تعمیرات پکیج و آب گرمکن

ارور انواع مدل های مختلف پکیج ایران رادیاتور | نحوه رفع ارور پکیج ایران رادیاتور

کد خطای پکیج ایران رادیاتور | ارورE1 ، ارور E2 ، ارور E10 و ...

ارور پکیج ایران رادیاتور بهترین نشانه برای اطلاع از مشکل آن می باشد. یکی از بهترین برندهای موجود در بازار برای پکیج، ایران رادیاتور است که با سابقه ای طولانی توانسته بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. پکیج ایران رادیاتور با داشتن سیستم های آبگرمکن، سیستم گرمایشی و موتورخانه می تواند بهترین عملکرد را با مقدار فضایی کم برایتان ایجاد کند. این نوع پکیج هیچ نوع آلودگی و سروصدایی ندارد. بنابراین بهترین گزینه برای خانه های آپارتمانی محسوب می شود. با وجود عملکرد فوق العاده ممکن است این نوع پکیچ دچار مشکلاتی شود که با ارور خود شما را از ایجاد مشکل آگاه می کند. ارور پکیج ایران رادیاتور به شما کمک می کند تا از ایجاد مشکل اطلاع یابید و در کوتاه ترین زمان ممکن به برطرف کردن مشکل مدنظر بپردازید.

ارور پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور در برخی مواقع ممکن است با مشکلاتی رو به رو شود که به راحتی توسط ارورهای موجود می توانید به مشکل ایجاد شده پی ببرید. مدل های مختلف موجود از پکیج ایران رادیاتور از ارورهای مختلفی برخوردار هستند که طبق مدل پکیج خود باید به ارور ایجاد شده دقت کنید.

در قسمت زیر هرکدام از مدل های پکیج ایران رادیاتور به همراه ارورهای مخصوص خود برای شما ذکر شده است.

ارور برای پکیج مدل L و k

یکی از پکیج های ایران رادیاتور موجود در بازار پکیج های مدل L  و K هستند که در صورت ایجاد مشکل ممکن است ارورهایی را از خود ایجاد کنند. با توجه به نوع ارور می توانید به مشکل ایجاد شده پی ببرید و راهکاری درست برای برطرف کردن مشکل در پیش بگیرید.

ارورE1  پکیج ایران رادیاتور

یکی از ارورهای موجود برای پکیج های ایران رادیاتور مدل L  و k ، ارور E1 است که به دلیل عدم وجود آب در مدار گرمایشی دستگاه و افت فشار درون دستگاه ایجاد خواهد شد. در صورتی که این خطا نشان داده شده است باید به مشکل ابزار کنترل فشار دستگاه پی خواهید برد.

برای برطرف کردن این ارور باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید و اجازه دهید مدار گرمایشی از آب پر گردد. در صورتی که با انجام این کار هنوز با مشکل ارور روبه رو هستید، بهتر است به تعویض قطعه کنترل کننده فشار درون دستگاه بپردازید.

ارور E2 پکیج ایران رادیاتور

یکی دیگر از ارورهای موجود در پکیج های ایران رادیاتور مدل ال و کا، ارور E2 است که به دلیل عدم وجود شعله نمایش داده می شود. این ارور به دلیل خراب بودن جرقه زن، شیر گاز برقی، متصل نبودن برق دستگاه به زمین، قطع بودن گاز و … ایجاد خواهد شد.

برای برطرف کردن این خطا باید از وجود گاز درون دستگاه مطمئن شوید و سپس به سالم بودن قطعات دیگر پی ببرید. در صورتی که با بررسی آن هنوز ارور پکیج وجود دارد، باید برق پکیج را از لحاظ اتصال به زمین بررسی نمایید.

ارور E10 پکیج ایران رادیاتور

یکی از ارورهای رایج در پکیج ایران رادیاتور ارور E10  است که نشان دهنده فعال شدن سنسور دود خواهد بود. زمانی که دودکش پکیج به درستی عمل نکند، ممکن است این ارور به وجود آید. برای رفع این مشکل باید ابتدا دودکش پکیج را بررسی کنید و از خروج دود اطمینان لازم را کسب نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  مرکز تخصصی تعمیرات پکیج در غرب شهر تهران

در صورتی که مشکل از دودکش پکیج نبود باید کلاهک H  را بررسی نمایید تا از خارج شدن درست و اصولی دود اطمینان یابید. با بررسی تمامی این موارد اگر هنوز ارور پکیج برطرف نشد باید ترموستات دود را چک کنید و در صورت خراب بودن به تعویض این قطعه بپردازید.

ارور E12، E30، E99 پکیج ایران رادیاتور

در مواقعی که با ارورهای E12، E30، E99  مواجه شده اید باید به مشکل برد اصلی پی ببرید. برای رفع این مشکل ابتدا برد را توسط آمپرمتر بررسی کنید و از خرابی برد مطمئن شوید و سپس به تعمیر آن بپردازید.

تعمیر برد اصلی پکیج باید توسط افراد حرفه ای در این زمینه صورت گیرد تا به طور تضمینی مشکل برد برطرف گردد.

ارور E31 پکیج ایران رادیاتور

یکی از ارورهای نشان دهنده برای خرابی مدار شوفاژ، ارور E31 است. برای برطرف کردن این مشکل بایدNTC را تعویض کنید تا ارور به طور کامل محو گردد.

ارور E32

یکی دیگر از ارورهای نشان دهنده برای خرابی NTC ارور E32 است که نشان دهنده باز بودن مدار خواهد بود. برای رفع این ارور نیز باید به تعویض NTC بپردازید.

ارور E41

یکی دیگر از ارورهای موجود برای خرابی NTC ارور E41  است که در این صورت هم باید NTC  تعویض شود.

ارور E42

ارور E42 به دلیل باز بودن NTC پکیج ایجاد می شود که با تعویض آن می توانید ارور دستگاه را به طور کامل نیز برطرف کنید.

ارور E50

ارور E50 نشان دهنده خاموش بودن فن دستگاه است که در این صورت پرشر سوئیچ که یک ابزار برای کنترل کننده فشار دستگاه خواهد بود، در حال فعالیت است.

این ارور به دلیل خرابی رله و خرابی پرشر سوئیچ نشان داده می شود. برای اینکه بتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف سازید باید حتما رله و پرشر سوئیچ را تعویض کنید.

ارور E51

زمانی که فن دستگاه روشن باشد، ولی پرشر سوئیچ دود قطع شده باشد ارور E51 نشان داده خواهد شد. علت ایجاد این مشکل کثیفی فن، خراب بودن پرشر، خراب بودن شیلنگ متصل به آن و مسدود بودن مسیر دودکش است.

برای برطرف کردن این مشکل از پکیج باید حالت فن دستگاه را بررسی کنید و در صورت کثیف بودن به تمیز کردن آن بپردازید و یا اینکه پرشر را به طور کامل تعویض نمایید.

همچنین در مواردی که دودکش دچار انسداد شده اند، با بررسی دقیق به باز کردن راه دودکش اقدام نمایید.

ارور پکیج ایران رادیاتور

ارور برای پکیج مدل M ،MB ،E ،ECO

یک سری از مدل های پکیج ایران رادیاتور که در بازار قابل فروش بوده، پکیج های مدل M ،MB ،E ،ECO است. هرکدام از این پکیج ها ممکن است در مواردی دچار ایجاد مشکل شوند که با ارور به راحتی نشان داده خواهند شد.

ارورهای زیر جزء ارورهای رایج برای این سری از مدل های پکیج محسوب می شوند که با مواجه شدن آنها بهتر است به برطرف کردن مشکل پکیج ایران رادیاتور بپردازید.

ارور ۳۰۴۰

زمانی که قطعات در ارتباط با برد اصلی پکیج دچار مشکل شوند ارور ۳۰۴۰ نمایش داده می شود. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید باید به کمک وسیله آمپرمتر و فازمتر به بررسی هرکدام از قطعات بپردازید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  اهمیت رسوب زدایی پکیج بوتان | آموزش رسوب گیری پکیج

ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰

این نمونه از ارور، زمانی که فن پرشر خاموش، ولی سوئیچ دود در حال کار کردن است نشان داده می شود. علت این مشکل به دلیل خرابی رله و پرشر بوده که باید برای رفع این مشکل به تعویض این قطعات بپردازد.

ارور پکیج ایران رادیاتور ۴۰ ۶۰ ۸۰

زمانی که فن دستگاه روشن ولی پرشر خاموش است، ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایجاد خواهد شد که به دلیل کثیفی بیش از اندازه فن این مشکل به وجود خواهد آمد. البته خرابی پرشر و انسداد مسیر دودکش پکیج نیز یکی دیگر از علت های موجود برای ایجاد این مشکل به حساب می آید.

برای رفع این مشکل باید قسمت های مختلفی از دستگاه را بررسی کنید تا در صورت خراب بودن قطعات تعویض شوند.

ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰

این ارور زمانی رخ می دهد که دمای پکیج از نظر NTC  طبیعی ولی از نظر کلید حرارت بالا است. زمانی که دستگاه دچار انسداد و رسوب شود ممکن است این ارور ایجاد گردد. برای برطرف کردن این مشکل باید پکیج را رسوب زدایی کنید و به تعویض NTC دستگاه اقدام نمایید.

ارور ۴۰ ۸۰

زمانی که سنسور دود فعال شود ارور ۴۰ ۸۰ ایجاد خواهد شد که باید برای برطرف کردن این مشکل حتما دستگاه را باز کنید و از مسیر خروج دود اطمینان کسب نمایید.

در صورتی که مشکل از دودکش نبود، باید کلاهک را بررسی و ترموستات دود را نیز تعویض نمایید تا ارور به طور کامل برطرف گردد.

ارور پکیج ایران رادیاتور

پکیج های موجود از برند ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور در مدل های مختلفی در بازار وجود دارد که شما طبق ویژگی و شرایط محیطی خود می توانید از آنها استفاده کنید. البته ناگفته نماند تمامی مدل های موجود از پکیج ایران رادیاتور می توانند به طور همزمان به گرم بودن محیط داخلی و آب گرم مصرفی بپردازند.

پکیج های ایران رادیاتور در شکل های مختلفی طراحی و تولید شده اند که هر کدام از آنها عملکرد متفاوتی دارند و در صورت خراب شدن ممکن است ارورهای متفاوتی را به نمایش بگذارند. موارد زیر جزء نمونه های رایج و پرطرفدار از پکیج ایران رادیاتور است.

  • مدل BM
  • مدل M
  • مدل K
  • مدل E
  • مدل L
  • مدل ocE

مدل های موجود از پکیج ایران رادیاتور از یک سری پسوندها برخوردار هستند که نشان دهنده فن دار و یا بدون فن دستگاه می باشند. پسوند CF برای پکیج های بدون فن و پسوند FF  برای پکیج های فن دار مورد استفاده قرار می گیرد.

نتیجه گیری

ارور پکیج ایران رادیاتور به شما کمک می‌کند تا بتوانید از مشکل به وجود آمده مطلع شوید و در کوتاه ترین زمان ممکن به برطرف کردن این مشکل اقدام نمایید. زمانی که مشکل به وجود آمده برای پکیج ایران رادیاتور تخصصی بوده است از تعمیر خودسرانه آن جدا خودداری نمایید تا مشکلات خطرناکی را به وجود نیاورید.

شرکت ایبک امداد با داشتن تکنسین های مجرب بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد و از رضایتمندی بالایی نیز برخوردار است.

ارور پکیج ایران رادیاتور

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارور پکیج ایران رادیاتور و نحوه رفع ارور آن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا