خدماتخدمات فاضلاب و لوله بازکنی

راهنمای خرید چند لوله بازکن قوی و فوری

آیا تا به حال لوله بازکن قوی و فوری مناسب خود را پیدا نکرده‌اید؟ نگران نباشید. اکثر افراد هستند که نمی‌دانند چه مارک و برند مناسبی را پیدا کنند. اگر یک لوله فاضلاب گرفتگی دارید، نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف جستجوی برندهای مختلف در تلاش برای یافتن یکی مناسب برای خانه خود کنید. از آنجایی که شما استفاده از پاک کننده آنزیمی را انتخاب کرده‌اید، در نیمه راه مانده‌اید، اما هنوز مارک‌های زیادی برای مرتب سازی وجود دارد.

ما چند برند مختلف را برای بررسی انتخاب کرده‌ایم تا بتوانید تفاوت بین آن‌ها را مشاهده نمایید. همچنین راهنمای خرید کوتاهی را گنجانده‌ایم که در آن نگاهی دقیق به نحوه عملکرد پاک‌کننده‌های آنزیمی می‌اندازیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا آن‌ها برای شما مناسب هستند یا خیر. ما در این مقاله از سایت ایبک قصد داریم تا به شما چند لوله بازکن قوی و فوری را معرفی کنیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

لوله بازکن قوی و فوری

چند لوله بازکن قوی و فوری

لوله بازکن قوی و فوری Flo-Kem Flo-Zyme

لوله باز کن Flo-Kem Flo-Zyme انتخابی عالی است. این لوله بازکن قوی و فوری، مواد جامد معلق مانند غذا، مدفوع و کف صابون را تجزیه کرده و به مایع تبدیل می‌کند. دارای بافت سفید شیری و بوی مطبوعی است. تنها نقطه ضعف واقعی این لوله بازکنی این است که باید هر شب و بمدت چندین شب از آن استفاده کنید تا به خوبی کار کند، که اگر خانه بزرگی دارید می‌تواند باعث دردسر باشد. با وجود این عامل ، Flo-Kem Flo-Zyme یکی از لوله بازکن‌های قوی خارجی به حساب می‌آید.

لوله بازکن قوی و فوری Green Gobbler

لوله بازکن قوی و فوری آنزیمی Green Gobbler انتخاب ما به عنوان بهترین پاک کننده تخلیه آنزیمی با است. از یک فرمول غیر سمی استفاده می‌کند که برای مخازن سپتیک و پلاستیک ایمن است. این لوله بازکن یک جایگزین بی خطر برای هیدروکسید سدیم است و بوهای موجود در مجرای فاضلاب را از بین می‌برد و مواد جامد مانند روغن‌ها، چربی‌ها، پروتئین‌ها و غیره را تجزیه می‌کند. استفاده از آن بی خطرتر از سفید کننده است و سازگار با محیط زیست است زیرا تجزیه زیستی می‌کند.

لوله بازکن قوی و فوری Bio-clean

لوله بازکن قوی و فوری Bio-clean پاک کننده تخلیه آنزیمی برتر است. هر شیشه آن می‌تواند تا ۱۰۰ بار با استفاده از ترکیبی از باکتری‌ها و آنزیم‌های طبیعی که مواد جامد مانند مو، غذا و چربی را به روشی بی‌خطر از نظر محیط زیست از بین می‌برند، فاضلاب‌های شما را تصفیه کند. این عامل به پی وی سی یا سایر مواد لوله کشی آسیبی نمی‌رساند و به اندازه کافی ایمن است که در جعبه بستر برای کاهش بو استفاده شود. تنها مشکل Bio-clean این است که کندتر از پاک کننده‌های تخلیه شیمیایی مبتنی بر مواد شیمیایی کار می‌کند، بنابراین باید زمان بیشتری را کنار بگذارید یا آن را بیش از یک بار استفاده کنید.

BioFresh

لوله بازکن قوی و فوری Helix Laboratories BioFresh یک پاک کننده تخلیه بی خطر برای محیط زیست است که می‌توانید در  سپتیک، ماشین ظرفشویی، دفع زباله و ماشین لباسشویی استفاده کنید. این یک فرمول غلیظ استحکام دوگانه است، بنابراین با هر بهبودی کمتر از آن استفاده می‌کنید و یک ظرف برای چندین شست و شو دوام می‌آورد. مواد تشکیل دهنده بسیار کمی به جز باکتری و عطر وجود دارد و دیگری در حین استفاده از آن به اندازه کافی دلپذیر است.

لوله بازکن قوی و فوری Break Down

لوله بازکن قوی و فوری Break Down دارای فناوری تخریب سریع است که به شکستن گرفتگی‌های سخت تخلیه سریع‌تر از سایر پاک کننده‌های تخلیه آنزیمی کمک می‌کند. بوها را به سرعت از بین می‌برد و برای لوله‌های پلاستیکی و PVC بی خطر است. زیست تخریب پذیر است و به محیط زیست آسیب نمی‌رساند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهکارهایی ساده برای رفع بوی بد فاضلاب | منشأ بوی بد فاضلاب

چیزی که مشتریان در مورد Break Down دوست نداشتند این بود که بوی قوی دارد که بسیار زننده است و شما نیاز دارید که تهویه زیادی داشته باشید. همچنین در حین ریختن آن در زهکش مستعد پاشیدن است و دستورالعمل‌ها ناقص هستند و پیروی از آن سخت است.

لوله بازکن قوی و فوری

EDC-18

لوله بازکن قوی و فوری EDC-18 یک پاک کننده تخلیه پودری است که به شما امکان می‌دهد ۴۰ کاربرد را در هر ظرف انجام دهید. برای تمام مواد لوله کشی، از جمله مس، برنج، پی وی سی، کروم و غیره ایمن است. همچنین ۱۰۰% سازگار با محیط زیست است و مدت کوتاهی پس از استفاده تجزیه می‌شود. هیچ عطری در این محصول وجود ندارد، بنابراین برای افراد و حیوانات خانگی حساس به بوهای مختلف بسیار مفید است.

مانند بسیاری از برندهای دیگر، Harris EDC-18 در باز کردن گرفتگی زهکشی بسیار کند عمل می‌کند و ممکن است چندین برنامه لازم باشد تا آب بدون محدودیت جریان یابد. مشتریان متوجه شدند که برای مقابله با گرفتگی‌هایی که حاوی مقادیر زیادی مو هستند، به زمان بسیار طولانی نیاز دارند.

earth worm

لوله بازکن قوی و فوری earth worm یک پاک کننده تخلیه مایع است که دارای رایحه دلپذیر مرکبات و گل است و از جمله پاک کننده‌های بوی مورد علاقه اکثر مشتریان در این لیست است. برای تمام مواد لوله کشی از جمله کروم ایمن است و می‌توانید بدون نگرانی از آن در سپتیک، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

مانند اکثر پاک کننده‌های آنزیمی، پاک کننده earth worm به کندی زهکش‌ها را پاک می‌کند و ممکن است چندین کاربرد داشته باشد. بطری خیلی بزرگ نیست و می‌توانید انتظار داشته باشید که از یک بطری کامل برای خلاص شدن از گرفتگی سخت استفاده کنید.

DrainScrub Laboratories Helix

لوله بازکن قوی و فوری DrainScrub یک پاک کننده پودری با فرمول دو برابر استحکام است. قوطی آن حاوی ۱۲۸ کاربرد خاص است، بنابراین از خرید خود استفاده زیادی خواهید کرد. برای تمام لوله کشی‌ها، از جمله مخازن سپتیک، ایمن است و پس از استفاده تجزیه می‌شود، بنابراین برای محیط زیست بی خطر است. همچنین حاوی ریز مغذی‌هایی است که به تغذیه باکتری‌ها کمک می‌کند و در عین حال طول عمر و اثربخشی محصول را افزایش می‌دهد.

مانند تمام برندهای دیگر، پاک کننده تخلیه هلیکس بسیار کند عمل می‌کند و ممکن است چندین بار برای حذف تمام مواد از زهکش شما نیاز باشد. بهتر است در صورت امکان اجازه دهید یک شب بماند تا به باکتری‌ها زمان زیادی برای کار کردن داده شود. به نظر می‌رسد که به خصوص در از بین بردن گرفتگی‌های مبتنی بر مو غیر کاربردی است. ممکن است بخواهید محصول دیگری را امتحان کنید اگر علت اصلی مشکلات شما این باشد.

لوله بازکن قوی و فوری Xion Lab

پاک کننده تخلیه آنزیم سبز Xion Lab از فرمول غلیظی استفاده می‌کند که حاوی آب نیست تا بالاترین قدرت ممکن را برای شما فراهم کند. این نه تنها برای شکستن گرفتگی‌ها عمل می‌کند، بلکه یک ماده چسبناک ایجاد می‌کند که به لوله‌ها می‌چسبد و از چسبیدن و ایجاد گرفتگی مواد دیگر مانند چربی، چربی و مو جلوگیری می‌کند. دارای کنترل پیشرفته بو است که برای از بین بردن بوها در منبع کار می‌کند و از بازگشت آن‌ها جلوگیری می‌کند.

این محصول زیست تخریب پذیر است و بطری آن قابل بازیافت است تا از نظر سازگاری با محیط زیست بالاترین امتیاز را کسب کند. برای تمام مواد لوله کشی ایمن است و به واشر شما آسیب نمی‌رساند.

آزمایشگاه Xion یک محصول فوق العاده برای خلاص شدن از شر بو است و با هر یک از محصولات برتر در این زمینه رقابت می‌کند. اگر فاضلاب شما خوب کار می‌کند اما بوی بدی می‌دهد، این محصول برای شما است. به عنوان یک پاک کننده، آنقدرها خوب کار نمی‌کند. این لوله بازکن بسیار کند است و به چندین برنامه نیاز دارد تا تخلیه تخلیه شود و به نظر می‌رسد هیچ تأثیری روی موها ندارد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  رفع بوی بد فاضلاب پشت بام | راهکار های ساده رفع بوی فاضلاب

لوله بازکن قوی و فوری

الماس سیاه

لوله بازکن قوی و فوری بلک دیاموند یک پاک کننده زهکش استحکام حرفه‌ای است که از محلول آنزیمی غلیظ سریع الاثر استفاده می‌کند. برای تمام لوله کشی‌ها، از جمله مخازن سپتیک، ایمن است و برای از بین بردن بو و رفع گرفتگی زهکشی کار می‌کند. کشت‌های آنزیمی فرموله شده ویژه به تله‌های چربی حمله می‌کنند تا آب دوباره جریان یابد و بیش از ۳۰ کاربرد در هر ظرف وجود دارد.

لوله بازکن‌ها چگونه کار می‌کنند؟

پاک کننده‌های آنزیمی از مواد شیمیایی یا پاک کننده استفاده نمی‌کنند. در عوض، از باکتری‌های زنده خاصی استفاده می‌کنند که مواد آلی را می‌خورند، مجرای فاضلاب را پاک می‌کنند و مواد ایجاد کننده بو را مصرف می‌کنند. بیشتر پاک کننده‌ها علاوه بر آنزیم‌ها، کشت باکتری‌ها و عطرها، مواد بسیار کمی دارند.

لوله بازکن روی چه چیزی کار می‌کند؟

از آنجایی که آنزیم‌ها و باکتری‌ها مواد آلی را می‌خورند، با خوشحالی چربی، چربی، مو و برخی صابون‌ها را می‌خورند تا به باز کردن مسیر کمک کنند و اجازه دهند آب دوباره آزادانه جریان یابد. روی زهکشی وان و بیشتر سینک‌ها بسیار خوب کار می‌کند.

لوله بازکن‌ها روی چه چیزی تاثیر ندارند؟

از آنجایی که آنزیم‌ها فقط می‌توانند مواد آلی مصرف کنند، فقط روی موجودات زنده کار می‌کنند و روی ذخایر معدنی، پلاستیک، فلز یا کاغذ به خوبی کار نمی‌کنند. ممکن است مواد آلی اطراف خود را بخورد و گرفتگی را آزاد کند، اما روی مواد معدنی تاثیری نخواهد داشت. ناتوانی در مصرف مواد معدنی به این معنی است که خیلی مفید نخواهد بود یا گرفتگی توالت‌ها را باز نمی‌کند.

دوستدار محیط زیست

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد پاک کننده‌های تخلیه آنزیمی وجود دارد این است که آن‌ها غیر سمی و سازگار با محیط زیست هستند. آنزیم‌ها عمر کوتاهی دارند و به سرعت به طور طبیعی تجزیه می‌شوند، برخلاف مواد شیمیایی که می‌توانند سال‌ها در زمین بمانند یا آب را آلوده کنند. مواد شیمیایی همچنین می‌تواند برای سلامتی شما مضر باشد و در اطراف کودکان و حیوانات خانگی نیز خطرناک باشد.

لوله بازکن‌ها چقدر موثر هستند؟

پاک‌کننده‌های تخلیه آنزیمی می‌توانند زمانی که روی مواد آلی استفاده می‌شوند بسیار مؤثر باشند، اما موجودات زنده می‌توانند زمان لازم را برای مصرف مواد کافی برای آزادسازی زهکشی مسدود شده مصرف کنند. اغلب بهتر است از این محصولات به عنوان یک اقدام پیشگیرانه استفاده کنید و به طور منظم آن‌ها را در حین اجرای صحیح به فاضلاب خود اضافه کنید تا تجمع و کاهش احتمال گرفتگی کاهش یابد. هنگامی که به این روش استفاده می‌شوند، بسیار موثر هستند.

جنبه‌های منفی لوله بازکن

عیب استفاده از پاک کننده تخلیه آنزیمی، عملکرد بسیار کند آن است. اگر از آن برای رها کردن گرفتگی فاضلاب استفاده می‌کنید، ممکن است مدت زیادی منتظر بمانید. اغلب باید آن را به زهکش اضافه کنید و یک شب صبر کنید تا نتیجه را ببینید. همچنین ممکن است لازم باشد این فرآیند را چندین بار تکرار کنید.

اگرچه این ماده بسیار سالم‌تر از مواد شیمیایی است، اما بسیاری از مردم ایده آزاد کردن باکتری‌ها و آنزیم‌های زنده را در خانه خود دوست ندارند. این پاک کننده‌های تخلیه همچنین بوی خاصی دارند که برخی افراد آن را دوست ندارند.

لوله بازکن قوی و فوری

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله تحت عنوان راهنمای خرید چند لوله بازکن قوی و فوری استفاده کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار خود از ما حمایت کنید.

خرید چند لوله بازکن قوی و فوری

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

لوله بازکن قوی و فوری Xion Lab چیست

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا