تعمیرات یخچال

راهنمای تعمیر یخساز یخچال مای تگmy tag | راه اندازی یخساز

خدمات تعمیر یخساز یخچال مای تگ my tag | علل خرابی و نحوه تعمیر آن

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر یخساز یخچال مای تگ از با اهمیت ترین کار هایی می باشد که تنها با تخصص و داشتن دانش در این کار قابل انجام است. در مواقع امکان دارد مشکلاتی برای یخساز یخچال مای تگ پیش بیاید که در این صورت مصرف کنندگان به دنبال یافتن دلیل های و برطرف کردن آن هستند. در این مطلب از ایبک امداد به آموزش تعمیر یخساز مای تگ و همینطور مشکلات متداولی که ممکن است برای یخساز یخچال به وجود بیاید پرداخته ایم.

تعمیرات یخساز یخچال مای تگ در محل چگونه است

ایبک امداد یخساز یخچال مای تگ شما را در محل تعمیر و عیب یابی می کند. با توجه به این موضوع که این شرکت سعی در ارائه انواع خدمات با کیفیت و با کمترین قیمت ها برای کاربران می باشد، به همین دلیل ارائه خدمات با کیفیت بالا و تعمیرات یخساز ساید مای تگ در منزل و خانه شما یکی از مهم ترین مواردی است که باعث ایجاد رضایت مشتری از مجموعه ایبک امداد شده است. پرداخت نکردن هزینه برای تعمیرات دستگاه به دلیل جابجایی دستگاه، نظارت عملکرد تعمیرکار اعزامی به خانه شما، صرفه جویی بسیار زیاد در وقت شما از مزیت های مهم خدمات تعمیر در محل می باشد.

در صورت خرابی یخساز یخچال مای تگ چه کار کنیم

اگر در دستگاه یخچال خود با مشکلاتی مانند خرابی یخساز یخچال مواجهه شدید در اولین قدم باید مراحلی را که در ادامه ی این مقاله ذکر کرده ایم بررسی نمایید و اگر نتوانستید خودتان مشکل دستگاه را برطرف کنید پیشنهاد می کنیم که با مرکز تعمیرات مجموعه ایبک امداد به منظور انجام تعمیرات یخساز یخچال مای تگ خود تماس گرفته و درخواست تعمیرات در محل را ثبت نمایید.

برای تماس با مجموعه ایبک امداد می توانید از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید. بعد از تماس و ثبت درخواست شما تعمیرکاران حرفه ای مجموعه ایبک امداد در کمتر از یک ساعت در منزل شما حضور یافته و اقدام به عیب یابی و همچنین تعمیرات یخساز یخچال مای تگ شما می نمایند.

چگونه یخساز یخچال مای تگ را تنظیم و فعال کنم

در اکثر مدل های یخچال مای تگ یک گزینه به اسم ON وجود دارد که با استفاده از آن می توانید یخساز یخچال مای تگ خود را راه اندازی کنید. همینطور در بعضی از مدل ها امکان دارد دارای یک اهرم فلزی برای این کار باشند.

روش خاموش کردن یخساز یخچال مای تگ چگونه است

اگر برای مدت طولانی از یخساز استفاده نمی کنید، باید آن را خاموش کنید تا در یخساز تکه های یخ به هم نچسبند. اگر قصد دارید محفظه یخساز مای تگ را غیرفعال و خاموش کنید، نشانگر ON/OFF یخساز را در وضعیت خاموش قرار دهید. خاموش نمودن یخساز در مواقعی که استفاده ای از آن ندارید باعث جلوگیری از بسیاری مشکلاتی که ممکن است برای یخساز به وجود آید می شود و باعث کارکرد بهتر دستگاه می گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  مشکلات درب یخچال سامسونگ چیست؟

روش خاموش کردن یخساز یخچال

نحوه تنظیم مجدد یخساز در یخچال مای تگ چگونه است

یکی از بهترین راه ها برای رفع برخی از مشکلات یخساز یخچال مای تگ، تنظیم مجدد آن است.

 • برای تنظیم مجدد یخساز یخچال های برند مای تگ، اول باید محفظه مربوط به یخساز را جدا کنید.
 • بعد از آن دکمه ریست یخساز را چند ثانیه فشار دهید تا یخساز کاملا تنظیم مجدد شود.
 • با این کار یخساز می چرخد و ریست می شود و می تواند دوباره یخ تولید نماید.

راهنمای تعمیرات یخساز یخچال مای تگ توسط تکنسین مجموعه ایبک امداد

یخچال مای تگ که دارای سیستم مخصوص یخساز می باشد یکی از مدل های پرطرفدار در بین یخچال های مای تگ است و از دلایل این حجم از محبوبیت یخسازهای مناسب  بسیار کاربردی این دستگاه می باشد. خرابی یخساز یخچال مای تگ یکی از مواردی به حساب می آید که می تواند مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند. بعضی از این مشکلات جزئی هستند و به راحتی در خانه می توان آن ها را برطرف نمود.

دلیل چسبندگی یخ درون یخساز های مای تگ چه می باشد

چسبیدن تکه های یخ به همدیگر درون یخساز دستگاه ساید مای تگ یکی از مواردی می باشد که نشان می دهد مشکلاتی در این قسمت از دستگاه به وجود آمده است و در مواقع عدم حل می تواند منجر به از کار افتادن کامل قسمت یخساز در یخچال شود.

 • این گونه مشکلات معمولاً در مواقعی اتفاق می افتد که یخساز دستگاه روشن است اما برای مدت زمان طولانی استفاده نمی شود.
 • مواقعی که دمای یخچال پایین است نیز امکان دارد با این رقم از مشکلات در یخچال خود مواجه شوید.
 • اگر فشار آب در هنگام تخلیه یخساز بیشتر از حد معمولی و مجاز باشد، به دلایلی مانند کمبود جا برای قطعات یخ، تکه های یخ به هم می چسبند.

دلیل کار نکردن یخساز ساید بای ساید مای تگ چه می باشد

مواقعی که یخساز یخچال برند مای تگ از کار افتاده است، دلایل مختلفی امکان دارد وجود داشته باشد که برخی از متداول ترین این دلایل عبارتند از:

 • امکان دارد یخساز یخچال را خاموش کرده باشید، باید چک کنید که آیا یخساز روشن است یا خیر.
 • در بعضی موارد، عدم فعالیت بازوی کنترل یخساز می تواند باعث ایجاد مشکل شود که باید از درست کارکردن این بازو مطمئن شوید.
 • وجود داشتن هرگونه مسدودی یا قطعی آب ورودی یکی دیگر از دلایل این اتفاق است که نیاز به رفع گرفتگی و وصل مجدد آب دارد.
 • اگر فیلتر آب یخچال گرفتگی دارد، برای برطرف نمودن این مشکل باید فیلتر دستگاه را عوض کنید.
 • اگر سرمای یخچال به دلیل خرابی کمپرسور، خرابی فن یا گاز ضعیف است، برای تعمیر یخساز باید هر یک از این قطعات را تعمیر کنید.
 • برای تعمیرات قطعات یا تعویض فیلتر نیاز به یک تکنسین حرفه ای دارید. برای این کار می توانید با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید.

دلیل روشن نشدن یخساز یخچال ساید بای ساید مای تگ چه می باشد

اگر یخساز یخچال برند مای تگ شما به دلایلی روشن نمی گردد، برای تعمیر یخساز ساید بای ساید باید موارد زیر را چک کنید:

 • در بعضی موارد آسیب و همچنین خرابی قطعه موتور یخساز باعث این مشکل می گردد که باید آن قطعه را تعویض نمایید.
 • اگر قطعه برد کنترل یخساز دچار مشکلی باشد، یخساز نمی تواند روشن شود  و برد باید تعمیر شود.
 • در صورت وجود هرگونه عیوبی در سیم اتصال و رابط یخساز با مشکلاتی مانند روشن نشدن یخساز مواجه خواهید شد.
 • حتما چک کنید که دکمه پاور فعال باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  گاز یخچال چگونه شارژ و با چه گاز مبردی انجام می‌شود؟

محل حسگر یخساز ساید بای ساید مای تگ کجا می باشد

سنسور های  یخساز یخچال های برند مای تگ یکی از قطعاتی است که دمای کارکرد یخ را کنترل می کند. هنگامی که دمای یخساز به دمای معین شده ای رسید، دستور انتقال یخ به داخل محفظه و پر کردن قالب را به دریچه ورودی ارسال می کند. اگر این سنسور آسیب ببیند، عملیات یخسازی آسیب می بیند. بنابراین، باید سنسور نصب شده در کنترل پنل یخساز را بررسی کنید.

ترمودیسک یخساز در یخچال های مای تگ کجا قرار دارد

قطعه ترمودیسک یخساز یخچال های برند مای تگ یکی از مهم ترین قطعات در یخساز می باشد که وظیفه جلوگیری از افزایش بیش از حد دمای المنت را دارد. قسمت ترمودیسک یخچال مای تگ دمای بالا را تحمل می کند و معمولاً روی اواپراتور نصب می شود. در رابطه با محل قرارگیری این ترمودیسک باید بیان کرد که این قطعه بین دو قسمت ترموستات و المنت یخ زدا نصب می شود.

ترمودیسک یخساز

شیر برقی یخساز یخچال مای تگ در کدام قسمت قرار دارد

از مهم ترین قطعات یخساز در یخچال های برند مای تگ شیر برقی یخساز می باشد. این قطعه که وظیفه انتقال آب لازم برای آبگیری یخساز و تشکیل یخ در محفظه آن را بر عهده دارد، در صورت خرابی یخساز را با مشکل مواجه می کند. قطعه شیر برقی در بخش پنل پشتی یخچال قرار داده شده است که به راحتی قابل چک کردن است.

قطعات یخساز مای تگ را از کجا می توانیم تهیه کنیم

گاهی در تعمیر یخساز یخچال های برند مای تگ آگاه می شویم که بعضی از قطعه های این دستگاه کاملا از کار افتاده می باشند و باید آن ها را تعویض کرد. در این شرایط ممکن است با این سوال هم مواجه شوید که قطعات یخساز یخچال مای تگ را از کجا تهیه کنید. به خاطر همین سوالات می توان گفت مجموعه فنی ایبک امداد شامل تمامی قطعات و همچنین لوازم لازم برای یخساز یخچال مای تگ با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین لازم نیست نگران پیدا نمودن قطعات یخساز یخچال خود در کنار هم باشید. برای تهیه این قطعات می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

جمع بندی

از آن رو که یخساز در یخچال های امروزی و مدرن یکی از مهم ترین و راحت ترین قطعات به حساب می آید، بروز مشکلات و هرگونه اختلالات در روش کار این قطعه باعث ایجاد نگرانی در افراد می شود.  مرکز تعمیرات مجاز ایبک امداد با تیم تعمیرکاران متعهد و حرفه ای خود می تواند شما را در زمینه تعمیرات یخچال خانگی یاری کند. در صورت خرابی یخساز یخچال ساید مای تگ شما می توانید با کارشناسان شرکت ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست تعمیرات دستگاه خود را ثبت نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخساز یخچال مای تگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله تعمیر یخساز یخچال مای تگ آموزش داده ایم

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا