خدمات ساختمان

بهترین برندهای لوله فاضلاب | اهمیت خرید لوله با کیفیت

تاسیسات از مهم‌ ترین قسمت‌ های یک ساختمان به شمار می‌ آید. در واقع کیفیت تاسیسات هر ساختمانی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین نکاتی می‌ باشد که باید حتماً مورد توجه قرار گیرد. تاسیسات ساختمانی از بخش‌ های مختلفی تشکیل شده است و ابزار مختلفی جهت ساخت آن وجود دارد. یکی از این بخش‌ ها سیستم فاضلاب ساختمان می‌ باشد که باید در آن از بهترین برندهای لوله فاضلاب استفاده کرد. لوله‌ ها از مهم‌ ترین تجهیزاتی هستند که در ساخت تاسیسات ساختمانی استفاده می‌ شوند. سیستم فاضلاب هم به عنوان مهم‌ ترین بخش از لوله کشی یک ساختمان به تجهیزات مرغوب و با کیفیتی احتیاج خواهد داشت.

مواد تشکیل دهنده در ساخت لوله‌ فاضلاب

معمولا برای ساخت لوله‌ های فاضلاب از مواد پلیمری استفاده می‌ شود زیرا به کار بردن لوله پلیمری به جای لوله فلزی در سیستم فاضلاب رایج است. دلیل استفاده از پلیمر این است که این مواد در برابر مواد اسیدی فاضلاب خوردگی کمتری دارند و مقاومت آنها بیشتر است. بهترین برندهای لوله فاضلاب در ساخت تولیدات خود مواد با کیفیت و مرغوب و بهترین ترکیبات پلیمری به کار می‌ برند که این موضوع نه تنها می‌ تواند عمر لوله‌ ها را طولانی‌ تر کند بلکه از پوسیدگی و خراب شدن آنها نیز جلوگیری می‌ کند.

لوله فاضلاب آذین لوله

یکی از پر سابقه‌ ترین و معروف‌ ترین برندهای سازنده لوله‌ های فاضلاب برند آذین لوله می‌ باشد که لوله تک لایه پلیمری تولید کرده است. بهترین برندهای لوله فاضلاب | اهمیت خرید لوله با کیفیتاین برند تولید کننده ایرانی است و از تکنولوژی پیشرفته و بهترین مواد اولیه استفاده کرده و اتصالات و لوله با کیفیتی را به مصرف کننده ارائه می‌ دهد. مرکز اصلی برند آذین لوله شهر اصفهان می‌ باشد و به علت کیفیت بالایی که محصولاتش دارد به خارج نیز آنها را صادر می‌ کنند. فناوری بالا و کیفیت موادی که در تولید لوله‌ های آذین لوله به کار رفته آن را به یکی از بهترین برندهای لوله فاضلاب تبدیل نموده است.

لوله فاضلاب نیو پایپ

یکی دیگر از تولید کنندگان بسیار معروف لوله فاضلاب برند نیو پایپ می‌ باشد. نیو پایپ در کنار برند آذین لوله که از بهترین برندهای لوله فاضلاب در ایران می‌ باشد به تولید لوله ۵ لایه پرداخته است. لوله‌ هایی که در کارخانه نیو پایپ تولید می‌ شوند با استفاده از دانش تخصصی در تولید لوله، تکنولوژی و فناوری بالا و دستگاه‌ های پیشرفته از بهترین لوله‌ های فاضلاب هستند که در بازار وجود دارند. برند نیو پایپ گواهی‌ های کیفی مختلفی به دست آورده و این نشان دهنده آن است که لوله‌ های آن دارای کیفیت خوبی می‌ باشند و با خیال راحت می‌ توانید آن را در سیستم فاضلاب خانه خود استفاده کنید. برند لوله نیو پایپ تا دمای ۹۰ درجه را می‌ تواند تحمل کند و در برابر شکستگی و ضربه هم استحکام زیادی دارد.

لوله‌ فاضلاب نیو فلکس

یکی دیگر از برندهای لوله فاضلاب برند نیو فلکس می‌ باشد. تمرکز این برند بر روی محصولات پوش فیت است. مهم‌ ترین ویژگی‌ ها و مزایای لوله نیو فلکس آب‌ بندی خوب آن می‌ باشد. واشرهای لاستیکی در تولید لوله‌ های نیو فلکس به کار می‌ رود که می‌ تواند خیال شما را از بابت آب‌ بندی و همچنین عدم نفوذ مایعات راحت کند. انواع لوله‌ هایی که در شرکت نیو فلکس تولید می‌ شوند عبارتند از:

 • لوله‌ های B
 • لوله‌ های سایلنت
 • لوله‌های BD
 • بست‌ های دیواری فاضلاب
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نکات خرید خانه | معیارهای انتخاب یک خانه خوب و لاکچری

از آنجایی که برند نیو فلکس از بهترین برندهای تولید لوله فاضلاب در ایران می‌ باشند بنابراین می‌ تواند انتخاب مناسبی در تاسیسات و سیستم فاضلابی ساختمان شما باشد.

لوله‌ فاضلاب سوپر پایپ

برند سوپر پایپ هم از دیگر رقبای خود عقب نمانده و به تولید لوله‌ ها و اتصالات ۵ لایه پرداخته است. برند نیو پایپ دارای کیفیت بسیار خوبی است و محصولاتی که در این شرکت تولید می‌ شوند همگی تحت لیسانس آلمان هستند و به همین خاطر از قیمت بیشتری نسبت به سایر لوله‌ های فاضلاب برخوردار می باشند ولی به خاطر مواد اولیه بسیار با کیفیت و همچنین تکنولوژی پیشرفته‌ ای که در ساخت آنها استفاده شده است دارای طرفداران زیادی هستند و می‌ توان آن را از بهترین برندهای لوله فاضلاب به شمار آورد. برند سوپر پایپ دارای گواهی کیفی بین المللی از اروپا می‌ باشد.

لوله‌ فاضلاب پلی ران اتصال

یکی از قدیمی‌ ترین و بهترین شرکت‌ های تولید کننده لوله فاضلاب کارخانه پلی ران می‌ باشد که به تولید اتصالات و لوله‌ های پلی اتیلن پرداخته است.بهترین برندهای لوله فاضلاب | اهمیت خرید لوله با کیفیت هر چند که هنگام خرید محصولات باید قیمت آنها را مورد توجه قرار دهید ولی به علت محصولات ممتاز و سابقه طولانی آنها در تولید محصولات پلی اتیلن و مرغوب بودن آنها، خیلی از پروژه‌ های حساس و مهم ساختمانی از محصولات پلی ران اتصال استفاده می‌ نمایند. این شرکت دارای گواهی بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۲۰۰۲ می‌ باشد.

لوله‌ فاضلاب گروه پلیمر گلپایگان

چنانچه به دنبال خرید با کیفیت‌ ترین و مرغوب‌ ترین لوله‌ های موجود در بازار برای سیستم فاضلاب ساختمان خود هستید قطعاً برند گلپایگان به گوش شما خورده است. این شرکت هم از بهترین برندهای تولید کننده لوله فاضلاب در ایران می‌ باشد که ۳۰ سال سابقه کار دارد و لوله‌ های پلیکا را به بازار ارائه داده است. لوله‌ هایی که به سیستم فاضلابی مربوط می‌ شوند و در این شرکت تولید می‌ گردند عبارتند از:

 • لوله پوش فیت فاضلاب
 • لوله فاضلابی چسبی
 • تحت فشار چسبی
 • اتصالات برفی

لازم به ذکر است که این شرکت اولین صادر کننده لوله‌ های پلیمری به خارج از ایران و اروپا شناخته می‌ شود و همین نکته نشان می‌ دهد که محصولات آن دارای کیفیت زیادی هستند.

لوله‌ فاضلاب آسیا

یکی دیگر از تولید کنندگان لوله‌ ها و اتصالات پلیمری در ایران که جز بهترین برندها می‌ باشند و در کنار دیگر رقبای خود محصولات با کیفیتی تولید می‌ کنند برند لوله آسیا می‌ باشد. محصولات این شرکت از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوب تولید شده‌ اند و در روند ساخت آنها تکنولوژی بسیار پیشرفته ای به کار گرفته شده است و دستگاه‌ های به روز و مدرنی در این شرکت استفاده می‌ شود. لوله آسیا دارای گواهی بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۲۰۰۲ می‌ باشد. استفاده کردن از لوله‌ های این شرکت در سیستم فاضلاب کار بسیار درستی است زیرا در تماس با ماده اسیدی دچار خوردگی و پوسیدگی نمی‌ شود و طول عمر و استحکام زیادی دارد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  انواع مختلف کاشی و سرامیک کفپوش خانه

لوله‌ فاضلاب یزد لوله

اولین و برترین شرکت تولید کننده لوله‌ پلیمری در شهر یزد برند یزد لوله می‌ باشد که در بازار بسیار خوب عمل می‌ کند و با اطمینان از محصولات آن می‌ توان از آنها در تاسیسات فاضلابی استفاده نمود. تخصص شرکت یزد لوله تولید لوله‌ ها و اتصالات بهداشتی است و محصولات آن را می‌ توان در دسته‌ بندی زیر عنوان نمود.

 • یزد پایپ
 • پوش فیت
 • یزد لوله

برند یزد لوله محصولات خود را در انواع مختلف سایزها و درجه‌ های فشاری گوناگونی تولید کرده است و می‌ تواند نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد.

چرا خرید لوله فاضلاب با کیفیت اهمیت دارد؟

تاسیسات هر ساختمان از مهم‌ ترین بخش‌های آن محسوب می‌ شود زیرا با ایجاد خرابی و هر گونه ایرادی در آن کل ساختمان درگیر شده و فعالیت‌ های روزمره نیز مختل می‌ گردد و علاوه بر آن هزینه‌ های زیادی نیز برای تعمیرات روی دست شما خواهد گذاشت. خراب شدن سیستم فاضلاب هر ساختمانی می‌ تواند برای ساکنین آن ایجاد دردسر کند به همین خاطر باید در سیستم آن از با کیفیت‌ ترین و بهترین لوله‌ های فاضلاب استفاده نمود. هر چقدر که جهت خرید لوله فاضلاب هزینه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید در طولانی مدت می‌ تواند به نفع شما باشد. استفاده نمودن از محصولات مرغوب طول عمر تاسیسات شما را افزایش می‌ دهد و شما را از تعمیر آن بی‌ نیاز می‌ کند. بنابراین سعی کنید محصولات بی‌ کیفیت و ارزان قیمت نخرید و برای این قسمت از ساختمان تجهیزات با کیفیت و با هزینه بیشتری خریداری نمایید.

خدمات پس از فروش برای بهترین برندهای لوله فاضلاب

یکی از موارد بدیهی در در بهتر شناخته شدن یک برند این است که جنس اصلی تهیه نمایید که علاوه بر آن دارای خدمات پس از فروش خوبی هم باشد. خدمات پس از فروشی که بهترین برندهای لوله فاضلاب ارائه می‌ دهند به شرح زیر می‌ باشد.

 • ضمانت اصالت کالا: یک برند تولید کننده خوب باید برای محصولات خود ضمانت اصالت قرار دهد تا مصرف کننده با خیال راحت آن را خریداری نماید.
 • ضمانت کیفیت: بهترین برندهای تولید کننده لوله فاضلاب در ایران دارای کیفیت خوبی می‌ باشند.

بهترین برندهای لوله فاضلاب | اهمیت خرید لوله با کیفیت

 • قیمت مناسب: قیمت مناسب و منصفانه دقیقاً با ویژگی‌ های یک محصول و کیفیت آن مطابقت دارد.
 • تحویل به موقع: یک برند با کیفیت باید محصولات خود را به موقع تحویل داده و در سریع‌ ترین زمان به مصرف کننده برساند.
 • تنوع بالا: برندهای با کیفیت موجود در بازار دارای تنوع زیادی هستند و مصرف کننده بر اساس شرایط، مدل و سایز مناسب آن را خریداری می کند.

کلام پایانی

در این مقاله از ایبک امداد سعی شد که بهترین برندهای لوله فاضلاب را به شما معرفی نماییم و در کنار مشخصات و ویژگی‌ های هر کدام، برندهای معتبر و با کیفیت ایران را عنوان نمودیم تا شما با خیالی راحت بتوانید لوله فاضلاب مناسب برای تاسیسات ساختمانی خود خریداری نمایید. چنانچه در این رابطه نظر و پیشنهاد و یا پرسشی داشتید می‌ توانید آن را در قسمت دیدگاه‌ ها مطرح نمایید.

 

بهترین برندهای لوله فاضلاب

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

بهترین برندهای لوله فاضلاب، اهمیت خرید لوله با کیفیت

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا