تعمیرات جاروبرقی

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جیپاس GEEPAS

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

جارو برقی جیپاس یکی از پر کاربرد ترین لوازم برقی منزل بوده و ممکن است مانند هر تجهیزات برقی دیگری پس از مدت استفاده یا در صورت استفاده نادرست با اختلالاتی مواجه شود. از آنجایی که این جاروبرقی از قطعات متعددی ساخته شده است، بنابراین تعمیر آن باید توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص در این حوزه انجام گیرد.

 چنانچه شما هم یکی از کاربران جارو برقی جیپاس بوده و با خرابی جاروبرقی خود مواجه شده‌اید، در این مطلب از ایبک امداد همراه ما باشید تا تعمیرگاه مجاز جارو برقی جیپاس که دارای تکنسین‌های مجرب و متخصص برای تعمیر این جارو برقی است را به شما معرفی کنیم. چنانچه جاروبرقی برند جیپاس شما خراب شده و نیاز به تعمیر داشت، شما می‌توانید به سایت تعمیرگاه مجاز جاروبرقی جیپاس در تهران مراجعه کرده و درخواست تعمیر جاروبرقی خود را در سایت ثبت کنید.

مزیت‌های بهره‌گیری از خدمات مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس

مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس در سراسر تهران و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی است. از این رو در این بخش از مقاله به مزیت‌های بهره‌گیری از خدمات این مرکز می‌پردازیم.

  • اگر شما از مصرف‌کنندگان جارو برقی جیپاس بوده و با خرابی جاروبرقی خود مواجه شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات جاروبرقی جیپاس در تهران از صرفه جویی ۷۵ درصدی در هزینه تعمیرات برخوردار شوید. چرا که هزینه تعمیرات جاروبرقی در این تعمیرگاه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه می‌شود.
  • از دیگر مزیت‌هایی که سبب اقبال کاربران به مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس در تهران شده، کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های این مرکز است. چرا که تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حضور یافته و خدمات با کیفیت را به مشتریان ارائه می‌کنند.
  • یکی از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس در تهران می‌توان به داشتن ضمانت نامه خدمات ارائه شده در این مرکز اشاره داشت.
  • همچنین ارائه فاکتور خدمات و هزینه‌ها که ۳ الی ۱۲ ماه اعتبار دارد نیز از دیگر مزیت‌های بهره‌گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات جارو برقی جیپاس در تهران است.

مزیت‌های بهره‌گیری از خدمات مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس

خدمات پس از فروش جارو برقی جیپاس

ارائه خدمات پس از فروش یکی از مهمترین بخش خدماتی در هر شرکت و برند محسوب می‌شود. از این رو زمانی که کاربران محصولات یک برند با ایجاد اختلال و خرابی روبرو می‌شوند، ترجیح می‌دهند از خدمات پس از فروش همان شرکت استفاده کنند که البته استفاده از خدمات پس از فروش این محصولات منوط به معتبر بودن گارانتی محصول و همچنین نگذشتن تاریخ انقضای آن است. این موضوع در مورد خدمات پس از فروش جارو برقی جیپاس نیز صدق می‌کند.

چنانچه جارو برقی جیپاس شما دارای گارانتی بوده و تاریخ گارانتی آن نگذشته باشد، شما می‌توانید در صورت خرابی دستگاه خود به نمایندگی تعمیرات جارو برقی جیپاس مراجعه کرده و بدون پرداخت هزینه دستگاه خود را تعمیر کنید. اما چنانچه تاریخ گارانتی جارو برقی جیپاس شما تمام شده شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز جارو برقی جیپاس در تهران مراجعه کنید. تعمیرات جارو برقی جیپاس در محل زمانی که یکی از لوازم برقی به ویژه لوازم برقی که ابعاد بزرگتری دارند خراب می‌شود، یکی از دغدغه‌های کاربران چگونگی انتقال دستگاه به تعمیرگاه بدون وارد آمدن ضربه به آن و آسیب دیدن دستگاه است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات مایکروفر جیپاس Geepas | شایع ترین معایب

علاوه بر این امروزه هزینه حمل و نقل و جابجایی وسایل نیز افزایش یافته است. تعمیرگاه مجاز جارو برقی جیپاس در تهران سعی کرده تا با ارائه خدمات در منزل یا محل کار دغدغه‌های فوق را برای صاحبان جارو برقی جیپاس برطرف کند. بدین شکل که با حضور کارشناسان تعمیرگاه در محل مورد نظر شما تمام اقدامات مربوط به تعمیرات جاروبرقی جیپاس در محل انجام می‌گیرد‌.

مدت زمان لازم برای تعمیرات جارو برقی جیپاس

 همانطور که می‌دانید جاروبرقی یکی از لوازم برقی پرکاربرد و ضروری در منزل و یا محل کار است. از این رو پس از خراب شدن دستگاه صاحبان آن دغدغه انتخاب تعمیرگاهی را دارند که بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه را تعمیر کرده و به آنان تحویل دهد. در تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس این امکان برای شما فراهم است و پس از ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی توسط شما در سایت و یا تماس با کارشناسان، نیروهای مجرب و آموزش دیده مرکز جهت تعمیر جاروبرقی در محل حضور می‌یابند.

کارشناسان اعزام شده به محل پس از ارزیابی جاروبرقی و مشاهده آن به شما اعلام می‌کنند که تعمیر آن چقدر زمان می‌برد. بنابراین تعمیرکار جارو برقی جیپاس باید ابتدا جاروبرقی را عیب‌یابی کرده و سپس زمانی را به شما اعلام کند. اما به جهت اینکه تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی جیپاس از افراد با تجربه‌ هستند که سال‌ها در این زمینه فعالیت می‌کنند، لذا تعمیر جاروبرقی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می‌رسد.

ویژگی تعمیرکار تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس

  • تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی جیپاس با به‌کارگیری افراد آموزش دیده و مجرب سعی دارد تا بهترین خدمات را به کاربران جاروبرقی جیپاس ارائه کند.
  • تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی جیپاس در کوتاه‌ترین زمان ممکن و ظرف کمتر از یک ساعت در محل حضور می‌یابند. استفاده از قطعات فابریک جاروبرقی جیپاس از ویژگی این تعمیرکاران است.
  • همچنین تعمیرکاران مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس از تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنند.
  • این تعمیرکاران پس از اتمام کار فاکتور معتبر هزینه‌ها و خدمات را به همراه گارانتی خدمات به شما ارائه می‌کنند.
  • علاوه بر این تعمیرکاران مرکز تعمیرات جارو برقی جیپاس پاسخگوی سوالات مشتریان درباره علت خرابی جاروبرقی جیپاس هستند.

نحوه عیب‌یابی و تعمیر جارو برقی جیپاس

همانطور که گفته شد تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی جیپاس تجربه زیادی در حوزه تعمیرات این جاروبرقی‌ها دارند. به واسطه تجربیاتی که تعمیرکاران مرکز در سال‌های متمادی به دست آورده‌اند، این تکنسین‌ها اقدام به عیب‌یابی مشکلات جاروبرقی جیپاس کرده و راهنمایی را تهیه کرده‌اند.

کاربران با مطالعه این راهنما می‌توانند مشکلات سطحی در جارو برقی جیپاس خود را عیب‌یابی کرده و نسبت به رفع آن اقدام کنند‌. البته لازم به ذکر است که برای عیب‌یابی و تعمیر موارد تخصصی باید از تکنسین‌های تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس کمک بگیرید. در این بخش به برخی از رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی جیپاس اشاره کرده و به بیان نحوه برطرف کردن این مشکلات می‌پردازیم.

روشن نشدن جاروبرقی جیپاس و نحوه رفع مشکل

 چنانچه جاروبرقی جیپاس شما خاموش شده و روشن نمی‌شود، این این اتفاق ممکن است در اثر نوسان جریان برق یا خرابی پریز برق رخ داده باشد و ربطی به بروز خرابی در جاروبرقی ندارد. برای حل این مشکل می‌توانید از یک تعمیرکار برق کمک بگیرید. چنانچه در جریان برق منزل یا محیط کار شما نوسانی ایجاد نشده باشد، باید خاموش بودن جاروبرقی را در نیم سوز و سوختن موتور آن را جستجو کنید که برای حل این مشکل نیز باید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جیپاس کمک بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از جارو برقی لایف Life/نکات نگهداری از جارو برقی لایف

کم شدن مکش جاروبرقی جیپاس و نحوه تعمیر آن

زمانی که مکش جارو برقی جیپاس کاهش یابد، طبیعتاً کارایی آن نیز کمتر می‌شود. یکی از دلایلی که سبب بروز این مشکل در جاروبرقی خواهد شد، تمام و یا خراب شدن زغال جاروبرقی است. اگر علت اصلی کاهش مکش جاروبرقی این مورد باشد باید با نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین‌های مجموعه با حضور در محل نسبت به تعویض زغال جاروبرقی اقدام کنند. تجمع آلودگی در فیلتر جاروبرقی جیپاس را می‌توان از دیگر دلایل کم شدن مکش آن دانست که این مشکل هم با تعویض فیلتر جاروبرقی حل می‌شود.

تجمع زباله در پاکت جاروبرقی می‌تواند یکی دیگز از دلایل کم شدن مکش آن باشد که با عوض کردن و یا خالی کردن این پاکت می‌توانید مکش جاروبرقی را افزایش دهید.

داغ شدن جارو برقی جیپاس و نحوه حل این مشکل

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی جیپاس یکی از شایع‌ترین اختلالات این دستگاه است که کاربران با آن مواجه می‌شوند. این موضوع ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. استفاده طولانی مدت و پیوسته از جاروبرقی از دلایل داغ شدن آن است. اگر این موضوع دلیل اصلی داغ شدن جاروبرقی باشد، باید بعد از ۱۰ الی ۲۰ درصد استفاده ۲ دقیقه جارو برقی را به حالت استراحت در آورید.

از دیگر دلایلی که داغ شدن جاروبرقی را موجب می‌شود، خراب شدن و یا کثیف بودن فیلتر جاروبرقی است که برای حل این مشکل باید نسبت به تعویض فیلتر اقدام کنید. سوختن یا از کار افتادن ترموستات را می‌توان از دیگر دلایل داغ کردن جاروبرقی دانست. برای رفع این مشکل نیز باید ترموستات را تعمیر یا تعویض کنید که البته این اقدام توسط تعمیرکاران مرکز انجام می‌گیرد.

هزینه تعمیر جارو برقی جیپاس

با خراب شدن لوازم برقی یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران میزان هزینه تعمیرات این لوازم است. در تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس شما دیگر نگرانی از بابت هزینه‌ها نخواهید داشت. هزینه تعمیر جاروبرقی در این مرکز با توجه به نوع آسیبی که به جاروبرقی وارد آمده مشخص می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی هزینه‌های معین شده در این تعمیرگاه بر اساس نرخ مصوب صنف تعمیرکاران لوازم خانگی بوده و شما با بهره‌گیری از خدمات تعمیرگاه مجاز جارو برقی جیپاس می‌توانید تا ۷۰ درصد از هزینه‌های تعمیر جارو برقی جیپاس خود صرفه‌جویی کنید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی جیپاس

 سخن پایانی

در این مقاله به معرفی تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس در تهران، انواع خدمات ارائه شده در این تعمیرگاه و همچنین عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی جیپاس پرداختیم. با استفاده از نکات عنوان شده در مورد جاروبرقی جیپاس شما می‌توانید به راحتی عیوب سطحی دستگاه خود را برطرف کنید. اما اگر اختلالات به وجود آمده در جاروبرقی تخصصی بود، باید حتماً از تکنسین‌های آموزش دیده تعمیرگاه مجاز تعمیرات جارو برقی جیپاس در تهران کمک بگیرید تا خسارات شما افزایش نیابد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جیپاس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آشنایی با خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جیپاس

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا