تعمیرات یخچال

راهنمای استفاده از یخچال سامسونگ Samsung

راهنمای یخچال سامسونگ یکی از مفیدترین دفترچه های راهنما است. یخچال سامسونگ یکی از انواع یخچال‌های بسیار باکیفیت و زیبایی است که امروزه داخل بازار وجود دارد و مشتریان خاص خودش را نیز دارد. زمانی که به دنبال خرید این یخچال باشید متوجه می‌شوید که نیاز است تا از دفترچه راهنمای مخصوص آن استفاده کنید. این دفترچه راهنما به شما نحوه نصب، استفاده از یخچال و همچنین آپشن‌ها و ویژگی‌های یخچال را توضیح می‌دهد.

از آنجایی که دفترچه‌های راهنمای یخچال‌ها و به طور کلی دفترچه‌های مربوط به انواع لوازم خانگی خارجی به زبان‌هایی همچون انگلیسی، عربی و… تنظیم شده‌اند، این راهنما را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانیم به طور کامل این دفترچه را برایتان توضیح داده و شما را نسبت به تمامی موضوعات آگاه کنیم.

راهنمای تنظیم دمای یخچال سامسونگ

دفترچه راهنمای فارسی

در دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ فارسی که مربوط به یخچال سامسونگ می‌شود، چندین ویژگی و نکته بسیار مهم مورد توجه قرار گرفته است. این ویژگی‌ها و نکات شامل این چند بخش مهم می‌شوند. بررسی امکانات یخچال، نکات ایمنی مهم در زمان نصب و استفاده از یخچال، راهنمای استفاده از یخچال و معرفی آپشن‌ها و ویژگی‌های یخچال سامسونگ از جمله مهم‌ترین مسائل و مواردی هستند که در این دفترچه درج شده‌اند.

شرکت سامسونگ که یکی از شرکت‌های معتبر و مطرح دنیا در زمینه انواع تولیدات لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی است، در کشور کره جنوبی قرار گرفته است. محصولات مختلفی با ویژگی‌ها و آپشن‌های گوناگون در این کشور تولید می‌شود. یکی از مواردی که به شکل خاص مورد توجه بوده است، مربوط به یخچال فریزر‌های سامسونگ می‌شود. این مدل از یخچال‌ها با دقت و حساسیت بالایی تولید شده و پس از عرضه به بازار و خرید توسط مشتری نیز ۱۳۲ ماه گارانتی دارند. همین موضوع به تنهایی توانسته است تا به خوبی این برند و محصولات آن را در بین مشتریان محبوب سازد.

یخچال‌های سامسونگ موجود در بازار در مدل‌های متنوع و مختلفی عرضه می‌شوند. این مدل‌های مختلف شامل یخچال‌های تکی سامسونگ، یخچال فریزر‌های سامسونگ، یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ، یخچال‌های دوقلو سامسونگ و همچنین یخچال‌های تو در تو سامسونگ می‌شوند.

نحوه نصب و راه‌اندازی یخچال‌های فریزر سامسونگ

یخچال فریزر‌های سامسونگ از جمله یخچال‌هایی هستند که برای نصب و راه‌اندازی آن‌ها بهتر است حتماً طبق دستورالمعل موجود در دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ عمل کنید تا در نهایت بتوانید به خوبی آن‌ها را نصب کرده و از تمام امکانات آن‌ها استفاده کنید. زمانی که نکات مطرح شده در قسمت نحوه نصب را به خوبی مراعات کنید، می‌توانید از بروز آسیب‌های احتمالی به یخچال فریزر خود جلوگیری کرده و جلوی هرگونه ضرر مالی را بگیرید. این نکات بسیار ساده بوده و حتی در نگاه اول می‌توانید به این فکر کنید که ضرورتی برای بیان آن‌ها وجود ندارد. با این وجود لازم است که به آن‌ها توجه کنید.

 • خرید از نمایندگی‌های معتبر اولین موردی است که باید در نظر بگیرید. یخچال‌های معمولی و یخچال فریزر‌های سامسونگ را حتماً از نمایندگی معتبر این شرکت خریداری نمایید.
 • وجود دفترچه راهنمای یخچال فریزر به همراه برگه گارانتی آن می‌تواند به شما تضمین دهد که جنس و یخچال مناسب و با کیفیتی را خریداری کرده‌اید.
 • مورد بعدی در خصوص باز نکردن جعبه یخچال فریزر خریداری شده بدون حضور تکنسین‌های ما است. این کار به این دلیل است که اگر جعبه یخچال را از پیش باز کنید، دیگر شامل خدمات پس از فروش نخواهد شد.
 • فاصله بین یخچال و دیوار را در حد ۱۰ سانتی‌متر در نظر بگیرید.
 • زمانی که یخچال فریزر را به صورت افقی حرکت داده‌اید، لازم است تا ۳ الی ۴ ساعت از وصل کردن آن به برق پرهیز کنید. پس از آن نیز لازم است تا از محافظ مورد اطمینان استفاده کنید.
 • مکانی که یخچال فریزر سامسونگ را در آن قرار می‌دهید باید کاملاً بدون شیب باشد. در صورتی که زمین در آن قسمت دارای شیب است، بهتر است تکه سنگ و یا مقوایی را برای تراز کردن آن قرار دهید.

دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ

نحوه جابجایی یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ را نمی‌توانید همچون سرویس مبلمان به هر شکلی که دوست داشتید جابجا کنید و این موضوع در راهنمای یخچال سامسونگ نیز درج شده است. این یخچال‌ها دارای بورد حساس بوده و باید در زمان جابجایی آن‌ها، بیشترین تمرکز را داشته باشید. در این قسمت به برخی از مهم‌ترین نکاتی که در زمینه جابجایی یخچال مطرح می‌شود، اشاره خواهیم کرد. این نکات می‌توانند به شما کمک کنند تا یخچال فریزر خود را به شکل بهتری حمل کرده و جابجا نمایید.

بیرون آوردن کشو‌ها و طبقه‌های یخچال اولین کاری است که باید انجام دهید.

در مرحله بعدی با استفاده از نوار چسب درب‌های یخچال را به بدنه آن متصل کرده تا در هنگام جابجایی درب‌ها باز نشوند.

استفاده از پلاستیک‌های حباب دار برای جلوگیری از خط و خش‌های احتمالی بر روی درب‌ها و بدنه یخچال نیز در مرحله بعدی باید انجام گیرد. البته این کار را می‌توانید با استفاده از پتو و… نیز انجام دهید.

فراموش نکنید که تا حد ممکن یخچال را به صورت افقی حمل نکنید و تا جایی که امکان دارد آن را به همان صورت عمودی جابجا نمایید. افقی کردن یخچال می‌تواند سبب خارج شدن گاز آن شود که بعد از راه‌اندازی یخچال متوجه خسارت‌های آن خواهید شد.

چگونه یخچال فریزر سامسونگ را تراز کنیم؟

همان طور که قبلاً نیز در راهنمای یخچال سامسونگ گفته شد، لازم است تا یخچال فریزرتان را در موقعیتی قرار دهید که کاملاً تراز باشد و در سراشیبی و یا سربالایی قرار نگیرد. این کار هم به افزایش طول عمر یخچال هم به کارکرد بهتر موتور و هم به کمتر شدن سر و صدای موتور یخچال می‌تواند کمک کند. اما این تراز کردن را باید به چه شکلی انجام دهید؟ دو روش کلی برای تراز کردن یخچال‌ها وجود دارد که هر کدام از آن‌ها می‌توانند با توجه به پایه‌های تراز و یا غلطک زیر یخچال انجام شود.

 • یخچال فریزر دارای پایه‌های تراز

در صورتی که یخچال فریزر مورد نظر شما دارای پایه‌های تراز باشد، برای تراز کردن آن باید به این ترتیب عمل کنید. ابتدا باید بدانید که این پایه‌های تراز در قسمت پشتی یخچال فریزر قرار می‌گیرند. با چرخاندن این پایه‌ها می‌توانید یخچال را تراز کنید. نوع چرخش پایه‌ها نیز معمولاً چپ گرد است. فراموش نکنید که پایه‌ها را باید با استفاده از یک آچار و یا پیچ گوشتی بچرخانید تا بتوانید به خوبی پایه‌ها را تراز کنید.

 • یخچال فریزر دارای غلطک تنظیم

مورد بعدی که در راهنمای یخچال سامسونگ نیز در خصوص آن توضیحاتی آورده شده است، در خصوص یخچال فریزر‌هایی است که دارای غلطک تنظیم به جای پایه‌های تراز هستند. در این یخچال‌ها باید بدانید که این غلطک‌ها می‌توانند یخچال را به خوبی به سمت جلو و عقب هدایت کنند. می‌توانید با استفاده از یک آچار، غلطک‌ها را در جهت عقربه‌های ساعت چرخانده و کاری کنید تا قسمت جلویی یخچال بلندتر شود و یخچال تراز گردد. در صورتی که غلطک‌ها را خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید، قسمت جلویی یخچال پایین‌تر می‌آید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  ارور یخچال فریزر الکترولوکس چه زمانی رخ می‌دهد؟

دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ

ویژگی یخچال‌های سامسونگ در دفترچه‌های راهنما

امکانات و همچنین ویژگی‌های مربوط به یخچال فریزر‌های سامسونگ در دفترچه‌های راهنمای یخچال سامسونگ فارسی می‌تواند شامل موارد مختلف و متعددی شود. این موارد را در ادامه به صورت فهرست‌وار توضیح داده‌ایم.

زنگ هشدار: این زنگ به شما هشدار می‌دهد که درب یخچال برای بیشتر از ۲ دقیقه باز مانده است.

تنظیم سرما: دکمه‌های تنظیم سرما می‌توانند میزان سرمایش یخچال و فریزر را تنظیم کنند.

فضای مخصوص: در یخچال فریزر‌های سامسونگ برای قرار دادن انواع میوه‌ها، بطری‌ها، کارتنهای مواد غذایی و… فضا‌های به خصوصی در نظر گرفته شده است. این فضا‌های به خصوص می‌توانند مواد غذایی را از یکدیگر جدا کرده و همین مسأله سبب می‌شود تا مدیریت کردن فضای داخلی یخچال نیز ساده‌تر شود.

یخساز قالبی: این یخساز‌ها می‌توانند به سرعت قالب‌های یخ آماده را برای شما فراهم کنند. دکمه سوپر فریز نیز می‌تواند مقدار زیادی از یخ را به سرعت برای شما آماده کند.

راهنمای پنل‌های نمایشگر ساید بای ساید

در یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ، پنل‌های نمایشگری وجود دارند که می‌توانند تنظیمات داخلی یخچال را به شکل مناسبی برای شما نمایش دهند و به شما کمک کنند تا فضای یخچال را آن طور که دوست دارید تنظیم کنید. در این قسمت دکمه‌هایی که روی این صفحه نمایش نشان داده می‌شود را بررسی خواهیم کرد. این دکمه‌ها به شما کمک می‌کنند تا هم باگ‌ها و خطا‌های یخچال را برطرف کنید و هم میزان سرمایش و نوع کارکرد یخچال و فریزر را تعیین نمایید.

معنای کلمات دکمه ها
تنظیم دمای داخل یخچال Ref temp
تنظیم دمای فریزر freezer
انجماد سریع Power freeze
قفل کردن پنل نمایشگر lock
انجماد سریع مواد در فریزر super
حالت استراحت یخچال VAC
دسترسی به پنل اصلی home
تنظیم مجدد عملیات ها reset
آبسردکن/ یخساز Ice/power

نحوه تنظیمات درجه دما

برای آن که بتوانید دمای یخچال فریزر سامسونگ را به خوبی تنظیم کنید، لازم است تا این کار را طبق دستورالعمل‌هایی که در دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ ذکر شده است انجام دهید. این کار می‌تواند در انجام سریعتر این کار به شما کمک کند. اقدامات زیر را به صورت گام به گام اجرا نمایید.

 • در ابتدا برای چند ثانیه باید دکمه fridge و یا دکمه ref temp را نگه دارید تا تنظیمات فعال شود.
 • در مرحله بعد می‌بینید که دمای یخچال مورد نظر را می‌توانید بین ۱ تا ۷ درجه تنظیم کنید.
 • بهترین کار آن است که دمای یخچال را روی درجه ۳ یا ۴ قرار دهید.
 • برای تنظیم کردن دمای فریزر نیز می‌توانید دکمه فریزر را نگه داشته و آن را فعال کنید.
 • دمای فریزر بین ۱۴- تا ۲۵- است و می‌توانید آن را به صورت دلخواه تنظیم نمایید.

تنظیم دما با توجه به فصل

آیا در فصل تابستان و زمستان لازم است که دمای یخچال را تغییر دهید؟ بله. این کار را نیز بهتر است با توجه به دستورالعمل‌های درج شده در دفترچه راهنما انجام دهید. زمانی که در فصل تابستان قرار دارید، بهترین کار آن است که دمای یخچال روی ۵ درجه و دمای فریزر روی ۱۹- باشد.

این در حالی است که در فصل زمستان باید دمای یخچال را روی ۱ یا ۲ و دمای فریزر را نیز روی ۱۵- قرار دهید.

دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ

نگهداری از یخچال سامسونگ در زمان سفر

بسیاری از افراد به این موضوع توجه نمی‌کنند که لازم است پیش از رفتن به سفر، تمهیداتی را برای نگهداری بهتر از یخچال در نظر گیرند. اگر مدت زمان سفر شما کوتاه است صرفاً بهتر است تا مواد غذایی که سریعتر فاسد می‌شوند را از یخچال خارج کنید. این مواد غذایی شامل سبزیجات، میوه‌ها و… می‌شوند. در چنین مواردی نیازی به خاموش کردن یخچال نیز نمی‌باشد.

چگونگی تمیز کردن یخچال سامسونگ

برای آن که بتوانید یخچال فریزر‌های سامسونگ را مرتب و تمیز نگه دارید، باید یک سری از نکات را به خوبی رعایت کنید. این موارد که در راهنمای یخچال سامسونگ ذکر شده اند، می‌توانند طول عمر یخچال را بالا برده و به سالم ماندن تمامی مواد غذایی درون یخچال کمک کنند.

 • ابتدا یخچال را از برق جدا کنید و کمی نیز آن را به سمت جلو بیاورید.
 • زمانی که هیچ مواد غذایی درون یخچال قرار ندارد، آن را تمیز کنید.
 • می‌توانید برای آن که یخچال هرچه بهتر و بیشتر تمیز شود، از ترکیب کردن آب، سرکه سیب و ریکا استفاده کنید.
 • تمامی لکه‌ها و ذرات غذایی به جا مانده را از قسمت داخل یخچال پاک کنید تا یخچال بوی بدی نگیرد.
 • در صورتی که لکه‌هایی بر روی یخچال جا ماند می‌توانید از خمیر دندان نیز استفاده کنید.
 • تمیز کردن پشت و بدنه یخچال را نیز در نظر داشته باشید. برای قسمت پشت یخچال از جاروبرقی استفاده کنید.
 • زمانی که کار تمیزکاری تمام شد، می‌توانید با یک پارچه حوله‌ای، سرکه سیب و آب، فضای داخلی یخچال را خشک کنید.

راهنمای یخ زدن لوله های یخچال

رفع گرفتگی قسمت ناودانی فاضلاب

در صورتی که قسمت ناودانی فاضلاب یخچال فریزر سامسونگ شما دچار گرفتگی شود، می‌تواند نتایج منفی زیادی را با خودش به همراه داشته باشد. این نتایج منفی که در راهنمای یخچال سامسونگ نیز آورده شده است، شامل موارد زیر می‌شوند:

تجمع آب در قسمت کفی یخچال، یخ زدن قسمت کف یخچال، عدم انجام تهویه درست، کاهش پیدا کردن میزان برودت یخچال و… برای آن که بتوانید این مشکل را برطرف کنید، می‌توانید موارد زیر را رعایت نمایید.

ابتدا یخچال فریزر را از برق بکشید. مواد غذایی درون آن را از یخچال خارج کنید، کشو‌ها و طبقاتی که یخچال دارد را از داخل یخچال بیرون بیاورید، سپس محلول آ؛ ب جوش و نمک را بر روی ناودانی یخچال بریزید تا سرعت آب شدن یخ و برفک‌ها بیشتر شود. زمانی که تمامی برفک‌ها از بین رفت، می‌توانید قفسه‌ها و مواد غذایی را به جای خودش برگردانید.

روش‌های خوشبو کردن فضای داخل یخچال

برای آن که بتوانید فضای داخلی یخچال را خوشبو کنید، می‌توانید از راهکار‌های بسیار ساده‌ای استفاده نمایید.

نصف کردن لیمو و یا میوه پرتقال می‌تواند بسیار اثربخش باشد و فضای داخلی یخچال را عطر‌آگین کند.

استفاده از قهوه یا وانیل نیز می‌تواند نکته بسیار خوبی باشد و کمک زیادی به خوشبو شدن فضای داخل یخچال کند.

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

در یخچال‌های سامسونگ و به طور کلی در تمامی یخچال‌ها، می‌توانید مواد غذایی را طبق جدول ذکر شده در راهنمای یخچال سامسونگ، به مدت خاصی نگهداری کنید. این مدت خاص می‌تواند شامل مواد غذایی مختلف و متفاوتی شود. در قسمت زیر در مدت مواد غذایی که بیشترین استفاده را دارند، توضیحاتی داده شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  صدای یخچال را چگونه قطع کنیم؟

گوشت گوساله ۳ تا ۵ روز

شیر تازه ۵ تا ۷ روز

گوشت ماهی کم چرب ۱ تا ۲ روز

گوشت ماهی پرچرب ۱ تا ۲ روز

تخم مرغ تازه ۳ هفته

تخم مرغ آب پز ۱ هفته

چغندر، هویج، کلم بروکلی، لوبیا، کدو تنبل ۳ تا ۵ روز

کرفس ۱ هفته

زرد آلو، گوجه، هلو، انگور، گلابی، آلو ۳ تا ۵ روز

چگونگی راه‌اندازی و استفاده از بخش یخساز

در یخچال‌های مورد نظر ما یخساز نیز وجود دارد. این یخساز‌ها را باید طبق اصول ذکر شده در راهنمای یخچال سامسونگ فعال کرده و از آن‌ها استفاده کنید. با استفاده از دکمه روشن و یا دکمه on که روی بدنه یخچال وجود دارد، می‌توانید یخساز یخچال را روشن کنید. در زمانی که بخواهید این بخش را غیر فعال کنید نیز می‌توانید از دکمه off استفاده نمایید.

چگونگی نصب کردن و تعویض فیلتر آب در یخچال سامسونگ

فیلتر‌های آب را باید هر چند مدت یکبار عوض نمایید. اما زمان آن را چطور متوجه می‌شوید؟ زمانی که روی نمایشگر موجود در یخچال یک علامت قرمز و یا یک چراغ چشمک زن را دیدید، در واقع زمان عوض کردن فیلتر یخچال رسیده است.

به یاد داشته باشید که یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ دارای ۲ فیلتر خارجی و داخلی هستند. نصب کردن فیلتر درونی کار ساده‌ای است و نیاز به زحمت زیادی ندارد. از سوی دیگر فیلتر خارجی سایت را نیز باید عوض کنید. برای این کار می‌توانید یک سر فیلتر را به شلنگ و سر دیگر را نیز به اتصال فیتینگ وصل کنید.

چگونگی ریست فیلتر آب در یخچال سامسونگ

یخچال فریزر‌های ساید بای ساید سامسونگ و یا به طور کلی تمامی یخچال‌های سامسونگ که دارای سیستم آبریز هستند، فیلتر‌های داخلی و خارجی آب را نیز دارند. در راهنمای یخچال سامسونگ این موضوع ذکر شده است که هر چند وقت یکبار نیاز است تا این فیلتر‌ها تعویض شوند. در زمان عوض کردن آن‌ها باید به خاطر داشته باشید که باید ابتدا یخچال را ریست کنید تا با ارور آن در هنگام تعویض فیلتر روبرو نشوید.

برای ریست کردن نیز دکمه‌های ice type و قفل کودک را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا فیلتر یخچال ریست شود. برای این کار می‌توانید حتی دکمه‌های آب و یخ را نیز همزمان و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید. در برخی از مدل‌های یخچال‌ها دکمه ریست وجود دارد که با نگه داشتن آن به مدت ۳ ثانیه می‌توانید کار ریست را انجام دهید.

دفترچه راهنمای یخچال فریزر سامسونگ

هشدار‌های ایمنی در دفترچه راهنما

در دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ که در کنار یخچال وجود دارد، برخی از مهم‌ترین هشدار‌های ایمنی را می‌توانید پیدا کنید. این هشدار‌ها شامل چند مورد متفاوت می‌شوند که هر کدام از آن‌ها را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • ظرف پر از آب را به دلیل آن که احتمال ایجاد شوک الکتریکی و سپس خطر آتش سوزی دارد، در یخچال قرار ندهید.
 • در صورتی که متوجه آسیب دیدگی سیم برق شدید حتماً آن را به تکنسین ایبک اطلاع داده و از او بخواهید تا سیم برق را عوض کند.
 • ظروف شیشه‌ای را در بخش فریزر قرار ندهید. محتویات و مایع موجود در ظروف شیشه‌ای پس از یخ زدن منبسط شده و می‌تواند باعث شکستگی شیشه شود.
 • به منظور آن که فرایند انجماد را در فریزر بالاتر ببرید، نباید از هیچگونه دستگاه الکترونیکی دیگری استفاده کنید.
 • در راهنمای یخچال سامسونگ ذکر شده است که گاز‌های قابل اشتعال، بنزین، اتر، الکل و… را در نزدیکی یخچال قرار ندهید، زیرا امکان بروز آتش سوزی وجود دارد.
 • از تماس دست خیس با فریزر و مواد غذایی درون آن به منظور جلوگیری از سرمازدگی خودداری کنید.
 • از سشوار برای خشک کردن فضای داخلی یخچال که خیس شده است استفاده نکنید.
 • اجسام سنگین را بر روی یخچال قرار ندهید زیرا امکان بروز فشار و سپس آتش سوزی وجود دارد.
 • از قرار دادن یخچال فریزر سامسونگ در معرض نور مستقیم خورشید و در محیط گرم خودداری کنید.

راهنمای مربوط به افزایش دادن طول عمر یخچال‌ها

زمانی که طول عمر یک دستگاه افزایش پیدا می‌کند، در حقیقت می‌توانیم بگوییم که امکان استفاده از آن دستگاه به شکل طولانی‌تری امکان‌پذیر است. همین موضوع سبب می‌شود تا شما نیازی به این نداشته باشید که در عرض مدت زمان کوتاهی یخچال خودتان را تعمیر و یا تعویض کنید و بتوانید برای چندین سال با خیال راحت از یخچالی که خریداری کرده‌اید، استفاده کنید. در ادامه چند راه حل ساده را برای این کار به شما معرفی خواهیم کرد.

 • تمیز و نظافت

اولین مورد ذکر شده در راهنمای یخچال سامسونگ در خصوص تمیزی و نظافتی است که باید رعایت کنید. یخچال فریزر‌ها محل نگهداری مواد غذایی هستند و مسلماً امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است. به همین خاطر است که اگر نسبت به تمیز کردن یخچال مورد نظر خودتان توجه کافی را نداشته باشید، احتمال آسیب‌های جبران ناپذیر به یخچال شما بسیار زیاد خواهد شد.

 • رعایت الگوی مصرف

رعایت الگوی مصرف به حجم مواد غذایی که در یخچال قرار می‌دهید، به تعداد باز و بسته کردن درب یخچال در طول روز و… بستگی دارد. این موارد سبب می‌شوند تا مدت زمانی که یخچال شما به صورت مفید کار می‌کند، افزایش پیدا کند.

 • انتخاب محل مناسب قرار‌گیری

مورد بعدی ذکر شده در راهنمای یخچال سامسونگ در خصوص مکانی است که قرار است یخچال فریزر خود را در آن قرار دهید. تراز کردن مکان مورد نظر برای قرار گرفتن یخچال، انتخاب مکان خنک که بتواند گرمای موتور را از بین ببرد و… همگی می‌توانند در افزایش طول عمر یخچال شما بیشترین تأثیر را داشته باشند.

جمع‌بندی

ایبک یکی از شرکت‌هایی است که می‌تواند خدمات پس از فروش خوبی را برای انواع یخچال فریزر‌های سامسونگ به شما ارائه کند. در این شرکت می‌توانید از مزیت‌های مختلفی همچون سرعت عمل تکنسین‌ها، خدمات با کیفیت و مطلوب، تعرفه‌های قیمتی مناسب و همچنین پاسخگویی‌های دقیق به مشتریان بهره‌مند شوید. هر کدام از این موارد نیز می‌توانند به خوبی سبب شوند تا مشتریان ما، ایبک را به عنوان یکی از بهترین مراکز خدماتی در این زمینه انتخاب کنند. این شرکت به خوبی راهنمای یخچال سامسونگ را نیز برای شما توضیح داده و به شما کمک می کند تا بتوانید از این راهنما بهترین استفاده را داشته باشید.

راهنمای استفاده از یخچال سامسونگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

راهنمای یخچال سامسونگ یکی از مفیدترین دفترچه های راهنما است

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا