دکوراسیون داخلی

اصول فنگ شویی گیاهان | فنگ شویی در گیاهان

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

اگر اعتقاد به فنگ شویی دارید به طور حتم می دانید که در فنگ شویی استفاده نمودن از گیاهان نشان دهنده خوش شانسی است و بر ثروت و سلامت افراد خانه تاثیرات مثبت زیادی دارد و می تواند با محافظت نمودن از آن در مقابل انرژی های منفی، انرژی مثبت خانه را افزایش دهد. فنگ شویی گیاهان به این معنی است که انرژی مثبت را به منزل شما انتقال می دهد  و باعث القا کردن حس های دوست داشتن و زیبایی می گردد. در این علم هر رنگ و گلی و هر موقعیتی برای گلدان ها معنایی دارند که سرشار از انرژی های مثبت برای شما می گردد و همچنین انرژی ها زیادی را در زمینه های شغلی شما جذب می کند.

همه چیز درباره فنگ شویی گیاهان

در فنگ شویی از هر گیاه یا گلی با یک هدف مشخصی استفاده می گردد. گل ها تاثیرات زیادی بر ذهن و قلب افراد دارند و در دنیای نمادگرایی و متافیزیک فنگ شویی جایگاه ویژه ای را دارند. اگر از گل های طبیعی ویژه و خاصی در منازل خود استفاده نمایید می توانید انرژی های آن را در سراسر فضا پخش نمایید. در این بین بعضی از گیاهان و گل ها استفاده بیشتری را دارند و از بعضی دیگر کمتر در فنگ شویی گلدان و گل استفاده می گردد.

در اصل همه گل ها معانی مثبتی در فنگ شویی منازل ندارند و هر یک از گیاهان نیز معانی متفاوت بسیاری دارند. از طرفی دیگر روش استفاده از هر گیاهی در منزل نیز می تواند معنای متفاوتی داشته باشد که در ادامه آشنا خواهید شد.

گل صد تومانی چه فنگ شویی دارد

گل صد تومانی یک گل با رایحه ای دلپذیر و فوق العاده حساس می باشد که از قدیم برای نماد محبت و عشق در منازل استفاده می شده است و به طور معمول به شکل دو شاخه از گل های صورتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این گل جذاب استعاره ای برای زیبایی زنانه می باشد و برخی استادان علم فنگ شویی اعتقاد دارند که نباید عکس این گل را در فضای اتاق خواب زن و شوهر ها قرار دارد زیرا انرژی خوبی انتقال نمی دهد و شگون ندارد.

حتما بخوانید:   بهترین رنگ بندی برای سرویس خواب

گل نیلوفر آبی در علم فنگ شویی

نیلوفر آبی در علم جذاب فنگ شویی نشانگر نهایت کمال می باشد. گلی است پاک و خالص که از لجن زار و مرداب سرچشمه می گیرد و در طب کشور چین از ریشه ها تا گل برگ های این گیاه استفاده می شود و خواص زیادی را برای آن بیان کرده اند. این گیاه در فنگ شویی گیاهان نشان دهنده هماهنگی و سلامت می باشد.

شکوفه های گیلاس در علم فنگ شویی به چه معنی است

شکوفه های گیلاس سرشار از طراوت و تازگی هستند که حس نابی از پاکی و تازگی را به اطراف انتقال می دهند. می توانید از عکس های مربوط به شکوفه های گیلاس در منزل خود برای ایجاد سلامتی و عشق زیاد در منزل خود استفاده نمایید.

گل ارکیده در فنگ شویی

این گل جذاب در زمان قدیم نمادی برای باروری در علم فنگ شویی بوده است. گل زیبای گل ارکیده فراوانی، کمال، زیبایی، رشد معنوی، پاکی و تمامی انرژی های خوب را به افراد القا می نماید و به این علت می باشد که امروزه گل ارکیده در بیشتر منازل غربی جای دارد و در فنگ شویی جایگاه ویژه ای برای گیاهان آپارتمانی در نظر گرفته شده است.

نماد گل نرگس در فنگ شویی

در فنگ شویی گیاهان و فرهنگ چینی اعتقاد افراد بر این می باشد که انرژی که از گل نرگس متصاعد می گردد باعث کشف استعداد، شکوفایی شغلی و توانایی افراد در هر زمینه ای می گردد و بیشتر از این گل جذاب برای بهتر کردن موقعیت های شغلی استفاده می نمایند. اطلاع داشته باشید که در علم فنگ شویی گل نرگس سفید کاربرد بیشتری از گل نرگس زرد دارد و بیشتر توصیه به استفاده از رنگ سفید آن شده است.

نماد گل داوودی در فنگ شویی

در فنگ شویی گیاهان از گل داوودی برای نماد برقراری تعادل و همچنین زندگی آسوده استفاده می گردد. این گل سرشار از انرژی است و می تواند انرژی مثبت و شانس را در منازل جذب نماید.

گل بامبو در علم فنگ شویی

در فنگ شویی گیاهان بسیار زیاد اتفاق می افتد که اسم گل بامبو را بشنوید. بهتر می باشد بدانید که این گل جذاب به طور معمول نماد موفقیت و خوش شانسی است. گل بامبو یک گیاه تو خالی می باشد و به انرژی مثبتی که درون خود حرکت می دهد کمک فراوانی می نماید و به یاد ما می آورد که انرژی مثبت از درون هر شی ای می تواند به بیرون انتقال یابد. این گیاه جذاب باعث می گردد تا از ذهن و درون آرام گردید و تمرکز بیشتری داشته باشید. گذاشتن هر تعداد از گل های بامبو در منازل معانی و انرژی های مختلفی را دارد. به طور مثال اگر 2 عدد گل بامبو در منزل قرار دهید نشانه ازدواج و عشق می باشد. 3 شاخه گل بامبو نماد شادی است. 5 شاخه گل بامبو علامت سلامتی می باشد. با قرار دادن 8 شاخه گل بامبو فراوانی و ثروت را به منزلتان می آورید و تعداد 9 عدد از این گل نشانه ای برای خوش شانسی می باشد.

حتما بخوانید:   آیا قرار دادن تخت زیر پنجره مورد تایید است؟ | محل مناسب تخت خواب

فنگ شویی گیاهان

البته روش قرار دادن گل بامبو در منزل نیز فنگ شویی های مختلفی دارد. اگر در قسمت شرقی منزلتان گل بامبو قرار دهید باعث ایجاد سلامتی افراد منزل می گردد و اگر در قسمت جنوبی منزل این گل جذاب را بگذارید باعث جذب ثروت و پول برای شما می گردد.

گل قاشقی در علم فنگ شویی چه نمادی دارد

این گل جذاب باعث تصفیه هوا شده و اکسیژن منزل را افزایش می دهد و به همین دلیل در علم فنگ شویی بسیار خوب و مثبت می باشد. این گل جذاب آلودگی ها و همچنین گل های مضر را از فضای خانه از بین می برد و باعث انتقال انرژی مثبت به فضای خانه می شود.

گل خشک در فنگ شویی

بهتر می باشد که بدانید در علم فنگ شویی گل های مرده و خشک شده هیچ گونه جایگاهی ندارند و برعکس اینکه در دکوراسیون های جدید به وفور مورد استفاده قرار می گیرد به فضای محیط انرژی خوبی انتقال نمی دهند. در فنگ شویی گل ها گیاهان خشک شده را خطاب به موجود زنده ای می کنند که اکنون مرده است و به همین دلیل خشک می باشد و هر امری که باعث به یاد آوردن پوسیدگی و مرگ باشد در این علم نشانه های منفی دارد و پیشنهاد نمی شود. افراد بسیاری وجود دارند که اعتقادی به این موضوعات ندارند و علاقه دارند که دسته گل عروسیشان را به صورت خشک شده در فضای منزل نگهداری کنند. ولی باید اطلاع داشته باشید که اگر به انرژی های منفی و مثبت در این علم اعتقاد دارید بهتر می باشد گل خشک شده را در منزلتان نگهداری نکنید.

گل کاکتوس در علم فنگ شویی چه نشانه ای دارد

در علم فنگ شویی برای گل کاکتوس که به عنوان یک گیاه خاص است و به مراقبت در شرایط ویژه نیاز دارد شناخته می شود. این گیاه به علت تیغ هایی که دارد از خود انرژی منفی انتقال می دهد و از سوی دیگر مسیر حرکت انرژی منفی به سمت افراد دیگر را تغییر می دهد و در فضای منزل جریانی از انرژی مثبت ایجاد می کند. برای این منظور در علم فنگ شویی باید دقت نمایید که آن را حتما در مکانی مناسب طبق مطالب زیر قرار دهید:

حتما بخوانید:   طراحی ارگونومی و مزایای آن

گل کاکتوس در علم فنگ شویی

  • بهتر می باشد گیاهان کاکتوس جذاب و دوست داشتنی تان را در نزدیکی پنجره ها بگذارید تا انرژی های منفی را از راه پنجره از منزلتان بیرون کند.
  • می توانید برای پوشاندن تیغ های گل کاکتوس در نزدیکی آن از یک گیاه با برگ های پهن استفاده کنید تا اجازه انتقال انرژی منفی را نداشته باشد.
  • در کنار گیاه کاکتوس خود یک گل که دارای انرژی مثبت است قرار داده تا بتواند انرژی منفی کاکتوس را خنثی نماید.
  • می توانید از این گیاهان که تیغ دارند در سمت جنوب غربی منزلتان استفاده کنید تا کمک کند انرژی آن ها بهتر گردد. مناسب تر می باشد که این گل را در قسمت گرم تر و روشن تر خانه بگذارید.
  • همچنین در این علم بهتر می باشد که گل های کاکتوس را در درون گلدان های شیشه ای جذاب بگذارید و یا از آن ها به شکل تراریوم استفاده گردد با این روش انرژی منفی گل کاکتوس از بین خواهد رفت.

گلدان در علم فنگ شویی نشانه چیست

در علم فنگ شویی مدلی از گلدان ها وجود دارد که گلدان ثروت نامیده می شود و نشان دهنده پول و فراوانی می باشد. در معابد بودایی از این گلدان برای یک نماد مقدس استفاده می شده است. این گلدان به طور معمول جنس سفالی یا چینی دارد و دارای گردنی باریک و دهانی گشاد است. بر روی این گلدان ها نقش هایی از اژدها و ققنوس رسم شده است و درون آن را پر از اشیای پر ارزش می کنند. این گلدان را از دید ها دور نگه می دارند. اطلاع داشته باشید در فنگ شویی گلدان و گل باید تمامی موارد را رعایت کنید و در گلدان ثروت باید درب آن را با پارچه های قرمز، زرد، سبز، سفید و آبی استفاده نمایید. در اصل باید رنگ پارچه و گلدان را با یکدیگر ست کنید.

نتیجه گیری

در علم فنگ شویی چینی ها هر یک از گل ها انرژی های منفی و مثبت دارند و با استفاده از گل های مثبت و با طراوت استفاده نمایید. گل ها می توانند خوشبختی، کمال، شادی و انرژی مثبت را به منزلتان بیاورند. همچنین مکان و نحوه قرار دادن گل ها نیز روی انرژی آن ها تاثیر گذار است. با اطلاع از قوانین فنگ شویی گل ها می توانید بیشترین انرژی را از این طریق به منزلتان انتقال دهید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

فنگ شویی گیاهان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با انواع فنگ شویی های گل و گیاه آشنا خواهید شد.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x