تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس Philips

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس PHILIPS در تهران |خدمات رسمی تعمیرات | تعمیر جارو برقی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

جاروبرقی فیلیپس یکی از محصولات با کیفیت و خوب این کمپانی است که توانست در بازار جهانی محبوبیت خوبی کسب کند، نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی فیلیپس برای رفاه حال مشتریان خدمات پس از فروش به آنها ارائه می کند. در این مقاله از ایبک امداد شما را با خدمات پس از فروش این نمایندگی ها و مشکلات متداول در جارو برقی فیلیپس آشنا می کنیم.

نمایندگی های جاروبرقی فیلیپس چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند؟

اگر شما در جاروبرقی فیلیپس خود با مشکلی روبرو شدید حتماً باید با نمایندگی های جاروبرقی فیلیپس تماس بگیرید این نمایندگی ها خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهند که مهمترین آنها عبارت است از:

 • تمام نمایندگی ها برای تعویض قطعات لوازم جاروبرقی فیلیپس شما، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.
 • نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی فیلیپس دارای خدمات در محل می باشند.
 •  تمام تعمیرکارانی که در این نمایندگی ها مشغول به کار هستند دارای تخصص و مهارت بالایی می باشند که با تکنولوژی های روز دنیا هم آشنا هستند
 •  بعد از تعمیر دستگاه به شما ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شود.
 • خدمات نمایندگی ها با هزینه ای که اتحادیه مشخص می کند انجام می شود.
 • اگر در زمینه تعمیرات جاروبرقی با مشکل روبرو شدید می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگو باشند.

مزایای سرویس جاروبرقی فیلیپس

یکی از کارهای مهمی که شما باید به طور منظم انجام دهید سرویس جاروبرقی فیلیپس است شما با این کار می‌توانید باعث عملکرد درست دستگاه شده و از خراب شدن آن جلوگیری کنید ممکن است جاروبرقی فیلیپس شما در اثر گذشت زمان دچار ایرادات کوچک و بزرگ شود شما می توانید با سرویس در محل ایرادات مختلف دستگاه خود را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید با سرویس دوره ای دستگا باعث خواهید شد که مشکلات کوچک جاروبرقی به خرابی های بزرگ تبدیل نشود.

روش تعمیر جاروبرقی فیلیپس

بیشتر افراد فکر می کنند که می توانند با مطالعه موارد آموزشی برای جاروبرقی، خودشان در منزل این کار را به راحتی انجام دهند دقت داشته باشید مطالب آموزشی برای تعمیر جاروبرقی مخصوص اشخاصی است که دانش فنی داشته باشند در اینصورت شما می توانید با مطالعه مقاله های آموزشی جارو برقی خود را تعمیر کنید ولی اگر از هیچ گونه دانشی در مورد تعمیرات جاروبرقی برخوردار نیستید به هیچ وجه به تعمیر جاروبرقی اقدام نکنید البته بعضی از مشکلات جاروبرقی جزئی بوده و به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار برطرف خواهد شد ولی بعضی از مشکلات هم مربوط به قطعات اصلی جاروبرقی است که نیاز به تخصص زیادی دارد.

جاروبرقی فیلیپس

مشکلات متداول در جاروبرقی فیلیپس

در ادامه می خواهیم برای شما مشکلات رایجی را که احتمال دارد برای جاروبرقی فیلیپس شما به وجود بیاید به طور کامل بیان کنیم و روش های برطرف کردن آن را هم برایتان توضیح دهیم:

دلیل کم شدن مکش جاروبرقی فیلیپس

اگر جاروبرقی فیلیپس نتواند گرد و غبار را از بین ببرد چند دلیل کلی دارد که عبارتند از:

 1. مسدود شدن فیلتر هوا
 2. مسدود شدن شیلنگ
 3.  مشکل در چرخنده
 4. پر شدن کیسه جاروبرقی
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای فارسی جاروبرقی پاناسونیک Panasonic

اگر جاروبرقی فیلیپس شما توانایی مکش نداشته باشد به چند دلیل مهم مربوط می‌شود که شما می توانید به راحتی مشکلات آن را برطرف کنید اگر فیلتر هوا مسدود شود باعث کمبود مکش خواهد شد فیلتر را به راحتی می توانید خارج کرده و کاملاً آن را تمیز کنید و اگر متوجه شدید که فیلتر خراب شده است باید آن را تعویض کنید. باید فیلتر اگزوز را چک کنید تا از پاره نشدن و مسدود نشدن آن اطمینان پیدا کنید.

یکی دیگر از دلایل کم شدن مکش جاروبرقی مسدود شدن شیلنگ است می توانید شیلنگ را به راحتی از جاروبرقی خود جدا کنید و چک کنید یک چراغ قوه قوی درون آن بیندازید و لوله را کاملاً بررسی کنید اگر متوجه شدید که نور از لوله عبور نمی کند نشان دهنده وجود مانع در شیلنگ جاروبرقی است. می توانید با یک وسیله بلند درون آن را از انسداد پاک کنید دقت داشته باشید که وسیله تیز نباشد.

مسدود شدن چرخنده می‌تواند باعث کم شدن مکش جاروبرقی شود آن را بررسی کرده و عامل انسداد را برطرف کنید. اگر کیسه جاروبرقی پر شده باشد می تواند باعث کم شدن مکش جاروبرقی شود کیسه جاروبرقی را بررسی کنید و آن را تمیز کنید اگر کیسه جاروبرقی شما یکبار مصرف است بهتر است آن را تعویض کنید.

 کمربند جاروبرقی فیلیپس شکسته است

گاهی ممکن است که ذراتی مانند پارچه و مو گیر کرده و بر روی عملکرد کمربند جاروبرقی اثر بگذارد و باعث شود که رول برس به راحتی حرکت نکند این مورد باعث زیاد شدن اصطکاک و فشار زیاد روی کمربند خواهد شد در اینصورت باید اجسام گیر کرده در یاتاقان را دربیاورد و آن را کاملاً تمیز کنید این کار باعث خواهد شد که رول برس به راحتی حرکت کند و بچرخد.

اگر در داخل مونتاژ برس هر مشکلی به وجود بیاید می تواند مستقیماً بر روی کمربند جاروبرقی اثر بگذارد هر انسدادی که در آن قسمت ها به وجود بیاید باعث فشار روی کمربند خواهد شد و باعث می شود که کمربند پاره شود در هنگامی که این اجزا را بررسی می کنید از این مورد که رول روکش برس با کمربند در تماس مستقیم نباشد، اطمینان پیدا کنید.

 جاروبرقی فیلیپس سر و صدای زیادی دارد

بیشتر اوقات سر و صدایی که از جاروبرقی به گوش شما می رسد مربوط به موتور درایو است وقتی که گرد و خاک به موتور وارد می شود باعث انسداد شده و سر و صدای زیادی به گوش شما خواهد رسید این مشکل می‌تواند به دلیل شکستن یاتاقان غلتکی باشد در این مورد باید به طور کامل مونتاژ غلتک برس را عوض کنید در موارد نادری هم احتمال دارد که جایی که قلم مو به بدنه جاروبرقی وصل می باشد دچار فرسایش و یا شکستگی شود.

  جاروبرقی را نمی‌توان راحت حرکت داد

اگر گرد و خاک در صفحه پایه جمع شود آنگاه باید جاروبرقی را با حرکت دادن حرکت دهید برای حل این مشکل به راحتی می توان صفحه را تمیز کنید و اگر کمربند درایو درست تراز نشده باشد احتمالاً باید آن را عوض کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر جارو برقی دسینی Dessini/نمایندگی جارو برقی دسینی

 جاروبرقی فیلیپس کار نمی کند

یکی از مشکلاتی که امکان دارد به طور ناگهانی برای جاروبرقی فیلیپس شما به وجود بیاید این است که جاروبرقی کار نکند اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • وضعیت برق را چک کنید.
 • امکان دارد سنسور دما فعال شده باشد ممکن است کیسه جاروبرقی پر شده باشد.
 • احتمال دارد سیم جاروبرقی خراب شده باشد.
 • خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی
 •  خراب شدن خرابی کلید روشن و خاموش در جاروبرقی فیلیپس
 •  سوختن موتور جاروبرقی

در ادامه موارد بالا را برایتان توضیح می دهیم تا با دلایل روشن نشدن جاروبرقی آشنا شوید:

 • وضعیت برق را چک کنید:

بیشتر مشکلات جاروبرقی به همین راحتی برطرف می شود باید پریز و فیوز برق را چک کنید که دچار خرابی نشده باشد برای این کار می توانید جاروبرقی را به پریز دیگری وصل کنید اگر جارو برقی کار کرد معلوم است که پریز برق شما خراب شده است.

 • فعال شدن سنسور دما :

بعضی از جاروبرقی ها دارای سنسور دما می باشد که وقتی برای مدت طولانی از جاروبرقی استفاده می کنید سنسور دما فعال شده و جاروبرقی به طور اتوماتیک خاموش می شود در این صورت باید کمی صبر کنید و بعد از خنک شدن جاروبرقی آن را روشن کنید.

امکان دارد که لوله های جاروبرقی دچار گرفتگی شده باشد لوله ها را بررسی کنید و از مسدود نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

 •  پر شدن کیسه جاروبرقی فیلیپس :

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث شود جاروبرقی شما روشن نشود پر شدن کیسه جاروبرقی است اگر کیسه جاروبرقی پر شده بود باید آن را خالی و در صورت یکبار مصرف بودن کیسه، آن را تعویض کنید.

امکان دارد فیلتر جاروبرقی کثیف باشد فیلتر را بررسی کنید و در صورت کثیف بودن آن را تمیز کنید.

 • خراب شدن سیم جاروبرقی فیلیپس :

یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث شود جاروبرقی فیلیپس شما کار نکند خراب شدن سیم جاروبرقی است امکان دارد در محل اتصال سیم به دوشاخه و یا حتی در طول سیم خرابی و یا قطع شدگی وجود داشته باشد یا امکان دارد سیم فرسوده شده باشد برای برطرف کردن مشکل بطور کامل سیم را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

 • خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس :

اگر سیم جمع کن جاروبرقی شما خراب شود باعث می شود که جاروبرقی روشن نشود زیرا خرابی سیم جمع کن باعث نرسیدن برق به جاروبرقی خواهد شد و جارو برقی روشن نمی شود اگر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس شما خراب شد حتماً باید این مشکل را به وسیله تعمیرکار جاروبرقی برطرف کنید.

جاروبرقی فیلیپس

سخن پایانی

ما در این مقاله برای شما مشکلات متداول را که احتمال دارد برای جاروبرقی فیلیپس شما به وجود بیاید به طور کامل توضیح داده ایم اگر با این مشکل روبرو شدید می توانید با مطالعه این مقاله به راحتی مشکل جاروبرقی خود را برطرف کنید ولی اگر مشکل جاروبرقی شما جدی بود و مربوط به قطعات جاروبرقی می شد بهتر است که حتماً به تعمیرکار جاروبرقی مراجعه کنید در صورت نیاز می توانید با متخصص ایبک امداد تماس بگیرید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای حل مشکلات متداول در جاروبرقی فیلیپس

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا