تعمیرات اجاق گاز

تعمیر فر ایندزیت توسط متخصص | اعزام فوری تعمیرکار در محل

تعمیر فر ایندزیت Indezit | راهنمای استفاده از خدمات تعمیر فر توکار برقی و گازی ایندزیت

تعمیر فر ایندزیت در سراسر ایران توسط متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای ایبک امداد که نمایندگی مجاز این برند را دارند، در محل مورد نظر شما انجام می‌شود. با مراجعه به مجموعه ایبک امداد می‌توانید در مکانی امن تخصصی‌ترین خدمات فنی را دریافت کنید.

همه چیز در مورد خدمات پس از فروش فر ایندزیت

هر فری که در آشپزخانه شما قرار دارد، ممکن است با استفاده زیاد و در طولانی مدت دچار خرابی شود، فر ایندزیت هم مانند فرهای دیگر با گذشت زمان ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

اگر به فکر این هستید که خرابی فر ایندزیت را به خدمات پس از فروش شرکت ایندزیت بسپارید، باید بگوییم برند ایندزیت به هیچ کدام از شرکت‌هایی که خدمات پس از فروش ارائه می‌دهند نظارتی ندارد زیرا با وجود سیاست‌های ارتباطی کشور با دیگر کشورها امکان ورود نمایندگان رسمی این شرکت در ایران وجود ندارد. بنابراین می‌توانید با کمک نمایندگان مجاز این برند دستگاه خود را تعمیر و راه‌اندازی کنید.

ما به شما نمایندگی تعمیرات فر ایندزیت در ایبک امداد را پیشنهاد می‌کنیم که کلیه خدمات تعمیرات و عیب یابی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند.

خدمات تعمیر فر ایندزیت در محل

قطعا در مواردی که فر شما دچار مشکل شده باشد، برای رفع مشکل به تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص در محل مورد نظر خود نیاز دارید زیرا فر وسیله ای سنگین است و امکان جابجایی آن در شرایطی که آسیب نبیند، بسیار سخت است. ایبک امداد خدمات تعمیر و عیب‌یابی کلیه لوازم برقی شما را در محل ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از خدمات در محل شامل موارد زیر است :

 • صرفه جویی در هزینه‌های تعمیر
 • عدم آسیب به دستگاه شما به علت جابه‌جا نشدن فر
 • شاهد مستقیم تعمیرات و خدمات ارائه شده در منزل
 • صرفه جویی در وقت و عدم درگیر شدن با حمل و نقل فر ایندزیت

مراجعه به خدمات نمایندگی فر ایندزیت یا مراجعه به مجموعه تخصصی ایبک امداد؟

اگر با خرابی فر ایندزیت در منزلتان مواجه شدید، بهترین مجموعه‌ای که می‌توانید از آن درخواست کمک و ارائه خدمات بخواهید، نمایندگی تعمیر فر ایندزیت در ایبک امداد است زیرا:

 • در مجموعه ایبک امداد می‌توانید مطمئن باشید که برای تعمیر دستگاهتان از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می‌شود.
 • مورد بعدی این است که با مراجعه به ایبک امداد هزینه تعمیرات تا ۷۵ درصد کمتر از مراکز دیگر برایتان رقم می‌خورد.
 • در این مجموعه فقط از افرادی که در این زمینه تخصص بسیار بالایی دارند، برای خدمات تعمیرات استفاده می‌شود.

تعمیر فر ایندزیت

تعمیرکاران مجموعه تخصصی ایبک امداد و ویژگی‌ آن‌ها

عیب‌یابی و تعمیر صحیح فر با توجه به اینکه با گذشت زمان دچار مشکل می‌شوند، از اهمیت بالایی برخوردار است. باید به این نکته توجه داشت که اگر تعمیر فر ایندزیت به درستی انجام نشود، سایر قطعات هم دچار خرابی شده و دستگاه به طور کل خراب می‌شود.

پس بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات فر ایندزیت در ایبک امداد استفاده کنید. متخصصین مجموعه ایبک امداد با دانش روز و تخصص کامل برای رفع ایراد دستگاه شما اقدام می‌کنند. همچین این مجموعه از ابزار و تجهیزات پیشرفته روز و قطعات با کیفیت و اورجینال برای تعمیر فر برقی و گازی شما استفاده می‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش تعویض شیر اجاق گاز

همانطور که قبلا هم گفته شد، گارانتی و فاکتور معتبر توسط تعمیرکار مجموعه ایبک امداد در محل شما ارائه می‌شود. برای بعضی‌ها رعایت نکات بهداشتی و وقت شناسی بسیار حائز اهمیت است که مجموعه نمایندگی تعمیر فر ایندزیت در ایبک امداد با رعایت تمامی آنها رضایت مشتری را دنبال می‌کنند.

زمان مصرفی برای تعمیر فر ایندزیت در مجموعه ایبک امداد چقدر است؟

برای بیشتر مشتریان طول مدتی که صرف تعمیر می‌شود مهم است. عوامل مختلفی در مشخص کردن مدت زمان تعمیر فر دخیل هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نوع تعمیر و میزان خرابی دستگاه اشاره کرد.

اگر به طور قطعی بخواهید زمانی که صرف تعمیر فر ایندزیت می‌شود را بدانید، باید صبر کنید تا بعد از اعزام شدن تعمیرکار ایبک امداد، بعد از عیب‌یابی تشخیص دهد چه مدت زمانی لازم است تا دستگاه را رفع عیب کند.

البته این موضوع هم حائز اهمیت است که ایبک امداد از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها در این راستا استفاده می‌کند و باعث می‌شود عیب یابی و رفع آن در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

سرویس فر ایندزیت به چه صورت است؟ آیا باید به صورت دوره ای سرویس شود؟

ارائه خدمات سرویس و نگهداری فر، از مهم‌ترین خدماتی است که اکثر نمایندگی‌های معتبر برای مشتریان به ارمغان می‌آورند. از این رو در بازه زمان‌های مشخص، تعمیرکاران به منزل شما جهت عیب‌یابی و تعمیر فر ایندزیت مراجعه می‌کنند که این کار برای مشتریان دارای مزیت زیادی است. بسیاری از نمایندگی‌ها مبلغ زیادی را از مشتریان بابت سرویس و تعمیر فر ایندزیت دریافت می‌کنند، اما هزینه‌های تعمیر فر در مجموعه ایبک امداد بسیار ناچیز است.

شما در سریعترین زمان ممکن با کمترین هزینه می‌توانید مجرب و کارآزموده‌ترین تعمیر کاران را که توسط ایبک امداد به محل شما اعزام می‌شوند، در اختیار داشته باشید. به علت دقیق بودن تعمیرکاران ایبک امداد، خدمات سرویس و نگهداری فر در این نمایندگی با کیفیت بالا انجام می‌شود و از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌شود.

عیب یابی و رفع عیب فر ایندزیت توسط تعمیر کار ایبک امداد

اگر نیاز به تعمیر فر ایندزیت پیدا کردید، توصیه می‌کنیم به مجموعه خدمات تعمیرکاران ایبک امداد مراجعه کنید. اگر تعمیرکار ناشی و بدون تخصص باشد، احتمال ایجاد ضررهای جبران ناپذیر زیاد است. در ادامه با ما همراه باشید تا با بعضی از موارد ایرادات دستگاه فر ایندزیت و رفع عیب آن آشنا شوید.

روشن نشدن فر چه دلیلی دارد؟

وقتی با مشکل روشن نشدن فر ایندزیت مواجه شدید، مراحل زیر را انجام دهید:

 • چک کردن مسیر پیلوت از نظر مسدود بودن (در صورت نیاز با ابزار مناسب آن را تمیز کنید)
 • بررسی دکمه خاموش یا روشن پیلوت
 • چک کردن تایمر دستگاه و در صورت نیاز تنظیم آن

چنانچه با رفع این ایرادات دستگاه روشن نشد، مشکل آن جدی است و لازم است با تعمیرکاران مجاز برند ایندزیت تماس بگیرید.

چرا درب فر ایندزیت به طور کامل بسته نمی‌شود؟

 • اگر درب فر بسته نشود، احتمالا لاستیک دور آن دچار فرسودگی شده است و اگر به موقع آن را تعویض نکنید گرمای داخل فر از بین می‌رود و دستگاه برای گرم شدن انرژی بیشتری نیاز دارد.
 • اتصالات درب ممکن است دچار مشکل شده باشد. در این صورت باید لولای درب را بررسی کنید و یا اصطلاحا رگلاژ کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش کار با ماشین لباسشویی ایندزیت Indesit جدید و قدیمی

دلیل کار نکردن فن فر چیست؟

خرابی در فن فر باعث می‌شود روند پخت غذای شما در این دستگاه با مشکل مواجه شود. از این رو حتما در این شرایط باید به فکر درخواست و ثبت کمک خود در خدمات نمایندگی ایبک امداد باشید.

 • یکی از دلایلی که فن فر دچار مشکل می‌شود، خرابی ترموستات است. در این مواقع این قطعه باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.
 • اختلال در ساعت فر ایندزیت هم باعث می‌شود که فر از کار بیافتد، برای حل این مشکل باید ساعت دستگاهتان را دوباره تنظیم کنید.
 • خرابی فن موتور یکی دیگر از عواملی است که باعث می‌شود فن دستگاه از کار افتد.
 • خرابی المنت هم گاهی اوقات در کار نکردن فن دخیل است.

به چه دلیل چراغ داخل فر روشن نمی‌شود؟

 • اولین دلیل روشن نشدن چراغ می‌تواند مشکل در اتصالات و ولتاژ برق باشد.
 • سرپیچ نیز عامل موثر دیگر در روشن شدن چراغ است که اگر دچار مشکل شود، چراغ روشن نمی‌شود.
 • طول عمر چراغ به پایان رسیده است.

دلیل کم و زیاد بودن حرارت فر چیست؟

مشکل در سنسور دما یکی از دلایل اصلی کم و زیاد شدن حرارت آن است در این شرایط لازم است سنسور دما را که در داخل فر بالای المنت قرار دارد و معمولا به صورت کد خطا در مانیتور نشان داده می شود را بررسی نمایید.

دلیل خاموش نشدن فر ایندزیت چیست؟

 • اختلال در فرمان برد الکتریکی
 • اختلال در المنت
 • اختلال در رله
 • اختلال در ترموستات

در صورت وجود خرابی در هر کدام از این قطعات نیاز به متخصص حرفه‌‌ای دارید.

تعمیر فر ایندزیت

هزینه تعمیرات فر توکار ایندزیت به چه صورت است؟

تعیین هزینه‌ها مطابق با مصوبه نهادهای نظارتی مربوطه است و علاوه برآن هزینه‌ای بابت حمل و نقل نیز پرداخت نخواهید کرد. همچنین استفاده از قطعات اورجینال و یا کم کیفیت و با کیفیت در هزینه‌ها بسیار موثر است و ایبک امداد در مصرف قطعات و تعویض آن صرفه جویی نمی‌کند و در برند ایندزیت هیچگاه از قطعات فیک و قیمت پایین استفاده نمی‌کند.

عواملی همچون مدت گارانتی نیز در هزینه تعمیر فر ایندزیت موثر است و مسئله دیگر مدل دستگاه است که براساس قدیمی یا جدید بودن دستگاه هزینه تعمیر آن نیز متغیر است.

راه ارتباطی با ما

شما عزیزان می‌توانید تنها با تماس تلفنی یا ثبت درخواست خود در سایت ایبک امداد، متخصص و تعمیر کار حرفه‌ای فر ایندزیت را به خانه خود ببرید. بعد از ثبت درخواست شما اعزام تعمیر کار تقریبا یک ساعت به طول می‌انجامد و بعد از آن شما بدون پرداخت هزینه حمل و نقل می‌توانید شاهد رفع خرابی دستگاه خود باشید.

همچنین می‌توانید فاکتور و ضمانت نامه رسمی کلیه خدمات ارائه شده را که به مدت ۳ تا ۱۲ ماه بعد از انجام خدمات در اختیار داشته باشید.

راهنمای تعمیر فر ایندزیت | راه اندازی و تعمیر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

در این مقاله به بررسی راهنمای تعمیر فر ایندزیت، راه اندازی و تعمیر پرداخته شده است.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا