تعمیرات یخچال

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس SIEMENS

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس چه ویژگی هایی باید داشته باشد که لازم است به آن ها توجه کنیم؟ این سوالی است که اکثر کسانی که در خانه خود از یخچال زیمنس استفاده می کنند، به ذهنشان خطور کند. زمانی که برای سرویس یا تعمیرات یخچال زیمنس خود به نمایندگی مراجعه می کنید، می توانید مطمئن باشید که کار تعمیرات یخچال زیمنس شما در اولین فرصت و به بهترین نحو ممکن انجام می شود. نمایندگی های مربوط به تعمیر یخچال زیمنس می توانند مزیت های مختلفی داشته باشند که در ادامه این مقاله از ایبک در خصوص آن ها صحبت خواهیم کرد.

مزیت های نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس

یخچال های زیمنس جزو محصولات خانگی حساسی هستند که بهتر است در صورت وجود مشکل در آن ها، سعی کنید تا در اسرع وقت از افرادی که در نمایندگی حضور دارند کمک بگیرید و از آن ها بخواهید تا کار تعمیرات یخچال های شما را انجام دهند. این کار سبب می شود تا هم در هزینه و هم در زمانی که صرف می کنید بتوانید به خوبی صرفه جویی نمایید.

 • ارائه سرویس در محل

اولین مورد در خصوص ارائه دادن خدمات تعمیر و سرویس کاری در محل است. این کار می تواند شما را از جابجا کردن یخچال و بردن به نمایندگی و همچنین هزینه هایی که در ادامه آن پیش می آید، بی نیاز کند.

مزیت های نمایندگی یخچال زیمنس

 • استفاده از قطعات یدکی با کیفیت

مورد بعدی در خصوص استفاده کردن از قطعات یدکی با کیفیت است. زمانی که برای تعمیرات یخچال زیمنس به این نمایندگی ها مراجعه می کنید، می توانید خیالتان از بابت استفاده کردن از قطعات یدکی با کیفیت نیز راحت باشد. در کنار تمامی این موارد باید بدانید که قطعات دارای گارانتی های ۳ تا ۱۲ ماهه نیز هستند. تعمیر کردن اصولی دستگاه ها می تواند به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک بسیار زیادی کند.

نحوه ارائه خدمات پس از فروش

مورد بعدی که شاید دانستن آن خالی از لطف نباشد این است که نحوه ارائه خدمات پس از فروش در خصوص یخچال های زیمنس به چه صورت است؟ این برند یکی از محصولات کشور آلمان است و امروزه به دلیل تحریم هایی که وجود دارد نمیتواند نمایندگی رسمی را در این کشور داشته باشد. برای آن که بتوانید خدمات مناسبی را در این زمینه دریافت کنید لازم است تا حتما به یکی از نمایندگی های معتبر مستقیم این شرکت مراجعه نمایید.

تعمیرکار یخچال زیمنس چه ویژگی هایی دارد

تعمیرکاری که از نمایندگی و یا مراکز تخصصی تعمیرات یخچال زیمنس برای تعمیر کردن یخچال شما می آید، باید ویژگی های خاصی داشته باشد. این ویژگی ها و مزیت ها می توانند شامل موارد مختلف و متعددی شوند. در این قسمت به این موارد مختلف و متعدد اشاره خواهیم کرد.

 • داشتن دانش تخصصی
 • داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیرات یخچال فریزر زیمنس
 • توانایی حل مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن
 • داشتن قدرت بدنی کافی برای جابجا کردن یخچال
 • توانایی تعمیر قطعات در صورت لزوم
 • انجام کار تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه کار با کیفیت و تضمینی
پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش تعمیر یخساز یخچال مجیک

نکات مهم در سرویس و تعمیرات یخچال زیمنس

برای آن که بتوانید از یخچال زیمنس خودتان نگهداری کنید و طول عمر و همچنین کارایی آن را ارتقا دهید، لازم است تا حتما یک سری از نکات را بدانید و آن ها را به خوبی رعایت کنید.

نکات مهم در سرویس یخچال زیمنس

این نکات از زبان تعمیرکاران این نوع از یخچال بیان شده است که سال ها تجربه تعمیر این دستگاه ها را داشته و به خوبی می دانند که چه مؤلفه‌هایی سبب خرابی این یخچال ها می شود و چه کارهایی می تواند به شما کمک کند تا راندمان و کارایی یخچال خود را بالاتر ببرید.

 • محل قرارگیری یخچال باید خشک بوده و دارای تهویه مناسبی باشد.
 • نباید یخچال را در معرض نور مستقیم خورشید و یا حرارت قرار دهید، در صورتی که ناچار هستید بهتر است از یک صفحه عایق استفاده کنید.
 • نوشیدنی ها و مواد غذایی را پیش از قرار دادن در یخچال تا حد امکان خنک کنید.
 • پیش از تمیز کردن یخچال آن را از برق جدا کنید. بهترین روش برای تمیز کردن داخل یخچال استفاده از مواد شوینده ملایم و آب ولرم است.
 • قسمت کندانسور پشت یخچال را مرتبا با جاروبرقی تمیز کنید.
 • از باز گذاشتن درب یخچال خودداری کنید.

سوالات متداول مشتریان

گاهی اوقات مشتریان کم حوصله ای هستند که علاقه به خواندن دفترچه راهنمای یخچال زیمنس ندارند. این افراد معمولا سوالاتی به ذهنشان خطور می کند و همین سوالات را از تعمیرکاران یخچال های زیمنس می پرسند. گاهی اوقات نیز سوالاتی که پیش می آید مربوط به خطاهای یخچال است و در دفترچه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ها داده نشده است. برخی از مهم ترین و رایج ترین این سوالات را در این قسمت بیان کرده ایم.

بهترین روش دریافت خدمات در زمینه تعمیرات یخچال زیمنس چیست؟

بهترین و مطمئن ترین راه دریافت خدمات آن است که به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. این کار سبب می شود تا از بابت خدماتی که دریافت می کنید نیز مطمئن باشید.

هزینه تعمیرات یخچال های زیمنس بر چه اساسی تعیین می شود؟

هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال زیمنس بر اساس قوانین مصوبه اتحادیه و همچنین بر اساس قیمت لوازم یدکی تعیین می شود.

دلایل سرد نکردن یخچال زیمنس

چه دلایلی وجود دارد که باعث می شود یخچال های زیمنس به خوبی سرد نکنند؟ در این قسمت مهم ترین موارد و دلایلی که سبب بروز چنین مشکلی می شوند را بررسی خواهیم کرد.

 • انسداد کویل های یخچال فریزر زیمنس
 • وجود مشکل در قسمت فن و عدم حرکت آزادانه آن

دلایل آب جمع شدن در کف یخچال

مورد بعدی در خصوص دلایلی است که سبب می شوند در قسمت کف یخچال آب جمع شود. مواردی که می توانند سبب بروز این مشکل شوند در چند دسته قرار می گیرند که مهم ترین آن ها را می توانیم موارد زیر به شمار آوریم.

 • وجود مشکل در قسمت لاستیک دور درب
 • بالا رفتن میزان رطوبت داخل یخچال
 • مشکل در نصب شلنگ تصفیه آب
 • انسداد مسیر تخلیه آب

دلایل کار نکردن فن یخچال

گاهی اوقات فن یخچال به درستی کار نمی کند و دلایل مختلفی نیز می تواند برای این موضوع وجود داشته باشد. وجود گرد و غبار روی فن، پوسیدگی و کهنگی کندانسور یخچال، وجود مشکل در بخش ترموستات یخچال از جمله مهم ترین این موارد هستند.

روش تمیز کردن کویل های کندانسور

برای تمیز کردن قسمت کویل های کندانسور لازم است تا حتما چند نکته را به خاطر بسپارید. هر سال باید حداقل یک بار کویل ها را تمیز کنید. برای تمیز کاری از یک دستمال کرک دار و همچنین یک قلمو استفاده کنید، فراموش نکنید که حتما یخچال را از برق بکشید و سپس کار تمیز کاری را انجام دهید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیرات یخساز یخچال اسنوا SNOWA

دلایل سر و صدای زیاد یخچال

زمانی که یخچال سر و صدای زیادی داشته باشد، می توانیم چند دلیل عمده و مهم را برای آن در نظر بگیریم. این دلایل شامل موارد زیر می شوند:

اگر یخچال صرفا یک بار سر و صدای بلند داشته باشند، احتمال مشکل در موتور فن خنک کننده است.

اگر سر و صدا زیاد باشد و از پشت یخچال باشد، امکان مشکل در کمپرسور است.

روش رفع تفاوت دمای یخچال با مقدار تعیین شده

گاهی اوقات دمای یخچال با مقداری که تعیین کرده ایم می تواند متفاوت باشد. برای حل این مشکل باید ابتدا دستگاه را ۵ دقیقه خاموش کنید و سپس روشن کنید. گاهی اوقات درجه دما بسیار بالا است و لازم است تا حتما چند ساعت را صبر کنید و سپس مجددا دما را چک کنید.

دلایل روشن نشدن صفحه نمایشگر یخچال

دو دلیل عمده برای این مشکل وجود دارد. اولا آن که پلاگین شبکه به درستی وارد نشود و یا برق کلی قطع باشد و دوما آن که قسمتی که به موتور یخچال برق می رساند دچار مشکل شده باشد.

دلایل نوسان درجه یخچال

نوسان کردن درجه یخچال می تواند یکی از موارد بسیار مهم دیگری باشد که نیاز است به آن توجه کنید. دلایلی که سبب بروز این مسئله می شوند می توانند شامل موارد زیر شوند:

 • عدم کارکرد درست ترموستات
 • خرابی کمپرسور یخچال
 • خاموش و روشن شدن یکباره موتور یخچال

دلایل درست بسته نشدن درب یخچال

گاهی اوقات درب یخچال به درستی بسته نمی شود. این موضوع می تواند چندین علت متفاوت و مهم داشته باشد. از جمله مهم ترین کارهایی که می توانیم انجام دهیم تا درب یخچال به درستی بسته شود، این موارد هستند: قرار گیری درست مواد غذایی در قفسه ها و کشوهای یخچال، تراز بودن یخچال زیمنس، کثیف نبودن قسمت لاستیکی و مهر و موم درب، قرار گیری درست قطعات و کشوها و همچنین یخساز و مخزن آب خنک.

دلایل یکسره کار کردن یخچال های زیمنس

گاهی اوقات یخچال فریزرهای زیمنس به صورت یکسره کار می کنند. این موضوع سبب می شود تا پیدا کردن دلایل این موضوع نیز اهمیت زیادی بیاید. در ادامه چند مورد از مهم ترین دلایل این مسئله را بیان کرده ایم:

 • عدم تراز بودن مکان قرار گیری یخچال
 • قرار دادن مواد غذایی داغ و گرم و یا آبجوش در یخچال
 • بالا بودن بیش از حد دمای محیط
 • ساعت های اولیه پس از وصل شدن به برق
 • انباشته شدن مواد غذایی تازه در حجم زیاد در یخچال

جمع بندی

مواردی که در خصوص نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس بیان شد، می توانند به شما کمک کنند تا در خصوص این مدل از یخچال ها و همچنین نکاتی که در زمان خرابی آن ها می تواند به کار شما بیاید، اطلاعات بهتر و دقیق تری را کسب کنید. توجه داشته باشید که یخچال فریزر ها نیز همچون بسیاری از وسایل برقی دیگر نیاز به مراقبت دائمی و نگهداری دارند تا بتوانید از بابت کارایی آن ها و همچنین از بابت افزایش طول عمرشان مطمئن شوید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمایی و آشنایی با نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در تهران و کرج

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا