تعمیرات جاروبرقی

راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا Karaca | نمایندگی جارو شارژی کاراجا

استفاده از جارو شارژی جهت تمیز کردن منزل امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است این وسیله در تمیز کردن آسان محیط خانه کارایی بسیار بالایی دارد و همچنین در زمان و وقت نیز صرفه جویی خواهد کرد. جارو شارژی نیز مانند هر لوازم الکترونیکی دیگری نیازمند مراقبت و رسیدگی می باشد. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا و مشکلات متداول در آن می پردازیم و در پایان راهکارهایی جهت برطرف کردن آنها بیان می‌کنیم. چنانچه شما نیز از کاربران جارو شارژی کاراجا می باشید و یا قصد خرید این محصول را دارید پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. اگر در زمینه تعمیر جارو شارژی کاراجا با مشکلی روبرو شدید می توانید با نمایندگی های آن تماس گرفته و یا با کارشناسان ایبک امداد مشورت کنید.

نحوه تماس با نمایندگی های جارو شارژی کاراجا

جهت تماس گرفتن با نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کاراجا می توانید مانند زیر عمل کنید:

 • جهت ثبت درخواست ابتدا با شماره هایی که در انتهای برگه گارانتی مشاهده می کنید تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.
 • پس از ثبت کردن درخواست پیامکی برای شما کاربران عزیز ارسال می‌شود که نام و زمان اعزام تکنسین در آن اعلام می گردد.
 • در نظر داشته باشید تمام قطعاتی که تعویض می شوند دارای گارانتی هستند.
 • تعمیرکارانی که جهت انجام بررسی مشکل جارو شارژی اعزام می شوند مهارت و تخصص بالایی دارند.

نکات مهم جهت استفاده از جارو شارژی کاراجا

همانطور که گفته شد جارو شارژی جهت عملکرد بهتر و افزایش طول عمر نیازمند مراقبت اصولی و صحیح می باشد. چنانچه نکات ایمنی مربوط به استفاده از جارو شارژی را رعایت کنید کمتر نیاز به تعمیر دستگاه خواهید داشت. راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا Karaca | نمایندگی جارو شارژی کاراجانکات مهم جهت نگهداری اصولی از جارو شارژی کاراجا در ادامه آمده است:

 • پس از خرید جارو شارژی دقت کنید که باید شارژ اولیه را انجام دهید.
 • قبل از اینکه از جارو شارژی استفاده کنید حتماً شارژ آن را پر کنید.
 • بعد از پر شدن شارژ جارو شارژی دستگاه را از برق جدا کنید زیرا چنانچه جاروشارژی به مدت زیاد به برق متصل باشد باتری آن خراب شده و یا از عمر باتری کم می شود.
 • پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی کاراجا دستگاه را تمیز کنید و مخزن را تخلیه کنید.
 • استفاده زیاد از جارو شارژی می تواند به دستگاه آسیب وارد کند بهتر است پس از هر ۱۵ دقیقه استفاده از جارو شارژی آن را خاموش کرده و به دستگاه استراحت دهید و اجازه دهید تا خنک شود و سپس مجددا از آن استفاده کنید.
 • جهت افزایش طول عمر باتری باید هر چند وقت یک بار دستگاه را روشن کنید و از آن استفاده کنید.
 • دقت کنید که استفاده نکردن از دستگاه به مدت طولانی باعث خراب شدن باتری آن می شود.

مشکلات متداول در جارو شارژی کاراجا

جارو شارژی کاراجا از کیفیت خوبی برخوردار است و در میان کاربران رضایت زیادی را به خود جلب کرده است اما با همه این ها گاهی اوقات ممکن است دچار مشکلات و یا خرابی‌هایی شود. رعایت نکاتی ساده می‌تواند عملکرد دستگاه را بهتر کرده و باعث افزایش طول عمر آن شود. گاهی اوقات مشکلات به وجود آمده برای جارو شارژی ساده می باشند و کاربر به راحتی می تواند آن را برطرف کند اما گاهی اوقات نیز مشکلات پیچیده هستند و جهت تعمیر آن نیاز به تعمیرکار ماهر در این زمینه خواهید داشت. ایبک امداد با بهره گرفتن از بهترین متخصصین و تعمیرکاران در این زمینه آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر جارو برقی متئو Matheo

علت کاهش توان مکش جارو شارژی کاراجا چیست؟

ممکن است کاربران به هنگام استفاده از جارو شارژی با مشکل کاهش مکش جارو شارژی مواجه شوند. راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا Karaca | نمایندگی جارو شارژی کاراجادر این شرایط باید موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد:

 • چنانچه محفظه جارو شارژی بیش از اندازه پر شده باشد یکی از دلایل بروز کم شدن مکش جارو شارژی است.
 • انسداد لوله جارو شارژی به وسیله گیر کردن آشغال می تواند از دلایل کم شدن مکش جارو شارژی باشد.
 • انباشته شدن آلودگی در لوله های جارو شارژی و برس می تواند باعث شود در عملکرد مکش دستگاه اختلال ایجاد کند.

برای برطرف کردن این مشکل و افزایش قدرت مکش دستگاه لازم است پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی محفظه آن را خالی کنید. غلتک ها و لوله ها و همچنین برس دستگاه باید بررسی شود و چنانچه گرفتگی و انسدادی دارند برطرف شود. چنانچه پس از انجام موارد بالا مشکل برطرف نشد بهتر است با نمایندگی های تعمیرات جارو شارژی کاراجا تماس بگیرید.

دلیل شارژ نشدن جارو شارژی کاراجا چیست؟

یکی دیگر از مشکلات متداول که امکان دارد برای جارو شارژی کاراجا پیش آید شارژ نشدن آن می باشد. چنانچه با این مشکل مواجه شدید بهتر است موارد زیر را بررسی کنید:

 • اولین کاری که باید انجام دهید این است که از قرار گرفتن درست جارو شارژی بر روی پایه شارژر اصلی آن اطمینان حاصل کنید.
 • چنانچه برق به پریز نرسد دستگاه شارژ نخواهد شد پس لازم است که پریز برق چک شود.
 • جهت بررسی پریز برق یک وسیله برقی دیگر را به پریز وصل کرده و آن را امتحان کنید.
 • یکی دیگر از دلایل شارژ نشدن جارو شارژی خراب شدن باتری می باشد. معمولاً عمر باتری ها در جارو شارژی محدود می باشد و پس از مدتی استفاده کردن از آنها تمام می شود. گاهی اوقات هم ممکن است باتری خراب شده باشد و این به علت استفاده نکردن دراز مدت از باتری اتفاق می افتد.

علت داغ شدن بیش از حد جاروشارژی کاراجا چیست؟

گاهی اوقات ممکن است کاربران با این مشکل مواجه شوند که هنگام استفاده کردن جارو شارژی بدنه آن به شدت داغ می شود. دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل شود عبارتند از:

 • انباشته شدن کثیفی و آلودگی بر روی فیلتر
 • مسدود شدن برس جارو شارژی
 • پر شدن بیش از اندازه مخزن جارو شارژی

جهت برطرف کردن این مشکل بهتر است فیلتر را تمیز کنید و اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. چنانچه برس جارو شارژی دچار انسداد و گرفتگی شده بود آن را برطرف کنید. بهتر است پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی مخزن آن را خالی کنید تا به موتور دستگاه فشاری وارد نشود.

علت ایجاد بوی سوختگی از جارو شارژی کاراجا چیست؟

ممکن است کاربران به هنگام کار کردن با جارو شارژی کاراجا بوی سوختگی از آن استشمام کنند. جهت برطرف کردن مشکل باید موارد زیر مورد بررسی قرار گیرد:

 • از علل بروز این مشکل می تواند آسیب رسیدن به تسمه و پاره شدن آن باشد در واقع این بوی سوختگی شبیه سوختگی لاستیک می باشد.
 • وظیفه تسمه در جارو شارژی انتقال نیروی محرکه به برس دستگاه می باشد.
 • چنانچه تسمه پاره شود و یا از جای خود خارج شود نمی تواند عملکرد درستی داشته باشد.
 • تسمه را مورد بررسی قرار دهید و اگر با مشکلی مواجه شده بود و خودتان قادر به برطرف کردن آن نبودید می توانید با نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کاراجا تماس بگیرید.
 • ممکن است بوی سوختگی به علت سوختن موتور نیز باشد.
 • سوختن موتور به دلیل استفاده بیش از حد از جارو شارژی و یا فرسوده شدن دستگاه اتفاق می افتد.
 • اگر موتور دستگاه سوخته باشد باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • تعویض موتور کاری تخصصی می باشد و نیاز به بررسی دستگاه توسط تعمیرکار ماهر می باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  جاروبرقی رباتیک چیست و چه کاربردی در نظافت منزل دارد؟

ایبک امداد آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر جارو شارژی کاراجا است.

علت روشن نشدن جارو شارژی کاراجا چیست؟

یکی دیگر از مشکلات متداول جارو شارژی ها روشن نشدن آن می‌باشد. اگر با این مشکل مواجه شدید می توانید به وسیله یک فازمتر اتصالات درون دستگاه را بررسی کنید و از وجود جریان برق در اتصالات اطمینان حاصل کنید.

راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا Karaca | نمایندگی جارو شارژی کاراجاچنانچه جریان برق مشکلی نداشت باید به بررسی کلید روشن و خاموش بپردازید و اگر کلید هم سالم بود برد دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است به نمایندگی های جارو شارژی کاراجا مراجعه کنید.

علت نچرخیدن غلتک جارو شارژی کاراجا چیست؟

همانطور که گفته شد تسمه یکی از مهمترین قطعات در جارو شارژی می باشد و اگر به صورت درست در جای خود قرار نگرفته باشد غلتک جارو شارژی نمی چرخد. یکی از دلایل نچرخیدن غلتک میتواند چسبیدن مو و پز به آن باشد. ایجاد انسداد و گرفتگی در غلتک نیز می‌تواند مانع از مکش درست دستگاه شود به همین خاطر بهتر است هر چند وقت یک بار غلتک ها و برس ها به صورت کامل تمیز شود و از هرگونه آلودگی و انسداد رفع شوند.

سخن آخر

در این مقاله از ایبک امداد به راهنمای تعمیر جارو شارژی کاراجا پرداختیم، مشکلات رایج و متداول در آن را مورد بررسی قرار دادیم و همچنین راهکارهایی جهت برطرف کردن آنها بیان کردیم. همانطور که می دانید استفاده درست و اصولی از جارو شارژی می تواند باعث بهبود عملکرد دستگاه شده و همچنین عمر مفید آن را افزایش دهد. اگر خودتان قادر به تشخیص عیب و مشکل در جارو شارژی نبودید بهتر است این کار را به تعمیر کاران ماهر ایبک امداد بسپارید. ایبک امداد با بهره گیری از بهترین تکنسین ها و سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی کاراجا می تواند بهترین خدمات را به شما کاربران عزیز ارائه دهد. چنانچه نیاز به مشاوره داشتید با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید. از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما عزیزان سپاسگزاریم.

چنانچه سوالی در مورد تعمیر جارو شارژی کاراجا داشتید در قسمت دیدگاه ها آن را بپرسید متخصصین ایبک امداد در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

راهنمای تعمیرات جارو شارژی کاراجا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت ایجاد بوی سوختگی از جارو شارژی کاراجا چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا