مجله لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو TECNO

✅ خدمات نمایندگی تعمیرات تکنو در تهران | نمایندگی رسمی تعمیر TECNO در تهران ✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از پرمصرف ترین محصولات تکنو، لوازم برقی خانگی می باشد لوازم خانگی مثل اجاق گاز، جاروبرقی، لباسشویی و … جزو وسایل ضروری زندگی ما هستند برند تکنو یکی از پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین برند ها در بازار ایران می باشد که از محبوبیت زیادی در بین مصرف‌کنندگان برخوردار است در این مقاله می خواهیم مزایای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو را برای شما بیان کرده و شما را با چند نمونه از لوازم خانگی تکنو و مشکلات رایج آنها آشنا کنیم.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو

اگر شما در منزل از لوازم خانگی تکنو استفاده می‌کنید باید این را بدانید که لوازم خانگی تکنو یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین برند های دنیا می باشد که خدمات پس از فروش خوبی داشته و از مزایای زیادی برخوردار است که این مزایا عبارت می باشند از:

 •  تعمیر لوازم خانگی تکنو در منزل: شما می توانید به راحتی لوازم خانگی تکنو خود را در منزل توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر کنید.
 • تعمیر کار با تجربه: تعمیر لوازم خانگی شما توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام می شود.
 • استفاده از قطعات فابریک: برای تعویض قطعات لوازم خانگی تکنو شما از قطعات فابریک استفاده خواهد شد.
 • ارائه فاکتور: بعد از اتمام کار به شما فاکتور و ضمانت نامه ارائه می شود .

یکی از مهمترین خدمات نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی تکنو خدمات در محل می باشد که شما می توانید با استفاده از این خدمات لوازم برقی خود را بدون مراجعه به تعمیرگاه تعمیر کنید. مزایای خدمات در محل این است که شما مجبور به پرداخت هزینه برای انتقال لوازم خانگی خود به تعمیرگاه نخواهید بود و همچنین می توانید بر کار تعمیرکار نمایندگی نظارت داشته باشید.

بعد از اینکه لوازم برقی شما تعمیر شد به شما ضمانت نامه داده می شود و اگر قطعه تعمیر شده در لوازم خانگی تکنو شما دوباره خراب شد می توانید بدون پرداخت هزینه، آن را توسط نمایندگی تعمیر کنید برای این منظور می‌توانید با پشتیبانی ایبک امداد تماس بگیرید.

مشکلات رایج در لوازم خانگی تکنو

در ادامه می خواهیم شما را با چند نمونه از لوازم خانگی تکنو آشنا کرده و مشکلاتی را که احتمال دارد در آنها به وجود بیاید برایتان بیان کنیم همان گونه که گفتیم برند تکنو بسیار با کیفیت بوده و از کارایی خوبی برخوردار است ولی با این حال محصولات تکنو هم مانند تمام محصولات دیگر ممکن است دچار خرابی و ایراداتی شوند اگر مشکل لوازم خانگی تکنو شما جدی بود حتماً با نمایندگی های تعمیرات تکنو تماس بگیرید.

لوازم خانگی تکنو

مایکروفر تکنو

امروزه مایکروفر یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه ها محسوب می‌شود که در صورت خرابی می‌تواند شما را با مشکلات زیادی روبرو کند در ادامه می خواهیم چند نمونه از مشکلات متداول در مایکروفر تکنو را با روش عیب یابی و برطرف کردن عیب، برایتان بیان کنیم و شما را با آن آشنا کنیم.

دلایل جرقه زدن مایکروفر تکنو چیست؟

اگر شما در منزل از مایکروفر تکنو استفاده می کنید حتماً می دانید که جرقه زدن یک مشکل رایج در مایکروفر می باشد که همیشه هم به دلیل خراب بودن دستگاه نیست اگر مایکروفر شما جرقه زد به روش زیر عمل کنید:

 • دستگاه را از برق کشیده و آن را خاموش کنید.
 • داخل مایکروفر را کاملاً چک کنید احتمال دارد غذایی که داخل دستگاه گذاشته اید در ظروف فلزی و یا آلومینیومی باشد این ظروف می توانند ایجاد جرقه کنند.
 • خوراکی های نیمه آماده را در داخل دستگاه بررسی کنید امکان دارد ظرف آنها فلزی باشد.
 • از بین رفتن رنگ دیواره های دستگاه می‌تواند باعث جرقه در مایکروفر شود.
 • اگر دیود دستگاه بسوزد و یا اتصالی در دستگاه وجود داشته باشد امکان دارد باعث ایجاد جرقه شود در این صورت باید با تعمیرکار تماس بگیرید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نحوه تعمیرات چرخ گوشت هنریچ | نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هنریچ

دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر تکنو چیست؟

وقتی صفحه گردان داخل دستگاه مایکروفر می چرخد باعث خواهد شد که غذا به طور یکدست و یکنواخت بپزد چرخیدن سینی به دلیل موتور چرخنده زیر آن می باشد اگر سینی دستگاه مایکروفر تکنو نچرخد غذا گرم نشده و یا پخت انجام نمی شود برای اینکه مشکل نچرخیدن سینی دستگاه مایکروفر را پیدا کنید باید ابتدا دستگاه خود را خاموش کنید و آن را از برق کشیده و سینی داخل دستگاه را بردارید سپس زیر سینی را باز کرده و موتور آن را به کمک مولتی متر تست کنید.

امکان دارد چرخیدن صفحه گردان مایکروفر به دلیل ظروف بزرگ باشد که داخل دستگاه قرار داده‌اید قبل از اینکه ظرف خود را داخل دستگاه بگذارید دقت داشته باشید که اندازه ظرف استاندارد باشد تا به لبه های دیواره دستگاه برخورد نکند زیرا مانع حرکت صفحه گردان خواهد شد.

باید قسمت اتصال سینی با موتور چرخنده دستگاه را چک کنید امکان دارد این دو قسمت درست به همدیگر متصل نشده باشند و این باعث می‌شود سینی حرکت نکند.

چرا مایکروفر تکنو روشن نمی شود؟

اگر هنگام کار متوجه شدید که دکمه های مایکروفر را فشار می دهید ولی دستگاه شما روشن نمی شود موارد زیر را بررسی کنید:

 • در ابتدا دستگاه خود را از برق بکشید و از سلامت کابل و پریز برق اطمینان پیدا کنید.
 • گاهی ممکن است دستگاه شما خراب نباشد و مشکل از پریز برق باشد. پریز برق را چک کنید.
 • در مرحله بعدی باید سوئیچ درب را چک کنید وقتی که درب دستگاه بسته می شود سوئیچ به بقیه اجزای دستگاه سیگنالی می فرستد و باعث وصل شدن جریان برق می شود ولی اگر سوئیچ بسته نشود جریان برق وارد مایکروفر نشده و مایکروفر شما روشن نمی شود.
 • سوئیچ را می توانید به وسیله ترمینال هایی که در آن قرار دارد با کمک مولتی متر تست کنید.
 • در صورت خرابی سوئیچ مایکروفر باید آن را تعویض کنید.
 • اگر سوئیچ مایکروفر خراب نبود فیوز حرارتی را تست کنید فیوز حرارتی باعث می شود مایکروفر بیش از اندازه گرم نشده و در دمای ثابتی بماند.
 • خراب شدن فیوز حرارتی می تواند باعث شود مایکروفر به دلیل امنیتی روشن نشود.
 • اگر فیوز حرارتی خراب شد باید آن را تعمیر کنید.

چرخ گوشت تکنو

احتمالاً شما هم جزو افرادی هستید که ترجیح می دهید به جای خریدن گوشت چرخ کرده، خودتان گوشت را در منزل چرخ کنید تا هم بهداشتی باشد و هم به صرفه تر است اگر در منزل خود از چرخ گوشت تکنو استفاده می‌کنید حتماً می دانید که محصولات تکنو از کیفیت بالایی برخوردارند ولی اگر از چرخ گوشت خود خوب مراقبت نکنید امکان دارد با مشکلاتی روبرو شود در ادامه می خواهیم چند نمونه از مشکلات رایجی را که امکان دارد برای چرخ گوشت تکنو شما به وجود بیاید همراه با روش های برطرف کردن آن برایتان بیان کنیم.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین مخلوط کن | بهترین برند های مخلوط کن خارجی

دلایل کند شدن چرخ گوشت چیست؟

یکی از مهمترین و رایج ترین مشکلاتی که برای چرخ گوشت به وجود می‌آید این است که کند شده و گوشت را خوب چرخ نمی کند اگر شما با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

۱- امکان دارد تیغه چرخ گوشت را اشتباه نصب کرده باشید: بعد از اینکه از چرخ گوشت خود استفاده می کنید حتماً تمام وسایل و قطعات آن را تمیز شسته و خشک کنید اگر تیغه چرخ گوشت را اشتباه نصب کنید باعث می شود که دستگاه شما گوشت را درست چرخ نکند.

۲- کند شدن پنجره و تیغه چرخ گوشت: امکان دارد در اثر استفاده نادرست و یا گذشته زمان پنجره و تیغه چرخ گوشت شما کند شود اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً باید تیغه ها را تیز کنید و یا در صورت نیاز آنها را تعویض کنید دقت داشته باشید که بهتر است برای تیز کردن تیغه ها به متخصص مراجعه کنید زیرا امکان دارد در هنگام تیز کردن، تیغه ها آسیب دیده و یا بشکند.

نکته مهم: هیچ وقت پیاز، مواد اسیدی و یا میوه ها را با چرخ گوشت چرخ نکنید زیرا تیغه آن کند می شود.

۳- استفاده کردن از تکه های بزرگ گوشت: یکی از مواردی که می تواند باعث شود گوشت شما خوب چرخ نشود این است که تکه های بزرگ گوشت را داخل چرخ گوشت بریزید توصیه می کنیم برای اینکه گوشت راحت تر چرخ شود آن را به تکه های کوچک تقسیم کنید تا به دستگاه شما فشار وارد نشود. قبل از چرخ کردن گوشت بهتر از آنرا ساعتی در یخچال( یا فریزر) گذاشته تا سرد شده و بهتر چرخ شود.

۴- چرخ کردن گوشتی که استخوان دارد: یکی از مواردی که می تواند به دستگاه چرخ گوشت شما آسیب بزند و همچنین باعث شود گوشت خوب چرخ نشود استخوان داشتن گوشت می باشد. قبل از اینکه گوشت را داخل دستگاه بیندازید بطور کامل استخوان های آن را جدا کنید زیرا استخوان می تواند باعث مشکلات زیادی مانند کم شدن قدرت چرخ کردن، شکستن تیغه، کند شدن تیغه و… بشود

لوازم خانگی تکنو

 

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم شما را با نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی تکنو آشنا کرده و مزایای آن را برایتان بیان کنیم اگر شما در منزل از محصولات لوازم خانگی تکنو استفاده می کنید حتماً می دانید که این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار می باشند ولی باید توجه داشته باشید که نگهداری درست و اصولی از لوازم خانگی می تواند باعث افزایش طول عمر آن شود در این مقاله از ایبک امداد برای شما چند نمونه از مشکلات رایجی را که امکان دارد برای مایکروفر تکنو و چرخ گوشت تکنو به وجود بیاید بیان کردیم.

اگر در این زمینه سوالی داشتید می توانید در انتهای صفحه از کارشناسان ایبک امداد بپرسید تا در کوتاهترین زمان پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر تکنو چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا