ارور کولر گازی پاناسونیک یا همان کد خطای کولر گازی پاناسونیک با زبان گویا تری با شما ارتباط برقرار کرده و معمولاً ترکیبی از دو یا چند حرف به زبان لاتین است. به عنوان مثال، E10 که حرف E به معنای خطا یا ارور است و عدد مقابل آن نشان دهنده بخش مربوط به خطا می باشد.

از کجا توضیح مربوط به هر خطای کولر گازی پاناسونیک را یاد بگیرم؟

به صورت کلی همراه هر دستگاهی که از بازار خریداری‌‌‌‌ می‌کنید یک یا دو دفترچه راهنما به شما ارائه‌‌‌‌ می شود. یکی از این دفترچه‌‌‌‌ها مربوط به راهنمای سرویس دستگاه و دیگری راهنمای استفاده از دستگاه برای کاربر می باشد. البته در بسیاری از نمایندگی‌‌‌‌ها یا حتی کارخانه‌‌‌‌های سازنده این نوع محصولات، دفترچه راهنمای مربوط به سرویس کردن به مشتری تعلق نمی‌گیرد و حذف می شود. اما چنانچه هنگام خرید محصول، به دفترچه راهنما دسترسی داشتید، با مراجعه به آن و مطالعه دستورالعمل‌‌‌‌ها‌‌‌‌ می‌توانید نحوه واکنش به هر یک از خطاهای کولر گازی پاناسونیک را به خوبی یاد بگیرید.

چنانچه تحت شرایطی دفترچه راهنما در دسترس شما نبود و‌‌‌‌ نمی‌دانستید که چگونه باید خطای کولر گازی را تشخیص دهید، بهترین منبع به منظور پیدا کردن توضیح کد ارور اینترنت است. بهترین راه این است که مدل دستگاه را جستجو کنید و به آسانی اطلاعات مربوط به آن را به دست آورید.

برای رفع ارور کولر گازی پاناسونیک چه کنیم؟

با وجود تکنولوژی پیشرفته ‌ای که در ساخت و تولید کولر گازی پاناسونیک استفاده شده است، کمتر پیش‌‌‌‌ می‌آید که کسی به تعمیر کولر گازی  احتیاج پیدا کند. با این حال این دستگاه هم مانند هر وسیله دیگری در منزل امکان دارد دچار ایراد یا مشکلاتی شود که اگر اطلاعاتی در مورد نشانه های این خرابی داشته باشید،‌‌‌‌ می‌توانید زودتر در جهت حل کردن این ایراد قدم بردارید و از آسیب بیشتر به کولر گازی خود جلوگیری نمایید.

ارور کولر گازی پاناسونیک

اقدامات اولیه در صورت مشاهده ارور کولر گازی پاناسونیک

در اکثر اوقات، ممکن است بسیاری از کولر های گازی‌‌‌‌ ایراداتی به دلیل کار کردن طولانی مدت و داغ شدن برد دستگاه، پیدا کنند که سبب ارور کولر گازی می شود. پس چنانچه با کد خطا در کولر گازی پاناسونیک مواجه شدید، اولین توصیه ما این است که نخست کولر گازی را از طریق ریموت مخصوص خاموش کنید و به آن استراحت دهید. علاوه بر این می‌توانید کولر گازی را برای مدتی به صورت کامل از برق بکشید، سپس با فشار دادن چند باره کولر گازی پاناسونیک، برق داخل مدار را تخلیه نمایید. کولر گازی باید حدود نیم ساعت در همین وضعیت بماند. این عمل کمک میکند که حافظه و پردازنده به صورت کامل تخلیه شده و به اصطلاح ریست شوند. در آخر‌‌‌‌ می‌توانید دوباره کولر گازی را به پریز برق بزنید و آن را روشن نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای شستشوی کولر گازی | شستشوی پنل داخلی و خارجی کولر

چنانچه کد ارور کولر گازی پاناسونیک را همچنان مشاهده‌‌‌‌ می‌کردید یا پس از مدتی دوباره آن را دیدید، به شدت از ریست کردن دستگاه یا هر گونه دستکاری خودداری کنید و با نمایندگی‌‌‌‌های کولر گازی پاناسونیک و یا پشتیبانی ایبک امداد تماس بگیرید.

نکته مهمی که درباره از بین بردن ایراد و مشکلات کولر گازی پاناسونیک وجود دارد این است که حتی اگر منبع ایراد را تشخیص داده و برطرف کردید، باز هم به یک تکنسین ماهر سر بزنید و از او کمک بگیرید. این به آن دلیل است که هر علتی معلولی دارد و خرابی هر قسمت علتی دارد و خود آن قسمت‌‌‌‌ نمی‌تواند سبب خراب شدن خودش شود. پس ضروری است با کمک یک متخصص دلیل خرابی را پیدا کنید و نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید.

ارور کولر گازی پاناسونیک

انواع ارور کولر گازی پاناسونیک

پیدا کردن ایراد دقیق و برطرف کردن آن به داشتن تخصص کامل در زمینه تعمیر کولر گازی نیاز دارد، علاوه بر این، این کار ابزار خاص و ویژه‌ای لازم دارد. در بسیاری از کولر‌‌‌‌های گازی این مشکل ساده بوده و شما با دانستن آن‌‌‌‌ می‌توانید ایراد را رفع کنید اما برطرف کردن تعداد زیادی از این خطاها به مهارت و تخصص نیاز دارد، پس اگر در حیطه تعمیر و سرویس کردن اسپیلتی که کد خطا نشان داده تخصصی ندارید، به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید. با این کار علاوه بر این که ایراد رفع‌‌‌‌ نمی‌شود، احتمال این که آسیب بیشتری به دستگاه یا خودتان وارد شود نیز وجود دارد. در ادامه انواع کد های خطا در کولر گازی پاناسونیک را در اختیار شما قرار‌‌‌‌ خواهیم داد.

 

کد ارور شرح ارور کولر گازی
S01 سنسور دمای اتاق دچار خرابی شده است و لازم است تعمیر یا تعویض شود. خوب است فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
S02 سنسور دمای کویل در یونیت داخلی خراب شده و  به تعمیر یا تعویض نیاز دارد. خوب است فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
S03 سنسور رطوبت کولر گازی پاناسونیک  دچار خرابی شده و لازم است تعمیر یا تعویض گردد. خوب است فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
S04 سنسور دمای کمپرسور با ایراد مواجه شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع نمایید و با تکنسین تعمیر تماس بگیرید.
S05 سنسور کویل در یونیت خارجی با ارور مواجه شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
S06 سنسور خارجی کولر دچار ایراد شده است و لازم است تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
S07 سنسور جریان بیرونی دچار ایراد شده و به تعمیر یا تعویض نیاز دارد. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E01 ارتباط میان یونیت داخلی و خارجی با ایراد مواجه شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین مجاز تماس بگیرید.
E02 مدار HIC در مدار فن و کمپرسور خراب شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E03 حافظه ROM و یا OTP یونیت خارجی دچار ایراد شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E04 جریان برق در کولر غیر عادی است و خوب است هرچه زودتر فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E05 در جریان فعال کولر گازی پاناسونیک و یا در قسمت PAM مشکلی به وجود آمده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E06 درجه حرارت دیس شارژ کمپرسور افزایش پیدا کرده و لازم است فورا فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E07 عملکرد فن یونیت داخلی دچار ایراد شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E08 شیر چهار راهی کولر با مشکل مواجه شده و لازم است خیلی زود تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E09 میزان گاز مبرد کولر کاهش پیدا کرده که بسیار خطرناک است. فورا فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E10 جریان راه اندازی کمپرسور DC دچار مشکل شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E11 فن یونیت خارجی دچار مشکل شده است و لازم است هرچه سریع تر تعمیر یا تعویض شود. فورا فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
E12 یونیت خارجی کولر دچار ایراد شده. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
E13 به دلیل فعال شدن حالت ضد یخ زدگی کولر است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
H00 مشکلی وجود ندارد و نمایش آن روی صفحه، طبیعی می باشد.
H11 ارتباط میان یونیت داخلی و خارجی دچار مشکل شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید.
H12 پارامتر برق میان یونیت داخلی و خارجی ایراد دارد. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H14 سنسور دما در یونیت داخلی دچار خرابی شده است و لازم است فورا تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H15 سنسور دمای کمپرسور که در یونیت خارجی قرار دارد، دچار خرابی شده است. هرچه سریعتر برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید. به منظور این کار فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H16 ترانس جریان در یونیت خارجی دچار ایراد شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H19 مکانیزم موتور فن کولر گازی دچار مشکل شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین مجاز تماس بگیرید
H23 وH24 سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی عملکرد صحیح ندارد و با ارور روبه رو شده است. خوب است هرچه زودتر تعمیر یا تعویض گردد. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H25 برد داخلی کولر دچار ایراد  شده است و لازم است بررسی شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H26 واحد یون ساز کولر گازی دچار ایراد است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H27 سنسور دما در یونیت خارجی خراب شده است و لازم است تعمیر یا تعویض شود. به منظور این کار فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H28 سنسور دمای مبدل حرارتی خارجی کولر دچار ایراد شده است و لازم است فورا تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیری
H30 سنسور دمای دیس شارژ در یونیت خارجی دچار ایراد شده است و لازم است تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H33 و H38 ارتباط میان یونیت داخلی و خارجی دچار اختلال شده است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H50 ایراد در موتور تهویه ی کولر. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H51 قفل شدن نازل کولر گازی پاناسونیک . لازم است فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H52 برد در یونیت داخلی دچار خرابی شده است و لازم است بررسی شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H97 مکانیزم موتور در فن یونیت خارجی قفل یا خراب شده است و به بررسی و تعمیر نیاز دارد. برای این کار فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H98 سنسور فشار بالا در یونیت داخلی دچار ایراد است. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
H99 محافظ ضد یخ مبدل حرارتی در یونیت داخلی کولر ایراد پیدا کرده است و لازم است تعمیر یا تعویض شود. به منظور این کار فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F11 اختلال در سیکل حالت گرمایشی و سرمایشی . فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F90 کنترل PFC کولر دچار خرابی شده است و لازم است هرچه سریعتر تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F91 ایراد در سیکل حالت گرمایشی کولر. فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F93 ایراد در گردش کمپرسور، علاوه براین امکان دارد مشکلاتی در سیم کشی کولر ایجاد شده باشد و یا برد اینورتر دچار خرابی شده باشد. به منظور بررسی دقیق تر ایراد فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر تماس بگیرید
F95 در حالت سرمایشی کولر فشار زیادی وجود دارد و درجه حرارت یونیت خارجی بالا رفته است. به سرعت فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F96 درجه حرارت IPM بسیار بالا است و سنسور دمای کولر فعال شده. فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F97 دمای کمپرسور افزایش یافته و سنسور محافظت از گرما فعال شده است. لازم است فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F98 جریانی غیر عادی در کولر برقرار است. لطفاً فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
F99 جریان مستقیم با ایراد روبه رو شده است. فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۷-۶-۵-۴-۲-۱

عملکرد یونیت داخلی و خارجی کولر دچار ایراد  شده است. لازم است هرچه زودتر فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۷-۶-۵-۲-۱

کمبود ظرفیت تعداد دستگاه های داخلی؛ فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۷-۶-۲-۱

قطع شدن یکی از فاز های برق یا معکوس عمل کردن آن. لازم است فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۷-۵-۴-۳-۲-۱

فعال شدن محافظ فشار معکوس هوا، زیرا میزان گاز مبرد کاهش پیدا کرده است. لازم است به سرعت فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۶-۵-۴-۳-۲-۱

تحت فشار بودن کولر. فیوز مینیاتور برق کولر را برای مدتی قطع نمایید
روشن بودن چراغ های

۷-۶-۳-۲-۱

شیر چهار راه ایراد دارد و لازم است تعمیر یا تعویض شود. فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۷-۶-۴-۲-۱

 

شیر سه راهی کولر دچار  خرابی شده است و لازم است فورا تعمیر یا تعویض شود برای منظور این کار فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۵-۴-۳-۲-۱

عبور جریان برق زیاد از کمپرسور؛ به منظور بررسی برق سه فاز کولر، فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید
روشن بودن چراغ های

۵-۳-۲-۱

فعال شدن سیستم محافظ دمای تخلیه ی کمپرسور. لازم است فیوز مینیاتور برق کولر را قطع کنید و با تکنسین تعمیر مجاز تماس بگیرید

 سخن آخر 

در این مقاله بصورت کامل با ارور کولر گازی پاناسونیک آشنا شدید، از شما درخواست می‌کنم تا مواردی که با آن آشنایی کامل ندارید را مستقیما وارد عمل نشوید، متخصصین ایبک امداد همیشه پاسخگوی مشکلات و نیازهای شما هستند و می توانید از طریق بخش دیدگاه ها و همچنین ارتباط با واحد پشتیبانی مشکلات خود را مطرح کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای جامع کدهای ارور کولر گازی پاناسونیک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آموزشی راهنمای جامع کدهای ارور کولر گازی پاناسونیک

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا