آرایشی

راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس | ویژگی های ریش تراش فیلیپس

ریش تراش فیلیپس یکی از بهترین ریش تراش های برند ماشین اصلاح می باشد که امروزه طرفداران زیادی هم بین کاربران دارد. اگر می خواهید با بهترین مدل های این ماشین ریش تراش آشنا شوید بهتر است تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

انواع ماشین های ریش تراش

ماشین های ریش تراش از جهت کارکرد کلاً به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول ریش تراش هایی هستند که قابلیت اصلاح کردن با شماره صفر را هم دارند و برای اصلاح کردن موهای صورت طراحی شده اند و دسته دوم هم ریش تراش هایی می باشند که دارای قابلیت اصلاح کردن با شماره صفر را ندارند. البته از این ماشین ها می توان برای اصلاح صورت و هم اصلاح بدن استفاده کرد.

به کارکرد ریش تراش توجه کنید.

قبل از اینکه ریش‌ تراش را خریداری کنید حتماً باید به کارکرد مورد نظر خود توجه کنید مثلاً اگر شما ریش تراش فیلیپس را برای اصلاح صورت می‌خواهید، باید دقت داشته باشید که ریش تراش مخصوص اصلاح صورت باشد و اگر قابلیت اصلاح کردن با شماره صفر برای شما اهمیت دارد، ریش تراش باید دارای این قابلیت هم باشد. بعضی از افراد می‌خواهند که ماشین اصلاح دارای قابلیت خط انداختن هم باشد. بعضی از ریش تراش ها چرخشی کار کرده و قابلیت کادر کردن و خط انداختن ندارند، پس باید ریش تراشی را انتخاب کنید که دارای این قابلیت باشد.

قبل از خرید ریش تراش به این نکات توجه کنید.

قبل از اینکه ریش تراش را خریداری کنید باید علاوه بر امکاناتی که در نظرتان هست مثل خط انداختن و صفر زدن، به امکانات جانبی ریش تراش هم توجه کنید زیرا بعضی از امکانات در انتخاب شما تأثیر دارد. مثلاً اینکه ریش تراش با برق کار کند و یا شارژی باشد. البته بعضی از مدل های ماشین اصلاح هم با برق کار می‌کند و هم شارژ می‌شوند و هر دو قابلیت را دارند.

بعضی دیگر از ماشین های اصلاح هم این قابلیت را دارند که صورت خیس را با آن اصلاح کنید و حتی می توان زیر دوش هم از بعضی از ماشین های اصلاح استفاده کرد. شاید شما به این قابلیت اهمیت بدهید و برایتان مهم باشد.

ریش تراش فیلیپس

عمر مفید ماشین اصلاح چقدر است؟

عمر مفید ماشین های اصلاح به روش نگهداری شما مربوط می شود. اگر از آن خوب استفاده کنید و آن را مرتب تمیز کرده و در هنگام لزوم روغن کاری کنید، معمولاً عمر مفید ماشین اصلاح از ۲۰ سال هم بیشتر خواهد بود. شاید بتوان گفت بعضی از پدربزرگ ها هنوز هم ماشین موزر ۳۰ ساله را که خوب هم کار می کند، دارند.

ولی اگر بخواهیم به طور معمولی عمر ماشین اصلاح را برایتان بگوییم عمر نرمال این دستگاه حدود ۳ تا ۱۰ سال است ولی باز هم به روش نگهداری شما مربوط می شود.

چرا باید ماشین ریش تراش فیلیپس را انتخاب کنیم؟

شرکت فیلیپس جزو شرکت های قدیمی است که در سال ۱۸۹۱ به وسیله جرالد فیلیپس تأسیس شد و امروزه به بیشتر از ۶۰ کشور در جهان خدمات می دهد. فعالیت این شرکت فقط در زمینه ماشین اصلاح نبوده و حیطه گسترده‌ای دارد ولی می توان گفت ریش تراش فیلیپس جزو محصولات بسیار پرطرفدار این شرکت بوده و خیلی از افراد، شرکت فیلیپس را با لوازم شخصی برقی آن می شناسند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  دلایل اصلاح نکردن ریش تراش | علت خرابی ریش تراش

فیلیپس از مدل های ابتدایی گرفته تا مدل های پیشرفته، با نوآوری و دقت طراحی شده‌اند. این ریش تراش ها به فناوری های مختلفی مثل سیستم های چرخشی و همچنین فویل مجهز هستند که تکنیک های مختلفی را برای اصلاح انواع پوست ایجاد کردند.

در ادامه شما را با ویژگی‌های مهم ریش تراش فیلیپس آشنا می‌کنیم:

 • این ریش تراش دارای قابلیت خط زن می باشد.
 • ریش تراش فیلیپس طراحی ضد آب داشته و به راحتی شستشو می شود.
 • صورت را در زوایای مختلف اصلاح می کند.
 • بری اصلاح موهای ضخیم دارای تیغه های تیز است.
 • و….

تیغه های ماشین اصلاح فیلیپس

تیغه های ریش تراش فیلیپس معمولاً از فولاد با کیفیت درست شده که در اثر گذشت زمان، کند نخواهد شد. این تیغه ها طوری طراحی شده که شما می توانید انواع جنس موها را که در جهت های مختلفی رشد می کند، به راحتی اصلاح کنید. می توان گفت این تیغه ها تا حدود ۱۵۰ هزار برش را در دقیقه انجام می دهند.

روش اصلاح با ریش تراش فیلیپس

وقتی شما جنبه های فنی این ریش تراش را درک کنید، می توانید بر اساس نیاز خود آگاهانه خرید کنید. یکی از مشخصاتی که باید در هنگام خرید ریش تراش به آن توجه کنید، سیستم اصلاح مورد نظر در ریش تراش است. فیلیپس دارای سیستم های اصلاح زیادی است مانند فویل و روتاری که هر کدام هم دارای مزایای خاصی هستند. ریش تراش فویلی بسیار محبوب تر بوده و در روش اصلاح هم نسبت به ریش تراش روتاری عملکرد بهتری دارد.

ریش تراش های فیلیپس بدون سیم و با سیم

شرکت فیلیپس برای ساخت ریش تراش دو مدل بدون سیم و با سیم را طراحی کرده است که بدون سیم این ریش تراش ها به وسیله باتری کار می کند که قابل شارژ است. اگر می‌خواهید ریش تراش بدون سیم خریداری کنید باید حتماً دقت زیادی به طول عمر باتری داشته باشید. بهترین این ریش تراش ها، ریش تراشی است که بعد از شارژ کردن، قابل استفاده باشد.

شانه ها در ریش تراش فیلیپس

شما هر مدلی از این ریش تراش را که خریداری کنید، چند شانه مختلف همراه با آن دریافت خواهید کرد. این شانه ها تنوع زیادی داشته و ‌مدل های مختلف ریش را هم می‌توانید به وسیله آنها کوتاه کنید. بعضی از افراد حتی برای کوتاه کردن موی بدن و موی سر هم از ریش تراش فیلیپس استفاده می کنند. اگر شما هم جزو طرفداران این ریش تراش هستید، باید در هنگام خرید به نکات مهمی توجه کنید.

وزن ریش تراش های فیلیپس

ریش تراش فیلیپس وزن زیادی نداشته و بسیار سبک است به همین دلیل باعث خستگی دست نمی شود. سنگینی ریش تراش معمولاً تمرکز افراد را برای اصلاح درست از بین می برد و باعث کلافگی شخص می‌شود. شرکت فیلیپس هم به این مورد توجه کرده است.

جنس و طراحی ریش تراش فیلیپس

طراحی های ریش تراش فیلیپس معمولاً آرگونومیک بوده و از پلاستیک های فشرده مرغوب درست شده است تا در برابر ضربه کاملاً مقاوم باشد و در هنگام کار هم از دست شما سر نخورد و یا باعث خستگی دست نشود. این ویژگی اهمیت زیادی داشته و شما در هنگام خرید ریش تراش فیلیپس باید مدلی را انتخاب کنید که دارای این ویژگی باشد.

ریش تراش فیلیپس ضد آب باشد.

بعضی از افراد تمایل دارند در زیر دوش حمام از ریش‌تراش استفاده کنند. این افراد باید یکی از مدل های ریش تراش فیلیپس را انتخاب کنند که ضد آب باشد. خوشبختانه باید بگوییم فیلیپس در این زمینه دست به کار شده و مدل های مختلفی که ضد آب می باشد را وارد بازار کرده است. سری های ۷ هزار به بالا در ریش تراش های فیلیپس دارای این مزیت هستند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  ترمیم ناخن شکسته با روش های آسان و راحت

سر و صدا در دستگاه ریش تراش فیلیپس

همانطور که می دانید تمام ریش تراش ها در هنگام کار، دارای سر و صدای زیادی هستند. اگر شما به صدا حساس هستید، می توانید مدلی را انتخاب کنید که صدای کمتری داشته باشد.

معرفی بهترین مدل های ریش تراش فیلیپس

فیلیپس با ویژگی های نوآورانه و فناوری پیشرفته، ریش تراش هایی درست کرده که نیاز تمام افراد را به خوبی برآورده می کند. مدل های جدید این ریش تراش نسبت به مدل های قدیمی به ویژگی های پیشرفته تری مثل تیغه های دقیق جهت اصلاح و سرعت موتور بالا مجهز شده‌اند.

در ادامه چند مدل از بهترین ریش تراش های فیلیپس را به شما معرفی می کنیم:

۱- ست ماشین‌های ریش تراش فیلیپس MG5730/15

ست ماشین های ریش تراش فیلیپس MG5730/15 یک ست با کیفیت و کامل است که دارای ۱۱ ابزار جهت اصلاح موهای بدن طراحی شده است. وقتی شما این مدل را خریداری کنید تمام نیازهای اصلاح شما را به راحتی برطرف خواهد کرد. این مدل به فناوری DualCut مجهز بوده که باعث خواهد شد موهای شما سریعتر و بهتر کوتاه شود.

 • این مدل دارای تکنولوژی اصلاح برش مستقیم می باشد.
 • تیغه آن از استیل ضد زنگ است.
 • قابلیت اصلاح کردن با شماره صفر را ندارد.
 • دارای قابلیت خط زن می‌باشد.
 • ضد آب است.
 • قابلیت استفاده کردن به صورت مرطوب و خشک را دارد .
 • مدت شارژ کامل در این ریش تراش ۹۶۰ دقیقه است.
 • و…

۲- ماشین‌های ریش تراش فیلیپس S1030

این ماشین ریش تراش فیلیپس دارای تیغه‌های خود تیز شونده است، که جنس آن از استیل ضد زنگ می باشد. تیغه های این ریش تراش در سه جهت مختلف حرکت می کند که این ویژگی باعث اصلاح راحت تر و دقیق تر صورت می شود. این مدل ریش تراش فیلیپس قابلیت اصلاح کردن با شماره صفر را هم دارد.

 • دارای تکنولوژی اصلاح برش چرخی است.
 • جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ است.
 • دارای قابلیت خط زن نمی باشد.
 • دارای تیغه های خود تیز شونده است.
 • قابلیت ضد آب ندارد.
 • مدت شارژ کامل آن ۶۰۰ دقیقه است.
 • و….

۳- ماشین اصلاح صورت و موی فیلیپس BT1214/15

این ماشین اصلاح به وسیله کابل usb شارژ شده و بعد از شارژ کامل هم شما می توانید ۶۰ دقیقه از آن استفاده کنید. ویژگی مهمی که این ماشین اصلاح دارد قفل مسافرت بوده که باعث خواهد شد در هنگام حمل و در کیف و چمدان، از روشن شدن ناگهانی ماشین اصلاح جلوگیری شود.

 • دارای تکنولوژی اصلاح برش مستقیم است.
 • جنس تیغه آن از استیل ضد زنگ می باشد.
 •  دارای قابلیت خط زن است.
 • از تیغه های خود تیز شونده برخوردار است.
 • قابلیت ضد آب ندارد.
 • مدت شارژ کامل آن ۴۸۰ دقیقه است.
 • و….

ریش تراش فیلیپس

سخن پایانی

ریش تراش های فیلیپس مدل های مختلفی دارند که قبل از خرید، باید ویژگی های آنها را بررسی کرده و سپس برای خریدن آن اقدام کنید. فیلیپس در این زمینه همیشه پیشرو است و تلاش می‌کند که به روزترین ریش تراش را تولید کند. محصولات فیلیپس می تواند خیال شما را برای مدت ها از جهت نظافت شخصی راحت کند.

راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ویژگی های ریش تراش فیلیپس

امتیاز کاربر: ۳.۶ ( ۱۱ نتایج)

نوشته های مشابه

⨭نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید⨮

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا