تعمیراتتعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود KENWOOD

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

محصولات کنوود بسیار با کیفیت بوده و خریدار اطمینان پیدا می کند که از این محصول سالها استفاده خواهد کرد. محصولات کنوود طراحی ساده ای دارند با شکلی کاملا کلاسیک، و به هیچ وجه پیرو مد نیستند. جاروبرقی کنوود یک محصول زیبا است که در بین مردم از محبوبیت برخوردار می باشد. شرکت کنوود به دلیل اوضاع اقتصادی کنونی و تحریم ها نمایندگی های خود را به خارج از ایران منتقل کرد ولی شرکت هایی به عنوان نمایندگی برای کنوود کار می کنند که خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه می دهند. شما در صورت نیاز می توانید از خدمات ایبک امداد استفاده کنید اگر سوال و یا پیشنهادی دارید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

در ادامه روش تماس با این نمایندگی ها را برایتان بیان می کنیم.

روش تماس با نمایندگی های کنوود در تهران

برای تماس با مراکز نمایندگی های تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران می توانید به روش زیر عمل کنید:

 • در مرحله اول با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود تماس بگیرید.
 • تعمیرکار متخصص در کمتر از یک ساعت به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.
 • بعد از اینکه تعمیر جاروبرقی شما به اتمام رسید به شما فاکتور و گارانتی ارائه می‌شود.
 • بیشترین تعمیرات جاروبرقی کنوود در محل انجام می گیرد ولی اگر جاروبرقی شما نیاز به قطعاتی مانند برد الکترونیکی داشت می توانید به کارگاه های این نمایندگی ها مراجعه کنید و جاروبرقی خود را به آنها تحویل بدهید.
 • وقتی شما وسیله خود را برای تعمیر به نمایندگی های کنوود می سپارید اطمینان داشته باشید که برای تعویض قطعات جاروبرقی کنوود شما، از وسایل فابریک استفاده می کنند.
 • همچنین قطعات تعویض شده دارای گارانتی و ضمانت ۹ تا ۱۲ ماهه می باشد.

راهنمای عیب یابی جاروبرقی کنوود

در ادامه می خواهیم شما را با مشکلات رایجی که احتمال دارد برای جاروبرقی کنوود شما به وجود بیاید آشنا کنیم و همچنین روش های عیب یابی و برطرف کردن این عیب ها را هم برایتان توضیح خواهیم داد تا بتوانید با استفاده از این مطالب خودتان مشکل جاروبرقی کنوود را در منزل برطرف کنید اگر با راهنمایی های ما موفق به حل مشکل جاروبرقی کنوود خود نشدید حتماً به نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی کنوود مراجعه کنید و تعمیر جاروبرقی کنوود خود را به آنها بسپارید در ادامه به بررسی ایرادات متداول جاروبرقی کنوود می پردازیم.

چرا جاروبرقی کنوود مکش قوی ندارد؟

اگر در هنگام استفاده از جاروبرقی کنوود متوجه شدید که مکش جاروبرقی شما بسیار کم شده و کارایی سابق را ندارد این مورد یکی از مشکلات رایج است که برای بیشتر جاروبرقی ها احتمال دارد به وجود بیاید در ادامه دلایل بروز این مشکل را برایتان بیان می‌کنیم:

 • موتور جاروبرقی نیم سوز شده باشد.
 • پره های جاروبرقی دچار مشکل شده باشد.
 • پر شدن کیسه جاروبرقی
 •  کثیف شدن فیلتر جاروبرقی کنوود
 •  مسدود شدن لوله خرطومی لوله استیل و برس جاروبرقی
 •  غلتک جاروبرقی را بررسی کنید.

اگر کیسه جاروبرقی شما پر شده بود در صورت یکبار مصرف بودن کیسه را تعویض کنید و اگر کیسه جاروبرقی کنوود شما پارچه ای بود می توانید آن را خالی کرده و تمیز کنید. فیلتر جاروبرقی حتماً باید تمیز شود تمیز نکردن فیلتر  باعث می شود جاروبرقی مکش خوبی نداشته باشد. لوله استیل جاروبرقی را چک کنید اگر دچار انسداد شده بود به وسیله یک میله بلند انسداد آن را برطرف کنید. برس جاروبرقی را هم بررسی کنید اگر به وسیله ی مو یا پرز دچار انسداد و گرفتگی شده بود آن را تمیز کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات توستر کنوود KENWOOD | مشکلات رایج توستر کنوود

چرا جاروبرقی کنوود بوی سوختگی می دهد؟

جاروبرقی کنوود

اگر از جاروبرقی خود بوی سوختگی به مشامتان رسید هیچگاه به راحتی از این مشکل عبور نکنید زیرا در صورت بی توجهی به آن، مشکل حاد خواهد شد اگر با راهنمایی های ما نتوانستید مشکل را برطرف کنید حتماً به نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی کنوود مراجعه کنید. برای برطرف کردن مشکل بوی سوختگی جاروبرقی موارد زیر را بررسی کنید:

 • فرسودگی بلبرینگ می تواند باعث سوختن موتور شود اگر بلبرینگ شما فرسوده شده حتماً باید تعویض شود.
 •  بوی سوختگی می تواند از موتور جاروبرقی باشد.
 • ایجاد انسداد در جاروبرقی باعث می شود که تسمه جاروبرقی درست کار نکند و بوی سوختگی از جاروبرقی به مشام برسد.
 • برس جاروبرقی کنوود خود را بررسی کنید و اگر نخ یا مو دور غلتک گیر کرده بود آن را تمیز کنید.
 • اشکال در سیم کشی جاروبرقی می تواند باعث بروز مشکل شود.
 • مشکل در کلکتور هم باعث می شود موتور جاروبرقی شما بسوزد.

دلایل صدای زیاد جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی به طور معمول دارای صدای زیادی می باشد ولی گاهی شما متوجه می شوید که صدای جاروبرقی کنوود شما غیر عادی و بیش از حد معمول است، برای بررسی مشکل به موارد زیر توجه کنید:

 • در مرحله اول دقت کنید که موتور جاروبرقی شما از کدام نوع می باشد از نوع پر صدا یا کم صدا
 •  اگر صدای جاروبرقی شما ناگهان زیاد شده احتمال دارد به دلایل خرابی بلبرینگ موتور جاروبرقی باشد.
 • احتمال دارد جاروبرقی دچار گرفتگی شده باشد در این صورت باید اجزای جاروبرقی و اتصالات آن را بررسی کنید.
 • اگر پروانه موتور بشکند باعث سر و صدای زیاد جاروبرقی خواهد شد.
 • جرقه زدن کلکتور می تواند باعث شود جارو برقی صدا تولید کند.

چرا جارو برقی کار نمی کند؟

یکی از مهمترین مشکلاتی که امکان دارد برای شما به وجود بیاید خرابی ناگهانی جاروبرقی کنوود است در این شرایط با ما همراه باشید تا کارهایی را که باید در این هنگام انجام دهید برای تان به طور کامل توضیح دهیم:

۱- پریز برق را چک کنید.

جاروبرقی خود را به پریز دیگری وصل کنید احتمال دارد مشکل از پریز برق باشد اگر باز هم جاروبرقی درست نشد موارد دیگر را بررسی کنید.

۲- فعال شدن سنسور دما در جاروبرقی:

اگر سنسور دما در جاروبرقی فعال شود جاروبرقی خاموش خواهد شد بعضی از جاروبرقی ها سنسور مخصوصی دارند که اگر دمای جاروبرقی بالاتر از حد معمول شود به طور خودکار خاموش خواهد شد اگر کمی صبر کنید و بعد از چند دقیقه جاروبرقی روشن می شود علاوه بر سنسور دما باید لوله های جاروبرقی را هم بررسی کنید احتمال دارد لوله ها دچار گرفتگی شده باشد.

۳- پر بودن کیسه جاروبرقی:

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث روشن نشدن جاروبرقی شود این است که کیسه جاروبرقی شما پر شده باشد برای برطرف کردن این مشکل اگر کیسه جاروبرقی شما از نوع یکبار مصرف است آن را تعویض کنید و اگر از نوع یکبار مصرف نیست باید آن را خالی کنید. همچنین فیلتر جاروبرقی را هم در صورت گرفتگی تمیز کنید.

۴- خراب شدن سیم جاروبرقی

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن جاروبرقی امکان دارد خراب شدن سیم جاروبرقی کنوود باشد احتمال دارد در طول سیم و یا محل اتصال آن به دوشاخه خرابی ایجاد شده باشد و یا فرسودگی، پارگی و کشیدگی در سیم به وجود آمده باشد و این باعث روشن نشدن جاروبرقی می شود در این صورت باید سیم جاروبرقی را تعویض کنید.

۵- خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی

اگر سیم جمع کن جاروبرقی کنوود شما خراب شود باعث روشن نشدن جاروبرقی خواهد شد وقتی سیم جمع کن خراب باشد برق به جاروبرقی نخواهد رسید و جارو برقی کار نمی کند برای بررسی کردن این مورد باید با تعمیرکار جاروبرقی تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه زغال جاروبرقی را تعویض کنیم | آموزش تعویض زغال جاروبرقی

۶- خراب شدن کلید خاموش و روشن جاروبرقی

اگر کلید خاموش و روشن جاروبرقی خراب شود جاروبرقی روشن نخواهد شد این کلید در دراز مدت احتمال دارد دچار خرابی شده و نیاز به تعویض داشته باشد برای تعویض این کلید حتماً باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

۷- سوختن موتور جاروبرقی

مهمترین و اساسی ترین مشکلی که ممکن است باعث روشن نشدن جاروبرقی شود سوختن موتور آن است موتور به دلایل مختلفی احتمال دارد بسوزد که عبارت است از:

 • استفاده زیاد و مداوم از جاروبرقی
 •  گرم شدن زیاد جاروبرقی
 •  وارد شدن ضربه به قسمت موتور جاروبرقی کنوود
 •  فرسوده شدن جاروبرقی
 • تجمع گرد و خاک و کثیفی روی موتور جاروبرقی کنوود
 •  مسدود شدن فیلتر ها

چرا جاروبرقی بوی بد می دهد؟

جاروبرقی کنوود

یکی دیگر از مشکلاتی که امکان دارد برای جاروبرقی کنوود شما اتفاق بیفتد این است که جاروبرقی شما بوی بد بدهد دلایل مختلفی ممکن است باعث بروز این مشکل شود که ما برای شما توضیح می دهیم:

۱- کیسه جاروبرقی دارای بوی بد است:

متداول ترین دلیل بوی بد مربوط به کیسه جاروبرقی می باشد اگر شما کیسه جاروبرقی را دیر به دیر خالی کنید باعث می‌شود مواد غذایی و یا موی حیوانات درون آن مانده و بو بگیرد برای برطرف کردن این مشکل لازم است که کیسه را در صورت یک بار مصرف بودن تعویض کنید و اگر کیسه شما از نوع پارچه ای است بعد از اینکه آن را خالی کردید کیسه را بشویید و اگر بوی کیسه برطرف نشد باید یک کیسه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید.

۲- کانستر دارای بو است:

بعضی از مدل های جاروبرقی هستند که بدون کیسه می باشند در این مدل ها امکان دارد آشغال ها در محفظه مخصوص یا همان کانستر جمع شود و بو تولید کند. در اینصورت باید محفظه را خالی کرده و تمیز کنید.

۳- فیلتر ها کثیف شده باشد:

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث بو دادن جاروبرقی شود کثیف شدن فیلتر ها می باشد برای برطرف کردن این مشکل فیلترها را در آورده و با محلول آب و جوش شیرین آن را تمیز بشویید اگر متوجه شدید که بازهم جاروبرقی شما بو می دهد فیلتر را تعویض کنید.

۴- مسدود شدن لوله های جاروبرقی:

یکی دیگر از دلایل بو دادن جاروبرقی کنوود شما می‌تواند مسدود شدن شیلنگ خرطومی و یا لوله فلزی باشد اگر شیلنگ خرطومی جارو برقی شما پلاستیکی است می‌توانید آن را در داخل آب و مایع شستشو گذاشته و یک شب صبر کنید بعد از آن خرطومی را بشویید. در هنگام تمیز کردن خرطومی دقت کنید وسیله تیز داخل آن فرو نکنید زیرا امکان دارد باعث سوراخ شدن و پارگی خرطومی شود اگر مشکل بو دادن خرطومی برطرف نشد مجبورید آن را تعویض کنید.

توصیه های مهم برای عیب یابی جاروبرقی کنوود:

جاروبرقی از قطعاتی تشکیل شده است که برای فعالیت دستگاه بسیار مهم می باشد بنابراین در تعویض قطعات جاروبرقی بسیار دقت کنید هرگاه تصمیم به تعویض قطعات جاروبرقی گرفتید از فابریک بودن این قطعات اطمینان پیدا کنید.

سخن پایانی

ما از ایبک امداد برای شما در این مقاله مشکلات رایج جاروبرقی کنوود را بطور کامل توضیح دادیم اگر با راهنمایی های موفق به برطرف کردن مشکل جاروبرقی کنوود خود نشدید حتماً با نمایندگی های تعمیرات کنوود تماس بگیرید و از خدمات در محل این نمایندگی ها استفاده کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

چرا جارو برقی کار نمی کند؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا