تعمیرات اسپرسوساز

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas | نحوه راه اندازی اسپرسوساز ویداس vidas

راهنمای استفاده از اسپرسوساز ویداس vidas | روش استفاده از اسپرسوساز ویداس

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas : اسپرسو ساز ویداس یکی از بهترین محصولات این برند می‌باشد که در این مقاله می‌خواهیم کلیه نکات مهم و مرتبط با استفاده از راهنمای اسپرسو ساز ویداس vidas را مورد بررسی قرار دهیم. برند ویداس با تولید و عرضه لوازم خانگی توانست جزء یکی از برند های معتبر در بازار های داخلی و خارجی تبدیل شود. برند ویداس یک شرکت ایرانی است که از نظر کیفیت و همچنین کارایی محصولات مختلف را به بازار ارائه می‌دهد.

شرکت ویداس در عرصه تولید انواع قهوه ساز، مخلوط کن، چای ساز، سرخ کن، آبمیوه گیری و غیره توانسته در این راستا فعالیت مثبتی داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با استفاده از راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas بیشتر آشنا شوید.

راه اندازی و راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

برای راه اندازی و راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas باید کارهایی که در ادامه این مقاله گفته می‌شود را انجام دهید. در قدم اول مخزن پشت اسپرسوساز را با آب پر کنید. به این نکته توجه کنید که برای پر کردن مخزن اسپرسوساز از آبی که حاوی رسوبات است استفاده نکنید. به همین دلیل از آب معدنی، آب جوشیده شده یا آب تصفیه استفاده کنید.

سپس شات اسپرسوساز را بدون قرار دادن قهوه در آن، در جای اختصاصی قرار دهید و فیکس کنید، گردونه بخار را روی علامت صفر گذاشته. بعد از مراحل انجام شده اسپرسوساز را روشن کنید تا شروع به کار کند. بعد از شروع به کار کردن دستگاه منتظر بمانید تا تمامی آب موجود در اسپرسوساز خارج شود و دستگاه شما نیز تمیز شود و آماده است تا اسپرسو خود را آماده کنید.

کتابچه فارسی راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

هنگامی که اسپرسوساز ویداس را تهیه می‌کنید، به همراه آن یک کتابچه راهنمای فارسی برای استفاده از آن به شما ارائه می‌شود. کتابچه راهنمای فارسی اسپرسوساز ویداس کلیه نکاتی که مرتبط است با راه اندازی اسپرسوساز ویداس مطالعه کنید و به آن عمل نمایید. البته در این مقاله در زمینه های مختلفی شما را مطلع می‌سازیم. با خواندن کتابچه راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas کلیه نکات مهم را برای شروع، استفاده و تمیز کردن اسپرسوساز را یاد خواهید گرفت.

  نکات ایمنی در هنگام استفاده از اسپرسوساز ویداس vidas

درصورتی که از اسپرسوساز ویداس استفاده می‌کنید لازم است یکسری از نکات ایمنی را حتما رعایت کنید. نکات ایمنی موجب می‌شود که در هنگام استفاده از اسپرسوساز ویداس با مشکلی مواجه نشوید و به راحتی اسپرسو مورد علاقه خود را آماده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا نکات ایمنی در هنگام استفاده از اسپرسوساز ویداس vidas را به شما عزیزان اعلام کنیم:

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

 • قبل از شروع هرکاری نیاز است برای آماده کردن اسپرسو  از آب مناسب بدون رسوبات استفاده کنید.
 • حتما از محافظ استفاده کنید و بهتر است اسپرسوساز ویداس vidas را مستقیما به برق نزنید.
 • بعد از اتمام مراحل و تمام شدن کارتان، حتما کلید محافظ را خاموش نمایید.
 • حتما تمام مراحل تمیز کردن اسپرسوساز را انجام دهید تا از گرفتن جرم و رسوبات جلوگیری کنید.
 • درصورتی که هر روز از دستگاه اسپرسوساز ویداس استفاده می‌نمایید، بهتر است به صورت منظم هر هفته یک بار این عمل را انجام دهید.
 • اسپرسوساز را از دسترس کودکان خارج کنید، به صورتی که در ارتفاع مناسب قرار داشته باشد و به دستگاه نزدیک نشوند.
 • همچنین لازم است توجه داشته باشید که پس از آماده کردن اسپرسو چند لحظه صبر کنید تا دستگاه به طور کامل خاموش شود.
 • حتما بعد از آماده سازی اسپرسو خود لحظاتی صبوری کنید تا به صورت کامل خاموش شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از مایکروفر ویداس | آموزش پخت غذا در ماکروفر Vidas

روش تهیه اسپرسو با اسپرسوساز ویداس vidas 

درصورتی که قصد دارید اسپرسو مورد علاقه خود را با دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas آماده کنید، حتما باید طرز تهیه انواع مختلف قهوه با اسپرسوساز ویداس vidas را بدانید.

 • در قدم اول مخزن آب اسپرسوساز را با آب معدنی یا آب تصفیه پر کنید.
 • سپس شات دستگاه را با پودر مخصوص اسپرسو پر کنید و در جای مشخص شده قرار دهید.
 • در بخش بعدی اگر اسپرسوساز شما اتوماتیک باشد می‌توانید پس از روشن کردن دستگاه اسپرسو خود را آماده کنید.
 • چنانچه دستگاه شما نیمه اتوماتیک می‌باشد، مدت زمان و دما اسپرسوساز ویداس را آماده کنید.
 • همچنین به این نکته توجه داشته باشید که تهیه اسپرسو با این دستگاه چند دقیقه ای نیاز به صبوری دارد و حتما باید نکاتی که در راهنمای استفاده از اسپرسوساز ویداس vidas بیان شده را رعایت کرده تا بتوانید یک اسپرسو باکیفیت و خوش طعم را داشته باشید.

راهنمای تهیه کاپوچینو با دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas

مهم ترین نکته در درست کردن کاپوچینو فوم شیر روی قهوه است. یکی از نوشیدنی های کافئین دار که مردم بسیار به آن علاقه دارند کاپوچینو می‌باشد البته که برای آماده کردن این نوشیدنی پرطرفدار باید نکته هایی رو مورد توجه قرار دهید تا بتوانید یک کاپوچینو خوش طعم و شبیه به نوشیدنی های آماده در کافی شاپ ها داشته باشید. در ادامه این مقاله روش تهیه کاپوچینو با استفاده از اسپرسوساز ویداس vidas را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

یک لیوان اسپرسو را آماده کنید. پس از آن مواد مورد نیاز برای آماده ساری کاپوچینو را در شات دستگاه قرار دهید و اسپرسوساز را روشن کنید. بعد از ریختن اسپرسو در لیوان باید فوم روی نوشیدنی را آماده کنید. شیر را در شیر جوش مخصوص دستگاه ریخته و در زیر شیر بخار داغ قرار دهید. به این نکته توجه داشته باشید که شیر بخار داغ در یک لیوان قرار بگیرد. سپس فوم به دست آمده را بر روی نوشیدنی خود ریخته و کاپوچینو خوش طعم شما آماده است نوش جان کنید.

روش تنظیم دمای اسپرسوساز ویداس vidas 

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای مصرف کنندگان در زمینه آماده کردن اسپرسو برایشان به جود بیاید، روش تنظیم دمای اسپرسوساز ویداس vidas است. به همین دلیل حتما به نکاتی که در ادامه این مقاله گفته می‌شود توجه کنید.

اگر شما هم علاقه دارید که نوشیدنی خود را با دمای مورد علاقه خود نوش جان کنید و علاقه ندارید که بیش از اندازه داغ باشد، می‌توان دمای اسپرسوساز خود را بین محدوده ۹۰ تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. دمای این دستگاه حدود ۸۰ تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد قابلیت تنظیم دارد؛ البته که در این محدوده دما ۱۱۷ تا ۱۲۰ درجه بهترین دمای ممکن می‌باشد.برای تنظیمات دما کافیست فقط با دکمه در کنار اسپرسوساز دما را تنظیم نمایید.

روش جوش آوردن شیر با  دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas 

اگر می‌خواهید یک اسپرسو شبیه به اسپرسوهای آماده شده در کافی شاپ داشته باشید، جوش آوردن شیر با اسپرسوساز ویداس vidas  این امکان رو به شما می‌دهد تا طعم جدید را امتحان کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای عیب‌یابی و تعمیر اسپرسو ساز همیلتون Hamilton

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

برای جوش آوردن شیر در دستگاه اسپرسوساز ویداس حتما شیر جوش مخصوص اسپرسوساز را پر شیر کنید و آن را در زیر لوله فشار بگذارید. در این گام بخار با دمای زیاد وارد شیر می‌شود و جوش می‌آید. شما عزیزان به آسانی می‌توانید شیری که مد نظر دارید را از این طریق به جوش آورید و با استفاده از این دستگاه نوشیدنی خوش طعم و باکیفیت تری داشته باشید. قرار دادن فوم شیر روی قهوه و اسپرسو طعم فوق العاده ای به نوشیدنی شما می‌دهد.

طریقه تنظیم فشار دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas

فشار اسپرسوساز ویداس vidas به آسانی با گزینه های انتخابی فشار که بر روی اسپرسوساز  وجود دارد، قابل تنظیم و تغییر می‌باشد. با توجه به راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas برای تنظیمات فشار حتما قبل از هر چیزی کارایی هر کدام از این موارد را بدانید. موارد پیش روی شما عزیزان شامل فشار بالا، متوسط و ضعیف می‌باشد.

برای عملکرد باید در جریان باشید که گزینه‌ فشار ضعیف سبب می‌شود که قهوه و آب داخل اسپرسوساز به مرور باهم مخلوط می‌شوند و این موضوع موجب می‌شود که نوشیدنی شما باکیفیت بالا تری آماده شود. فشار متوسط نسبت به فشار ضعیف عملکرد و سرعت بیشتری دارد و آب با پودر قهوه با سرعت بیشتری ترکیب می‌شود.

فشار بالا سبب می‌شود که آب و قهوه به طور کامل با هم ترکیب شوند و امکان دارد در پایان نوشیدنی شما نتیجه مطلوبی نداشته باشد. به همین منظور بهتر است برای آماده کردن قهوه از گزینه فشار ضعیف استفاده نمایید. حتما به فشار  اسپرسوساز توجه داشته باشید زیرا یکی از مهم ترین موارد برای آماده سازی یک لیوان اسپرسوی باکیفیت می‌باشد. البته که افرادی که در این زمینه مهارت کافی دارند، به جزئیات بیشتری مثل تنظیم فشار دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas توجه می‌کنند.

روش هواگیری دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas

درصورتی که برای مدت زمان طولانی از دستگاه اسپرسوساز خود استفاده نکنید، اسپرسوساز شما دچار هواگرفتگی خواهد شد.

راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

برای هواگیری دستگاه اسپرسوساز ویداس vidas  باید روش هواگیری آن را آموزش دیده باشید. به همین دلیل بهتر است برای هواگیری، مخزن اسپرسوساز ویداس vidas را با آب کافی پر نمایید و سپس آن را بدون پر کردن شات قهوه، دستگاه را روشن نمایید تا کلیه آب موجود در اسپرسوساز بخار شود. بعد از آن که کلیه آب موجود در مخزن اسپرسوساز به صورت کامل بخار شد، یک لیوان اسپرسو برای خود و عزیزانتان آماده کنید. چنانچه که متوجه این موضوع شدید که اسپرسو آماده شده کیفیت خوبی ندارد، هواگیری دستگاه شما به طور کامل انجام نشده. مخزن آب را از دستگاه جدا کرده و دوباره در جای مشخص خود قرار دهید و هواگیری را به دوباره انجام دهید.

نتیجه گیری از راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas

در این مقاله که خواندید، تلاش کردیم کلیه نکات مهم برای راهنمای اسپرسوساز ویداس vidas  را مورد بررسی قرار دهیم. بهتر است بدانید که برای شروع و راه اندازی اسپرسوساز ویداس vidas  حتما باید کلیه نکات گفته شده در این مقاله را مورد نظر قرار دهید.  در مواقع خرید اسپرسوساز ویداس vidas یک کتابچه راهنمای فارسی به شما ارائه خواهد شد که با خواندن دفترچه راهنما می توانید تمامی نکات مرتبط با استفاده از اسپرسوساز ویداس را یادبگیرید.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای اسپرسوساز ویداس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

روش هواگیری دستگاه اسپرسوساز ویداس

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا