تعمیراتتعمیرات لباسشویی

ماشین لباسشویی را چگونه کارآمدتر کنیم؟

چگونه می توانیم از ماشین لباسشویی استفاده بهتری داشته باشیم؟

ماشین لباسشویی مانند یخچال و دیگر کالاها یکی از ارزشمندترین وسایل در آشپزخانه به حساب می‌آید. برای کارایی بیشتر ماشین لباسشویی باید بسیار از آن مراقبت کرد. می‌توانید با به کار بردن مواردی حرفه‌ای ماشین لباسشویی خود را کار آمدتر کنید. ما در این مقاله سعی بر این کرده‌ایم تا بهترین برنامه‌هایی را که می‌توانید برای ماشین لباسشویی خود به کار ببرید شرح دهیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

ماشین لباسشویی

تاریخچه ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید وجود داشته است. این لوازم خانگی صرفه جویی در زمان برای اولین بار در دهه 1760 ظاهر شد. در حالی که نسخه مدرن آن برای اولین بار در سال 1908 عرضه می‌شود. ماشین لباسشویی اتوماتیک درست به موقع در سال 1937 معرفی شد. که به طور قابل توجهی وقت زنان را از کارهای خانه آزاد کرد و در نهایت منجر به هموار کردن راه برای حقوق زنان شد.

ماشین لباسشویی مدرن 200 سال از عمر آن نمی‌گذرد زیرا در دهه 1850 اختراع شد. پیش از این، مردم لباس‌های خود را با مالیدن آن‌ها با ماسه ساینده یا کوبیدن آن‌ها بر روی سنگ‌ها تمیز می‌کردند. برای مثال رومی‌ها صابون خامی را اختراع کردند که از خاکستر و چربی از خراش حیوانات ساخته می‌شد.

اولین ماشین‌های لباسشویی دستی با دست انسان روی تخته لباسشویی کار می‌کردند. ماشین لباسشویی با مالش لباس بین دو سطح آج دار تمیز می‌شود. اگرچه این ماشین در سال 1846 در ایالات متحده ثبت اختراع شد، اما تا سال 1927 زنده ماند. در اواسط دهه 1800، ایالات متحده در حال تجربه انقلاب صنعتی بود و با رشد صنعت و گسترش کشور به سمت غرب، جمعیت شهری افزایش یافت. مردم راه‌های بیشتری برای کسب درآمد داشتند و طبقه متوسط ​​جرأت کرد دستگاه‌های صرفه‌جویی در انرژی تولید کند. بنابراین، برخی افراد ادعا می‌کنند که نوعی ماشین لباسشویی دستی را اختراع کرده‌اند.

Bendix Home Appliances اولین شرکتی بود که در سال 1937 پس از ثبت اختراع، ماشین‌های اتوماتیک را معرفی کرد. از نظر جزئیات مکانیکی و ظاهری، این دستگاه شبیه واشرهای اتوماتیک امروزی نبود. اگرچه اکثر ویژگی‌های امروزی را شامل می‌شد، اما هیچ سیستم تعلیق درام نداشت. از این رو، باید روی زمین لنگر می‌انداخت. این ماشین گران قیمت بود زیرا با استفاده از تجهیزات گران قیمت ساخته شد. به عنوان مثال، سرعت درام توسط یک گیربکس 2 سرعته سنگین تسهیل شد. تایمر نیز بسیار گران بود زیرا تولید موتورهای الکتریکی کوچک پرهزینه بود.

حتما بخوانید:   دلیل بوی سوختگی جارو برقی و راهکارهای رفع آن

نکته‌هایی در رابطه با نگهداری ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی را چگونه کارآمدتر کنیم

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای کامل برای آموزش استفاده بهتر و درست تر از ماشین لباسشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا