تعمیرات جاروبرقی

خدمات تعمیرات جاروشارژی فیلیپس Philips

نمایندگی تعمیرات جاروشارژی فیلیپس | تعمیر جاروشارژی Philips در محل برای تهران، کرج

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از کاربردی ترین وسایل منزل جاروشارژی می‌باشد که پاکیزگی و نظافت خانه را برای خانه داران در سریع ترین زمان  امکان پذیر می‌کند. مصرف کنندگان می توانند با استفاده کردن از این محصول در زمان و هزینه صرفه جویی کنند، شرکت فیلیپس محصولات گسترده ای ارائه داده است که یکی از این محصولات جاروشارژی می‌باشد، در برخی از اوقات امکان دارد به دلایل مختلف مشکلاتی در جاروشارژی فیلیپس به وجود بیاید، در این مقاله از ایبک امداد به نحوه تعمیر جاروشارژی فیلیپس خواهیم پرداخت پس از پایان مقاله با ما همراه باشید.

علت کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس چیست و چگونه آن را تعمیر کنیم؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که پس از گذشت مدتی از استفاده جاروشارژی در دستگاه به وجود می‌آید کاهش مکش آن می باشد. در کل دلیل مکش نداشتن جاروشارژی می تواند مربوط به عوامل مختلفی مثل فیلترها، پر بودن مخزن دستگاه، ضعیف بودن باتری جاروشارژی و … باشد.

در صورتی که شما چند سالی است که از جاروشارژی در خانه خود استفاده می‌کنید احتمالاً تا الان با مشکل کم شدن مکش آن روبرو شده اید، این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از اصلی ترین دلایل گرفتگی فیلتر دستگاه است و امکان دارد که مشکل دستگاه فقط مربوط به فیلتر نباشد. پس بهتر است که قبل از انجام هر کاری بر روی جارو برقی، آن را به یک تعمیرکار متخصص نشان دهید در ادامه مقاله چند دلیل کم شدن مکش جاروبرقی را برایتان بیان می کنیم :

 • فیلترها مسدود است
 •  مخزن جاروشارژی پر شده
 •  پره های چرخنده کثیف هستند.
 • باتری جاروشارژی ضعیف شده است
 •  اجسام سخت توسط جاروشارژی جارو شده
 •  درجه جاروشارژی تنظیم نیست .
 • لوله آن مسدود شده
 •  سر جاروشارژی مسدود است.

دلیل مکش کم جاروشارژی فیلیپس گرفتگی فیلتر ها

در ادامه می خواهیم برای شما توضیح دهیم که چگونه گرفتگی و مسدود شدن فیلتر می تواند باعث کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس شود:

 •  به مرور در مخزن دستگاه جاروشارژی گرد و خاک زیادی وارد می شود این گرد و خاک به طرف موتور راه پیدا می کند.
 • هرچند که یک فیلتر برای جذب این گرد و خاک در جارو شارژی وجود دارد تا نگذارد گرد و غبار به سمت موتور برود ولی با هم امکان دارد که مقداری از گرد و خاک به طرف موتور نفوذ پیدا کند.
 • اگر فیلتر زیاد کثیف شده و یا با گرد و خاک مسدود شود باعث کم شدن مکش جارو شارژی می شود.
 • برای اینکه مشکل را برطرف کنید باید به طور مداوم فیلتر را تمیز کنید تا مشکل کم شدن مکش جارو شارژی برطرف شود.

جارو شارژی فیلیپس

دلیل کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس پر شدن مخزن

یکی از دلایل کم شدن مکش در جارو شارژی فیلیپس شما می تواند پر شدن مخزن جارو شارژی باشد برای برطرف کردن این مشکل به موارد زیر توجه کنید:

 • برای اینکه از کم شدن مکش دستگاه خود جلوگیری کنید بهتر است هر بار که از جارو شارژی استفاده می کنید مخزن آن را خالی کنید.
 • شستن و تمیز کردن قطعات جارو شارژی می تواند باعث طول عمر بیشتر دستگاه شما شود.
 • اگر شما مخزن جارو شارژی خود را تمیز نکنید باعث می شود که به موتور آن فشار زیادی وارد شود.
 • گرد و غبار هایی که در مخزن وجود دارد به فیلتر و موتور نفوذ پیدا می کند و باعث می شود که مکش جارو کم شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس Philips

دلیل کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس کثیف بودن پره های چرخنده

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث کاهش مکش جارو شارژی شما بشود کثیف بودن پره ها یا برس می باشد. با توجه به اینکه یکی از مهمترین قسمت های جارو شارژی پره های موجود در آن می باشد اگر جارو شارژی شما بیش از حد کثیف شده باشد پره های چرخنده سرعتشان کم می‌شوند و باعث می شود سرعت مکش هم کم بشود. همیشه برای اینکه بتوانید از کم شدن سرعت پره های چرخنده جلوگیری کنید بهتر است که از جارو کردن مو و یا نخ های بلند خودداری کنید. تمیز کردن مو و نخ که درجا روی شارژی وجود دارد بسیار سخت است و اگر وارد جارو بشود تاثیر مستقیم بر قدرت و سرعت مکش جارو دارد.

دلیل کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس ضعیف شدن باتری جارو شارژی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که بعد از چند سال استفاده کردن از جارو امکان دارد که شما با آن مواجه بشوید این است که باتری دستگاه ضعیف شود. اگر باتری دستگاه ضعیف شود تأثیر مستقیم در کاهش مکش جارو شارژی دارد.

 • با توجه به اینکه یکی از مهمترین عوامل سرعت کار جاروی شارژی باتری ها هستند به همین علت خراب شدن باتری و ضعیف شدن باتری باعث کاهش مکش جارو شارژی می شود.
 • شما برای رفع این مشکل باید باتری دستگاه خود را تعویض کنید.

دلیل کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس جارو کردن اجسام سخت

به طور معمول یکی از مواردی که به آن دقت نمی کنند این است که شما نمی توانید همه چیز را با جارو شارژی تمیز کنید، چون اگر اجسام سخت و آشغال در مسیر مکش وارد شود باعث می شود که جاروشارژی شما آسیب ببیند و باعث کم شدن قدرت مکش می شود. به طور مثال پلاستیک، اسباب بازی و … امکان دارد که باعث کم شدن مکش جارو شارژی شما شود. پس به هیچ وجه اجسام سخت را با جارو شارژی تمیز نکنید.

دلیل کم شدن مکش جاروشارژی فیلیپس تمیز بودن جارو شارژی

یکی از دلایلی که می‌تواند باعث کاهش مکش جارو شارژی شود تنظیم نبودن جارو شارژی می باشد.

 • قبل از اینکه جارو شارژی خود را روشن کنید از تنظیم بودن آن اطمینان حاصل کنید تنظیم مکش بسیار مهم می باشد، به طور مثال برای کف های سخت و یا کف های سرامیکی چوبی باید از بالاترین توان دستگاه استفاده کرد و برای فرش هم از پایین ترین توان دستگاه باید استفاده کرد.
 • هر وقت قدرت مکش جارو شارژی شما پایین آمد در این حالت باید اول از همه به تنظیمات آن دقت کنید و مطمئن بشوید که میزان مکش در جارو شارژی تنظیم باشد.

دلیل کم شدن مکش جارو شارژی فیلیپس انسداد سر جارو شارژی در لوله

در بعضی از مواقع امکان دارد که جارو کردن برخی از اجسام سخت باعث مسدود شدن لوله دستگاه بشود. حتماً باید از مسدود نبودن لوله مطمئن شوید در بعضی از مواقع اجسام یا موهای جمع شده که روی سطح زمین وجود دارد امکان دارد در قسمت ورودی دستگاه گیر کند، چون باعث کم شدن مکش جارو شارژی می شود. به همین دلیل شما باید این مشکل را بررسی و حل کنید و اجسام را از لوله خارج کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  مرکز تعمیرات جاروبرقی زیرووات ZEROWATT

به چه دلیل جارو شارژی ناگهانی خاموش می شود و برای رفع مشکل چه کاری باید انجام دهیم؟

وقتی که جارو شارژی شما به طور ناگهانی خاموش شد، در این حالت برای حل کردن مشکل آن باید کارهایی که در ادامه مقاله برایتان بیان می کنیم را به ترتیب انجام دهید:

 • یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود جارو شارژی شما به درستی کار کند گردش هوا در داخل جارو شارژی است ولی در برخی از اوقات گردش هوا امکان دارد که با مشکل روبرو شود اگر چنین اتفاقی بیفتد می تواند به دلیل پر بودن محفظه دستگاه باشد که بهتر است بعد از هر بار استفاده کردن از دستگاه محفظه آن را به طور کامل تمیز کنید.
 • یکی دیگر از دلایلی که از گردش هوا جلوگیری می کند مسدود شدن لوله می باشد که در این صورت باید با آشغال هایی را که در لوله وجود دارد به طور کامل خارج کنید.
 • یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود منافذ بسته شود و گردش هوا با مشکل مواجه شود کثیف بودن قسمت فیلتر جارو می باشد، که در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی مکش جاروشارژی شما کاهش می یابد.
 • همچنین یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی شما می تواند کاهش شارژ آن باشد که شما برای حل آن باید در سریعترین حالت ممکن جارو خود را شارژ کنید.

به چه دلیل جارو شارژی فیلیپس شارژ نمی شود و چگونه مشکل آن را رفع کنیم؟

گاهی اوقات امکان دارد که جارو شارژی فیلیپس به درستی شارژ نشود در صورت اتفاق افتادن چنین مشکلی برای رفع آن باید کارهایی که در ادامه مقاله برای شما بیان می کنیم را انجام دهید:

 • احتمال دارد که پایه شارژر جارو شارژی فیلیپس خراب شده باشد در این حالت جارو شارژی شارژ نخواهد شد. در موقع گذاشتن جارو شارژی در محلی که آن را شارژ می کنید باید اینکار با دقت کامل و به درستی انجام گرفته و اتصال به صورت درست و صحیح برقرار شود. در واقع باید جریان برق بین دستگاه و پایه شارژ برقرار باشد.
 • یکی دیگر از دلایل شارژ نشدن جاروشارژی می تواند تمام شدن عمر باتری آن باشد که در این صورت باید باتری دستگاه خود را تعویض کنید.

جارو شارژی فیلیپس

سخن آخر

در این مقاله از ایبک امداد نحوه تعمیر جاروشارژی را برایتان بیان کردیم ، همچنین روش های بر طرف کردن مشکلاتی که امکان دارد در جاروشارژی شما به وجود بیاید را هم برایتان توضیح دادیم اگر در  زمینه تعمیر جاروشارژی سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگو باشند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات تعمیرات جارو شارژی فیلیپس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دلیل مکش کم جارو شارژی فیلیپس گرفتگی فیلتر ها

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا