مجله لوازم خانگی

اپلیکیشن های از راه دور لوازم خانگی سامسونگ | نرم افزار لوازم خانگی Samsung

✅اپلیکیشن های از راه دور لوازم خانگی Samsung | نرم افزار مدیریت لوازم خانگی سامسونگ از طریق موبایل ✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

انسان‌ها همیشه سعی کرده‌اند، که ابزاری تولید نمایند، که انجام دادن کارها را برای آنها راحت تر کند و بتوانند زندگی بهتر و راحت تری داشته باشند. تلفن های همراه در قرن ۲۱ وارد زندگی افراد شدند. امروزه با توجه به اینکه تلفن های همراه هوشمند هستند، این قابلیت را دارند، که وسایل هوشمند خانه را از راه دور کنترل کنند. این قابلیت بسیار شگفت انگیز است. اپلیکیشن های کنترل از راه دور لوازم خانگی سامسونگ دارای این قابلیت هستند. برای داشتن خانه هوشمند الزامی نیست، فقط کافی است که وسایل هوشمندی مثل لباسشویی، یخچال، اجاق گاز و تلویزیون داشته باشید.

از جمله کمپانی های مشهور و برتر جهان سامسونگ می باشد. این شرکت با تولید لوازم خانگی و گوشی های هوشمند توانسته است طرفداران زیادی داشته باشد و رضایت مشتریان خود را جلب کند. سامسونگ اینترنت داشتن وسایل را دارای اهمیت بسزایی می داند و شما می توانید داشتن اینترنت را در محصولات این برند مانند لباسشویی و یخچال ببینید. او هر سال محصولات هوشمند خود را در همایش های بین المللی معرفی می کند. شرکت رقیب این برند شرکت ال جی می‌باشد. این رقابت باعث شده است، که وسایل هوشمند هیجان انگیزی وارد بازار شود و مصرف کنندگان از استفاده کردن آنها لذت ببرند.

کنترل از راه دور لوازم خانگی سامسونگ

شرکت سامسونگ برای هوشمند کردن لوازم خانگی که تولید می‌کند، برنامه هایی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد، تا مشتریان وقتی به منزل خود رسیدند، مدیریت لازم را بر لوازم خانگی خود داشته باشند و در صورتی که لوازم آنها دچار مشکل شود، دلیل آنها را بدانند و بتوانند اقدامات درست و لازم را به موقع انجام دهند. سامسونگ برای کنترل نمودن و مدیریت کردن از راه دور لوازم خانگی هوشمند اپلیکیشن های بسیار کاربردی را رونمایی و به بازار عرضه نموده است: 

  • اپلیکیشن (Smart Things ) اسمارت تینگز
  •  اپلیکیشن (Smart Washer ) اسمارت ویشر
  • اپلیکیشن (Smart Home ) اسمارت هوم

اپلیکیشن اسمارت هوم

برنامه‌ای است، که با استفاده از آن می توانید بر لوازم خانگی هوشمند سامسونگ خود، در هر محیط و هر زمان مدیریت داشته باشید. کاربران محیط این اپلیکیشن را می پسندند. راهنمای تصویری دارد و برای کاربران استفاده از آن راحت است. برای اینکه بتوانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید، باید حساب کاربری سامسونگ را داشته باشید و با استفاده از این اطلاعات می‌توانید وارد برنامه اپلیکیشن اسمارت هوم شوید. به محض وارد شدن به اپلیکیشن با فهرست لوازم خانگی یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، ماکروفر، لباسشویی، دستگاه تصفیه هوا مواجه می‌شوید. برای اینکه بتوانید این وسایل را از راه دور کنترل کنید، باید اتصال اینترنت داشته باشید و یکی از آنها را انتخاب نموده و چگونگی وضعیت آنها را مشاهده کنید. اپلیکیشن نسخه آندروید دارد و هم نسخه IOS و دسترس کاربران است.

اپلیکیشن کنترل از راه دور

اپلیکیشن اسمارت ویشر

این برنامه برای مصرف کنندگان ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ می باشد. با استفاده از اپلیکیشن اسمارت ویشر می توانید به صورت آنلاین نظارت بر لباسشویی و عملکرد آن داشته باشید و همچنین مشکلاتی که برای آن پیش آمده است را برطرف نمایید. برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به حساب کاربری سامسونگ خواهد بود تا با اطلاعات آن بتوانید وارد این برنامه شوید. زمانی که وارد این برنامه می شوید، با سه گزینه روبرو خواهید شد، گزینه اول برای کنترل لباسشویی در خانه، گزینه دوم برای کنترل ماشین لباسشویی در خارج از خانه و گزینه سوم برای طریقه تنظیمات اتصال است.

  •  Indoor Control
  •  Outdoor Control
  •  Connection Setting
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای روش استفاده از جاروبرقی سامسونگ samsung

که مصرف کنندگان نسبت به نیاز خود یکی از این گزینه ها را باید انتخاب کنند. چنانچه دستگاه شما مشکلی پیدا کرده است با استفاده از گزینه اسمارت چک، می توانید علت بروز ایراد آن را پیدا کرده و آن را برطرف نمایید. این برنامه نیز برای سیستم عامل‌های ios و اندروید در دسترس کاربران قرار گرفته است.

برنامه اسمارت تینگز

اپلیکیشن اسمارت تینگز یکی از برنامه های مدیریت از راه دور لوازم خانگی هوشمند سامسونگ می باشد. که با استفاده این برنامه شما می توانید اسپیکر و روشنایی و شرایط دمایی منزل خود را علاوه بر لباسشویی، یخچال و تلویزیون تحت کنترل و مدیریت داشته باشید. وسایلی که می توانند به وای فای متصل شوند را می توانید با استفاده از برنامه Smart Things به آسانی و راحتی کنترل و مدیریت نمایید.

مزایای استفاده از اپلیکیشن های کنترل از راه دور

امروزه افراد زیادی از لوازم خانگی هوشمند استفاده می‌کنند و طرفداران آن بسیار زیاد شده است. قیمت این محصولات نسبت به محصولات معمولی بیشتر است و به همان نسبت مزایای بیشتری دارد. در ادامه مطلب به معرفی مزیت‌های استفاده از لوازم خانگی هوشمند با استفاده از اپلیکیشن های کنترل از راه دور اشاره می کنیم:

اپلیکیشن کنترل از راه دور

صرفه جویی در زمان

کاربران می‌توانید به صورت لمسی لوازم خانگی هوشمند خود را از لحاظ زمانی تنظیم نمایید. با استفاده از اپلیکیشن های کنترل از راه دور می توانید آنها را مدیریت کنید. بنابراین وقتی که در خانه نیستید می توانید دستگاه هوشمند خود را استفاده کنید و فرمان کار کردن را به آن بدهید. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و زمانی که پس از کار به منزل می‌آیید، می‌توانید وقت بیشتری را در کنار خانواده بگذرانید.

 برای شرایط اورژانسی مناسب است

حتما برای شما هم پیش آمده است، که با عجله از خانه بیرون رفته اید و پس از رسیدن و یا در مسیر به یاد می آورید، که زیر گاز را خاموش نکرده اید. در این شرایط به هر نحوی شده شما باید گاز خود را خاموش کنید. در صورتی که از وسایل عادی و معمولی استفاده می کنید شما باید دوباره به منزل خود برگشته و گاز خود را خاموش نمایید و سپس به سمت مقصد خود حرکت نمایید. اما چنانچه از اجاق گاز های هوشمند استفاده کنید، می‌‌توانید در مسیر با استفاده از اپلیکیشن های کنترل از راه دور، زیر اجاق گاز خود را خاموش کنید و با خیال راحت به راه خود ادامه دهید. به همین دلیل گفته می‌شود، که استفاده از لوازم خانگی هوشمند و اپلیکیشن های کنترل از راه دور برای شرایط اورژانسی بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی شرایط را کنترل کنید و از بسیاری از خطر ها پیشگیری نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر بخارشوی جانسون Johnson

برای مواقعی که حواستان پرت است مناسب است.

زندگی امروزه بسیار سخت است و همه مشغول به کار کردن هستند و ریتم زندگی بسیار تند تر شده است. به همین خاطر با این که در اکثر مواقع مراقبت های لازم انجام می شود، اما در بعضی اوقات امکان دارد، که حواس افراد پرت شود و کارها نظم لازم را نداشته باشند. برای مثال اگر شما از اتوی معمولی استفاده می‌کنید و مشغول اتو کردن لباس های اهل خانه هستید با زنگ تلفن حواس شما پرت خواهد شد. در چنین حالتی چنانچه اتوی شما اگر اتوی پرس هم باشد لباس از دست خواهد رفت و لباس شما می‌سوزد. اما اتو های هوشمند طوری طراحی و ساخته شده اند، که اگر سی ثانیه حرکت نکند، به طور خودکار خاموش خواهند شد. مدل های هوشمند اتوها قیمت بالاتری نسبت به اتوهای معمولی دارند به همین دلیل در نظر اول فکر می‌کنید، که از لحاظ اقتصادی به صرفه نخواهد بود. اما استفاده از اتوهای هوشمند، خیال شما را راحت می‌کند و دیگر هیچ کدام از لباس‌های شما نمی سوزد.

با استفاده از اپلیکیشن کنترل از راه دور سطح بهداشت بالا خواهد بود

بالا بردن میزان سطح بهداشت از دیگر مزیت های استفاده کردن از اپلیکیشن های از راه دور و لوازم خانگی هوشمند می باشد. برای مثال شیر آب هایی که لمسی نیستند پس از این که دست های خود را با آنها شستید باید شیر آلات را ضدعفونی می کردید، اما با استفاده از ابزارهای هوشمند از شستشوی بیش از اندازه پیشگیری شده و سطح بهداشت بالاتر خواهد بود. در یخچال های هوشمند استفاده از اشعه ماورا بنفش موجب می شود، که مواد غذایی ضدعفونی شوند و همچنین استندهای مسواک که به صورت هوشمند هستند، نیز با استفاده از اشعه ماورای بنفش ۹۹ درصد میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد و سطح بهداشت بالایی ایجاد می‌کند.

آرامش و راحتی بیشتری با استفاده از لوازم خانگی هوشمند

در برخی مواقع دوست دارید که بدون اینکه از جای خود حرکت کنید، تلویزیون خود را خاموش کنید و یا چراغ های منزل را روشن کنید و همچنین در برخی مواقع که در حال فکر کردن و یا مطالعه کردن هستید به خواب می‌روید و دوباره با نور چراغ از خواب بیدار می شوید. چنانچه از لوازم خانگی هوشمند استفاده کنید، همه این موارد کنترل خواهند شد. با استفاده از چراغ خواب هوشمند، که به صورت خودکار پس از نیم ساعت خاموش می‌شود می توانستید به خواب خود ادامه دهید و یا با استفاده از پریز برق هوشمند دستگاه های خود را روشن و خاموش کنید. به همین سبب گفته می‌شود، که استفاده کردن از اپلیکیشن های کنترل از راه دور و لوازم خانگی های هوشمند سطح آسایش و راحتی را بسیار بالا می‌برد و افراد می‌توانند بدون حرکت کردن و جابجا شدن کارهای خود را انجام دهند. با استفاده از اپلیکیشن های از راه دور تنها با فرمان صوتی و یا لمس کردن نمایشگر گوشی هوشمند خود می توانید تمامی لوازم را مدیریت و کنترل نمایید و این کار بسیار جذاب است.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

اپلیکیشن های کنترل از راه دور لوازم خانگی سامسونگ Samsung

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

قابلیت‌های اپلیکیشن‌های کنترل از راه دور لوازم خانگی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا