خدمات ساختمان

نصب لوستر سقفی و قیمت نصب آن | قیمت نصب لوستر

نصب لوستر سقفی و آویز دیواری و نصاب لوستر | قیمت نصب لوستر

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

نصب لوستر سقفی مناسب می‌ تواند زیبایی بیشتری به دکوراسیون خانه شما دهد. در نگاه اول نصب لوستر ساده است اما بیش از آنچه تصور می نمایید به تخصص نیاز دارید. یکی از دلایل اصلی آن سختی اتصال به سقف، وزن زیاد لوستر و تغییر شیوه ساخت سقف ها به صورت یونولیتی است. در همین ابتدا استفاده از متخصص نصب لوستر را پیشنهاد می‌ کنیم نصب تا این موارد برای شما به راحتی انجام شود همچنین می توانید به صورت ۲۴ ساعته با پشتیبانی ایبک برای این منظور تماس حاصل نمایید.

در هنگام اسباب کشی و رفتن از خانه باید لوستر های خود را جدا نموده و حمل و نقل و جدا نمودن لوستر بدون اعمال خرابی برای آن بسیار مهم است و باید این موارد با دقت انجام شود. از آن مهم تر نصب آن در خانه جدید است که مجدد سالم ماندن لوستر و نصب درست و ایمن بسیار مهم است که باید حتما این موارد را به دقت انجام دهید از ان جا که این موارد بسیار مهم است حتما تاکید می شود از یک متخصص خبره بهره ببرید تا از بروز هر گونه اتفاق ناگوار که می تواند خدایی نکرده می تواند مالی یا حتی جانی باشد جلوگیری نمایید.

توجه نمایید در بسیاری مواقع نصب شما درست است اما ممکن است مسایل امنیتی را رعایت نفرمایید و این باعث می شود در مواردی مثل بروز زلزله دچار مشکل شوید و خسارت های شدیدی به خانه و حتی شما وارد شود لذا باید از یک نصاب کمک بگیرید تا علاوه بر نصب لوستر سقفی درست مسایل امنیتی را نیز مد نظر قرار دهید تا بعد ها نیز مشکلی پیش نیاید.

قیمت نصب لوستر

یکی از مواردی که ذهن افراد را در این زمینه درگیر می نماید این است که قیمت این خدمات چگونه تعیین می شود و آیا جنس سقف یا نوع لوستر در این عوامل دخیل است یا خیر؟

می توانید برای این منظور از یک متخصص نصب لوستر استعلام بگیرید عموما متخصصان نصب لوستر همان برق کاران می باشند و باید محیط و لوستر شما را ببینند و این موارد را برای شما انجام دهند و قیمت تخمینی خود را اعلام نمایند. با توجه به نرخ این روزها و تغییر پیوسته قیمت ها امکان ارائه قیمت دقیق وجود ندارد لذا باید هر زمان که این مورد را اقدام نموده اید استعلام قیمت نیز اخذ نمایید اما عموما این روزها نصب لوستر سقفی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد. توجه نمایید این قیمت به ازای هر لوستر است و در صورتی که مثلا سه لوستر دارید باید این موارد را در سه صرب نمایید.

موارد موثر بر هزینه نصب لوستر

قیمت نصب لوستر همانطور که خدمت شما عرض شد به موارد گوناگونی بستگی دارد و برای تخمین درست عوامل زیر را در نظر بگیرید.

 • تعداد لوستر ها
 • نوع سقف و محل نصب
 • نوع لوستر
 • تجهیزات و موارد مورد استفاده برای نصب لوستر
پیشنهاد آی‌بک امداد :  کاربرد سنگ گرانیت برای کف | آن چه در مورد کفپوش سنگ گرانیت باید بدانید

 در مورد گزینه آخر مثلا توجه نمایید هزینه نصب بدون مونتاژ با هزینه نصب با مونتاژ متفاوت است، یا مثلا قیمت نصب لوستر کوچک نسبت به نصب لوستر سنگین کمتر است. در ادامه چند نمونه از انواع نصب که نیاز به خدمات و آماده سازی ویژه دارند لیست شده اند تا از هزینه اضافه آنها آگاه باشید.

 • نصب رول بولت در سقف
 • نصب لوستر کوچک
 • بستن سیم لوستر
 • نصب لوستر برنزی
 • نصب لوستر سقفی در تیرچه بلوک
 • نصب لوستر در سقف گچی یا هر نوع سقف دیگری

خدمات نصب انواع لوستر

خدمات نصب لوستر تنوع زیادی دارد و عوامل متنوعی در آن دخیل هستند از نوع سقف گرفته تا خود لوستر و سیم پیچی و عوامل دیگر دخیل در آن می تواند در قیمت نهایی نصب لوستر تاثیر گذار باشند.

در ادامه بیشترین درخواست‌ های نصب لوستر در بازار را مشاهده می نمایید:

 • نصب تایمر راه پله
 • نصب هالوژن
 • نصب لوستر سقفی
 • سیم کشی و برق کشی
 • نصب سنسور سقفی و دیواری
 • نصب چراغ دیواری حیاط

چرا نصب لوستر را به نصاب سپرد؟

این پروسه نه تنها زمان بر است بلکه، خطرناک بودن آن با توجه به امور برقی، نکات ریز و درشت، سپردن کار به نصاب لوستر را ضروری کرده است. یک نصاب لوستر حرفه ای تمام نکات را رعایت می نماید و احتمال بروز خطا در حین کار یا حتی بعد از آن را به شدت کاهش می دهد.

توجه نمایید یکی از موارد ضروری حفظ و رعایت نکات ایمنی است و باید در این امور بسیار نکته سنج بود تا از این موارد و بروز حادثه خطرناک جلوگیری نمود. در بعضی موارد افراد برای عدم پرداخت هزینه بیشتر کار را شخصا انجام می دهند و بعضا مشکلات و خسارات مالی یا بعضا جانی برایشان اتفاق می افتد.

اگر با مشکلاتی نظیر سوختن لامپ‌ در منزل مواجه شدید، نصاب را در حین نصب لوستر سقفی در جریان قرار دهید تا ضمن بررسی ولتاژ موارد را بررسی و برطرف نمایید.

همچنین در نصب لوستر دیواری موارد مهمی وجود دارد با توجه به اینکه اکثر منازل این روزها از عایق یا کاغذ دیواری استفاده می نمایند باید دقت نمود لوستر به آنها نچسبد و مراقب باشید تا اتفاق بدی به وقوع نپیوندد لذا نصاب تمامی موارد را رعایت کرده و از بروز هر اتفاقی جلوگیری می نماید.

مراحل نصب لوستر

در این قسمت نصب لوستر سقفی را مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد. این مراحل بسیار مهم است و باید طبق اصول پیگیری شود که یک نصاب حرفه ای تک تک آن را پیگیری نموده و انجام میدهد.

لازم به ذکر است این موارد را تنها برای اطلاع شما گنجانده ایم و نه برای اینکه شخصا این موارد را پیگیری نمایید و مجدد تایید و تاکید می شود از انجام نصب به صورت شخصی جدا خود داری نمایید.

مراحل نصب لوستر به شرح زیر است:

 • برق کشی سقف به منظور فراهم کردن شرایط نصب لوستر
 • مشخص نمودن روش نصب
 • مشخص کردن نوع لوستر
 • مشخص کردن وزن لوستر
 • استفاده از ابزار آلات مناسب

15578

روش نصب لوستر

روش نصب لوستر به نوع لوستر وابسته است و نصاب باید با توجه به نوع لوستر و شرایط اتاق مورد نظر تصمیم بگیرد از چه روشی برای نصب استفاده نماید و این موضوع تجربه و تخصص نصاب را بیش از پیش مهم می نماید مثلا نصب لوستر سقفی یا دیواری یا هر نوع دیگری متفاوت خواهد بود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای خرید بهترین مخزن ذخیره آب | نکات مهم در خصوص خرید بهترین مخزن

نوع لوستر

لوستر تنوع فوق العاده ای دارد که از نوع چراغ تا محل نصب را شامل می شود ولی به طور کلی به دو دسته دیواری و سقفی تفکیک می شود.

وزن لوستر

یکی از موارد که شما باید دقت نمایید هنگام خرید وزن لوستر است زیرا با توجه به سقف باید این مورد را دقت نمایید مثلا برای سقف سبک نباید از لوستر سنگین استفاده نمایید و یا بالعکس. این مورد در هنگام نصب لوستر سقفی اهمیتی دو چندان دارد زیرا عدم توانایی سقف در تحمل وزن می تواند بسیار خطرناک نیز باشد.

ابزار آلات نصب لوستر

برای سقف های مختلف و با توجه به نوع لوستر ابزار متفاوت خواهد بود مثلا پیچ و رولپلاک و آویز و قلّاب برای سقفها و لوستر ها با وزن های متفاوت و برای مدل های دیواری و سقفی متفاوت خواهد بود.

روش های نصب لوستر 1024x561 1

سیم کشی لوستر

سیم کشی تفاوتی در مدل لوستر و یا حتی سقف ندارد و در همه موارد یکسان است تنها عامل دخیل در آن می تواند نوسانات برق باشد که باید پیش از شروع این مورد را به نصاب اطلاع دهید.

با توجه به توضیحات ارائه شده حتما موارد مربوط را جدی بگیرید نصب لوستر سقفی کاری نیست که هر روز با آن سر و کار داشته باشید و ممکن است تا پایان سکونت شما در منزل دیگر با آن سرکار نداشته باشید لذا باید برای نصب تمامی موارد را به دقت انجام دهید تا مجبور به دوباره کاری نشوید.

برای یک نصب لوستر سقفی ایمن و بدون مشکل توصیه می کنیم با پشتیبانی ایبک تماس حاصل نمایید و به صورت ۲۴ ساعت از مشاوره و خدمات ما بهره مند شوید همچنین می توانید از تکنسین های خبره و متخصص ایبک برای ارائه خدمات با کیفیت استفاده نمایید تا لذت بهره مند شدن از یک خدمات با کیفیت را تجربه نمایید.

همانطور که پیش تر گفته شد نصب می تواند درست باشد اما ایمن بودن آن نیز بسیار حایز اهمیت است و باید این موارد را دقت نمایید. توجه نمایید نصب لوستر چیزی نیست که مرتبا اتفاق بیفتد و باید یکبار اما درست و مطمئن انجام شود و باید تمامی موارد و نکات گفته شده به دقت انجام شود.

مثلا در زمان بروز زلزله در صورتی که پیچ و رولپلاک به درستی نصب نباشد و لوستر مستحکم نشده باشد می تواند خسارت مادی و جانی شدیدی وارد نماید لذا در صورتی که جان عزیزان تان مهم هست نیز این موارد را به دقت پیگیری نمایید.

تمامی موارد گفته در نصب لوستر سقفی یا دیواری لوستر متخصصین ما رعایت شده و دیگر دل نگرانی از این موارد وجود ندارد. شما می توانید موارد گفته شده را در هنگام نصب نصاب مشاهده و بررسی نمایید و در صورتی که موردی از قلم افتاد این موارد را حتما متذکر شوید. البته با توجه به تخصص و تجربه تکنسین های ایبک با خیال راحت می توانید این موارد را سپرده و اطمینان حاصل نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نصب لوستر سقفی و قیمت نصب آن

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ابزار آلات نصب لوستر

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا