تعمیرات قهوه ساز

خدمات تعمیر تخصصی قهوه ساز نف | نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نف neff

نحوه عیب یابی و تعمیر قهوه ساز neff | ارائه خدمات تعمیر قهوه ساز نف در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

قهوه ساز یکی از از وسایل ضروری و پرکاربرد است که در محیط کار یا در منزل از آن استفاده می شود. در صورتی که کوچکترین احساسی در خصوص خرابی قهوه ساز خود نموده اید، اقدام به تعمیر آن کنید. تعمیرات قهوه ساز نف در تمامی مناطق ایران دارای شعب مختلف است که با بهره مند شدن از خدمات این تعمیرگاه ها می توانید قهوه ساز خود را به صورت کامل تعمیر کنید. در این مقاله از ایبک امداد شما را با روش های عیب یابی و تعمیر قهوه ساز نف و انواع مشکلات مربوط به آن آشنا می کنیم.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نف

 در صورتی که قهوه ساز شما دارای گارانتی می باشد، جهت تعمیر و عیب یابی آن می توانید از نمایندگی رسمی برند نف در ایران استفاده کنید. برای این کار می توانید با شماره های مندرج در برگ گارانتی و یا دفترچه راهنمای آن تماس بگیرید.

علاوه بر این مراکز تعمیر تخصصی قهوه ساز در ایران وجود دارند که یکی از معتبرترین و بهترین این مراکز، مجموعه تخصصی ایبک امداد است. این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل و تکنسین متخصص و حرفه ای اقدام به ارائه خدمات مربوط به  سرویس، نصب، عیب یابی و تعمیر برند نف می نماید.

تمامی خدمات گفته شده در محل مورد نظر شما و تحت نظارت شما انجام می شود. بنابراین هزینه ای در خصوص نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت. برای  ارتباط با کارشناسان مجموعه ایبک امداد و درخواست اعزام تعمیرکار به محل می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

تعمیرات قهوه ساز نف در محل

امروزه زندگی شهرنشینی و شلوغی خیابان ها باعث شده بیرون رفتن از خانه به یک دغدغه بزرگ برای افراد تبدیل شود. حال در نظر بگیرید که قهوه ساز شما خراب شده است و باید آن را به تعمیرگاه ببرید. قطعاً با در نظر گرفتن ترافیک این کار را با تاخیر انجام خواهید داد. چرا که انتقال قهوه ‌ساز به تعمیرگاه نیاز به صرف وقت زیادی دارد که ممکن است شما فرصت کافی برای این کار را نداشته باشید. در همین راستا خدمات تعمیرات قهوه ساز نف در محل برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا بتوانید صرفاً با یک تماس تلفنی اقدام به تعمیر قهوه ساز خود نمایید. مزایای استفاده از این خدمات عبارتند از:

 • صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به صرف وقت جهت انتقال دستگاه به تعمیرگاه
 • صرفه جویی در هزینه و به صفر رساندن هزینه انتقال دستگاه به تعمیرگاه
 • مشاهده تمامی مراحل تعمیرات و نظارت بر روند اجرای کار
 • ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
حتما بخوانید:   تعمیرات قهوه ساز دلونگی Delonghi | نمایندگی قهوه ساز دلونگی

بررسی، عیب یابی و تعمیر قهوه ساز نف

در صورتی که قهوه ساز نف دچار خرابی و یا مشکل شد، بهتر است ابتدا خودتان آن را بررسی کنید. چرا که ممکن است خرابی آن جزئی باشد و نیازی به حضور تعمیرکار نباشد. ما در این بخش از مقاله به بررسی و عیب یابی ایرادات رایج و جزئی قهوه ساز نفت پرداختیم تا در صورت نیاز بتوانید خودتان اقدام به رفع آن نمایید. البته اگر دانش کافی در این خصوص ندارید، بهتر است این کار را به تعمیرکاران متخصص بسپارید. در ادامه بخشی از ایرادات رایج قهوه ساز نف و نحوه رفع عیب آن را بیان می کنیم  .

به چه علت قهوه حین آماده شدن در قهوه ساز نف می جوشد؟

در صورتی که قهوه در قهوه ساز نف می جوشد، باید مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است ترموستات قهوه ساز خراب شده باشد. چرا که جوشیدن قهوه نشان از خرابی ترموستات است.
 • تعمیر و رفع عیب ترموستات می تواند این مشکل را حل کند.

عامل موثر در تلخ شدن بیش از حد قهوه در قهوه ساز نف چیست؟

در صورتی که احساس می‌ کنید قهوه در قهوه ساز بیش از حد تلخ شده است، باید مشکل را بررسی کنید. چرا که این عملکرد طبیعی نمی باشد. برای این کار لازم است بدانید که:

 • اولین دلیلی که باعث می شود قهوه بیش از حد تلخ باشد، زیاد بودن پودر قهوه ای است که استفاده کرده اید.
 • و یا ممکن است نوع قهوه ای که استفاده می کنید، طعم تلخی داشته باشد با تعویض قهوه می ‌توانید این مشکل را رفع نمایید.
حتما بخوانید:   نحوه تعمیرات اسپرسوساز بیسمارک | نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیسمارک

به چه دلیل قهوه از قهوه ساز نف خارج نمی شود؟

در صورتی که قهوه از قهوه ساز خارج نمی شود، لازم است مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • اولین دلیلی که در چنین شرایطی ممکن است به ذهن شما برسد، این است که اصلاً آب داخل قهوه ساز نریخته باشید. بنابراین بهتر است مخزن آب قهوه ساز را چک کنید.
 • ممکن است پمپ دستگاه دچار خرابی شده باشد، که البته برای تعمیر آن باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
 • رسوب بستن لوله های قهوه ساز نیز دلیل دیگری بر عدم خروج آب از قهوه ساز است. جهت رفع این مشکل می توانید از یک محلول رسوب گیر استفاده کنید و داخل قهوه ساز را به خوبی تمیز کنید.

تعمیرات قهوه ساز نف

به چه دلیل قهوه ساز نف گرم نمی شود؟

در صورتی که قهوه ساز را روشن کرده اما گرم نمی شوند و آب را جوش نمی آورد، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • گرم شدن قهوه ساز و جوش آوردن آب وظیفه ای است که بر عهده قطعه المنت دستگاه می باشد. در صورتی که برق به المنت نرسد، دستگاه گرم نمی شود. بنابراین ابتدا بررسی کنید که آیا جریان برق به المنت می رسد یا خیر؟
 • برای اطمینان از برق داشتن المنت می توانید از یک اهم متر کمک بگیرید.
 • در صورتی که المنت خراب یا دچار سوختگی شده باشد، نیز این مشکل رخ می دهد.

چرا قهوه ساز نف از خود صدای غیر طبیعی تولید می کند؟

یکی از مواردی که در حین کار با قهوه ساز ممکن است شما را نگران کند، این است که دستگاه صدای غیر طبیعی از خود تولید می کند. البته در نظر داشته باشید که صدا در قهوه ساز تا حدی طبیعی است. اما اگر این صدا بیش از حد و آزار دهنده باشد، باید سریعاً دستگاه را خاموش و اقدام به عیب یابی آن نمایید:

 • اگر آب در قهوه ساز کم باشد، صدای زیادی را از خود تولید می کند. بنابراین از به اندازه بودن آب در مخزن دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • دلیل دیگری که موجب ایجاد سر و صدای زیاد در قهوه ساز می شود، خراب بودن پمپ آب دستگاه است. که البته رفع این مشکل بر عهده تعمیرکار متخصص می باشد.

به چه علت قهوه ساز نف روشن نمی شود؟

در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل عملکرد نادرست و یا استفاده غیر اصولی از قهوه ساز ایراداتی در آن ایجاد شود که باعث روشن نشدن آن گردد. در چنین شرایطی باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اولین دلیل در مواجهه با روشن شدن قهوه ساز نبود جریان برق در دستگاه است. بنابراین باید ابتدا پریز برق را بررسی کنید که سالم باشد و سپس مطمئن شوید که جریان برق در ساختمان وجود دارد.
 • سپس سیم ها و اتصالات قهوه ساز را بررسی کنید که دچار خرابی نشده باشد.
 • دلیل دیگری که باعث روشن شدن قهوه ساز می شود، خرابی در قسمت المنت دستگاه است. البته این مسئله باید توسط تعمیرکاران بررسی شود.
حتما بخوانید:   آیا قهوه بر لاغری تاثیر دارد | بهترین نوع قهوه برای کاهش وزن

نکات مهم جهت نگهداری از قهوه ساز نف

تمامی وسایل برقی جهت افزایش طول عمر و بالا رفتن عملکرد خود نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. قهوه ساز نیز یکی از لوازمی برقی است که برای عملکرد درست آن به روش های خاصی جهت نگهداری نیاز دارد. در صورتی که می خواهید قهوه ای با طعم مطبوع و دلنشین داشته باشید، باید نکات گفته شده در زیر را مورد توجه قرار دهید.

 • استفاده زیاد و مکرر از قهوه ساز موجب خراب شدن آن خواهد شد.
 • در صورتی که حرارت بیش از اندازه به المنت قهوه ساز برسد، دستگاه از کار می افتد. بنابراین به طور مداوم از آن استفاده نکنید و بعد از هر بار استفاده کمی به آن استراحت دهید.
 • بعد از هر بار استفاده به خوبی آن را تمیز کنید و هر چند وقت یکبار قسمت های فیلتر و بدنه آن را با دقت شستشو دهید.
 • به صورت مداوم سیم ها و اتصالات دستگاه را چک کنید تا دچار پارگی و آسیب دیدگی نشده باشد.

تعمیرات قهوه ساز نف

هزینه تعمیرات قهوه ساز نف

هزینه تعمیر قهوه ساز نف با توجه به نوع خرابی و ایرادی که در آن حادث شده است، متغیر می باشد. بنابراین بدون عیب یابی دستگاه نمی توان قیمت دقیقی از آن ارائه نمود. البته در صورتی که جهت تعمیر این دستگاه از مجموعه تخصصی ایبک امداد کمک گرفته اید، نگران هزینه تعمیر آن نباشید. چرا که نرخ تعمیرات لوازم خانگی در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است. بنابراین هزینه ای که برای شما در نظر گرفته می شود، بسیار مقرون به صرفه و منصفانه می باشد. البته به دلایلی که در زیر بیان می کنیم می‌ تواند این نرخ متغیر باشد:

 • مدل دستگاه و قدیمی یا جدید بودن آن
 • نوع خرابی و نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه
 • استفاده از قطعات فابریک در دستگاه

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعمیرات قهوه ساز نف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات مربوط به تعمیرات قهوه ساز نف

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x