خدمات نظافتیخدمات

بهترین جرم گیر کاشی سرامیک توالت و حمام

شاید شماهم به دنبال بهترین جرم گیر کاشی برای توالت، حمام و آشپزخانه خود باشید. مهم است که کاشی‌های حمام و کاشی‌های آشپزخانه را به درستی تمیز و نگهداری کنید، نه تنها برای بهداشت خوب، بلکه همچنین برای حفظ شرایط خوب، جلوگیری از هر گونه آسیب یا سایش در طول زمان.

حمام و توالت شما در طول روز شاهد رفت و آمد است. حمام و توالت یک فضای مرطوب در خانه شما است. رطوبت محل پرورش کپک و قارچ است. جدای از آن، حمام شما همچنین دارای باکتری‌های مضر و کثیفی روی کاشی‌های کف و دیوار است. کثیفی روی کاشی‌ها نیز می‌تواند ظاهر حمام و توالت را مختل کند. ما در این مقاله از سایت ایبک قصد داریم تا با شما در رابطه با بهترین جرم گیر کاشی برای حمام، توالت و آشپزخانه شما بحث نماییم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

بهترین جرم گیر کاشی

بهترین جرم گیر کاشی چه عناصری هستند؟

ممکن است از خود بپرسید که بهترین راه حل‌های طبیعی برای مراسم جرم گیری کاشی شما چیست. مطمئنا، مواد شیمیایی عمیق تمیز فراوانی برای انتخاب وجود دارد، اما آیا آن‌ها برای کاشی شما بهترین هستند؟ آیا آن‌ها درخشندگی و جلوگیری از لک شدن مورد نظر شما را بدون تأثیر منفی بر محیط زیست ارائه می‌دهند؟

در ادامه با بهترین جرم‌ گیر کاشی که همگی طبیعی هستند آشنا می‌شوید. این عناصر شامل:

آب لیمو

یکی از بهترین جرم گیر کاشی آب لیمو است. آب لیمو در مبارزه با کپک، کثیفی و چربی دوست است. آن‌ها هنگام مبارزه با کف صابون، که در اطراف خطوط دوغاب در یک طرح کاشی ایجاد می‌شود، واقعا موثر هستند. چرا؟ زیرا آن‌ها مملو از مرکبات هستند، یک اسید آلی که باکتری‌ها را تجزیه می‌کند و فضای آسیب دیده را ضد عفونی می‌کند.

وقتی به دنبال این هستید که با چه چیزی کف کاشی آشپزخانه، توالت و حمام را به طور طبیعی تمیز کنید، یک لیمو را از وسط نصف کنید. بخش را روی و بین کاشی‌های خود بمالید. همچنین می‌توان از لیمو برای مراقبت از پرده‌های حمام، همراه با آب گرم استفاده کرد.

سرکه و جوش شیرین

سرکه می‌تواند یکی از بهترین جرم گیر کاشی باشد. اگر فکر می‌کنید که سرکه هنگام استفاده از آن به عنوان مایع پاک کننده، بوی بدی را در حمام شما ایجاد می‌کند، اشتباه می‌کنید. هر چند این فقط یک اثر اولیه است. رایحه مدت کوتاهی پس از استفاده از آن از بین می‌رود. به زودی، از خواص تند و سریع شستشوی سرکه روی سطح کاشی لذت خواهید برد.

علاوه بر این، خرید سرکه ارزان است و به راحتی برای دوره‌های تمیز کردن طولانی نگهداری می‌شود. برای بهترین نتیجه ابتدا کاشی‌های خود را با جوش شیرین بپوشانید. پودر اضافی را پاک کنید، مطمئن شوید که بدنه اصلی کاشی‌ها یک لایه سبک باقی مانده است. مقداری سرکه را در یک بطری اسپری بریزید و آن را روی کل زمین بپاشید.

حباب‌ها باید شروع به شکل‌گیری کنند. اجازه دهید مدتی بجوشد. بعد از چند دقیقه می‌توانید محلول را با برس بشویید و کف را با حوله خشک کنید. مهم است که اجازه ندهید مخلوط سرکه و نوشابه بیش از حد طولانی شود، در غیر این صورت کثیفی به کاشی‌ها محکم‌تر می‌چسبد.

بهترین جرم گیر کاشی

بخارشوی

هنوز به این فکر می‌کنید که کف کاشی را با چه چیزی به طور طبیعی تمیز کنید؟ برای برخی افراد، پاسخ در بخارشوی نهفته است که هیچ آلرژی را تحریک نمی‌کند. بخار شوی به عنوان یکی از بهترین جرم گیر کاشی شناخته می‌شود.

اکنون، البته، احتمالاً یک سوال در تفکرات شما شکل گرفته است: حمام من در حال حاضر روزانه پر از بخار است، چه چیزی این را متفاوت می‌کند؟ آیا این فقط به مشکل اضافه نمی‌کند؟. این یک فرض منصفانه است، اما این واقعیت باقی می‌ماند که ابزارهای تمیزکننده تخصصی بخار قوی و متمرکزی را اضافه می‌کنند که بر روی کثیفی و باکتری‌ها تشدید می‌شود. این گرما است، بیش از هر چیزی که بخارشوها را بسیار قدرتمند می‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  حمل بار سبک و سنگین در طبقات آپارتمان ها

فقط دستگاه را پر کنید و صبر کنید تا آب داخل آن بجوشد. در ۹۰ درصد مواقع، قابلیت استفاده مشکلی نیست. این دستگاه‌ها برای افرادی ساخته شده‌اند که می‌خواهند خانه‌شان را تمیز کنند و همچنین متخصصان باتجربه‌تر کاشی‌کاری.

یکی از مزیت‌های اصلی انعطاف‌پذیری است که به شما داده می‌شود. درست مانند جاروبرقی، ماشین‌های بخار با مجموعه‌ای از نازل‌ها، عملکردهای پیچشی و تنظیمات کنترلی ارائه می‌شوند که به شما کمک می‌کنند به مکان‌هایی برسید (مثلا پشت توالت) که تمیز کردن آن دشوارتر از اکثر موارد است. بخارشوی را می‌توانید از این لحظه بعد جز بهترین جرم گیر کاشی حساب کنید.

خمیر نمک

یک بار دیگر، جوش شیرین دوباره سر خود را به عنوان یک همراه شایسته برای یک عنصر پاک کننده طبیعی بالا می‌برد. این بار نمک است که باکتری‌ها را از طریق نمک کم آب می‌کند. نمک را به عنوان یک فیلتر در نظر بگیرید، فقط به برخی از مواد اجازه می‌دهد از طریق آن‌ها عبور کنند.

شما باید نمک را به یک خمیر مخلوط کنید، اینجاست که نوشابه وارد می‌شود. قسمت‌های مساوی از هر کدام برای به دست آوردن قوام مناسب ضروری است. قبل از اینکه مخلوط را روی مناطقی که تمیز می‌کنید بمالید، آن را در یک لیوان مخلوط کنید. بگذارید یک شبه بماند. وقتی برگشتید، نمک کار خود را انجام داده است و شما را آزاد می‌گذارد تا آن را با طی مرطوب پاک کنید.

بهترین جرم گیر کاشی

بهترین پاک کننده خانگی برای کف کاشی و سرامیک

با یک سطل تمیز شروع کنید و حدود ۳/۴ آن را با آب گرم پر کنید. بعد نصف فنجان سرکه سفید اضافه کنید. در نهایت، با استفاده از یک مارک بدون مرطوب کننده اضافه، یک سرنگ خوب صابون ظرفشویی به آن بدهید. این مخلوط را به آرامی هم بزنید تا صابون ظرف حل شود.

سپس کف کاشی و سرامیک خود را با این مخلوط تمیز کنید. قبل از اینکه سر پاک کن را داخل سطل صابون بگذارید، آن را با آب تمیز و گرم بشویید! در نهایت، یک سر تمیز و مرطوب را روی زمین بکشید تا مخلوط صابون از بین برود. دستشویی خود را زیر آب داغ قرار دهید و هر دفعه که لازم است کف را بشویید تا تمام باقی مانده‌های صابون پاک شود.

پس از آبکشی، می‌توانید اجازه دهید کف‌ها خشک شوند. با این حال، پوشاندن پارچه تمیز روی آن‌ها از ایجاد لکه‌های آب جلوگیری می‌کند. همچنین، این مرحله آخر به حذف بیشتر کثیفی، گرد و غبار و سایر زباله‌ها کمک می‌کند. همچنین می‌توانید پارچه را از نظر میزان کثیفی بررسی کنید و توجه داشته باشید که آیا کف‌ها نیاز به تمیز کردن دیگری دارند یا خیر!

چگونه دوغاب کاشی و سرامیک را تمیز می‌کنید؟

اگر کاشی شما تمیز به نظر نمی‌رسد و دوغاب نگهدارنده آن‌ها کثیف است، ممکن است به پاک کننده‌های مورد استفاده برای کاشی پاسخ ندهد. با این حال، می‌توانید چند محصول تمیزکننده خانگی ساده را امتحان کنید و دوباره آن دوغاب را سفید درخشان دریافت کنید.

ابتدا یک سطل آب تمیز و گرم را با سفید کننده اکسیژن دار با رعایت دستورالعمل‌های روی بسته بندی سفید کننده مخلوط کنید. دوم، از یک بطری اسپری یا برس اسکراب استفاده کنید و مخلوط سفید کننده را روی آن خطوط دوغاب بمالید. در نهایت، اجازه دهید این مخلوط حداقل ۳۰ دقیقه روی خطوط دوغاب بماند تا کثیفی و کثیفی از بین برود.

پس از خیساندن، از یک مسواک قدیمی برای مالش دادن دوغاب استفاده کنید و مخلوط را حتی بیشتر به داخل مواد فشار دهید. از یک حوله تمیز و مرطوب برای پاک کردن این مخلوط در حین حرکت استفاده کنید نه اینکه بگذارید روی دوغاب بنشیند. سپس تمام دوغاب را با یک دستمال تمیز و مرطوب بشویید و در صورت نیاز این عمل را تکرار کنید. برای کمک به تمیز نگه داشتن دوغاب، پس از تمیز کردن، یک سیلر دوغاب اضافه کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  لیست وسایلی که برای نظافت منزل به آنها نیاز خواهید داشت

بهترین جرم گیر کاشی

آیا سرکه به کاشی و سرامیک آسیب می‌رساند؟

همان‌طور که در بخش‌های بالایی مطالعه کردید سرکه یکی از بهترین جرم گیر کاشی است. سرکه به کاشی و سرامیک آسیب نمی‌رساند تا زمانی که به درستی از آن استفاده کنید و زیاده روی نکنید! استفاده بیش از حد از سرکه پوشش‌های محافظ کاشی و سرامیک را از بین می‌برد و دوغاب و چسب‌ها را خشک می‌کند. با این حال، در ترکیب مناسب، سرکه نه تنها میکروب‌ها، باکتری‌ها و کپک‌ها را تمیز میکند، بلکه از بین می‌برد.

برای استفاده از سرکه در کف توالت یا حمام خود، مخلوط ۵۰-۵۰ سرکه سفید و آب را در یک بطری اسپری ترکیب کنید. این ترکیب را به مقدار زیاد روی کف خود اسپری کنید و بگذارید چند دقیقه بماند. در مرحله بعد، از یک پارچه مرطوب یا دستمال مرطوب استفاده کنید تا مخلوط و کثیفی را به سمت بالا بکشید. برای مناطق بسیار آلوده، از سرکه رقیق نشده و همین فرآیند استفاده کنید.

هنگام استفاده از سرکه، مطمئن شوید که آن را کاملا بشویید. این مرحله باعث می‌شود که کف‌ها از بین نرود و بوی تند آن از بین برود.

چگونه لکه‌های کاشی و سرامیک را از بین ببرید؟

جوش شیرین یکی از بهترین جرم گیر کاشی است که می‌توانید از آن استفاده نمایید. یک انتخاب عالی برای از بین بردن لکه‌های کاشی و سرامیک است! جوش شیرین را به آب اضافه کنید و آن را به یک خمیر غلیظ تبدیل کنید. سپس این خمیر را با یک برس سفت روی لکه بمالید. در آخر، آن را با یک پارچه تمیز و مرطوب پاک کنید و در صورت نیاز تکرار کنید.

شستشوی حرفه‌ای کاشی و دوغاب

ابتدا توجه داشته باشید که متخصصان اغلب به محلول‌های تمیزکننده سنگین دسترسی دارند که همیشه در فروشگاه‌های انبوه فروخته نمی‌شوند. دوم، متخصصان ممکن است از اسکرابر و سایر ماشین آلات برای تمیز و درخشان کردن کاشی استفاده کنند. در نهایت، یک متخصص تمیز کردن کف در هنگام تمیز کردن ایمن و در عین حال مؤثر کاشی‌ها، تجربه و دانش لازم را خواهد داشت.

با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است توجه داشته باشید که چگونه یک حرفه‌ای کاشی و دوغاب را تمیز می‌کند. ابتدا، او کف را جارو می‌کشد و حتی با جاروبرقی می‌کشد تا زباله‌های سست را پاک کند. در مرحله بعد، یک پیمانکار از یک دستمال یا تمیز کننده مرطوب روی زمین استفاده می‌کند تا خاک را بیشتر کند.

استفاده از شوینده کف در مرحله بعدی است. توجه داشته باشید، پاک کننده‌های تجاری اغلب همان موادی دارند که خودتان استفاده می‌کنید. به عنوان مثال، بسیاری از پاک کننده‌های تجاری از پراکسید، سفید کننده اکسیژن دار یا جوش شیرین استفاده می‌کنند. سپس، یک پیمانکار تمیز کردن کف تجاری ممکن است از یک برس سنگین برای تمیز کردن کف استفاده کند. همچنین، او ممکن است از بخارشوی برای از بین بردن کثیفی و زباله استفاده کند.

علاوه بر تمیز کردن، یک پیمانکار حرفه‌ای معمولا یک لایه درزگیر اضافه می‌کند. همان‌طور که گفته شد، این یک لایه محافظتی اضافی برای کف ارائه می‌دهد و از آن در برابر آلودگی و آسیب محافظت می‌کند. آن‌ها همچنین ممکن است از پاک کننده‌های نقطه‌ای روی دوغاب کثیف استفاده کنند تا ظاهری تمیز داشته باشند.

بهترین جرم گیر کاشی

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار خود از ما حمایت کنید.

بهترین جرم گیر

مجموع امتیاز

مقاله ای برای آشنایی با بهترین جرم گیر

امتیاز کاربر: ۱.۵۵ ( ۱ نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا