تعمیراتتعمیرات یخچال

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی و خارجی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی و خارجی را شاید نتوانید تشخیص دهید. زیرا آنقدر برندها و مدل‌ها در جهان زیاد شده است که تشخیص دادن آن سخت به نظر می‌آید. اما نگران نباشید، ما در سایت ایبک قصد داریم تا به پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی و خارجی در داخل ایران بپردازیم. با ما تا پایان این مقاله کاربردی همراه باشید.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

پرفروش‌ترین سایدبای‌ساید ایرانی و خارجی در ایران

یخچال‌های سایدبای‌ساید بسیار زیادی وجود دارد. این فهرست زمینه را با توصیه‌هایی بر اساس دسته بندی فراهم می‌کند. انتخاب یکی از این یخچال‌های سایدبای‌ساید مطمئنا اندازه آشپزخانه و سبک زندگی یک خانواده را تکمیل می‌کند. پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید خارجی در ایران به شرح زیر است.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید خارجی در ایران

یخچال سایدبای‌ساید ویرپول

برای یخچال سایدبای‌ساید که فضای زیادی را ارائه می‌دهد و از آخرین فناوری استفاده می‌کند، اما هزینه ندارد، Whirlpool   (مدل WRS588FIHZ) یک انتخاب عالی است. این یخچال سایدبای‌ساید از یک دستگاه پخش یخ و آب بیرونی با فیلتر EveryDrop استفاده می‌کند تا یخ و آب با کیفیت بالا را بدون باز کردن درب فراهم کند. این مدل یخ را در درب ذخیره می‌کند که به آزاد کردن فضای با ارزش فریزر کمک می‌کند.

از مدیریت دمای Accu-Chill برای خنک کردن سریع غذا و سپس بازگشت به حالت خنک کننده معمولی استفاده می‌کند. یخچال ساید‌بای‌ساید دارای قفسه‌های شیشه‌ای قابل تنظیم و سطل‌های درب گالن است که به راحتی می‌توان ذخیره سازی را سفارشی کرد. همچنین از یک فیلتر هوا استفاده می‌کند که به از بین بردن بوی متداول مواد غذایی کمک می‌کند. همچنین بوی تازه یخچال را حفظ می‌کند. این محصول در چهار روکش ارائه می‌شود. دو مورد آن سطوح ضد زنگ و مقاوم در برابر اثر انگشت هستند.

یخچال ساید‌بای‌ساید فریجیدر

یخچال‌های سایدبای‌ساید همیشه از نظر فضای ذخیره سازی دارای مقداری عرض هستند. به خصوص درب فریزر، اما یخچال فریجیدر مدل LFSS2612TF این قابلیت را ندارد. این یخچال از قفسه‌هایی با عرض کامل استفاده می‌کند تا هرچه بیشتر فضای ذخیره سازی را فراهم کند. همچنین دارای یک دستگاه پخش کننده آب و یخ داخلی است که یخ را در درب ذخیره می‌کند. این کار را می‌کند تا فضای فریزر را آزاد کند که معمولاً توسط یک سینی یخ حجیم گرفته می شود.

هم یخ ساز و هم آب پخش کننده از فیلتر آب PureSource برای تامین آب تمیزتر استفاده می‌کنند. فضای داخلی فریزر و یخچال با قفسه‌های تنظیم شده و سطل‌های درب همه کاره بسیار قابل تنظیم هستند. تنظیمات کنترل دما از طریق یک پنل LCD انجام می‌شود که استفاده و خواندن آن آسان است. دارای سه کشو در یخچال برای گوشت، میوه و سبزیجات و یک سطل در فریزر است.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

یخچال سایدبای‌ساید Frigidaire FFSS2315TS

برای ویژگی‌های سطح بالا با قیمت مناسب، یخچال فریجیدر سایدبای‌ساید FFSS2315TS جعبه‌ها را بررسی می‌کند. این دستگاه دارای استیل ضد زنگ، روکش مقاوم در برابر اثر انگشت، و یخ و آب ریز داخلی است. هر دو تلگراف از فیلتر آب PureSource استفاده می‌کنند. همچنین دارای هشدار فیلتر خودکار هستند تا مالکان بتوانند با تعویض فیلترهای کثیف برای آب و یخ بهترین کیفیت را دنبال کنند.

این ساید‌بای‌ساید دارای قفسه‌هایی است که تمام عرض فریزر را در بر می‌گیرد تا امکان چیدن تا حد امکان مواد غذایی منجمد را فراهم کند. همچنین در عین حال همه چیز را به راحتی پیدا کنید. قفسه‌ها و سطل‌های موجود در یخچال بسیار قابل تنظیم هستند. می‌توانید در صورت لزوم فضای خنک کننده را برای جا دادن وسایل بزرگ سفارشی کنید.

یخچال سایدبای‌ساید KitchenAid

همه به یک سایدبای‌ساید گران قیمت نیاز ندارند. اما هر خریدار در بازار برای یخچال با کیفیت تجاری، یخچال سایدبای‌ساید ۲۵ فوت مکعبی KitchenAid (مدل KBSD602ESS) را گزینه‌ای چشمگیر خواهد یافت. این یخچال استیل ضد زنگ از PrintShield Finish برای مقاومت در برابر لکه و حفظ ظاهری عالی استفاده می‌کند. این دستگاه دارای یخ ساز خودکار و SatinGlide Crispers با بلبرینگ است تا کشش نرم‌تری نسبت به بسیاری از سطل‌های پلاستیکی درهم و برهم داشته باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از یخچال کنوود KENWOOD

ویژگی Produce Preserver گازهای ساطع شده از میوه‌ها و سبزیجات را جذب می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از رسیدن بیش از حد تازه‌تر بمانند. این یخچال‌ها دارای روشنایی LED در سرتاسر و قفسه‌های ضد نشت برای جلوگیری از حوادث هستند. این یخچال یک یخچال توکار است. بنابراین دارای پانل‌های جانبی برای ارائه یک پوشش زیبا در اطراف باز نیست.

Whirlpool 20.6

در برخی از آشپزخانه‌های کوچک، یخچال‌های سایدبای‌ساید تنها راه حل هستند. اگر فضا به خصوص تنگ باشد، ضدعمق Whirlpool (مدل WRS571CIHW) گزینه جذابی است. نمای عمقی این یخچال ۲۰.۶ فوت مکعبی می‌باشد که به این معنی است که از کابینت‌های پایینی بیرون نمی‌آید. این مورد باعث می‌شود فضای بیشتری در جلوی یخچال باقی بماند که برای آشپزخانه‌های کوچک ضروری است.

دارای یخ ساز داخلی و آب ریز، با ذخیره یخ داخل در برای آزاد نگه داشتن فضای فریزر تا حد امکان هستند. هر دو دیسپنسر از سیستم تصفیه EveryDrop برای تازه و تمیز نگه داشتن آب استفاده می‌کنند. قفسه‌ها در یخچال و فریزر به راحتی برای ایجاد فضا در هنگام پرواز تنظیم می‌شوند. سیستم مدیریت دمای Accu-Chill برای خنک کردن سریع غذاهای جدید تنظیم می‌شود. سپس برای حفظ دما به حالت خنک کننده عادی برمی‌گردد.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

یخچال سایدبای‌ساید ال جی الکترونیکس

خانواده‌هایی که آشپزخانه بزرگ دارند و نیازهای جدی برای ذخیره‌سازی مواد غذایی دارند، باید مدل‌هایی مانند یخچال سایدبای‌ساید ۲۶.۸ فوت مکعبی ال‌جی الکترونیکس (مدل LRSES2706V) را بررسی کنند. ظرفیت ذخیره سازی عظیم این یخچال بیش از ۲۶ فوت مکعب است. همچنین دارای ویژگی راحت InstaView Door-in-Door می‌باشد. با InstaView، کاربران می‌توانند اقلام ذخیره شده در درب یخچال را بدون باز کردن آن ببینند. همچنین از طریق درب خارجی ثانویه به اقلامی که اغلب استفاده می‌شوند دسترسی پیدا کنند.

این درب باعث صرفه جویی در مصرف برق می‌شود. همچنین با امکان گرفتن سریع اقلام بدون باز کردن کل یخچال، راحتی را افزایش می‌دهد. ال جی از اثر انگشت PrintProof و روکش مقاوم در برابر لک استفاده می‌کند تا این یخچال تمیز و جدید به نظر برسد. این یخچال همچنین دارای چندین سنسور دیجیتال برای نظارت مداوم بر شرایط داخل است.

ساید بای ساید سامسونگ ۲۶.۷ فوت مکعب

اگرچه نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ از ایران خارج شده است اما بازهم یخچال‌های این برند بی‌نظیر جزء پرفروش‌ترین یخچال‌های خارجی در ایران به حساب می‌آید. سایدبای‌ساید مجهز به Family Hub سامسونگ (مدل RS27TFF61SR) 26.7 فوت مکعبی یک انتخاب عالی برای استفاده حداکثری از فناوری خانه‌های هوشمند و وسایل مجهز به وای فای است. این یخچال دارای یخ و آب سردکن و همچنین قفسه‌بندی قابل تنظیم و فضای ذخیره سازی بیش از ۲۶ فوت مکعب است.

همچنین دارای هاب هوشمند صفحه نمایش لمسی بالا است. صفحه نمایش می‌تواند از تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، نصب برنامه‌ها، بررسی دوربین‌های امنیتی و سایر فعالیت‌ها پشتیبانی کند. برنامه‌ریزی سایر لوازم دارای WiFi برای کار با Family Hub به شما امکان می‌دهد کنترل همه چیز را از آشپزخانه داشته باشید. اعضای خانواده همچنین می‌توانند وارد حساب کاربری خود شده و یادداشت‌ها، پیام‌های صوتی و عکس‌های خانوادگی را برای نمایش در جلوی یخچال آپلود کنند.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

سایدبای‌ساید هوشمند ال جی الکترونیکس

ساید بای ساید ۲۱.۷ فوت مکعبی هوشمند ال‌جی الکترونیکس واجد شرایط انرژی استار (مدل LSXC22396S) هنگام در نظر گرفتن یک یخچال سازگار با محیط زیست و هوشمند ارزش بررسی دارد. این یخچال از استانداردهای انرژی فدرال فراتر رفته، قبوض برق را کاهش می‌دهد. همچنین اثرات زیست محیطی را کاهش می‌دهد. این دستگاه از درب InstaView برای کمک به حفظ دمای داخلی یخچال استفاده می‌کند. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد بدون باز کردن تمام درب، یک مورد را به داخل برسانند و آن را بگیرند.

درب InstaView از سه لایه شیشه تشکیل شده است که به حفظ هوای سرد و خروج هوای گرم کمک می‌کند و کارایی سیستم را به حداکثر می‌رساند. دارای دستگاه‌های پخش کننده آب و یخ با استفاده از سیستم یخ Slim SpacePlus برای آزاد کردن فضای بیشتری در قفسه فریزر است. همچنین شامل سنسورهای دیجیتال برای نظارت بر دمای یخچال است که در صورت لزوم تنظیمات خودکار را انجام می‌دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  قطعات یخچال فریزر شامل چه مواردی است ؟

Forno FFFFD193360S

اگر شما یک سرآشپز حرفه‌ای هستید یا فقط یک خانواده پرجمعیت دارید به احتمال زیاد با یک یخچال با اندازه معمولی مشکلی ندارید. شما فقط به غذای بیشتری از یک خانواده معمولی نیاز دارید. اگر به دنبال یخچال بزرگی هستید که ارزش یک آشپزخانه حرفه ای را داشته باشد، به  ۶۰ اینچی Forno نگاهی بیندازید. این یخچال دارای خنک کننده حرفه‌ای، تبدیل انجماد و خنک کننده عالی، و آلارم زمانی که دمای گرم در دستگاه تشخیص داده می‌شود. این یخچال یکی از پرفروش‌ترین یخچال‌های سایدبای‌ساید در ایران به شمار می‌رود.

مزایای داشتن یخچال سایدبای‌ساید

یخچال‌های سایدبای‌ساید برای کسانی که می‌خواهند غذا را زودتر از موعد آماده کنند. همچنین در یخچال یا فریزر نگهداری کنند ایده آل است. از آنجایی که یخچال‌های سایدبای‌ساید از قفسه استفاده می‌کنند، نیازی به حفاری در ته کشوی فریزر برای یافتن یک مورد نیست.

یخچال‌های سایدبای‌ساید به فضای کمتری نسبت به یخچال‌های فریزر فرنچ درب یا فریزر بالایی نیاز دارند. از آنجایی که درب‌ها به اندازه یک یخچال فریزر بالا نیستند. همچنین کشوهای فریزر بیرون‌کش ندارند، می‌توانند در فاصله بسیار محکم‌تری کاملاً باز شوند.

یکی دیگر از مزایای یخچال‌های سایدبای‌ساید یخ و آب سردکن داخلی آنهاست. در حالی که برخی از مدل‌های درب فرانسوی این گزینه را دارند. معمولاً بسیار گران‌تر از یخچال‌های سایدبای‌ساید مشابه هستند. چیدمان یخچال سایدبای‌ساید باعث می‌شود یخ ساز راحت‌تر قیف ذخیره سازی را پر کند و از ذوب شدن آن جلوگیری کند. در حالی که مدل‌های درب فرانسوی به انرژی زیاد و تجهیزات اضافی برای جلوگیری از ذوب شدن یخ در فضای یخچال نیاز دارند.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران

حال می‌رسیم به تولیدات داخل کشور که بسیاری از این یخچال‌ها کیفیت قابل قبولی را ارائه می‌دهند اما به پای یخچال‌های سایدبای‌ساید خارجی که معرفی کرده‌ایم نمی‌رسند. پرفروش‌ترین یخچال‌ سایدبای‌ساید ایرانی در ایران به شرح زیر می‌باشد.

یکی پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی اسنوا است

اسنوا یکی از پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران به شمار می‌رود. اسنوا یکی از برندهای صاحب نام و قدیمی در ایران است که به تولید لوازم خانگی می‌پردازد. یخچال سایدبای‌ساید اسنوا را می‌توانید با قیمتی نسبتا مناسب از بازار دریافت نمایید. ویژگی‌های این یخچال‌ها نور سبز یا مجیک لایت می‌باشد. با تابش نور سبز درون یخچال، باعث می‌شود تا سبزیجات و میوه‌ها تازگی خود را حفظ کنند.

یخچال سایدبای‌ساید اسنوا در برخی از رنگ‌های خاکستری، لایت و استیل در بازار عرضه می‌شوند. این ویژگی‌های خوب اسنوا باعث شده است تا این یخچال در دسته بندی بهترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران لقب گیرد.

جی پلاس یکی از پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

جی پلاس یک برند نوپا در ایران به شمار می‌رود. جی پلاس به عنوان یکی از پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران به شمار می‌رود. جی پلاس با قابلیت تهویه و تنظیم دمایی که دارد می‌تواند مواد داخل یخچال را در بهترین حالت دمایی خود در بیاورد. اگر موادی را در فریزر آن بگذارید به سرعت یخ می‌زند. همچنین اگر موادی را در داخل یخچال بگذارید به سرعت سرد می‌شود. با این ویژگی‌هایی که این یخچال دارد آن را به پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران بدل کرده است.

یکی دیگر از پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی ایکس ویژن می‌باشد

ایکس ویژن یکی از بهترین برندهای محبوب در ایران به شمار می‌رود. یخچال‌های سایدبای‌ساید ایکس ویژن ویژگی تهویه هوا و دمایی را در خود دارند که به تازه سازی مواد غذایی در یخچال کمک می‌کند. ایکس ویژن در حال حاظر یکی از پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی در ایران به شمار می‌رود.

پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و با این کار خود از ما حمایت کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

پرفروش‌ترین یخچال ساید ایرانی و خارجی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای آموزشی برای شناخت پرفروش‌ترین یخچال سایدبای‌ساید ایرانی و خارجی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا