تعمیرات یخچال

برای راه اندازی یخ ساز یخچال بهی BEHI چه کاری باید انجام دهم؟

آموزش آنلاین تعمیرات اهرم و موتور یخساز یخچال ساید بای ساید بهی در منزل

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

اگر یخساز یخچال ساید بهی شما مشکل دارد باید یخساز یخچال ساید بهی را تعمیر کنید. به طور کلی آسیب‌هایی که در یخساز ساید بهی ایجاد می‌شود در صورت عدم تعمیر می‌تواند به سایر قسمت‌های یخچال آسیب برساند. بنابراین در صورت داشتن دانش لازم می‌توانید با کمک مطالب ارائه شده در زمینه آموزش تعمیرات یخساز ساید بهی توسط ایبک امداد، مشکل دستگاه خود را برطرف کنید. اگر نتوانستید این مشکل را رفع کنید باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

نحوه ارتباط با تعمیرکار یخساز ساید بای ساید بهی در شهر تهران

نحوه ارتباط با مرکز مجاز تعمیرات ایبک امداد برای تعمیرات یخساز بهی در تهران:

 • در مواقعی که نیاز به تعمیر یخساز یخچال بهی دارید به منظور کاهش هزینه و صرفه جویی نمودن در زمان با نزدیکترین مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید.
 • همچنین می‌توانید به صفحه‌ی تماس با ما در سایت مراجعه کرده و با کارشناس تماس بگیرید.
 • سپس کد اشتراک و همچنین نام تعمیرکار از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.
 • تعمیرکار مجموعه در کمتر از یک ساعت از آژانس به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شود.
 • باید آگاه باشید که پس از تمام شدن کار تعمیرات باید گارانتی رسمی از تعمیرکار اعزامی دریافت کنید.

تعمیرات یخساز یخچال بهی در منزل

تعمیرات یخساز یخچال بهی در منزل از بهترین خدمات ایبک امداد می‌باشد که می‌تواند هزینه رفت و آمد به تعمیرگاه را از بین ببرد. همچنین باعث صرفه جویی در وقت افراد می‌شود. بنابر این اگر یخساز یخچال شما دچا خرابی شده و یا کار نمی‌کند، می‌توانید با مرکز تعمیرات ایبک امداد برای رفع خرابی‌های یخچال خود تماس بگیرید. گروه ایبک امداد در اسرع وقت تعمیرکاران حرفه‌ای خود را به آدرسی که مشتری اعلام کرده است اعزام می‌کند و تکنسین به سرعت دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر می‌کند.

برای راه اندازی یخ ساز یخچال چه کاری باید انجام دهم؟

اولین قدم قبل از استفاده و کار با یخساز Behi، راه اندازی این دستگاه است. برای فعال‌سازی یخساز می‌توانید از دکمه نصب شده بر روی یخساز این یخچال‌ها استفاده کنید. این دکمه که معمولاً روشن است روی بدنه این قطعه قرار داده شده است و در صورت فشار دادن یخساز فعال می‌شود. اگر یخ ساز ساید بای ساید شما میله آهنی دارد، می‌توانید برای شروع میله را به سمت پایین بکشید.

چگونه یخ ساز یخچال را خاموش کنم؟

در برخی موارد یخساز یخچال ساید بهی برای مدت طولانی استفاده نمی‌شود. اگر می خواهید یخ نچسبد و یخساز خراب نشود، بهتر است یخساز را خاموش و غیر فعال کنید. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

 • برای این کار کلید روشن/خاموش یخ با فشردن علامت ice off روی نمایشگر یخچال نصب می‌شود که به این معنی است که یخساز خاموش است.
 • در این حالت، یخسازی متوقف می‌شود، اما پدال‌های آب و یخ فعال می‌مانند.

چگونه یخساز ساید بای ساید بهی را ریست کنیم؟

سازندگان دستگاه یخ معمولاً این بخش را با دکمه تنظیم مجدد به راحتی قابل شناسایی هستند. برای دسترسی به دکمه تنظیم مجدد یخ ساز جانبی، ابتدا باید سطل یخ را بردارید. پس از آن، باید یک دکمه تنظیم مجدد قرمز رنگ در پایین خود یخ ساز مشاهده کنید. برای تنظیم مجدد یخ ساز جانبی، این دکمه را به مدت ۱۰ ثانیه فشار داده و نگه دارید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای یخچال های دوو Daewoo | کشور سازنده موتور یخچال دوو

آموزش تعمیر یخساز یخچال بهی با تکنسین ایبک امداد

تعمیرات یخساز یخچال بهی

مقاله‌ی آموزش تعمیرات یخساز یخچال بهی از بهترین مقاله‌ای است که می‌توانید با کمک آن مشکلات کوچک و بی‌اهمیت یخساز در خانه را خودتان حل کنید. می‌توانید بدون نیاز به تعمیرکار یخساز دستگاه خود را حل کنید. همچنین پی بردن به علت خرابی و بروز مشکل در یخساز یخچال می‌تواند اطلاعات شما را در زمینه علت این مشکل بیشتر کند. بنابراین برای تشخیص و بررسی عیوب رایج یخساز یخچال بهی در ادامه این مقاله با تعمیرکار متخصص ایبک امداد همراه باشید.

چرا یخ از یخساز بیرون نمی‌آید؟

یکی دیگر از مشکلاتی که امکان دارد دچار آن شده باشید، خارج نشدن یخ از یخساز است که می‌تواند به دلایل مختلفی باشد:

 • اگر به دلایلی یخ‌ها به هم بچسبند، تکه‌های یخ از یخ ساز خارج نمی‌شوند.
 • بازوهای انتقال یخ ممکن است شکسته یا گیر کرده باشند و باید بررسی شوند.
 • یکی دیگر از دلایلی که یخ بیرون نمی‌آید و باید تخلیه شود، پر شدن بیش از حد محفظه یخ ساز است.
 • خرابی ماژول یخ ساز از دیگر مواردی است که باید با دقت بیشتری بررسی شود.

چرا یخساز آب زیاد یا خیلی کم مصرف می‌کند؟

ممکن است قبلاً با مشکل کم یا زیادی آب یخساز خود مواجه بشوید و به دنبال راهی برای تعمیرات و عیب‌یابی یخ ساز باشید. در این راستا، ما دلایل رایج زیر را برای این مشکل به شما ارائه کرده ایم:

 • اگر اقدام به تعویض فیلتر آب برای مدت طولانی نکنید، می‌تواند سرعت تشکیل یخ در یخساز را کاهش دهد.
 • همچنین فشار کم آب در یخچال را می‌توان یکی از مهم‌ترین دلایل کار نکردن یخساز دانست.
 • پر کردن بیش از حد قالب یخساز باعث می‌شود که فرآیند ساخت قالب یخ کاهش یابد و تکه‌های یخ خالی شوند.

دلیل کار نکردن یخ ساز ساید بهی چیست؟

اگر در حین استفاده از یخساز متوجه شدید که یخساز به تنهایی کار نمی‌کند، باید فوراً این قسمت را با استفاده از موارد زیر عیب‌یابی کنید:

روش تعمیرات یخساز یخچال بهی

 • اگر درب یخچال به طور کامل بسته نشود، یخ ساز تکه‌های یخ تولید نمی‌کند. بنابراین، باید میکروسوئیچ قفل درب را بررسی کنید.
 • امکان دارد قطعه‌ی برد کنترل یا موتور یخساز مشکل داشته باشد که باید به دقت تشخیص داده شود.
 • اگر لوله آب یا شیر برق آسیب ببیند با کار نکردن یخساز مواجه خواهید شد.
 • در آخر باید سنسور و فیلتر آب یخچال را بررسی کنید.

سنسور یخساز یخچال بهی در کدام قسمت قرار دارد؟

محل قرار گرفتن سنسور یخ ساز یخچال بهی کدام قسمت است سوالی است که برای اکثر افرادی که تصمیم به بررسی و عیب‌یابی یخ ساز یخچال بهی خود را دارند مطرح می‌شود. حسگرها یکی از قطعه‌هایی هستند که به یخساز اجازه تشکیل یخ می‌دهند. بنابراین در صورت بروز مشکل در این قسمت‌ها ممکن است یخ ساز به درستی کار نکند. برای دسترسی به سنسور یخ ساز می‌توانید پنل یخ ساز یخچال ساید بهی را باز کرده و این قسمت را عیب‌یابی کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعميرات فیلور Philver در کرج | خدمات تعمیر محصولات فیلور

ترمودیسک یخساز کجاست؟

قسمت دیگری که در این قسمت قصد داریم برای شما شرح دهیم ترمودیسک است. این قطعه که به تنظیم کننده دما نیز معروف است اجازه گرم شدن المنت را نمی‌دهد و همچنین هشدارهای لازم را به اواپراتور یخچال ارسال می‌کند. ترمودیسک یخ ساز Behi در کنار قطعه‌های اواپراتور یا المنت دستگاه وجود دارد.

شیر برق یخچال در کدام قسمت قرار دارد؟

یکی از مهمترین قطعات نصب شده در تمامی یخچال‌ها قطعه‌ای به نام شیر ورودی آب است. به این قسمت شیر ​​برقی نیز می‌گویند. شیر ورودی در واقع یک کنترل‌گر است که میزان آب ورودی به دستگاه آب سرد کن را تنظیم می‌کند. اگر شیر خراب شود یا فشار آب کم باشد، دریچه ورودی باز نمی‌شود و در نتیجه یخ ساز کار نمی‌کند. بنابراین با دانستن این قسمت می‌توانید یخ ساز یخچال بهی را بررسی و عیب‌یابی کنید. این قطعه معمولا در پنل پشتی یخچال نصب می‌شود که برای این کار باید پنل مخصوص را باز کنید تا به شیر برقی یخچال برسید.

چگونه قطعات یخساز یخچال بهی را تهیه کنیم؟

اتفاق افتادن خرابی و مشکلات در عملکرد یخساز ساید بهی در اکثر اوقات به دلیل خرابی در یک قطعه از قطعات این دستگاه می باشد. ایبک امداد از معتبر ترین مراکزی می باشد که به تمامی قطعات فابریک و همچنین اورجینا یخچال های بهی دسترسی دارد و در اختیار شما قرار می دهد. اگر برای تعمیرات دستگاه خود نیاز به قطعات اصلی و اورجینال دارید می توانید از ایبک امداد تهیه کنید.

نتیجه گیری از تعمیرات یخساز یخچال بهی

تعمیر یخساز یخچال بهی یکی از موارد مهمی است که در این مقاله توسط ایبک امداد به طور مفصل به آن پرداخته ایم. علاوه بر این عیب‌یابی یخ ساز بهی را نیز آموزش دادیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی و مشکلی بتوانید خودتان یخ ساز یخچال ساید بهی را تعمیر کنید. اگر نتوانستید خودتان در خانه مشکلات یخچال خود را رفع کنید، می‌توانید از مجموعه‌ی ایبک امداد کمک بگیرید.

برای تماس با مجموعه ی ایبک امداد فقط کافیست وارد صفحه ی تماس با ما شده و با یکی از شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید و بعد از راهنمایی های کارشناسان مجموعه ی ما می توانید درخواست اعزام تعمیرکار به منزلتان را ثبت کنید. تعمیرکاران ایبک امداد در کمترین زمان ممکن در آدرس مورد نظر شما حضور یافته و اقدام به تعمیرات دستگاه شما می کنند.

تعمیرکاران ایبک امداد موظف هستند در صورت امکان قطعات معیوب دستگاه را تعمیر کنند تا هزینه ی تعمیرات شما تا حدود زیادی کاهش یابد و اگر امکان تعمیرات قطعه وجود نداشت قطعه خراب را با قطعات اورجینال شرکت بهی تعویض می نمایند و هزینه ی پرداخته شده برای خریداری قطعه را طبق فاکتور از شما دریافت می کنند.

همچنین تکنسین های ایبک امداد وظیفه دارند بعد از اتمام کار تعمیرات برگه ی گارانتی خدمات از ۳ تا ۱۲ ماه را به شما تحویل دهند که با استفاده از این برگه می توانید از خدمات رایگان ما تا مدت زمان مشخص شده بهره مند شوید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیرات یخساز یخچال بهی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در رابطه با تعمیرات یخساز یخچال بهی در این مقاله نکات بسیار مهمی را برای شما شرح داده ایم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا