تعمیرات اسپرسوساز

خدمات تعمیر اسپرسو ساز دسینی Desini در محل

عیب یابی، سرویس و تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دسینی Desini در تهران | راهنمای تعمیرات

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

اسپرسو ساز دسینی وسیله‌ای است که به واسطه آن می‌توان انواع نوشیدنی‌های گرم را در عرض ۳ دقیقه تهیه کرد البته صرفاً استفاده از دستگاه اسپرسو ساز ملاک نیست بلکه باید مراقبت از آن را نیز بلد باشیم و کوچکترین ایرادی که در آن به وجود آمد، سریعاً اقدام به رفع آن نماییم. حتی اگر بعد از مدتی احساس کردید کیفیت نوشیدنی‌ها مثل روز اول نیست اقدام به سرویس و تعمیر آن نمایید ایبک امداد یکی از نمایندگان معتبر تعمیر اسپرسو ساز دسینی در سراسر ایران است که سرویس، تعمیر و راه اندازی دستگاه اسپرسو ساز دسینی را با ضمانت نامه معتبر انجام می‌دهد.

تماس با ما

 • جهت ارتباط با مجموعه تخصصی ایبک امداد می‌توانید با شماره‌های مندرج در وبسایت رسمی ایبک امداد تماس بگیرید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 • در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص و مجرب در محل حاضر می‌شود و اقدام به عیب یابی دستگاه می‌نماید.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد، با هماهنگی شما قطعه‌ای اورجینال و اصل برند دسینی را جایگزین آن می‌نماید پس از تعمیر نیز گارانتی ۳ الی ۱۰ ماهه ارائه می‌شود.

تعمیر اسپرسو ساز دسینی در تهران

در هر کجای تهران که ساکن باشید، می‌توانید فقط با یک تماس تلفنی از حضور تعمیرکاران متخصص ایبک امداد بهره مند شوید از طرفی عدم خروج وسیله از منزل علاوه بر این که هزینه حمل و نقل آن را به صفر می‌رساند، از آسیب‌های احتمالی جابجایی دستگاه نیز جلوگیری می‌کند.

ایبک امداد با داشتن شعبات متعدد در سراسر ایران تمامی خدمات مربوط به سرویس، راه اندازی و تعمیر اسپرسو ساز دسینی را با تخصص کامل ارائه می‌دهد تا شما عزیزان بتوانید بدون هیچگونه مشکلی و در سریع‌ترین زمان ممکن به تعمیرکار متخصص دسترسی داشته باشید.

خدمات پس از فروش اسپرسو ساز دسینی توسط ایبک امداد

مجموعه ایبک امداد نه تنها در سرویس و تعمیر دستگاه‌های برند دسینی تخصص دارند، بلکه تجربه و مهارت لازم را برای راه اندازی تمامی لوازم خانگی این برند دارا می‌باشند و با انواع مدل و قطعات به کار رفته در دستگاه اسپرسو ساز دسینی آشنایی کامل دارند و به راحتی هرگونه عیب و ایرادی که در دستگاه شما وجود دارد را مشخص و تعمیر می‌نمایند.

تعمیر اسپرسو ساز دسینی در ایبک امداد به چند روش صورت می‌گیرد؟

یکی از مهمترین خدماتی که مجموعه ایبک امداد ارائه می‌کند تعمیر دستگاه‌های برند دسینی است و همواره تعمیرکاران خود را ملزم به حضور در کلاس‌های آموزشی و آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های این برند می‌نماید.

به همین جهت تکنسین مجموعه ایبک امداد همواره به روز هستند و با تمامی قطعات و تجهیزات این برند آشنایی کامل دارند. ایبک امداد جهت سهولت در کار و آرامش شما عزیزان خدمات خود را به دو روش ارائه می‌نماید که در ادامه هر یک را به اختصار بیان می‌کنیم.

تعمیر اسپرسو ساز دسینی

تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل شما

اصل بر ارائه خدمات مربوط به تعمیر لوازم در منزل شماست ایبک امداد تعمیرکار متخصص خود را به محل شما اعزام می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین شکل بتوانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

استفاده از خدمات تعمیر لوازم در محل دردسرهای ناشی از جابجایی دستگاه را ندارد از طرفی ایبک امداد به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست و می‌تواند هر زمان که شما مایل باشید، اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه نماید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر اسپرسو ساز دلونگی Delonghi|عیب‌یابی اسپرسو ساز دلونگی

همچنین با تعمیر لوازم در محل شما به صورت کامل در جریان تمامی مراحل تعمیر و راه اندازی دستگاه قرار می‌گیرید و خیالتان راحت خواهد بود که از قطعات اورجینال و پلمپ برای تعمیر دستگاهتان استفاده می‌شود.

تعمیر اسپرسو ساز دسینی در کارگاه ایبک امداد

قبل از هر چیز لازم است بگوییم خدماتی که در منزل شما ارائه می‌شود، با خدماتی که در کارگاه ایبک امداد ارائه می‌شود از لحاظ کیفیت هیچگونه تفاوتی با هم ندارند و این خدمت صرفاً برای کسانی ارائه می‌شود که امکان حضور در محل برایشان وجود ندارد و یا امکان تعمیر دستگاه در محل ممکن نباشد.

برای انتقال اسپرسوساز به کارگاه ایبک امداد دو راه وجود دارد اول اینکه می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید و از آنها بخواهید خودشان برای انتقال دستگاه بیایند که در این صورت پیک ایبک امداد به محل شما مراجعه می‌کند و رسیدی شامل اطلاعات اسپرسو ساز و اطلاعات مشتری به شما تحویل می‌دهد و یا اینکه خودتان این کار را انجام دهید و دستگاه را به کارگاه برسانید.

مزایای استفاده از خدمات ایبک امداد

چرا در هنگام خرابی دستگاه‌های برند دسینی پیشنهاد می‌کنیم که از مجموعه‌ ایبک امداد کمک بگیرید؟ در پاسخ به این سوال می‌توانیم مزایای بهره مندی از خدمات ایبک امداد را بیان کنیم که عبارتند از:

 • با استفاده از خدمات ایبک امداد به عنوان نماینده رسمی برند دسینی خیالتان از بابت کیفیت راحت خواهد بود.
 • بعد از اینکه تعمیر دستگاه به طور کامل انجام شد، تعمیرکار ما دستگاه را تست و تمامی امکانات آن را بررسی می‌نماید و سپس در سلامت کامل دستگاه را به شما تحویل می‌دهد.
 • تعمیر دستگاه در منزل شما باعث می‌شود شما شاهد تمام مراحل تعمیر دستگاه باشید و مطمئن شوید که از قطعات فابریک و اصل برای آنها استفاده می‌شود.
 • ایبک امداد پس از تعمیر و اتمام کار گارانتی ۳ الی ۱۰ ماهه ارائه می‌کند و در صورتی که در این مدت زمان دستگاه شما دوباره به مشکلی بر بخورد به صورت رایگان آن را تعمیر خواهند نمود.
 • هزینه تعمیر در ایبک امداد حدود ۷۵ درصد کمتر از تعمیرگاه‌های دیگر است زیرا هزینه نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید و از طرفی دستمزد تعمیرکار مجموعه براساس نرخ اتحادیه است و هیچ تعمیرکاری نمی‌تواند اضافه بر آن از شما درخواست نماید.
 • ایبک امداد در تمام شهرهای ایران دارای شعب فعال است و به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن فقط با یک تماس تلفنی می‌توانید تعمیرکار را درب منزل خود در اختیار داشته باشید.

ویژگی تعمیرکاران مجموعه تخصصی ایبک امداد

همانطور که گفتیم یکی از مزایای بهره مندی از خدمات مجموعه ایبک امداد استفاده از تخصص تعمیرکاران آن است به همین جهت ایبک امداد همواره سعی می‌کند با برگزاری دوره‌های آموزشی، تکنسین‌های خود را به روز نگه دارد. مهمترین ویژگی‌های تکنسین مجموعه تخصصی ایبک امداد عبارتند از:

 • وقت شناسی و دقت در کار
 • انجام تعمیرات به صورت تخصصی و به بهترین شکل ممکن
 • دوره دیده و مجرب
 • آشنایی کامل به انواع مدل‌های دستگاه‌های برند دسینی
 • ارائه ضمانت نامه معتبر
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • ارائه فاکتور با درج ریز جزئیات در آن

تعمیر اسپرسو ساز دسینی چقدر زمان می‌برد؟

به محض اینکه با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید، اعزام تعمیرکار به محل انجام می‌شود و سریعاً عیب یابی را شروع می‌کند میزان زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه بسته به مشکلی که دارد، متفاوت است. عوامل مختلفی در تعیین زمان تعمیر اسپرسوساز دسینی موثر هستند که تکنسین ایبک امداد با توجه به مهارت خود در سریع‌ترین زمان ممکن آن را به انجام می رساند.

سرویس دوره‌ای و مداوم دستگاه اسپرسو ساز

تمامی دستگاه‌ها و لوازم برقی بعد از مدتی کار کردن نیاز به سرویس دارند تا طول عمر بیشتری داشته باشند به همین جهت لازم است بصورت دوره‌ای و مداوم موارد زیر را انجام دهید تا از خرابی و آسیب دیدگی اسپرسو ساز جلوگیری کنید.

 • بک فلاش دستگاه اسپرسو ساز را بعد از هر بار استفاده بشویید و همواره دستگاه را تمیز و آماده مصرف نگه دارید.
 • همچنین لازم است بعد از هر بار استفاده کتری و محفظه قهوه دم کرده را تمیز کنید.
 • هر شش ماه یکبار لازم است واشرهای دستگاه اسپرسو ساز را که دچار فرسودگی شده‌اند تعویض کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر اتو بخار دسینی Dessini/نمایندگی اتو بخار دسینی

مزایای سرویس مداوم دستگاه اسپرسو ساز دسینی

 • افزایش طول عمر دستگاه
 • کاهش مصرف انرژی
 • جلوگیری از خرابی دستگاه
 • کاهش هزینه‌های مربوط به تعمیر خرابی‌های دستگاه

چگونه می‌توان از خراب شدن اسپرسو ساز دسینی جلوگیری کرد؟

اگر به صورت روزانه سبد قهوه، هدگروپ و پیش فیلتر دستگاه اسپرسوساز دسینی را تمیز کنید، به این صورت که با آب داغ آن‌ها را بشویید و هر گونه باقی مانده ای از بین برود، می‌توانید دستگاه را تمیز نگه دارید و باعث افزایش طول عمر آن شوید.

البته بسیاری از مشکلات و ایرادات اسپرسو ساز دسینی کاملا طبیعی است و در هر شرایطی ممکن است پیش بیاید اما همانطور که گفته شد، سرویس‌های مداوم دستگاه می‌تواند تا حد زیادی این مشکلات را رفع نماید.

چرا زیر اسپرسو ساز دسینی کثیف می‌شود؟

در مواردی زیر اسپرسو ساز کثیف می‌شود که نشتی داشته باشد برای رفع این مشکل لازم است قسمت‌های مختلف دستگاه را مانند شیلنگ‌های آن بررسی کنید و از سوراخ نبودن آن اطمینان حاصل نمایید.

در صورتی که هیچ گونه مشکلی در شیلنگ دستگاه مشاهده نکردید، می توانید با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید.

چرا دستگاه اسپرسو ساز دسینی روشن نمی‌شود؟

در هنگام روشن شدن هر دستگاهی لازم است ابتدا اتصالات برق آن را بررسی نمایید زیرا عمده‌ترین مشکل روشن نشدن دستگاه‌ها قطعی اتصال برق است پس برای این کار باید دستگاه را به پریز دیگری وصل نمایید و از اتصال برق مطمئن شوید.

چرا قهوه در هنگام ریخته شدن در لیوان کف نمی‌کند؟

 • در مواردی که پودر قهوه با کیفیت بالایی استفاده کنید اسپرسو کف نمی‌کند.
 • دلیل دیگری که باعث می‌شود اسپرسو کف نکند، کثیف بودن دستگاه است.
 • آبی که برای تهیه قهوه استفاده می‌شود اگر دمای متعادل این داشته باشد، باعث می‌شود اسپرسو کف نکند.
 • فشار دستگاه اگر کم باشد دلیل دیگری بر کف نکردن اسپرسو است.

به چه دلیل اسپرسو می‌جوشد؟

تنظیم نبودن ترموستات مهمترین دلیل جوشیدن اسپرسو است.

به چه علت دستگاه اسپرسو ساز دسینی صدای زیادی دارد؟

 • اولین دلیلی که باعث می‌شود صدای ناهنجاری از دستگاه اسپرسو ساز دسینی به وجود آید، خالی بودن مخزن آب دستگاه است.
 • همچنین کم بودن فشار آب نیز دلیل دیگری بر صدای ناهنجار در پمپ دستگاه است.

دلیل وجود تفاله در قهوه چیست؟

تنها دلیلی که باعث می‌شود تفاله در قهوه اسپرسو مشاهده نمایید، کثیف بودن فیلتر و یا خرابی آن است.

تعمیر اسپرسو ساز دسینی

هزینه تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دسینی در مجموعه ایبک امداد

 به طور کلی نمی‌توان هزینه‌ای برای تعمیر دستگاه اسپرسو ساز معین کرد زیرا باید میزان آسیب دیدگی و مدل دستگاه را بررسی کرد و اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود.

 اما در مجموعه تخصصی ایبک امداد نگرانی از بابت هزینه نخواهید داشت زیرا قیمت تعمیرات دستگاه‌ها در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

نرخ دستمزد تعمیرکاران در این مجموعه بر اساس قیمت مصوب اتحادیه است و هیچ تعمیرکاری نمی‌تواند اضافه بر آن از شما درخواست نماید. از طرفی هزینه انتقال و حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه را ندارید زیرا تعمیرات در محل شما انجام می‌شود. بر همین اساس می‌توان گفت هزینه تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دسینی در مجموعه ایبک امداد ۷۵ درصد کمتر از تعمیرگاه‌های دیگر است.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر اسپرسو ساز دسینی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر اسپرسو ساز دسینی چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا