مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب جوراب | پوشیدن جوراب در خواب

اگر در خواب جوراب ببینید معمولاً به معنی راحتی و گرما است. البته با توجه به کاری که در خواب انجام می‌دهید و یا وضعیت جوراب‌ها، ممکن است خواب شما تعابیر متفاوتی داشته باشد. در این مقاله از آی بک مروری می‌کنیم به تعابیر رایج‌ترین خواب‌هایی که به جوراب مربوط می‌شود.

تعبیر خواب جوراب

۱- پوشیدن جوراب در خواب

به طور کلی پوشیدن جوراب در خواب می‌تواند نشانه راحتی باشد. این خواب نشان می‌دهد که شما از اطرافیان، شخصیتی که دارید، مکانی که زندگی و کار می‌کنید و حتی کسانی که با آنها وقت می‌گذرانید، رضایت کامل دارید.

۲- تعبیر خوردن جوراب در خواب

اگر در خواب دیدید که در حال خوردن جوراب هستید، نشان می‌دهد که شما به راحتی تسلیم خواسته‌های دیگران خواهید شد و بیش از اندازه منعطف می‌باشید. آنقدر دیگران را تحمل می‌کنید که آنها شما را سرسری گرفته و از شما سودجویی می‌کنند و بدون اینکه از کارهای آنها شکایتی کنید، حتی رازهای مشمئز کننده ای را که در مورد آنها می‌دانید، شنیده و می‌بینید و دم هم نمی‌زنید.

۳- تعبیر خریدن جوراب در خواب

اگر خواب ببینید که در حال خریدن جوراب هستید، به این معنی می‌باشد که در آینده نزدیک به مسافرت می‌روید. این خواب نشانه برنامه‌ریزی و آمادگی برای آینده نزدیک است. این سفر برای سلامتی و آرامش بخشی شما بسیار مفید خواهد بود.

تعبیر خواب جوراب

۴- تعبیر گشتن به دنبال جوراب در خواب

اگر خواب دیدید که به دنبال جوراب خود می‌گردید، یعنی اخبار یا اطلاعات غافلگیر کننده‌ای به زودی به شما می‌رسد و این اطلاعات ممکن است شما را از مسیر خودتان کمی پرت کند.

۵- تعبیر درآوردن جوراب ها از پا

اگر خواب دیدید که خودتان و یا کس دیگری جوراب‌ها را از پا در می‌آورد، این خواب نشان می‌دهد که آن شخص یا شما، تردید دارید و شاید هم در مورد تصمیمی که گرفتن آن راحت است لازم باشد تجدید نظر کنید.

۶- تعبیر شستن جوراب‌ها در خواب

اگر خواب دیدید که با صابون جوراب‌ها را می‌شویید، باید مراقب سلامتی خود باشید و بهداشت روزانه را کاملاً حفظ کنید تا خودتان را در مقابل بیماری‌ها بیمه کرده باشید.

۷- تعبیر فروختن جوراب در خواب

اگر در خواب دیدید که در حال فروش جوراب هستید، نشانه این است که باید بدانید انسان‌ها شما را بر اساس اعمالتان قضاوت می‌کنند و شما را زیر نظر دارند تا به دلیل نوع شخصیتتان، به شما برچسب بزنند. باید کاملاً مراقب اطرافیان خود باشید.

۸- تعبیر دست کردن جوراب در خواب

اگر در خواب دیدید که به جای پا، جوراب‌ها را در دست خود کرده‌اید، نشانه این است که اطرافیانتان در عالم بیداری بیش از اندازه مراقب شما هستند، تا حدی که این کار آنها برای شما ایجاد محدودیت کرده است. شاید بعضی از اطرافیان مانع می شوند که شما خودتان تنها کارهایتان را انجام بدهید و اسم این کار را تأمین امنیت، حمایت و یا حتی عشق می‌گذارند. باید سعی کنی تا استقلال خود را به دست بیاورید و به تنهایی بعضی از مسئولیت‌ها را به دوش بکشید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعبیر خواب بادام | تعبیر دیدن بادام تلخ در خواب چیست؟

۹- تعبیر دیدن جوراب‌های کثیف در خواب

اگر در خواب جوراب کثیف دیدید، شاید نشانه این باشد که در خانه دردسری به وجود می‌آید. معمولاً خانه نمادی از حمایت و گرمی است. احتمال دارد با شرایط دشواری در خانه روبرو شوید.

۱۰- تعبیر دیدن جوراب‌های تازه در خواب

اگر در خواب جوراب‌های تازه دیدید نشانه این است که در تحصیلات و یا شغلتان تغییرات جدیدی تجربه می‌کنید. این خواب نشانه این است که این تغییر مثبت بوده و شما از این جهت بسیار خوش شانس هستید.

۱۱- تعبیر دیدن جوراب سوراخ در خواب

اگر در خواب خود دیدید که جوراب پاره و یا سوراخ پوشیده‌اید، نشانه این است که در مورد مسئله‌ای با همسرتان به صورت جدی مخالفت خواهید کرد. این موضوع احتمال دارد باعث شود برای طولانی مدت به ارتباط شما لطمه وارد شده و حتی اعتماد بین تان از بین برود. اگر هم در خواب دیدید که جوراب سوراخ را وصله کرده اید، یعنی برای سازش، راه حل مناسبی پیدا می‌کنید.

۱۲- تعبیر نداشتن جوراب در خواب

اگر خواب دیدید که کفش پوشیده ولی جوراب به پا ندارید، نشان دهنده این است که باید برای انجام دادن کارها و امور زندگی، بیشتر خودتان را آماده کنید. شاید به دلیل این عدم آمادگی، گاهی مؤثر واقع نبوده و اطرافیان به عملکرد ضعیف شما پی ببرند.

۱۳- تعبیر جوراب بد بو در خواب

اگر در خواب جوراب‌های بد دیدید، نشانه این است که احتمال دارد یکی از اطرافیان شما بر علیه تان کاری انجام بدهد. این خواب نشانه این است که شما در درک خود با مشکل مواجه شده‌اید و شاید مجبور شوید برای اینکه دیگران نقطه نظرات شما را بفهمند، تلاش بیشتری کنید. هرچند که این فرایند سخت است ولی شما باید آن را بپذیرید.

۱۴- تعبیر دیدن چند جفت جوراب در خواب

اگر در خواب چند جفت جوراب دیدید، نشانه این است که دوست تازه‌ای پیدا می‌کنید و شاید این اتفاق در آینده نزدیک برایتان رخ دهد.

۱۵- تعبیر دیدن جوراب خیس در خواب

جوراب خیس در خواب می‌تواند نشانه توافقی آزاردهنده و تفاهم کوچکی باشد که شاید در چرخه اجتماعی و یا خانواده برایتان ایجاد شود. احتمال دارد منطقه امن تان به دلیل مسائل جزئی به خطر بیفتد.

۱۶- تعبیر گم شدن جوراب‌ها در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب‌های شما گم شده است، نشان می‌دهد که راحتی و گرمی بیشتری از طرف اعضای خانواده و دوستان خواهید داشت.

۱۷- تعبیر دیدن یک لنگه جوراب در خواب

اگر یک لنگه جوراب در خواب دیدید، نشانه این است که یا کسی را کتک می‌زنید و یا اینکه کتک خواهید خورد پس باید بیشتر مراقب باشید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.

۱۸- دیدن جوراب لنگه به لنگه در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب لنگه به لنگه به پا کرده‌اید، نشانه تغییر بزرگی در زندگی شما می‌باشد. شاید هم به زودی درگیر یک خواستگاری بشوید.

۱۹- تعبیر دیدن جوراب نوزاد در خواب

اگر جوراب نوزاد در خواب دیدید، نشانه این است که باید در مورد روش‌های پول خرج کردن خود در سفر دقت بیشتری داشته باشید. ممکن است در هنگام سفر بیشتر از آنچه در نظر داشته‌اید خرج کنید و این برنامه‌ریزی های شما را بر هم خواهد زد.

۲۰- تعبیر دیدن جوراب سیاه در خواب

اگر در خواب جوراب سیاه دیدید، نشانه غرور و تکبر است البته به شکل حرفه‌ای، این خواب معمولاً به آدم‌هایی که در اطراف شما زندگی می‌کنند مربوط می‌شود که خیلی هم حرفه‌ای هستند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعبیر خواب فریاد زدن | تعبیر فریاد زدن مرده

۲۱- تعبیر دیدن جوراب صورتی در خواب

دیدن جوراب صورتی در خواب نشانه این است که در زندگیتان احساسات خوب زیادی به ارمغان خواهد آمد مخصوصاً لذت، شادمانی و عشق.

۲۲- تعبیر دیدن جوراب قهوه‌ای در خواب

جوراب قهوه‌ای در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما نباید به چیزهای مختلف و زیادی بپردازید. باید انرژی خود را در روی کارهای مفید و پربارتر متمرکز کنید.

۲۳- تعبیر دیدن جوراب آبی در خواب

دیدن جوراب آبی در خواب می‌تواند اشاره به شرایط نگران کننده باشد. باید به اطرافیان خود نگاه کنید و مشکلات احتمالی را پیدا کرده و سعی کنید از آنها دوری کنید و یا اینکه آنها را برطرف کنید.

۲۴- تعبیر دیدن جوراب سبز در خواب

دیدن جوراب سبز می‌تواند نشانه تغییرات مثبتی در زندگی باشد. ممکن است رابطه شما با دوستان و یا اعضای خانواده رشد کرده و یا بهتر شود.

۲۵- تعبیر دیدن جوراب بلند در خواب

جوراب بلند در خواب نشانه این است که شما در زندگی خیلی از خودتان محافظت می‌کنید. این خواب نشانه بیش از اندازه محتاط بودن شماست و این باعث می‌شود که ایده‌ها و افکار خود را ابراز نکرده و حتی بعضی از موقعیت‌ها را هم از دست بدهید.

۲۶- دیدن جوراب سفید در خواب

اگر خواب دیدید که جوراب سفید پوشیده‌اید، نشانه این است که شما شخصیتی خون گرم دارید و فردی منعطف هستید. شما برای راضی کردن و خوشحالی دیگران، هر کاری را انجام می‌دهید. آنقدر به رفاه و راحتی اطرافیانتان اهمیت می‌دهید که گاهی ممکن است بعضی از انسان‌ها از این انعطاف شما سوء استفاده کنند.

۲۷- تعبیر دیدن جوراب قرمز در خواب

اگر در خواب جوراب قرمز پوشیده بودید، نشان دهنده این است که شما پرخاشگری زیادی دارید و این می‌تواند از حس قدرتتان ناشی شود. شاید کسی را می‌شناسید که صاحب قدرت است و شما هم می‌خواهید خودتان را با پرخاشگری صاحب قدرت بدانید.

۲۸- تعبیر دیدن جوراب سیاه در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب سیاه به پا کرده‌اید، نشانه این است که انسان منعطفی هستید و احتمالاً در موقعیتی قرار گرفته‌اید که در زندگی تجربه‌های جدیدی را امتحان خواهید کرد.

۲۹- دیدن جوراب مردانه در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب مردانه به پا کرده‌اید، این می‌تواند پیش بینی یک سفر فوری باشد.

۳۰- تعبیر درآوردن جوراب در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب‌ها را از پای در می‌آورید، نشان دهنده این است که چیزی را که اضافه بوده، از دست خواهید داد.

۳۱- تعبیر دیدن جوراب‌های بافتنی در خواب

جوراب بافتنی در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما کارهای تکراری و سخت فراوانی در پیش دارید.

۳۲- تعبیر دیدن جوراب تمیز در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب‌های تمیز به پاک کرده‌اید، نشانه این است که کارهای شما به وسیله کسی حمایت و تأیید می‌شود.

تعبیر خواب جوراب

 

۳۳- تعبیر دیدن جوراب نخ کش در خواب

اگر در خواب دیدید که جوراب نخ کش به پا کرده‌اید، نشان می‌دهد که احتمالاً دردسر و دعوایی در پیش دارید، باید بیشتر مراقب باشید.

تعبیر خواب جوراب

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

پوشیدن جوراب در خواب

امتیاز کاربر: ۴.۶۵ ( ۱ نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا