تعمیرات جاروبرقی

بررسی تخصصی کیفیت جارو برقی تفال Tefal

در گذشته و پیش از اختراع جارو برقی، جارو کردن یک کار بی اندازه طاقت فرسا بود. جاروهای دستی قدیمی گرد و غبار را بیشتر در فضا پخش می کرد و بخش زیادی از آن وارد ریه افراد می شد. جارو برقی از ابتدای اختراعش تا به امروز باعث تحول بزرگی در کارهای خانه شده است. برندهای متعدد لوازم خانگی در جهان جاروبرقی های پیشرفته ای با امکانات قابل توجه روانه بازار این کالا می کنند. یکی از برندهای خوش نام و با کیفیت جارو برقی، جارو برقی تفال است. در این مقاله می خواهم شما را با این جارو برقی آشنا کنم و برایتان شرح دهم که چرا جارو برقی تفال ارزش خریدن دارد؟ اگر به دنبال آشنا شدن با یک جارو برقی مدرن و شیک با تنوع مدل های بی نظیر و باکیفیت هستید حتما این مطلب را از نظر بگذرانید. جارو برقی تفال وسیله ای است که تمیزی را به خانه های شما خواهد آورد.

معرفی برند تفال

تفال عنوان یک شرکت خوش نام فرانسوی است که سالیان سال در تولید لوازم خانگی کوچک و جمع و جور شهرت دارد. واژه تفال ترکیبی از واژه های تفلون و آلومینیوم است. ماجرای ایجاد شرکت تفال هم جالب است. مردی در فرانسه موقع شکستن تخم مرغ و سرخ کردن آن با مشکل جدا نشدن تخم مرغ از تابه مواجه می شود و به فکر ساختن ظروف نچسب می افتد. بنابراین اولین ظروف نچسب را در سال 1950 تولید می کند. البته برند تفال به تولید ظروف نچسب اکتفا نمی کند و لوازم دیگری هم تولید می کند. محصولات این برند امروزه در بیش از 125 کشور جهان تولید می شود و در سراسر دنیا نمایندگی های متعدد دارد. دلیل این محبوبیت قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولات تفال است. در ساخت لوازم خانگی تفال جدیدترین تکنولوژی ها به کار رفته است و مدل های تازه تر آنها امکانات چشمگیرتری دارد. جارو برقی تفال از جمله لوازم خانگی پر فروش در بازار ایران است. کیفیت جارو برقی تفال در مدل های مختلفش زبانزد است. سبکی و راحتی کار کردن با این جارو برقی و قدرت مکش بالای آن از ویژگی های حائز اهمیت آن است. طراحی زیبای انواع جارو برقی تفال برای کاربرانش دلپسند است و در فضای خانه به خوبی با سایر وسایل خانه ست می شود. بررسی کیفیت جارو برقی تفال به ما نشان می دهد که این محصول از هر نظر مناسب است و کارایی بالایی دارد. اگر از جارو برقی تفال به خوبی استفاده شود عمر طولانی ای خواهد داشت و در صورت خرابی های جزئی به راحتی توسط افراد متخصص قابل تعمیر است.

حتما بخوانید:   روش تعویض کیسه جاروبرقی | چه زمانی باید کیسه جاروبرقی تعویض شود

جارو برقی تفال

انواع جارو برقی تفال

جارو برقی تفال در شکل ها و اندازه های مختلف تولید شده که هر مدل مناسب فضایی خاص طراحی شده است. پیش از خریداری جارو برقی تفال بزرگی و کوچکی منزل یا محلی که می خواهید از جارو برقی استفاده کنید را در نظر بگیرید. همچنین برخی انواع جارو برقی تفال شارژی است که برای جارو کشی روزانه و سطحی در زمان کوتاه مناسب است. در حالی که جارو برقی هایی که در حال اتصال به پریز کار می کنند قدرت مکش بیشتر و ظرفیت بالاتری دارد.

برخی از مدل های جارو برقی تفال از این قرار است:

جارو برقی تفال مدل TW3719: این مدل 5 لیتر ظرفیت دارد. قدرت موتورش 750 وات است. امکان تعویض فیلتر دارد و کم صدا است. لوله این مدل فلزی و پلاستیکی است و قدرت مکش خیلی خوب و درجه تنظیم موتور دارد.

مدل TW3723: مهم ترین مشخصه این مدل قدرت موتور بالاتر آن است. این جارو برقی 800 وات قدرت موتور دارد. ظرفیت آن 5 لیتر است و مثل مدل های دیگر جارو برقی تفال قدرت مکش آن عالی است.

مدل TW6849: این مدل قدرتمند جارو برقی تفال با موتور 2200 وات است. این مدل دارای سه سری است. اندازه آن متوسط است و مکش فوق العاده ای دارد.

مدل TW5119: ظرفیت این مدل 2 لیتر و قدرت موتورش 750 وات است. دارای فیلتر است و کم صداست و درجه تنظیم موتور نیز دارد. در این مدل هم امکان جدا کردن سری و دسته وجود دارد.

مدل TW6477: این مدل هم از زمره قدرتمندترین جارو برقی های تفال است که 2200 وات قدرت موتورش است. این جارو برقی زمان زیادی برای شما کار می کند و عمر طولانی ای دارد. دارای 6 مدل سری است. بسیار صدای کمی دارد. دارای کلید اضافی کنترل بر سرش است. قابلیت مجزای جمع کردن موی حیوانات دارد و مکش آن بسیار عالی است.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر جارو شارژی گوسونیک Gosonic/ نمایندگی تعمیرات گوسونیک

چرا می گوییم جارو برقی تفال با کیفیت است؟

جارو برقی تفال برندی معروف و امتحان پس داده است و در ساخت آن از جدیدترین دانش و فناری بهره گرفته شده است. قدرت موتور جارو برقی تفال خیلی خوب است و کیفیت قطعات به کار رفته در آن منحصر به فرد است. این جارو برقی درجه تنظیم قدرت موتور دارد. زمان هایی که نیاز به یک تمیزکاری سطحی دارید بهتر است درجه قدرت مورد نیاز موتور را پایین بگذارید تا فشار کمتری به آن وارد شود. از ویژگی های اختصاصی محصولات تفال از جمله جارو برقی تفال سبکی و راحتی حمل و نقل ان هاست. اندازه جارو برقی تفال در مدل های مختلفش در یک حد مناسب و جمع و جور است و فشار زیادی به کسی که دارد از آن استفاده می کند نمی آید. مدل های گوناگون جارو برقی تفال دارای فیلترهای های متعدد است که متناسب با نوع سطوحی که قرار است تمیز شود و نوع آلودگی ها و زباله هایی که قرار است بروبید، می توانید فیلتر مناسب را تهیه کنید. یکی از مشکلاتی که بعضی جارو برقی ها دارد سرو صدای زیاد موقع جارو زدن است، جارو برقی تفال این مشکل را حل کرده است و کمترین میزان صدا را دارد. همچنین این جارو برقی با داشتن سیم بلند مشکل فاصله تا پریز برق را تا حد زیادی حل کرده است. از مشخصاتی که حاکی از کیفیت جارو برقی تفال است ضمانت یک ساله آن است. این امر نشان از اطمینان تولیدکنندگان از سطح کیفی محصولات خود دارد. طول عمر جارو برقی تفال قابل توجه است و اگر به خوبی از آن استفاده کنید به این راحتی ها به خرابی جدی و غیر قابل رفعی دچار نمی شود. تنوع جارو برقی های تفال در قیمت ها و ابعاد مختلف سبب شده که مشتریان گوناگونی را به خود جلب کند.

نکات مهم استفاده از جارو برقی تفال

  • اولین نکته مهم انتخاب جارو برقی تفال اصل است. ممکن است با نمونه های تقلبی از این محصول در بازار مواجه شوید پس باید از متخصص معتبری در این باره سوال کنید.
  • مخزن جارو برقی نباید بیش از ظرفیت پر شود وگرنه به موتور صدمه می زند.
  • زمان روشن ماندن جارو برقی نباید خیلی طولانی باشد. پیشنهاد شده که هر 20 دقیقه چند دقیقه جارو برقی را خاموش کنید.
  • سرویس سالانه جارو برقی طول عمر آن را افزایش می دهد و از خرابی موتور و قطعات حساس جلوگیری می کند.
  • به محض شنیدن صدای زیاد از جارو برقی تفال و یا هر مشکلی جارو برقی را خاموش و به تعمیرات معتبر مراجعه کنید.
  • در هنگام جارو زدن جارو برقی را بیش از حد نکشید و به لوله خرطومی یا سیم برق آن فشار نیاورید.
  • جارو برقی تفال مناسب جمع کردن آب و خیسی نیست آن را بر روی سطوح خیس نکشید و در زمان خاموشی در جایی خشک قرار دهید.
حتما بخوانید:   راهنمای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux | مشکلات رایج

جارو برقی تفال

تعمیرات جارو برقی تفال

از مشکلاتی که ممکن است دارندگان جارو برقی تفال با آن مواجه شوند، پارگی سیم یا خرطومی، استشمام بوی نیم سوختگی، سرو صدای غیرمعمول و زیاد، روشن نشدن جارو برقی و یا یک سره شدن آن، خرابی برد الکترونیکی، خرابی دکمه کنترل قدرت موتور و کثیفی بیش از حد فیلتر و نیاز به تعویض فیلتر و … است. جارو برقی تفال یک دستگاه پیشرفته است و زمانی که نیاز به تعمیر پیدا می کند لزوم تماس با تکنسین های مجرب و آشنا با سیستم آن وجود دارد. از نکات مهم در هنگام تعویض قطعات، جایگزین کردن اجزای آن با قطعات فابریک و اورجینال است و تعمیراتی که به آن مراجعه می کنید باید بتواند قطعات اصل را برایتان بیابد و به درستی کار تعویض قطعه را انجام دهد.

سخن آخر

در این مقاله شما را با یکی از بهترین برندهای جارو برقی در جهان که رقبای معروف و ممتازی دارد و شانه به شانه آن ها پیش می رود یعنی جارو برقی تفال آشنا کردیم. همان طور که گفته شد این جارو برقی انواع و مدل های گوناگونی دارد. متاسفانه مدل های تقلبی این جارو برقی هم در بازار کم نیست و به همین دلیل در هنگام خرید باید نهایت دقت را به خرج بدهید. در زمان خرابی جارو برقی تفال نیز آشنایی با یک شرکت تعمیرات معتبر با تکنسین های ماهر و متخصص ضروری است.

31

بررسی تخصصی کیفیت جارو برقی تفال Tefal

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

بررسی تخصصی کیفیت جارو برقی تفال Tefal

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x