مجله لوازم خانگی

خدمات تعمیرات مخلوط کن زولینگن | نمایندگی تعمیرات مخلوط کن زولینگن

عیب یابی و نحوه تعمیر مخلوط کن زولینگن solingen در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

مخلوط کن زولینگن از جمله برترین مخلوط کن های بازار است که در کشور ما طرفداران زیادی دارد. خدمات مربوط به تعمیر مخلوط کن زولینگن توسط مجموعه تخصصی ایبک امداد در سراسر ایران ارائه می شود و شما می توانید کلیه خدمات مربوط به برند زولینگن را به صورت تخصصی در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی خرابی ها و ایرادات رایج مخلوط کن زولینگن و نحوه رفع عیب آن می ‌پردازیم.

نمایندگی تعمیر مخلوط کن زولینگن

در هنگام مواجهه با خرابی های مربوط به لوازم خانگی بدیهی ترین اقدامی که هر کاربری انجام می دهد، تماس با نمایندگی آن برند می باشد. اما همانطور که می‌ دانید، زولینگن یک برند آلمانی است و بنا بر تعهدات سیاسی کشور ما و تحریم هایی که در حال حاضر حاکم بر کشور ماست، امکان حضور نمایندگان رسمی برند های خارجی در ایران فراهم نیست.

بنابراین کلیه خدمات مربوط به این برند توسط مراکزی ارائه می شود که تخصص کافی در این زمینه را دارند و آموزش های لازم را دیده اند. یکی از این مراکز تخصصی مجموعه ایبک امداد است که خدمات خود را در تمامی شهرهای ایران به صورت گسترده و در محل مورد نظر کاربر ارائه می نماید.

شما عزیزان می ‌توانید جهت درخواست اعزام تکنسین متخصص به محل  از طریق شماره های مندرج در صفحه با کارشناسان مجموعه به صورت مستقیم صحبت کنید. تکنسین مجموعه ایبک امداد در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می نماید.

بررسی، عیب یابی و تعمیر مخلوط کن زولینگن

در صورتی که مخلوط کن زولینگن شما دچار ایراد و خرابی شد، سریعاً باید در جهت رفع آن اقدام نمایید. چرا که سیستم مخلوط کن به گونه ای است که قطعات به همدیگر مربوط می باشند و خرابی در قطعه باعث ایجاد آسیب در قطعات دیگر خواهد شد. در بسیاری از موارد ایراداتی که در مخلوط کن ایجاد می شود، بسیار جزئی و قابل حل توسط خودتان می باشد. به این صورت که اگر کمی دانش فنی داشته باشید، با مطالعه این مقاله می توانید مخلوط کن خود را تعمیر نمایید، بدون اینکه نیاز به حضور تعمیرکار داشته باشید.

چه دلیلی باعث می شود مخلوط کن زولینگن به صورت ناگهانی در حین کار خاموش شود؟

 ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در حین کار با مخلوط کن شاهد خاموش شدن آن به صورت ناگهانی باشید. در چنین مواردی باید جهت عیب یابی آن از طریق روش های زیر اقدام نمایید.

 • اگر قطعه اورلود در مخلوط کن ایراد پیدا کرده باشد، موتور دستگاه داغ می شود و در حین کار به صورت ناگهانی خاموش خواهد شد.
 • خراب شدن فن خنک کننده موتور باعث توقف ناگهانی دستگاه می شود.
 • در صورتی که فشار زیادی به دستگاه وارد شود، موتور آسیب می بیند و در نتیجه خاموش می شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تخصصی تعمیر جاروشارژی زولینگن | تعمیر جاروشارژی زولینگن در محل

به چه علت از پارچ مخلوط کن زولینگن آب و  مایعات نشتی می کند؟

در مخلوط کن های زولینگن یک قطعه از جنس پلاستیک در قسمت انتهای پارچ قرار دارد که ممکن است با گذشت زمان و یا در اثر آسیبی که به آن وارد می شود، هرز شود. در این صورت مایعات درون پارچ به بیرون نشت می کند. که باید موارد زیر را جهت عیب یابی و تعمیر آن بررسی نمایید.

 • قطعه پلاستیکی مورد نظر را تعویض کنید.
 • واشر و پیچ دستگاه نیز با گذشت زمان دچار فرسودگی می شوند. در این صورت باید این قطعات را نیز تعویض کنید.
 • در نظر داشته باشید که فرسودگی قطعات با تعمیر درست نخواهد شد و حتماً نیاز به تعویض دارند.

تعمیر مخلوط کن زولینگن

چه عاملی موجب می شود که مخلوط کن زولینگن در حین کار لرزش زیادی داشته باشد؟

در صورتی که هنگام کار با مخلوط کن زولینگن متوجه لرزش غیرطبیعی آن شدید، نیاز است موارد زیر را جهت عیب یابی آن مورد بررسی قرار دهید.

 • ممکن است مواد بیش از حد داخل دستگاه ریخته باشید که بهتر است به اندازه ظرفیت دستگاه در آن مواد بریزید.
 • مواد غذایی سفت می تواند باعث ایجاد لرزش زیاد در مخلوط کن شود توجه داشته باشید که مخلوط کن فقط می ‌تواند مواد غذایی نرم را مخلوط نمایند.
 • مساله مهم دیگر که می تواند در ایجاد لرزش هنگام کار مخلوط کن موثر باشد، کند شدن تیغه آن است. توصیه می شود هر از چند گاهی مخلوط کن را سرویس و تیغه آن را تیز نمایید.

  چه عواملی موجب می شود که مخلوط کن زولینگن روشن نشود؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از اتصال لوازم برقی به برق و زدن دکمه روشن آن دستگاه شروع به کار نمی کند. مخلوط کن نیز از جمله لوازم برقی است که روشن نشدن در آن به کرات رخ می دهد. و بسیاری از دلایل آن ساده و قابل حل می باشد. در این قسمت از مقاله به بررسی دلایل روشن نشدن مخلوط کن زولینگن می‌ پردازیم.

 • عدم اتصال برق برق و نوسان در برق ساختمان از اولین دلایل روشن نشدن مخلوط کن برای اطمینان از وجود برق و عدم خرابی در پریز بهتر است دستگاه را با جریان برق دیگری تست کنید.
 • خراب بودن دکمه پاور دلیل دیگری است که لازم است در هنگام روشن نشدن مخلوط کن آن را بررسی نمود.
 • خراب بودن موتور، ایراد در قسمت برد الکترونیکی دستگاه و خرابی های قطعات داخلی از جمله ایراداتی هستند که باید توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب بررسی شوند.

دلیل کند شدن سرعت مخلوط کن زولینگن چیست؟

در صورتی که با کاهش قدرت و سرعت مخلوط کن زولینگن مواجه شدید، لازم است مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید.

 • قسمت های مکانیکی و الکتریکی دستگاه عوامل موثر در سرعت و قدرت آن می باشند. بنابراین این قطعات باید جز به جز بررسی شوند.
 • در صورتی که زغال دستگاه کم شده باشد، سرعت آن نیز کاهش می یابد که در این صورت باید زغال آن را تعویض نمایید.
 • کثیف شدن کلکتور دستگاه باعث کاهش سرعت مخلوط کن می شود در این صورت باید کلکتور دستگاه را تمیز نمایید.
 • از سلامت آرمیچر مخلوط کن اطمینان حاصل کنید. چرا که ممکن است نیم سوز شده باشد.
 • کند شدن تیغه نیز عامل موثر دیگری در کاهش سرعت و قدرت مخلوط کن است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر چرخ گوشت زولینگن SOLINGEN | نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت زولینگن در تهران

توجه داشته باشید تمامی قطعاتی که در این مورد ذکر شد، کاملاً تخصصی می باشند و در صورتی که دانش فنی تعمیر مخلوط کن را ندارید، بهتر است به آن دست نزنید. چرا که ممکن است باعث خرابی های بیشتر در دستگاه شوید.

عوامل موثر در ایجاد صدای غیر طبیعی و ناهنجار در مخلوط کن زولینگن چیست؟

مخلوط کن زولینگن در هنگام کار و خرد کردن و مخلوط کردن مواد غذایی صدای زیادی دارد. اما در برخی مواقع شاهد صدای غیر طبیعی و ناهنجار از دستگاه هستیم که در این صورت لازم است سریعا اقدام به تعمیر و عیب یابی آن نمایید.

 • ممکن است تیغه ها به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند و با پارچ برخورد کنند. در این صورت صدای ناهنجاری تولید می کنند و در صورتی که سریعا آن را رفع نکنید، باعث آسیب به بدنه مخلوط کن می شود.
 • ریختن غذای سفت در دستگاه نیز باعث تولید صدای بسیار بلند از آن می شود.
 • خرابی موتور و یاتاقان آن می ‌تواند موجب ایجاد صدای بلند و غیر طبیعی از مخلوط کن باشد.
 • بنابراین همانگونه که گفتیم، وجود صدای غیر طبیعی در مخلوط کن نشان از خرابی عمده دستگاه دارد. پس آن را جدی بگیرید.

 چه دلایلی موجب می‌ شوند که مخلوط کن زولینگن در حین کار از خود دود خارج کند؟

 در مواردی بسیار نادر ممکن است در حین کار با مخلوط کن از دستگاه دود خارج شود، که در این صورت سریعاً باید آن را خاموش کنید. چرا که خطرات جدی در پی خواهد داشت و بعد از خاموشی دستگاه موارد زیر را بررسی نمایید.

 • ممکن است کوبل زیر پارچ گیرپاژ کرده باشد.
 • موتور دستگاه ممکن است دچار خرابی شده باشد و یا به حالت نیم سوز در آمده باشد.

البته این موارد کاملاً تخصصی هستند و شما نمی توانید خودتان بدون دانش و تخصص کافی برای رفع عیب آن اقدام نمایید.

تعمیر مخلوط کن زولینگن

هزینه تعمیر مخلوط کن زولینگن

از جمله سوالاتی که همواره کاربران از ما در خصوص تعمیرات لوازم خانگی برند زولینگن می پرسند، این است که هزینه آن به چه صورت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که ما نمی توانیم بدون اینکه دستگاه را عیب یابی نماییم و مشکل آن را تشخیص دهیم، هزینه مشخصی به شما اعلام کنیم.

چرا که هر یک از قطعات مخلوط کن هزینه ای مشخص دارد و قطعاً هزینه تعمیر با تعویض بسیار متفاوت است. اما تمام تلاش ما در مجموعه ایبک امداد این است که هزینه های تعمیرات لوازم برقی شما را کاهش دهیم و توانستیم تا حد زیادی به این هدف برسیم. از جمله اقداماتی که در خصوص کاهش هزینه تعمیر مخلوط کن زولینگن انجام شد، عبارتند از:

 • تعویض قطعات با قطعات اصل و برند زولینگن
 • تعمیر در محل و اعزام تعمیرگاه در محل مورد نظر شما
 • به صفر رسیدن هزینه نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه
 • دریافت هزینه خدمات مطابق با نرخ مصوب اتحادیه

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر مخلوط کن زولینگن

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تعمیر مخلوط کن زولینگن در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا