تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک general electric در شهر تهران

نگهداری از مواد غذایی اگر به درستی انجام نشود مشکلات زیادی برای خانواده ها به وجود می آورد. اختراع یخچال از جمله ابداعاتی بود که توانست مشکل نگهداری از مواد غذایی را حل کند و به تازه نگه داشتن آن ها کمک نماید. این روزها در هر خانه ای یک یخچال معمولی یا ساید بای ساید وجود دارد. حالا اگر این یخچال به درستی کار نکند چه می شود؟ اگر ایراد یا مشکلی در آن وجود داشته باشد چطور؟ در این شرایط باید به سراغ افراد متخصص و کارآزموده رفت و از دانش و تجربیات چنین متخصصانی بهره برد. نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به شما کمک می کند عیب یابی وسیله برقی تان را با خیال راحت به دست افراد فنی بسپارید و دیگر نگران از دست رفتن هزینه ها یا زمان تان نباشید. به کمک این خدمات قادر خواهید بود از حضور افراد با تجربه استفاده کنید و مشکل تان را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایید.  افرادی که از طرف نمایندگی ها یا شرکت های تعمیراتی معتبر برای خدمت رسانی آماده هستند تلاش می کنند از بهترین وسایل و قطعات برای تعمیر استفاده کنند و از طریق عیب یابی درست بهترین راه حل را در اختیارتان قرار دهند. در این مقاله قصد داریم به بررسی همین موضوع بپردازیم. پس همراه ما باشید.

چگونه می توانیم با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیریم؟

 • قبل از هر چیز نزدیک ترین شعبه‌ ای که خدمات تعمیر یخچال را ارائه می کند پیدا کنید. این نمایندگی باید از افراد متخصص برای تعمیر کمک بگیرد و ضمانت نامه مناسبی در اختیارتان قرار دهد.
 • آدرس سایت یا شماره تلفن آن را بیابید و تماس بگیرید.
 • برخی از نمایندگی ها به کمک کارشناسان خود مشاوره رایگانی در اختیارتان قرار می دهند.
 • اگر با مشاوره رایگان مشکل تان حل نشد می توانید درخواست خود را برای اعزام کارشناس به محل ثبت کنید.
 • در بیشتر موارد خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به صورت حضوری و در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شهر تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک و شرکت های تعمیراتی معتبر به کمک کارشناسان و افراد متبحر به شما کمک می کنند یخچال تان را سریع تر از همیشه تعمیر کنید. این افراد به دلیل دانش بالایی که دارند در عیب یابی متبحرند و در کمترین زمان علت اصلی بروز مشکل را پیدا می کنند. نمایندگی های معتبر معمولاً برای تعویض قطعات از قطعات اصل و فابریک استفاده می کنند و همین امر بر عمر دستگاه شما می افزاید. اگر یخچال تان را به دست افراد نا آشنا بسپارید بدون شک مشکلات زیادی برایتان به وجود می آید. برخی از این مشکلات را در ادامه با هم مرور می کنیم:

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • یخساز به خوبی تعمیر نشده و هنوز به درستی یخ تولید نمی کند.
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید هم به خوبی تعمیر نشده است. اگر تعمیرکار ماهر نباشد ممکن است اقدام به تعویض قطعه کند در حالی که نیازی به این فرآیند نیست.
 • به خاطر داشته باشید که یخچال های جنرال الکتریک در خود برد الکترونیکی مختلفی دارد که تنها یکی از آن ها برد اصلی است. اگر کارشناس یا تعمیرکار آشنایی زیادی با این برد نداشته باشد نمی تواند آن را به خوبی تعمیر کند.
 • علاوه بر مواردی که بیان کردیم تعویض هر کدام از قطعات موجود در یخچال نیاز به تخصص و البته تجربه دارد و اگر فردی با هر کدام از این قطعات آشنا نباشد ممکن است قادر به تعمیر یا تعویض درست آن هم نباشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و سایر شهرستان ها

همانطور که قبلاً هم گفتیم یخچال ها مهم ترین عضو از آشپزخانه ما محسوب می شوند. در میان برندهای مختلفی که در بازار به فروش می رسند یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک قابلیت ها و امکانات ویژه ای دارند. این یخچال ها با طراحی زیبا و مناسب خود به مشتریان اجازه می دهند از همه این امکانات به خوبی استفاده کند و نیازهای خود را در کمترین زمان رفع نماید. این یخچال ها در خود شیشه های مقاومی دارند و می توانند بدون ایجاد برفک از مواد غذایی شما در برابر باکتری و سایر موارد محافظت کنند. در یخچال های ساید بای ساید  می توانید دمای داخلی را بر اساس مواد موجود تنظیم کنید و دیگر نگران خراب شدن شان نباشید. با اینحال اگر نیاز به خدمات تعمیر یخچال تان داشتید می توانید به سراغ نمایندگی های معتبر بروید یا از شرکت هایی همچون ایبک امداد کمک بگیرید.

آیا یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک خدمات پس از فروش دارند؟

از آنجایی که قیمت یخچال در بازار روز به روز در حال افزایش است بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه ها مراقبت و نگهداری درست از آن است. اما ممکن است وسیله برقی شما دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. با توجه به شرایط سیاسی موجود برندهای خارجی قادر به ارائه خدمات پس از فروش در ایران نیستند. به همین دلیل بهترین راه برای تعمیر یخچال کمک گرفتن از نمایندگی ها و شرکت های داخلی است.

یک تعمیر کار خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

زمانی که تصمیم می گیرید تعمیر یخچال تان را به دست یک تعمیرکار بسپارید باید نکاتی را در نظر داشته باشید. اولین و مهم ترین مورد وجود برخی ویژگی ها در تعمیرکار است. این فرد باید بتواند مشکلات دستگاه شما را به بهترین شکل تشخیص دهد و اقدامات لازم برای رفع آن را به انجام برساند. گاهی از اوقات یک تشخیص اشتباه مشکلات و دردسرهای جبران ناپذیری برایتان ایجاد می کند و حتی می تواند هزینه های هنگفتی برایتان به وجود آورد. سایر ویژگی هایی که یک تعمیرکار خوب باید داشته باشد عبارت است از:

 • این فرد باید تخصص، مهارت و دانش خوبی در حل مشکلات وسایل برقی همچون یخچال ساید بای ساید داشته باشد.
 • باید بتواند مشکلات یخچال شما را در محل و منزل تان شناسایی کند و بهترین راه حل را ارائه کند.
 • تعمیرکاران حرفه ای به دلیل تخصص بالایی که دارند عیب و ایراد یخچال را در کمترین زمان پیدا می کنند.
 • اگر نیاز به قطعه باشد این فرد از قطعات فابریک و اصل استفاده می کند.

سوالات پرتکرار درباره نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

افرادی که به دنبال خدمات تعمیر یخچال یا سایر وسایل برقی خود هستند سوالات زیادی ممکن است به ذهن شان خطور کند. در این قسمت می خواهیم برخی از این سوالات را با هم مرور کنیم و  به آن ها پاسخ دهیم:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  عوامل مؤثر در افزایش طول عمر یخچال و فریزر

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چقدر است؟ این هزینه چگونه محاسبه می شود؟

برای اینکه پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم باید نوع ایراد یا خطای مورد نظر را شناسایی کنیم و سپس علت آن را بیابیم. هر کدام از علت های موجود نیاز به یک روش خاص از تعمیر دارند و به همین دلیل هزینه متفاوتی خواهند داشت. برای اینکه از تعرفه موجود آگاه شوید می توانید از یک فرد متخصص برای مشاوره کمک بگیرید.

برای تعمیر یخچال گارانتی ارائه می شود؟ اعتبار این گارانتی چقدر است؟

برخی از شرکت ها و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک بعد از تعمیر گارانتی در اختیار شما قرار می دهند که اعتبار آن معمولاً ۳ تا ۱۲ ماه است.

صورتحساب خود را چگونه باید پرداخت کنیم؟

شما می توانید از روش های مختلف اقدام به پرداخت صورتحساب خود نمایید. اینکار بعد از اتمام کار و رضایت شما از فرآیند موجود، انجام می شود.

اگر بعد از تعمیر یخچال دچار ایراد شود باید دوباره هزینه جداگانه ای پرداخت کنیم؟

پاسخ به این سوال هم به نمایندگی یا شرکت تعمیراتی مدنظر شما بستگی دارد. برخی از شرکت ها گارانتی چند ماهه در اختیارتان قرار می دهند و بعد از بروز مشکل دیگر هزینه اضافی برای تعمیر دریافت نمی کنند. چنین شرکت هایی موظف اند تعمیر و عیب یابی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.

خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

انواع مختلفی از خدمات توسط شرکت های خدماتی و تعمیر در اختیار مشتریان قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات تعمیر یخچال

 • تعویض فیلتر موجود در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض فن کندانسور در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض فن داخلی در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • شارژگاز یخچال
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض شیر برقی
 • تعویض دمپر یخساز جنرال الکتریک
 • تعویض سنسور یخچال
 • تعویض ترموفیوز
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر در جنرال الکتریک
 • شستشوی مدار گاز
 • سرویس سالیانه کندانسور جنرال الکتریک
 • تنظیم درب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید جنرال الکتریک برای جابه‌جا کردن آن
 • تعویض یا تعمیر زبانه درب

چگونه می توانیم ایرادات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را پیدا کنیم؟

وسایل برقی بعد از مدتی ممکن است دچار مشکل شوند و به درستی کار نکنند. در این شرایط یافتن علت اصلی بروز مشکل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به عنوان مثال زمانی که یخچال صدای زیادی از خود تولید می کند، یکسره کار می کند، لاستیک دور درب به درستی کار نمی کند، موتور یخچال به طور مداوم داغ می شود، فریزر به خوبی مواد غذایی را منجمد نمی کند، یخچال دچار برفک می شود، فن ساید بای ساید به خوبی کار نمی کند، یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک روشن نمی شود، موتور و صفحه دیجیتالی به خوبی کار نمی کند یا سنسور و برد الکترونیکی دچار مشکل است باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید یا از نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مشاوره بخواهید.

نکاتی که به هنگام تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید به خاطر داشته باشید

نکاتی که در ادامه بیان می کنیم به شما کمک می کند به بهترین شکل ممکن یخچال خود را تعمیر کنید:

نکاتی برای تعمیر یخچال ساید بای ساید

 1. سعی کنید یخچال را در محل خود به صورت تراز نگه دارید.
 2. زمانی که می خواهید یخچال را جا به جا کنید مراقب کابل آن باشید.
 3. بهتر است جا به جای یخچال را به افراد متخصص بسپارید.
 4. یخچال نباید در معرض نور خورشید قرار داشته باشد.
 5. سرویس سالانه به شما کمک می کند احتمال بروز مشکل را کم کنید.
 6. فیلتر آب را هر شش ماه یکبار عوض کنید.
 7. از قرار دادن غذای داغ در یخچال خودداری کنید.
 8. دمای یخچال را بر روی دمای مناسب تنظیم نمایید.
 9. داخل یخچال را هر هفته تمیز کنید و اگر نیاز به تعمیرکار داشتید از افراد مجرب کمک بگیرید.

تعویض و تعمیر کمپرسور، اواواپراتور، کندانسور و لوله مویی ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه انجام می شود؟

کمپرسور یخچال های جنرال الکتریک از دو بخش مکانیکی و الکتریکی شکل گرفته است. قسمتی که به عنوان بخش الکتریکی شناخته می شود یک الکتروموتور دارد که وظیفه آن به حرکت درآوردن بخش مکانیکی است.قسمت مکانیکی هم در کمپرسورها در برگیرنده سیلندر است که پیستون توسط هسته موتور الکتریکی حرکت داده می شود.

تعویض اواپراتور در یخچال

همانطور که می دانید کمپرسور وظیفه حرکت دادن گاز را در کانال های اواپراتور به عهده دارد. اینکار باعث خنک شدن یخچال می شود. اگر این بخش دچار مشکل شد می توانید از نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک کمک بگیرید.

تعویض کندانسور در ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که کمپرسور فعالیت خود را آغاز می کند بعد از چند دقیقه کار گرم می شود. حالا کندانسور وارد عمل می شود و گاز خارج شده از کمپرسور را خنک می کند. اینکار باعث کاهش دمای کمپرسور می شود.

لوله مویی در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

لوله مویی یکی از مهم ترین اجزای یخچال به شمار می رود و می تواند باعث افت فشار مبرد در چرخه تبرید شود.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

همانطور که می دانید یخچال هایی که در ابتدا روانه بازار شده بودند از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده می کردند. این گاز عوارض جانبی زیادی داشت و دردسرهای زیادی برای افراد به وجود آورد. یخچال های امروزی از گاز دیگری به اسم فریون ۱۲ استفاده می کنند که قابل اشتعال نیست و بوی خاصی ندارد. اگر گاز یخچال به خوبی کار نمی کند می توانید از افراد متخصص برای شارژ مجدد آن کمک بگیرید.

چرا یخچال خوب کار نمی کند؟ دلیل بروز این مشکل چیست؟

دلایل زیادی برای بروز این مشکل وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. به احتمال زیاد چرخه یخ زدگی در کمپرسور به خوبی کار نمی کند.
 2. کنترل دما خاموش شده شده است.
 3. اگر چراغ یخچال خاموش شده باشد ممکن است نشان دهنده عدم وجود جریان برق در یخچال باشد.
 4. ممکن است فیوز یا قطع کننده مشکل داشته باشد. اگر چنین مشکلی بود باید اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه مدنظر کنید.

چرا یخچال به خوبی مواد غذایی را خنک نمی کند؟

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که افراد را به سمت نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک هدایت می کند همین است. بیایید علت بروز این مشکل را بررسی کنیم:

 1. چرخه یخ زدگی کمپرسور را بررسی کنید.
 2. روشن بودن چراغ را مورد بررسی قرار دهید.
 3. اگر لازم بود فیوز یا قطع کننده را تعویض یا تعمیر نمایید.
 4. دریچه های هوا را مورد بررسی قرار دهید.
 5. دریچه های داخل یخچال را بررسی کنید تا مسدود نشده باشند.
 6. لاستیک های روی درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید به خوبی به هم چسبیده اند و باعث خروج هوای سرد نمی شوند.
 7. یخچال را کنار منابع گرم قرار ندهید. در این شرایط یخچال به خوبی خنک نمی شود.
 8. بین یخچال و دیوارهای اطراف باید حداقل ۱۰ سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  دلایل آب شدن مواد غذایی در یخچال

 

چرا موتور به صورت یکسره کار می کند؟ علت بروز این مشکل در چیست؟

اگر یخچال ساید بای ساید شما هم چنین مشکلی دارد علت های زیر را بررسی کنید:

علت یکسره کار کردن موتور

 1. یخچال های امروزی تلاش می کنند با ذخیره سازی انرژی بیشتر کار کنند. این کار باعث حفظ دما می شود و از صرف هزینه های زیاد برای انرژی می کاهد.
 2. اگر درب یخچال را به صورت مکرر باز و بسته کنید ممکن است مشکلات زیادی برای آن به وجود آید.
 3. اگر دمای یخچال بر روی نقطه سرد تنظیم شده باشد هم چنین مشکلی ایجاد می شود.

چرا فن یخچال ساید بای ساید به درستی کار نمی کند؟

اگر فن یخچال شما هم خوب کار نمی کند بررسی های زیر می تواند چاره کارتان باشد:

 1. گرد و غبار را از روی فن پاک کنید.
 2. برای اینکه فن به خوبی کار کند باید تمیز باشد.
 3. گاهی از اوقات خرابی یا شکستگی فن هم مانع از کارکرد درست آن می شود.
 4. بهتر است از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا علت بروز مشکل را بیابید.

چرا یخچال صدای زیادی از خود تولید می کند؟

در برخی از شرایط علت مراجعه به افراد تعمیرکار سر و صدای زیادی است که از یخچال به گوش می رسد. اگر شما هم با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می کنید موارد زیر را خوب بررسی کنید:

 1. اگر صدای چکیدن آب به گوش می رسد فرآیند یخ زدگی را بررسی کنید. زمانی که یخ ذوب می شود چنین صدایی به گوش می رسد.
 2. کویل های خنک کننده و جریان مبرد هم ممکن است صدایی به وجود آورد.
 3. در فرآیند یخ زدگی صدای ترک خوردن هم به گوش می رسد که طبیعی است.
 4. شیر آب یخساز ممکن است به علت پر بودن با آب صدا کند.
 5. اگر صدای غیر طبیعی از یخچال به گوش رسید با نمایندگی یا شرکت های تعمیراتی معتبر تماس بگیرید.

دلیل جمع شدن آب در کف یخچال جنرال الکتریک چیست؟

اگر یخچال شما چنین مشکلی دارد موارد زیر را بررسی کنید:

 1. انسداد مجاری تخلیه یخچال یا لوله های آن چنین مشکلی به وجود می آورد.
 2. اگر مخزن آب داخل یخچال قرار داشته باشد و محفظه دچار سوراخ باشد امکان نشت آب وجود دارد.
 3. اتصال شیلنگ آب سردکن هم می تواند چنین مشکلی به وجود آورد.
 4. خرابی لاستیک های دور درب یخچال هم باعث بروز این مشکل می شود.

دلیل بسته نشدن درب یخچال چیست؟

اگر درب یخچال تان به درستی باز نمی شود قبل از تماس گرفتن با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک بهتر است موارد زیر را بررسی کنید:

 1. گاهی از اوقات وجود مواد غذایی زیاد باعث می شوند درب یخچال به خوبی بسته نشود.
 2. واشر درب را هم باید مورد بررسی قرار دهید و تراز بودن یخچال را بررسی کنید.

علت مناسب نبودن دمای یخچال در چیست؟

 • زمانی که یخچال را تازه به برق وصل می کنید باید چند ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود.
 • درب یخچال را برای مدت زمان طولانی باز نگه می دارید.
 • زمانی که غذای گرم یا داغ در یخچال می گذارید به آن آسیب وارد می کنید.
 • ممکن است چرخه یخ زدایی در حال اجرا باشد یا یخچال تراز نشده باشد.

دلیل نوسان درجه یخچال چیست؟

برای حل این مشکل راه حل هایی که در ادامه بیان می کنیم را مورد بررسی قرار دهید:

 1. ترموستات یخچال را بررسی کنید و مطمئن شوید به درستی کار می کند. اگر مشکلی در این بخش بود با یک تعمیرکار مشورت کنید.
 2. وجود مشکل در کمپرسور هم می تواند باعث نوسان در درجه یخچال شود.
 3. در صورتیکه موتور به صورت ناگهانی خاموش و روشن شود درجه یخچال هم دچار مشکل می شود.

علت لرزش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

 1. نصب نشدن مناسب یخچال باعث لرزش آن می شود.
 2. اگر پیچ های موتور شل شده باشد چنین مشکلی وجود داشته باشد.
 3. ممکن است یخچال در چرخه یخ زدایی باشد.

علت وجود یخ بر روی مواد غذایی چیست؟

اگر چنین موردی را در یخچال خود مشاهده کردید موارد زیر را به دقت بررسی کنید:

 1. ممکن است درب یخچال را زیاد باز و بسته کرده باشید.
 2. اگر درب یخچال بیش از حد باز بماند چنین مشکلی به وجود می آید.

دلیل یخ زدایی نکردن یخچال چیست؟

اگر با چنین مشکلی مواجه هستید باید علت های زیر را به خوبی بررسی کنید:

 1. بروز مشکل در صفحه کنترل یخ زدا می تواند این فرایند را با مشکل مواجه کند.
 2. اگر تایمر یخ زدا به خوبی کار نکند باز هم این چرخه دچار مشکل می شود.
 3. در صورتیکه صفحه کنترل یخچال ایراد داشته باشد باید با یک تعمیرکار مشورت کنید.
 4. اگر بخش های مختلف سیستم یخ زدا ایراد خاصی نداشت بهتر است صفحه کنترل اصلی را عوض کنید.

دلیل بو دادن یخچال چیست؟

 1. اگر مواد غذایی را در ظروف دربسته قرار ندهید یخچال بو می گیرد.
 2. ببینید غذای فاسدی در یخچال هست یا خیر.
 3. فضای داخل یخچال را به طور مکرر تمیز کنید.

دلیل کار نکردن یخساز در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

 1. آیا یخساز در وضعیت خاموش قرار دارد؟ اگر چنین بود آن را روشن کنید.
 2. شیر تامین آب را وصل نمایید.
 3. اگر محفظه فریزر بیش از حد گرم بود آن را مورد بررسی قرار دهید.

دلیل وجود رطوبت در داخل یخچال چیست؟

اگر با این مورد مواجه هستید برای برطرف کردن آن می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. اگر درب یخچال برای طولانی مدت باز باشد هوای گرم وارد آن می شود.
 2. یخچال را در معرض نور خورشید قرار ندهید.
 3. لاستیک های دور درب را بررسی کنید.
 4. غذای گرم را داخل یخچال قرار ندهید. اینکار باعث ایجاد تعریق در آن می شود.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چقدر است؟

همانطور که در بخش های قبلی هم بیان کردیم نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به شما کمک می کند مشکل دستگاه تان را بیابید و آن را به خوبی عیب یابی کنید. هزینه تعمیر یا تعویض قطعات در یخچال بسته به مشکل موجود متغیر خواهد بود. استفاده از قطعات اصل برای تعویض، علت بروز مشکل و حاد بودن آن از جمله مواردی است که می تواند بر روی هزینه نهایی اثرگذار باشد. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امتیاز سردبیر

امتیاز سردبیر

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم به بررسی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک بپردازیم و روش های عیب یابی آن را بیاموزیم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا