مجله لوازم خانگی

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی وست پوینت westpoint

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

برای نصب ماشین لباسشویی وست پوینت باید یک موقعیت مناسب را برای گذاشتن آن تعیین کرد. در نهایت باید برای نصب مواردی دیگری چون نصب و اتصال شلنگ آب ورودی و خروجی و اتصال به پریز برق را مورد بررسی قرار داد. برای اینکه این روند به خوبی مورد بررسی قرار گیرد باید راهنمای لباسشویی را برای نصب مطالعه کرد. به همین منظور در ادامه قرار است این روند با یک دیگر مورد بررسی قرار دهیم. با بررسی این موضوع این امکان برای ما فراهم می‌شود که بتوانیم استفاده از این نمونه از لباسشویی را بهتر بیاموزیم. روش‌هایی مانند محل نصب و وجود یک شیر برای اتصال شلنگ آب و یک پریز برق و شرایطی برای قرار دادن یک پریز برق و محلی برای قرار دادن شلنگ تخلیه را باید در نظر قرار دهیم.

اهمیت باز کردن پیچ‌ های لباسشویی در چیست؟

همانطور که می‌دانید هر کاری دارای دلیلی است. باز کردن این پیچ‌ها باعث می‌شود که از آسیب و خرابی در اجزای ماشین جلوگیری به عمل بیاید. بنابراین چند پیچ در پشت آن قرار گرفته است. برای نصب باید این پیچ‌ها را باز کنید سپس آن را برای حمل و نقل که امکان دارد در آینده صورت گیرد، نگه دارید. باز نکردن پیچ‌ها در ماشین لباسشویی با خرابی و مشکلاتی مانند لرزش و سر و صدا همراه است. می‌توان محل و یا جای مخصوص پیچ‌ها را با درپوش بست.

ماشین لباسشویی وست پوینت

انتخاب یک موقعیت مناسب برای نصب ماشین لباسشویی وست پوینت

انتخاب یک موقعیت مناسب برای نصب یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که هرکس باید به آن توجه داشته باشد. به همین منظور افراد باید یک موقعیت مناسب برای گذاشتن و نصب ماشین لباسشویی وست پوینت در نظر داشته باشند. ویژگی‌هایی برای نصب وجود دارد که در ادامه می‌توانیم آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم:

 • اهمیت قرار دادن شلنگ در یک فاصله معین می‌تواند بسیار دارای اهمیت است. به همین دلیل یک فاصله مناسب ۱.۵ متری و یا ۱ متری می‌تواند برای قرار دادن آن مناسب باشد. این اندازه باعث می‌شود که از اتصالات اضافه جلوگیری به ارمغان بیاورد.
  ماشین لباسشویی وست پوینت باید از پریز برق فاصله داشته باشد. بنابراین یک فاصله معینی را باید برای آن در نظر داشت.
  • قرار گرفتن فاصله معین از اطراف برای گردش هوا یکی دیگر از ضروری‌ترین نحوه قرار دادن ماشین لباسشویی وست پوینت است. معمولاً باید یک فاصله ۱۰ الی ۵ سانتی‌متری را در نظر گرفت.
  • گردش هوا در اطراف ماشین لباسشویی وست پوینت
  • زیر ماشین لباسشویی لوازمی مانند فرش و موکت نباید قرار داده شود.
  •  شیب زمین را باید در حین نصب در نظر داشت. زیر در صورتی که تراز نباشد باعث بروز مشکلاتی می‌شود.
  •  ماشین لباسشویی نباید در کنار گاز قرار گیرد. چرا که گرمای گاز باعث می‌شود مدار و یا اجزا آب شود. به همین منظور قرار دادن آن در کنار گاز خطرناک است.
  •  ماشین لباسشویی نباید در یک مکان سرد قرار گیرد.
  •  همچنین قرار دادن لباسشویی در جایی که حشرات زیادی وجود دارند ممنوع است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیرات جارو شارژی فلر Feller | نمایندگی جارو شارژی فلر

اتصالات در ماشین لباسشویی وست پوینت برای شیر ورودی

همانطور که می‌دانید برای نصب ماشین لباسشویی وست پوینت باید نکاتی را رعایت کرد. چند نمونه را با یک دیگر بررسی کرده‌ایم. اما نصب شیر ورودی هم بسیار دارای اهمیت است که نیازمند رعایت نکاتی است. شیر آب نزدیک لباسشویی و یا حداکثر ۱ متر باید فاصله داشته باشد. برای اینکه از اتصالات اضافی جلوگیری شود باید فاصله‌ای بین ماشین لباسشویی و شیر آب ورودی را به درستی رعایت کرد. به همین منظور باید از خطرات برق گرفتگی جلوگیری به عمل بیاید. برای نصب همیشه سعی کنید از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید. زیرا در صورتی که هیچ سررشته‌ای از این کار نداشته باشید، باعث ضرر و زیان به وسیله می‌شوید. در صورتی که به توسط خودتان ضرری به ماشین لباسشویی وست پوینت وارد شود، دیگر گارانتی به آن تعلق نمی‌گیرد. اما برای اطلاعات بیشتر در این زمینه چند مورد را با یک دیگر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

•  در صورتی که نشتی برای شلنگ وجود نداشته باشد باید از آن استفاده کنید.
•  کانکتور‌های سالم را باید بررسی کنید.
•  اگر در شلنگ مشکلاتی وجود داشته باشد باید آن را مورد بررسی قرار دهید.
•  مسیر آب را باید چک کنید تا بدون مانع باشد.
•  در صورتی که فشار آب بسیار سنگین باشد باید از فشار شکن استفاده کرد.

تکمیل نصب ماشین لباسشویی وست پوینت

تا این بخش از ماجرا تقریباً درباره این موضوع اطلاعات کسب کردید. در واقع دانستیم که برای نصب نیاز به یک مکان مناسب برای قرار ماشین لباسشویی وست پوینت هستیم. جایی که در آن گرما و یا سرمای اضافی وجود نداشته باشد. در نهایت ماجرا می‌توانید آن را به یک پریز برق وصل کنید و سپس از آن استفاده کنید. باید اتصالات اضافی را حذف کنید به عنوان مثال استفاده از سه راهی برای اتصال به پریز توصیه نمی‌شود. به همین منظور می‌توانید چند نکته را رعایت کنید.

• از کشیده شدن کابل لباسشویی باید جلوگیری کنید.
• زمانی که از ماشین لباسشویی استفاده نمی‌شود آن را باید از برق جدا کنید.
• در صورتی که قطعی برق زیاد اتفاق افتد بهتر است از یک محافظ استفاده کنید.
• اگر پریز دور باشد می‌توان از محافظ برق استفاده کرد.

چگونه جاپودری ماشین لباسشویی وست پوینت را تمیز کنیم؟

یکی از بخش‌هایی که به صورت مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد جاپودری است. به همین منظور بعد گذشت زمان باعث می‌شود مقداری زیادی کپک و حتی باکتری در جاپودری بماند و مشکلاتی را ایجاد کند. بسیاری از افراد می‌خواهند که جاپودری را تمیز کنند. برای تمیز کردن باید بتوانند جاپودری را دربیاورند و سپس به تمیز کردن آن بپردازند. روش درآوردن جاپودری معمولاً در روی بدنه لباسشویی و یا در برشور‌ها نوشته شده است. نیاز است که هر ۱ تا ۳ ماه با توجه به میزان مصرف دستگاه جاپودری آن را از محفظه جدا کرد و سپس به شستن آن پرداخت.

در نهایت هم می‌توان آن را در جایگاه خودش قرار داد. جاپودری را بهتر است که با مسواک بشویید. بعد از اینکه خشک شد می‌توانید دوباره آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید. تمیز نگه داشتن ماشین لباسشویی بسیار دارای اهمیت است. به همین عنوان باید در نظر داشته باشید که می‌توانید بخش‌های مختلفی از ماشین لباسشویی را خودتان جدا‌سازی کنید و دوباره آن را نصب کنید. برای شست و شو هم باید بخش‌های مختلفی از بروشور ماشین لباسشویی وست پوینت را بخوانید. امکان دارد بخش‌هایی قابل شست و شو نباشد همین می‌تواند برای شما مشکل آفرین باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تفاوت بین غذا ساز و مخلوط کن | نکاتی که در هنگام خرید غذا ساز و مخلوط کن باید بدانید

کدام بخش‌های جاپودری و مایع و تاید را می‌توان شست؟

در ماشین لباسشویی وست پوینت جاپودری و مایع و تاید قرار دارد که بعد از یک دوره استفاده امکان دارد کثیف شوند. به همین دلیل باید آن بخش‌ها را با دقت بالایی شست. در جاپودری ۳ بخش وجود دارد که هر کدام به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در محفظه یک بخش مایع و یک بخش هم برای پودر قرار دارد که هر کدام برای شست و شوی لباس به کار می‌رود. درواقع بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از مایع استفاده کنند، بنابراین باید مایع را در هنگام شستن در بخش مایع بریزند.

همچنین برخی می‌خواهند از پودر استفاده کنند می‌توانند پودر لباسشویی را در بخشی که مربوط به ریختن پودر است بریزند. این محفظه موقعیتی است که به خیس کردن این مواد شوینده می‌پردازند. به همین دلیل با درست کردن کف آن را به بخش اصلی محفظه هدایت می‌کند و سپس به شست و شو آن بخش می‌پردازد. علامت تک خط برای خیس خوردن لباس است و علامت دو خط در ماشین لباسشویی وست پوینت به معنی ماده شوینده اصلی است. بخش ستاره هم که در مرحله آخر قرار گرفته است به منظور نرمی و اتو کردن لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماشین لباسشویی وست پوینت

انتخاب شوینده در ماشین لباسشویی وست پوینت

مایع و پودر مناسب باعث خوش عطر و یا شست و شوی سالم لباس‌ها می‌شوند. به همین منظور باید در نظر داشت که از یک مایع و یا پودر مناسب در این زمینه استفاده کرد. اگر در صورتی استفاده از ماشین لباسشویی، مواد شوینده خوبی انتخاب نشود، در افراد حساسیت‌های پوستی مشاهده می‌شود. در بسیاری از مواقع حتی خراب شدن لباس‌ها هم مشاهده می‌شود. در صورتی که از لوازم شوینده مناسب برای لباس‌ها استفاده نشود علاوه بر مشکلات این چنینی باعث خرابی‌هایی در ماشین لباسشویی هم می‌شود. در واقع ماشین لباسشویی وست پوینت با امکانات مناسبی که ساخته شده است در نظر دارد که از یک مواد درست برای شست و شو استفاده شود.

شوینده لباس‌های بسیاری چون؛ صابون لباسشویی، پودر لباسشویی، مایع لباسشویی، قرص لباسشویی، لکه بر و نرم‌کننده استفاده می‌شود. صابون لباسشویی باعث می‌شود که لباس‌ها نرم‌تر شوند. این ویژگی به صورت کاملاً مخصوص برای لباس‌های نخی بسیار توصیه می‌شود. پودر لباسشویی برای از بردن لکه بسیار مناسب است. همچنین می‌تواند برای بوی نامطبوع بسیار مناسب باشد. مایع لباسشویی هم برای شست و شوی سریع لباس و یا برای جلوگیری از چروک و اتوکشی آسان بسیار مناسب است. قرص لباسشویی هم به منظور از بین بردن رسوب زدایی بسیار توصیه می‌شود. با این اطلاعات می‌توانید یک مواد شوینده مناسب برای خود تهیه کنید.

کلام پایانی

ماشین لباسشویی وست پوینت یکی از برند‌هایی است که با ویژگی‌های متفاوت خود توانسته است بسیاری از نیاز‌های مشتریان را برطرف سازد. برای نصب آن بهتر است که با یک فرد متخصص دعوت به کار کنید. زیرا برای نصب باید ویژگی‌هایی را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال توجه به میزان فاصله و نحوه قرار‌گیری ماشین لباسشویی بسیار مهم است.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی وست پوینت westpoint

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی وست پوینت westpoint- انتخاب یک موقعیت مناسب برای نصب ماشین لباسشویی وست پوینت-تکمیل نصب ماشین لباسشویی وست پوینت

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا