تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی جی پلاس GPLUS | ارائه خدمات در محل

خدمات تعمیر جاروبرقی جی پلاس GPLUS در تهران | نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی جی پلاس

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

نمایندگی تعمیر جاروبرقی جی پلاس در سراسر ایران به ارائه خدمات سرویس، راه اندازی و تعمیر برند جی پلاس می‌پردازد. مجموعه تخصصی ایبک امداد  یکی از نمایندگان معتبر برند جی پلاس است با استفاده از خدمات این مجموعه تا ۷۵ درصد در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد شد زیرا هزینه نقل و انتقال و جابجایی دستگاه را به تعمیرگاه ندارید. جاروبرقی جی پلاس دارای قطعات متعددی است که تعمیر آن نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد در صورت بروز خرابی در این محصول لازم است که عیب یابی و تعمیر آن را به مجموعه‌ای متخصص و حرفه‌ای همچون ایبک امداد بسپارید. لازم به ذکر است که خدمات مجموعه ایبک امداد به صورت هفت روز هفته انجام می‌شود و هر زمان که دستگاهتان خراب شد بدون نگرانی می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی جی پلاس

همانطور که گفتیم تعمیر جاروبرقی و سایر لوازم خانگی برند جی پلاس در محل شما انجام می‌شود بنابراین فقط با یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش در وب سایت ایبک امداد می‌توانید از خدمات این مجموعه درب منزل خود بهره مند شوید.

بعد از اینکه درخواست شما ثبت شد، نزدیکترین تعمیرکار در محل شما حاضر می‌شود و سریعا عیب یابی دستگاه را آغاز می‌کند پس از اتمام کار ضمانت نامه و فاکتور رسمی با درج جزئیات هزینه‌ها به شما ارائه می‌گردد.

خدمات پس از فروش جاروبرقی جی پلاس

خدمات پس از فروش لوازم خانگی در مواقع خرابی سرویس دستگاه بسیار لازم و ضروری است اما برند جی پلاس به جهت اینکه یک شرکت خارجی است و به لحاظ تحریم‌هایی که بر علیه کشورمان ایجاد شده است، برندهای خارجی حق ارائه خدمات در ایران را ندارند، اجبارا از شرکتهای داخلی برای ارائه خدمات این برند استفاده می‌شود بنابراین می‌توانید با شماره‌های مندرج در دفترچه راهنمای جاروبرقی جی پلاس با نزدیکترین نمایندگی این برند تماس بگیرید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

اگر مدت گارانتی لوازم برقی شما به اتمام رسیده است و برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز به تعمیرکاری متخصص و مجرب دارید، می‌توانید با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید این مجموعه با داشتن شعبات متعدد در سراسر ایران می‌تواند در اسرع وقت خدمات مورد نظر شما را ارائه نماید.

تعمیر جاروبرقی جی پلاس

تعمیر جاروبرقی جی پلاس در محل

همان طور که گفتیم تعمیر وسایل برقی شما توسط مجموعه‌ ایبک امداد در محل مورد نظر شما انجام می‌شود و این مسئله مزایای خاصی را نیز با خود به همراه دارد که عبارت است از:

 • نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه و جلوگیری از احتمال آسیب به آن
 • کاهش هزینه تا ۷۵ درصد
 • نظارت بر روند کار تعمیر کار و اطمینان از اینکه از قطعات فابریک و پلمپ استفاده می‌کند.
 • ارائه خدمات با سرعت بالا و بدون معطلی حتی در روزهای تعطیل

ویژگی تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد

ایبک امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر جاروبرقی جی پلاس در سراسر ایران دارای تکنسینی متخصص و حرفه‌ای است که همواره با برگزاری کلاس‌های ویژه آنها را با به‌روزترین مدل‌های جاروبرقی جی پلاس آشنا می‌کند. به طور کلی ویژگی تعمیرکاران ایبک امداد به شرح زیر می‌باشد:

 • از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر دستگاه‌های شما استفاده می‌کنند حتی اگر هزینه زیادی داشته باشد.
 • تعمیر در محل شما توسط تعمیرکاران آموزش دیده انجام می‌شود و نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه وجود ندارد مگر در موارد خاص.
 • تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد به طور کامل با جدیدترین متدهای روز دنیا در جهت تعمیر لوازم برقی آشنا هستند و تجربه بسیار بالایی در در زمینه تعمیر جاروبرقی جی پلاس دارند.
 • خدمات مجموعه ایبک امداد به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلات انجام می‍شود بنابراین تعمیرکاران متخصص این مجموعه در هر زمان و شرایطی آمادگی ارائه خدمات به شما را دارند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل | نمایندگی تعمیر تلویزیون G PLUS

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی جی پلاس

در صورتی که از مدت زمان گارانتی دستگاه شما گذشته باشد، تعمیر آن توسط نمایندگان رسمی برند مربوطه رایگان نخواهد بود و باید هزینه آن را بپردازید در این صورت می‌توانید از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد بهره مند شوید تا به نسبت تعمیرگاه‌های دیگر هزینه‌ای بسیار کمتر جهت تعمیر لوازم برقی خود پرداخت نمایید. استفاده از نمایندگی تعمیر جاروبرقی جی پلاس در ایبک امداد مزایای زیر را به همراه دارد:

 • ارائه ضمانت نامه و گارانتی معتبر از ۳ الی ۱۰ ماه و تعهد بر اینکه اگر در این مدت زمان دستگاه شما خراب شد تعمیر آن توسط این مجموعه به صورت رایگان انجام می‌شود.
 • دریافت هزینه مطابق با نرخ اتحادیه است و هیچ تعمیرکاری از مجموعه ایبک امداد حق ندارد هزینه‌ای اضافه‌تر از شما درخواست نماید.
 • تعمیرکاران مجموعه‌ ایبک امداد موظف هستند بعد از اتمام کار فاکتوری دقیق با درج تمامی جزئیات هزینه‌ها و قطعات استفاده شده به مشتری ارائه نمایند.
 • تعمیر دستگاه شما به درخواست خودتان در محل مورد نظر شما انجام می‌شود و اگر شرایط آن را نداشتید، می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید و درخواست انتقال دستگاه به تعمیرگاه را نمایید.
 • به جهت اینکه مجموعه ایبک امداد نمایندگی رسمی برند جی پلاس را دارد، قطعات فابریک و اورجینال این برند را نیز در اختیار دارد و می‌تواند در مواقعی که نیاز به تعمیر قطعه‌ای باشد، از نوع اورجینال آن استفاده نماید.

تعمیر جاروبرقی جی پلاس چقدر زمان می‌برد؟

جاروبرقی نیز مانند دیگر لوازم برقی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که در صورت خرابی نحوه تعمیر هر یک از این قطعات متفاوت است. بنابراین نمی توان زمانی مشخص برای تعمیر آن اعلام کرد ما تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد به محض حضور در محل اقدام به عیب یابی دستگاه می‌نمایند و پس از آن می‌توانند زمان دقیق را جهت تعمیر دستگاه به شما اعلام کنند.

ایبک امداد این اطمینان را به شما می‌دهد که با تجهیزاتی که در اختیار تعمیرکاران خود قرار می‌دهد، تعمیر دستگاه شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

بررسی و عیب یابی ایرادات جاروبرقی جی پلاس

اولین خدماتی که از طرف تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد به محض حضور در محل شما انجام می‌شود، عیب یابی دستگاه است و این مسئله یکی از تخصصی‌ترین کاری است که هر تعمیرکاری باید از قبل در خصوص آن آموزش دیده باشد. در ادامه این مطلب به چند مورد از شایع‌ترین ایرادات دستگاه جاروبرقی جی پلاس می‌پردازیم:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نحوه تعمیر جارو شارژی تفال Tefal

به چه علت جاروبرقی روشن نمی‌شود؟

شایع‌ترین دلایلی که باعث می‌شود جاروبرقی جی پلاس روشن نشود و کار نکند عبارتند از:

 • سوختن موتور
 • ایجاد مشکل در کلید جاروبرقی
 • تمام شدن زغال جاروبرقی
 • عدم اتصال جریان برق و ایجاد مشکل در کابل دستگاه
 • آسیب دیدن کیت الکتریکی جاروبرقی

به چه دلیل جاروبرقی صدای ناهنجاری از خود تولید می‌کند؟

یکی از مشکلات جاروبرقی که ناراحتی‌هایی را نیز با خود همراه دارد، صدای ناهنجار آن است و دلایل متعددی دارد که عبارتند از:

 • پر بودن کیسه جاروبرقی
 • خراب بودن کمپرسور دستگاه
 • شکستگی اتصالات آن
 • آسیب دیدگی موتور جاروبرقی

در هنگام مواجهه با چنین مشکلی نیاز به تعویض قطعات و یا تعمیر موتور می‌باشد که حتماً باید توسط تعمیرکاری متخصص و با تجربه انجام شود توصیه می‌شود در این مورد هرگز به دستگاه دست نزنید.

چرا جاروبرقی جی پلاس مکش ندارد؟

نداشتن مکش جاروبرقی دلایل زیادی دارد که برخی از آن را می‌توانید خودتان رفع عیب نمایید این ایرادات عبارتند از:

 • از پر بودن کیسه جاروبرقی
 • گرفتگی و مسدود شدن لوله‌های جاروبرقی
 • کثیف بودن فیلتر

در این موارد خودتان می‌توانید مشکل دستگاه را رفع نمایید اما در مواردی  نیز ممکن است عدم مکش جاروبرقی به دلیل خرابی موتور آن باشد که در این صورت حتما باید تعمیر آن را به نمایندگی مجاز جاروبرقی جی پلاس بسپارید.

هزینه تعمیر جاروبرقی جی پلاس در مرکز تعمیرات ایبک امداد

هزینه تعمیر جاروبرقی جی پلاس در ایبک امداد مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است و هیچ یک از تعمیرکاران این مجموعه نمی‌توانند اضافه بر آن از مشتری درخواست نمایند و از طرفی به جهت اینکه تعمیر در محل مورد نظر شما انجام می‌شود هزینه نقل و انتقال دستگاه به صفر می‌رسد به همین جهت می‌توان گفت استفاده از خدمات مجموعه ایبک امداد بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

اما به طور کلی مواردی که در هزینه تعمیر جاروبرقی جی پلاس موثر هستند عبارتند از: مدل دستگاه، نوع خرابی دستگاه، قیمت قطعه‌ای که تعویض شده است و …

بعد از اینکه عیب یابی توسط تعمیرکار متخصص ایبک امداد انجام شد، هزینه تعمیر را به شما اعلام می‌نماید و در نهایت تصمیم به تعمیر یا عدم تعمیر آن خواهید گرفت.

تعمیر جاروبرقی جی پلاس

مزایای استفاده از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، خدماتی که مجموعه ایبک امداد ارائه می‌نماید شامل سرویس، نصب، راه اندازی و تعمیر دستگاه‌های برند جی پلاس است که مزایای خاص خود را نیز به همراه دارد. این مزایا عبارتند از:

 • ارائه ضمانت نامه معتبر از سه تا ده ماه و تضمین تعمیر رایگان دستگاه در صورت خرابی در این مدت زمان
 • ارائه فاکتور دقیق برای اطلاع از هزینه‌ها
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • اعزام تعمیرکار در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد‌‌‌نظر شما و تعمیر دستگاه بلافاصله بعد از حضور در محل
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل
تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیر جاروبرقی جی پلاس GPLUS

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر جاروبرقی جی پلاس GPLUS چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا