تعمیرات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلور در شهر تهران

فیلور یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند ها، در کشور است. شرکت فیلور، از سال ۱۳۴۳ در تهران شروع به فعالیت کرده است و تا الان طرفداران خود را دارد. یخچال های فیلور جز بهترین یخچال ها به شمار می آیند. اما به یاد داشته باشید هر لوازم خانگی با بهترین برند و مارکی که باشند اما باز هم امکان دارد دچار اختلالاتی شوند. زمانی که لوازم خانگی شما با مارک فیلور خراب شده است، می توانید تعمیرات لوازم خانگی فیلور را به کارشناسان مجموعه ایبک امداد بسپارید.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی فیلور در تهران

مجموعه ایبک امداد در همه مناطق تهران از جمله: شرق، غرب، شمال و جنوب تهران دارای شعب های متعددی است. متخصصان ما برای تعمیر لوازم خانگی مارک فیلور حضور خود را به شما می رسانند.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی فیلور در محل

یکی از مزایای مجموعه ما این است در هر محل و مناطقی  که باشید حضور خود را به شما می رسانند. کارشناسان این مجموعه تنها با یک تماس، سریع به محل شما اعزام می شوند و در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدامات لازم را انجام می دهند، در این صورت دیگر نیازی به حمل و نقل وسایل خود ندارید.

چگونه لوازم خانگی فیلور خود را عیب یابی کنیم

عیب یابی لوازم خانگی بدون کارشناسان، کار سختی است. چون اگر لوازم خانگی خود را به تنهایی عیب یابی کنید نه تنها مشکل آن رفع نمی شود، بلکه امکان دارد درصد خرابی آن افزایش یابد.در نتیجه عیب یابی لوازم خانگی خود را به کارشناسان آموزش دیده مجموعه ما بسپارید.

سرویس دوره ای لوازم خانگی فیلور

ما در مقاله های پیش تر هم گفتیم، لوازم خانگی خود را هر ۶ ماه الی ۱۲ ماه، سرویس کنید. تا عمر طولانی داشته باشند. پس می توانید از کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید، چون کارشناسان هنگام سرویس لوازم خانگی، مشکلاتی را جویا می شوند که پنهان شده است و ممکن است بعد ها بروز دهد.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر یخچال فریزر فیلور philver | نمایندگی محصولات فیلور

تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده لوازم خانگی فیلور

مجموعه ایبک امداد در تلاش است اگر قطعات لوازم خانگی شما نیاز به تعمیر دارد، آن را به طور حرفه ای تعمیر کند، و اگر نیاز به تعویض دارد، تعویض قطعات را با قطعات اصل و اورجینال انجام می دهد. پس از این نظر خیالتان راحت باشد.

اشکالات یخچال فیلور

یخچال فیلور هم، مانند سایر یخچال ها امکان دارد دچار مشکلاتی نظیر: از کار افتادن دستگاه، روشن نشدن یخچال، آسیب دیدن آب سرد کن، تولید صدای غیر عادی و……شود. در این زمان، از متخصصان مجموعه کمک بگیرید تا مشکل شما رفع شود.

تعمیرات لوازم خانگی فیلور

چه هنگام با مرکز تعمیرات فیلور باید تماس بگیریم

اگر مشاهده کردید که یخچال شما برفک زده است، بایستی برای تنظیم یخچال از تکنسین های مجموعه ایبک امداد  کمک بگیرید.
اگر یخچال فریزر شما صدای غیر عادی تولید می کند، و اگر کمپرسور به طور اتومات کار نمی کند، مطمئن باشید یخچال شما خراب شده است، و یا اگر سرما به داخل یخچال نفوذ نمی کند و گرم است و باعث گرم شدن مواد غذایی می شود، دستگاه دچار افت سرما شده است ،حال باید با متخصصان مجموعه ایبک امداد برای تعمیر دستگاه در تماس باشید.
اگر یخچال شما آب پس می دهد و به بدنه یخچال دست می زنید دچار برق گرفتگی می شوید و یا اینکه بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچالتان روشن نمی شود و کار نمی کند، بایستی سریع تماس بگیرید تا مشکل یخچال را رفع کنند.

مشکلات رایج یخچال فریزر فیلور

  • یخچال فریزر فیلور، به هیچ عنوان سرد نمی کند و مواد غذایی داخل آن منجمد نمی شود.
  • هنگام زدن دوشاخه به پریز برق فریزر روشن نمی شود و کار نمی کند.
  • سیستم دیفراست یخچال فریزر کار نمی کند و باعث برفک زدن دستگاه می شود.
  • صدای یخچال فریزر بسیار زیاد است و باعث آلودگی صوتی می شود.
  • در قسمت زیرین یخچال فریزر آب جمع می شود.
  • تراز یخچال فریزر نامناسب است و درب های آن به خوبی بسته نمی شود.
  • آب سرد کن و یخ ساز یخچال فریزر فیلور به درستی کار نمی کند.

نگهداری از یخچال فریزر فیلور

اگر یخچال فریزر را به طور منظم سرویس کنید کمتر خراب می شود. و همچنین قطعات کویل های کندانسور، گاز مبرد، فیلتر تصفیه آب را تمیز کنید به افزایش طول عمر یخچال کمک می کند و هزینه کمتری را خرج می کنید. امروزه اکثر یخچال فریزر ها، بدون صدا هستند. و به طور ۲۴ ساعته برای نگهداری از مواد غذایی فعالیت می کنند به طوری که اگر ۱ ساعت فعالیت نداشته باشند مواد غذایی خراب می شود.
هنگامی که از خانه خارج می شوید و به مسافرت می رید. یخچال را از برق بکشید. یخچال فریزر ها دارای مکانیسم ساده ای برای خنک سازی دارند. اما ممکن است با گذشت زمان مشکلاتی ایجاد شود. برای مثال: لاستیک های درب یخچال به مرور زمان پوسیده شوند و چسبندگی کافی را نداشته باشند در این صورت هوای سرد یخچال خارج می شود و هوای داخل خانه به داخل یخچال نفوذ می کند در نتیجه موتور دستگاه، انرژی زیادی را صرف می کند.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی برند ژنوا jenova | روش تماس با مراکز تعمیرات

یخچال فریزر ها بخش های مهمی دارند مانند: موتور یخچال، کویل های اواپراتور، لوله ها، کندانسور و گاز مبرد را دارا می باشند. وظیفه این قطعات خنک سازی یخچال فریزر است. حال سوال پیش می آید گاز مبرد چیست؟ گاز مبرد از طریق لوله هایی بین کویل اواپراتور و کندانسور توسط انرژی موتور در جریان است. اگر گاز مبرد کم و زیاد شود یک ایراد اساسی به وجود می آید که فقط یک کارشناس می تواند از عهده آن بر آید. به طور کلی مشکل یخچال را زمانی می فهمیم که کار نکند، بویی را استشمام کنیم، صدای غیر عادی بشنویم. این حالت ها نشان می دهد که یخچال خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد.

به یاد داشته باشید کویل های کندانسور، که در پشت یخچال به طور میله ای قرار دارند را تمیز کنید. اما در برخی از مدل های یخچال این کویل ها، در داخل بدنه یخچال قرار دارند و در این صورت نیازی به تمیز کاری ندارد. همچنین تراز بودن دستگاه بسیار مهم است. اگر یخچال تراز نباشد درب های آن به خوبی بسته نمی شود. نکته دیگر این است که دمای یخچال فریزر را به درستی تنظیم کنید.

چرا یخچال فیلور روشن نمی شود

اگر یخچال شما روشن نمی شود در قدم اول، برق اصلی منزل را چک کنید. برق خانه خود و پریز مربوط به آن را وارسی کنید و مطمئن باشد که برق جریان دارد. سپس دوشاخه یخچال را در پریز دیگری امتحان کنید اگر روشن شد، سیم رابط یخچال سالم است. همچنین در بروز این مشکل موتور یخچال را نیز بررسی کنید. اگر موتور یخچال خراب شده است با کارشناسان مجموعه ایبک امداد در تماس باشید.

تعمیرات لوازم خانگی فیلور

علل داغ شدن یخچال فریزر فیلور چه می باشد

در بروز این مشکل ابتدا قطعه ترموستات یخچال را بررسی کنید. اگر قطعه ترموستات آسیب ببیند یخچال را خنک نمی کند و در نتیجه یخچال داغ می شود. در بروز ایراد در ترموستات، در صورت نیاز آن را تعویض می کنند. به یاد داشته باشید دمای یخچال را به درستی تنظیم کنید، اگر دما به خوبی تنظیم نشود یخچال داغ می شود. همچنین گاز یخچال را وارسی کنید، گاهی اوقات امکان دارد گاز از بخش های مختلف یخچال نشتی کند و سبب بروز مشکلات زیادی می شود. ایجاد اشکال در قطعه فن یخچال، عملکرد آن را مختل می کند. باعث می شود هوای گرم را تخلیه نکند و باعث گرم شدن هوای درون یخچال شود.

حتما بخوانید:   نمایندگی تعميرات فیلور Philver در کرج | خدمات تعمیر محصولات فیلور

چرا لامپ درون یخچال روشن نمی شود

در بیشتر مواقع لامپ یخچال می سوزد، و باید آن را تعویض کنید. اما در برخی اوقات، مشکل از سرپیچ لامپ است بایستی آن را تعمیر کنید. همچنین جریان برق ورودی را بررسی کنید.

علل یخ نزدن مواد غذایی در یخچال فریزر فیلور چه می باشد

در بروز این مشکل ابتدا درجه فریزر را به درستی تنظیم کنید. سپس گاز یخچال را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد و اگر مشاهده کردید که نشتی دارد، مجددا آن را شارژ کنید. لاستیک درب فریزر را وارسی کنید که کهنه و فرسوده نباشد، و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. قطعه فن و موتور فریزر را در صورت نیاز تعمیر کنید.

چرا موتور یخچال فیلور اتومات نیست

به یاد داشته باشید درب یخچال فریزر را در صورت نیاز باز و بسته کنید، اگر آن را مدام باز و بسته کنید موتور مجبور می شوید به صورت مداوم کار کند. اما به ترموستات هم توجه داشته باشید و درجه آن را بر روی عدد صحیحی قرار دهید. اما موارد دیگری هم در اتومات کار نکردن یخچال موثر است، اگر هوای سرد از یخچال تخلیه می شود و هوای گرم وارد آن می شود، موتور به ناچار یکسره کار می کند تا هوای داخل یخچال خنک شود. توجه داشته باشید که حتما لوله های کندانسور را هر ۶ ماه تمیز کنید. و این نکته را فراموش نکنید درب یخچال فریزر را به مدت طولانی باز نگذارید.

نتیجه گیری

در این مقاله در رابطه با لوازم برقی برند فیلور و روش تعمیرات آن ها توضیحاتی را شرح داده ایم و همچنین به صورت ویژه در باره یخچال های فیلور توضیحات ویژه ای را دادیم تا بتوانید به استناد به این مقاله از لوازم برقی برند فیلور بهترین استفاده را داشته باشید. همچنین می توانید در صورت نیاز برای تعمیرات این دستگاه با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید.

31

تعمیرات لوازم خانگی فیلور

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با تعمیرات لوازم خانگی فیلور به خصوص یخچال این برند آشنا خواهید شد.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x