مجله لوازم خانگیمجله

راهنمای خرید لوازم خانگی بوش BOSCH | بهترین محصولات برند بوش

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

شرکت بوش با تولید لوازم خانگی لوکس و با کیفیت نظیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی رومیزی، ماشین ظرفشویی مبله، یخچال، فریزر و حتی گاز و هود گسترده ی متنوعی از انواع لوازم خانگی را به مشتریان عرضه می کند. در این مقاله قصد بر این است لوازم خانگی بوش شامل ماشین های لباسشویی، ماشین های ظرفشویی، یخچال ها و فریزر ها مورد بررسی و دسته بندی قرار گیرند.

آشنایی با تاریخ شرکت بوش برای خرید بهتر

در مقالات گذشته بصورت کامل در رابطه با تاریخچه برند بوش صحبت کردیم، بی تردید برای خرید لوازم خانگی هر برندی، سابقه  آن برند از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه های لوازم خانگی بوش با برند تجاری BOSCH در بازار به فروش می رسند. لوازم خانگی بوش در واقع زیر مجموعه ی مجموعه کارخانه های بزرگی با نام تجاری BSH هستند. این نام تجاری آلمانی در زمینه ی تولید لوازم خانگی شامل یخچال های لوکس و با کیفیت، ماشین های ظرفشویی بادوام و با تکنولوژی بالا و ماشین های لباسشویی با برنامه های شست و شو و لکه بری نوین فعال است. با توجه به اسناد موجود، در سال ۱۸۸۶ میلادی، رابرت بوش آلمانی در شهر اشتوتگارت در کشور آلمان شرکت تولید توسعه ی ماشین های اتوماتیک بوش را تاسیس و راه اندازی کرده است.

راهنمای خرید لوازم خانگی بوش آلمان اصلی

با توجه به اینکه در کشور ما، دستگاه های لوازم خانگی برند بوش از گذشته تا اکنون نامی درخشان بوده است، شرکت بوش پس از تحریم های بین المللی علیه ایران، سعی کرده با انتقال کارخانه های تولیدی خود و تاسیس خطوط تولید مونتاژ در کشور های ثالث نظیر ترکیه و مونتاژ لوازم خانگی بوش در ترکیه تحت لیسانس آلمان، همچنان خط عرضه ی محصولات به ایران را حفظ نماید. اولین نکته ی مهم در راهنمایی خرید مطمئن لوازم خانگی بوش این است که برای بررسی اصالت و یا عدم اصالت لوازم خانگی با برند بوش همواره می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی و بین المللی شرکت بوش آلمان با نشانی bosch . com، و تطبیق سریال دستگاه در وب سایت مذکور از اصل و غیر تقلبی بودن آن مطمئن شوید.

لوازم خانگی بوش


راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش از نظر ابعاد و ظرفیت در سه گروه تولید و روانه ی بازار شده اند. نوع مدل های  ماشین های ظرفشویی بوش که برای خانوار هایی از ۶ تا ۱۴ نفره و همچنین برای آشپزخانه ای با فضای زاید مناسب می باشد. مدل های تو کار ماشین های ظرفشویی بوش که برای خانواده های از ۶ تا ۱۴ نفره و آشپزخانه های کوچکتر مناسب بوده و با تمرکز بر جانمایی دستگاه درون کابینت بندی آشپز خانه تولید شده است. نوع رومیزی ماشین های ظرفشویی بوش نیز برای خانواده‌ های کم‌ جمعیت تر یا آشپزخانه هایی که فضای بزرگی ندارند تولید شده تا دستگاه در فضای روی کابینت نصب گردد.

ماشین های ظرفشویی بوش در ۴ مدل اصلی با نام های سری ۲،سری ۴ ،سری ۶ و سری ۸ تولید . روانه ی بازار شده اند که هر یک از این سری ها شامل چندین مدل می باشد. با حرکت از مدل های سری ۲ به سمت مدل های سری ۸ ماشین ظرفشویی بوش در کار ارتقای ظاهر دستگاه ها و لوکس تر شدن آنها، برنامه های کامل تر شست و شو و ضدعفونی ظروف در کنار پنل های کاربری لمسی به دستگاه ها اضافه شده و در مقابل طبیعتاً قیمت دستگاه ها نیز افزایش می یابند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  لیست وسایل برقی کامل آشپزخانه | لوازم خانگی برقی بزرگ آشپزخانه

ماشین ظرفشویی بوش

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش سری ۲

ماشین ظرفشویی بوش سری ۲ اولین مدل تولید شده به وسیله ی شرکت بوش بوده که به فناوری هایی نظیر شست و شوی ظروف با ۵۰ درصد آب و حفاظت از ظروف با شیشه های نازک داخلی مجهز هستند. این ماشین ها دارای پنل کاربری مکانیکی بوده ظاهر ساده تری به نسبت سری های بعدی دارند.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش سری ۴

ماشین های ظرفشویی سری ۴ بوش نیز از پنل کاربری مکانیکی استفاده می کنند. این سری از ماشین های ظرفشویی بوش دارای تکنولوژی های پیشرفته تر شست و شو نسبت به سری ۴ بوده و با توجه به ظاهر ساده تر نسبت به مدل های سری بعدی دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند به طوری که از پر فروش ترین ماشین های ظرفشویی شرکت بوش می باشند.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش سری ۶

در سری ۶ ماشین های ظرفشویی بوش برنامه های شست و شو و فناوری های صرفه جویی در مصرف آب بیشتر در کنار ظاهر لوکس تر و جذاب تر نسبت به سری های قبلی قابل مشاهده است. پنل کاربری سری ۶ ماشین ظرفشویی بوش به صورت لمسی است.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش سری ۸

سری ۸ ماشین های ظرفشویی بوش دارای تکنولوژی پیشرفته تر، کاهش صدای دستگاه و البته قیمت بالاتر است. در این سری پنل کاربری لمسی بالای درب در نظر گرفته شده و بنابراین با بسته شدن درب دستگاه، ظاهر ماشین بسیار یکدست و لوکس است.

راهنمای خرید یخچال و فریزر بوش

یخچال فریزر های بوش در مدل های متنوعی شامل یخچال فریزر بالا پایین، یخچال ساید بای ساید، یخچال دو قلو، فریزر تک و یخچال تو کار تولید شده اند. یخچال فریزر های بالا پایین با توجه به تفکیک فضای یخچال و فریزر و قیمت پایین تر نسبت به انواع ساید بای ساید و دو قلو با استقبال مناسبی از سوی خریداران مواجه اند. برخی از مدل های یخچال های بالا و پایین بوش دارای آب ریز صورت قم قمه ای با تعبیه ی شیر در بیرون یخچال و یخ ساز دستی در قسمت فریزر می باشند.

یخچال ساید بای ساید بوش به دلیل طراحی بسیار لوکس و ظرفیت بالای حجم نگه داری در کنار شیر متصل به آب شهر، یخ ساز اتوماتیک، مصرف انرژی پایین و درب بار بسیار پر طرفدار می باشند شرکت بوش انواع یخچال ساید بای ساید بوش را در ۳ رنگ سفید، استیل و مشکی تولید می کند. یخچال دو قلو در مقایسه با یخچال ساید بای ساید بوش از نظر ظرفیت تفاوت چندانی ندارد. نکته ی مثبت این است که برخی مدل های این یخچال دارای آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک می باشند. یخچال فریزر های دو قلو بوش تنوع ظاهری زیادی داشته و در رنگ های سفید، مشکی و استیل که همگی ضد لک هستند در بازار موجود می باشند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش نیز به مانند ماشین های ظرفشویی این شرکت در چهار سری اصلی ۲، ۴، ۶ و ۸ تولید می شوند. هر یک از این سری ها شامل چندین مدل می باشند. البته با توجه به تحریم ها و انتقال خط مونتاژ لوازم خانگی بوش به ترکیه، همه ی مدل های همه ی سری ها راهی بازار ایران نمیشوند و از هر سری چند مدل به سفارش ایران تولید و به ایران صادر می شوند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  معرفی کامل محصولات لوازم خانگی شرکت بوش BOSCH

ماشین لباسشویی بوش

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش سری ۲

ماشین های لباسشویی بوش با مدل موسوم به سری ۲ از قدیمی ترین و در عین حال ساده ترین انواع ماشین های لباسشویی شرکت بوش می باشند. دستگاه های ماشین لباسشویی سری ۲ بوش معمولاً ظرفیتی حدود ۷ کیلوگرم دارند. این سری از ماشین لباسشویی بوش در ۲ رنگ اصلی نقره ای و سفید تولید و روانه ی بازار می شوند.

بدنه ی این سری از ماشین های لباسشویی بوش دارای ظاهر ساده و درب و پنل کاربری مکانیکی است و نسبت به سری های بعدی دارای قیمت مقرون به صرفه تری هستند. مدل های مختلف سری ۲ ماشین لباسشویی بوش همگی دارای برنامه های کامل شست و شو بوده و صرفاً از نظر وزن، حجم و رنگ با هم تفاوت های جزئی دارند. ماشین های لباسشویی سری ۴ شرکت بوش از نظر شمایل ظاهری تفاوت چندانی با دستگاه های سری ۲ این شرکت ندارند. تفاوت اصلی ظرفیت شست و شوی بیشتر ماشین های لباسشویی سری ۴ نسبت به ماشین های لباسشویی سری ۲ بوش است.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش سری ۴

در ماشین های لباسشویی سری ۴ بوش از سیستم موتور Eco Silence Drive استفاده شده که دارای مصرف انرژی کم و صدای کمی تولید می کنند. ماشین های لباسشویی سری ۴ بوش نیز به مانند ماشین های سری ۲ این شرکت دارای ظاهری ساده و دکمه های مکانیکی در کنار برنامه های کامل شست و شو بوده و در دو رنگ سفید و نقره ای در بازار موجود هستند. ماشین های لباسشویی سری ۶ بوش ظرفیتی حدود ۸ و ۹ کیلوگرم داشته و نسبت به ماشین های لباسشویی سری ۲ و ۴ این شرکت هم از نظر زیبایی ظاهری دارای طراحی لوکس تری هستند و هم از نظر تکنولوژی در سطح بالاتری تولید شده اند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش سری ۶

در ماشین های لباسشویی سری ۶ شرکت بوش از پنل کاربری ترکیبی از اهرم های مکانیکی و دکمه های لمسی صفحه نمایشی استفاده شده است. یکی از مزیت های ماشین های سری ۶ نسبت به سری های ۲ و ۴ این است که برنامه های لکه بری نیز در این سری تعبیه شده است. ظرفیت های ماشین های لباسشویی سری ۶ حدود ۸ تا ۹ کیلوگرم می باشند و در رنگ های سفید و نقره ای در بازار عرضه می شوند. در مدل های ماشین های لباسشویی سری ۸ شرکت بوش ظاهر لوکس، پنل کاربری پیشرفته و لمسی و برنامه های پیشتاز شست و شو و لکه بری همزمان عرضه شده اند. ماشین لباسشویی های سری ۸ بوش دارای ظرفیت های ۸ و ۹ کیلوگرم هستند و در دو رنگ سفید و استیل تولید می شوند. ماشین های لباسشویی سری ۸ بوش دارای فناوری های خاص لکه بری (همه ی مدل های سری ۸)، فناوری آیداس برای تنظیم مقدار شوینده و نرم کننده (در مدل WAW32660IR)، فناوری اکتیو اکسیژن برای نفوذ بهتر و سریع تر آب و شوینده در لباس و ضدعفونی آنها (در مدل WAW28760IR) و فناوری تشخیص کف (در مدل WAW28640IR) می باشند.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای خرید لوازم خانگی بوش BOSCH

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای خرید لوازم خانگی بوش BOSCH | محصولات برند بوش

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا