تعمیرات اسپرسوساز

راهنمای استفاده از اسپرسوساز مجیک | خدمات عیب یابی اسپرسوساز MAGIC

✅ راهنمای استفاده، تنظیمات و هواگیری از اسپرسوساز مجیک| آموزش کار با اسپرسوساز مجیک ✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

در این مطلب تصمیم بر این داریم که نحوه استفاده از دستگاه اسپرسو ساز مجیک را به شما آموزش دهیم. از سال ۱۹۸۱ شرکت مجیک توانست فعالیت خود را در کره جنوبی راه اندازی کند و پس از آن محصولات متنوعی را با کیفیت بالا وارد بازار کرد. از جمله محصولات محبوب و باکیفیت مجیک می توان به دستگاه اسپرسو ساز مجیک اشاره نمود. دستگاه های اسپرسو ساز مجیک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند و این امکان را برای شما به وجود می آورند که به راحتی در کمترین زمان ممکن یک فنجان قهوه حرفه ای تهیه کنید. در کنار ما باشید تا راهنمای فارسی اسپرسو ساز مجیک و روش های کار و راه اندازی اسپرسو ساز مجیک را بیاموزید.

چگونه دستگاه اسپرسو ساز مجیک را راه اندازی کنیم

مهم ترین کار برای دم کردن اسپرسو روش های راه اندازی دستگاه اسپرسو ساز مجیک می باشد. باید بدانید که چگونه دستگاه اسپرسو ساز را به کار بیاندازید. برای این منظور ابتدا باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • در ابتدا لازم است مخزن دستگاه با آب مناسب پر شود.
 • آب مناسب یعنی آب عاری از رسوبات نامناسب.
 • برای این منظور می توانید از آب معدنی، آب جوشیده یا آبی که تصفیه شده است استفاده کنید.
 • در بخش بعدی شات اسپرسو ساز را بدون اینکه قهوه پر کنید در جای خود قرار داده و فیکس نمایید.
 • سپس چرخ بخار در سمت چپ اسپرسو ساز را روی گزینه صفر قرار دهید.
 • بعد از انجام دادن این مرحله ها، اسپرسو ساز را روشن کرده و پس از وصل شدن چراغ، یک لیوان را زیر دستگاه قرار دهید و آن را محل خروجی دستگاه قرار داده تا آب موجود در دستگاه از آن خارج شود.
 • به این شکل دستگاه اسپرسو ساز آماده و تمیز برای استفاده است.

راهنمای فارسی اسپرسو ساز مجیک

هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز مجیک، یک دفترچه راهنما به زبان فارسی دریافت خواهید کرد. شما می توانید با استفاده از راهنمای فارسی دستگاه اسپرسو ساز مجیک کار با اسپرسو ساز مجیک را بیاموزید. همه نکات مربوط به نگهداری و کارکرد دستگاه اسپرسو ساز مجیک در دفترچه راهنما این دستگاه به طور کامل توضیح داده شده می باشد و اکیداً توصیه می شود قبل از به راه انداختن دستگاه این دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید. با مطالعه راهنمای استفاده از دستگاه اسپرسو مجیک، تمام ترفندهای مورد نیاز برای نصب، استفاده از دستگاه و تمیز نمودن اسپرسو ساز را خواهید آموخت. دفترچه راهنمای دستگاه اسپرسو ساز فارسی شامل تمامی عناصر لازم می باشد.

استفاده از دستگاه اسپرسو ساز مجیک چه نکات ایمنی را دراد

برای اینکه شما بتوانید در زمان استفاده کردن از دستگاه اسپرسو ساز مجیک به صورت ایمن و بدون خطر یک شات اسپرسو تهیه کنید، لازم می باشد به نکته های ایمنی استفاده از دستگاه اسپرسو ساز مجیک توجه کنید:

 1. بعد از استفاده دستگاه اسپرسو ساز خود را خاموش کنید و منتظر بمانید تا دستگاه کاملاً خاموش گردد.
 2. در مراحل بعد لازم به ذکر است که برای تهیه اسپرسو از آب صاف شده استفاده کنید و اصلا از آب معمولی شهری استفاده نکنید.
 3. بعد از اینکه اسپرسو آماده شد، چند ثانیه صبر نمایید تا قهوه کاملا از دستگاه اسپرسو ساز خارج گردد.
 4. دستگاه اسپرسو ساز را مستقیماً به برق وصل نکنید و برای این کار از محافظ الکتریکی استفاده کنید.
 5. دستگاه اسپرسو ساز را به هیچ عنوان در نزدیکی بچه ها قرار ندهید و آن را در ارتفاع مناسب قرار دهید تا دست کودکان به آن نرسد.
 6. اطراف اسپرسو ساز خود را خشک و تمیز نگه دارید. و رطوبت در اطراف آن نباشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیرات اسپرسو ساز گوسونیک Gosonic| نمایندگی اسپرسو ساز گوسونیک

طرز تهیه اسپرسو با اسپرسوساز مجیک

طرز تهیه اسپرسو با اسپرسو ساز مجیک چگونه است

برای درست کردن اسپرسو با دستگاه اسپرسو ساز برند مجیک باید توجه داشت که روش تهیه اسپرسو بسته به اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن اسپرسو ساز متفاوت خواهد بود. اگر دستگاه شما اتوماتیک است، بعد از پر کردن مخزن آب اسپرسو ساز، اسپرسوی آماده شده را در ظرف مخصوص بریزید و در محل مورد نظر ثابت کنید. بعد از انتخاب اسپرسو، قهوه شما برای نوشیدن آماده می باشد. اما اگر دستگاه شما نیمه اتوماتیک است، بعد از پر نمودن مخزن و گذاشتن قهوه، باید دما و همچنین مدت زمان تهیه اسپرسو را خود شما تنظیم نمایید.

روش درست کردن کاپوچینو با دستگاه اسپرسو ساز مجیک چگونه است

یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی ها در بین مردم دنیا کاپوچینو می باشد که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. یکی از موارد مهم برای سرو یک لیوان کاپوچینو با کیفیت، کف شیری است که باید روی قهوه تشکیل شود. برای تهیه کف شیر باید آگاه باشید که باید نکته های مهم راهنمای استفاده از اسپرسو ساز مجیک را رعایت کنید. در ادامه طرز تهیه کاپوچینو با اسپرسو ساز مجیک را شرح داده ایم:

 • برای درست کردن کاپوچینو اولین کار باید دستگاه را در محل مناسبی قرار دهید.
 • بعد از آن مخزن دستگاه را از آب پر نمایید و مواد لازم برای تهیه کاپوچینو را در دوز قهوه دستگاه بریزید و لیوان را در زیر شات دستگاه بگذارید تا در زمان آماده شدن اسپرسو داخل لیوان بریزد.
 • بعد از این مرحله، باید کف روی نوشیدنی را آماده نمایید.
 • برای این منظور باید شیر را در دریچه مخصوص جوش بریزید و زیر شیر بخار بگذارید.
 • در آخر کف شیر تولید شده را بر روی قهوه خود قرار دهید تا کاپوچینوی عالی و خوش طعه شما برای نوشیدن آماده شود.

با نحوه تنظیم دمای اسپرسو ساز مجیک آشنا شوید

باید بدانید که هنگام تنظیم دمای اسپرسو ساز مجیک باید به نکات زیادی توجه کرد. یکی از آنها سلیقه شماست. اگر دوست دارید اسپرسوی شما خیلی داغ نباشد، می توانید دمای دستگاه دستگاه خود را بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه تنظیم نمایید. اما به صورت عادی باید دمای آب اسپرسو ساز مجیک بهتر است بین ۸۰ تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد انتخاب شود و در بین این دماها مناسب ترین دما ۱۱۷ تا ۱۲۰ درجه است.

طرز تهیه اسپرسو با اسپرسوساز مجیک

طرز جوشاندن شیر با دستگاه اسپرسو ساز مجیک

برای جوشاندن شیر با اسپرسو ساز مجیک ابتدا باید شیر را داخل ظرف مخصوص بریزید. در مرحله بعد شیر را در قسمت زیر لوله مخصوص بخار قرار دهید و موتور بخار را روشن نمایید تا بخار با میزان دمای بسیار بالا وارد شیر گردد. حالا وقت آن است که کف شیر حاصل را در دستگاه اسپرسو ساز بریزید و از این فوم برای طعم دادن به نوشیدنی خود استفاده نمایید. جوشاندن شیر با دستگاه مجیک یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید به آسانی در عرض چند دقیقه انجام دهید.

 • برای جوشاندن شیر و درست کردن فوم اول شیر را در قسمت مخصوص شیر بریزید و زیر لوله بخار دستگاه قرار دهید.
 • سپس موتور بخار را روشن نمایید تا بخار در دمای سوپاپ وارد شیر گردد. حالا شیر را باید آنقدر به هم بزنید تا کف روی آن قرار گیرد.
 • در مرحله بعد کف به دست آمده را در اسپرسو ساز ریخته و از آن برای طعم دادن به اسپرسو استفاده نمایید.
 • جوشاندن شیر با دستگاه اسپرسو ساز مجیک کار خیلی آسانی می باشد و نیازی به استفاده از محصولات دیگری برای آن ندارید.
 • اگر مراحل ذکر شده در راهنمای اسپرسو ساز مجیک را قدم به قدم و با دقت بسیار زیادی انجام دهید، می توانید یک کف شیر مناسب نیز تهیه کرده و روی قهوه خود بریزید.
 • این به شما این امکان را می دهد که اسپرسویی مشابه اسپرسوهای کافه ها در خانه دم کنید.
 • به یاد داشته باشید که از شیرهای مناسب برای جوشاندن شیر استفاده کنید تا بهترین نتیجه را از دستگاه اسپرسو ساز خود بگیرید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نحوه تعمیر اسپرسو ساز اپکس Appex | نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز اپکس

روش تنظیم فشار دستگاه اسپرسو ساز مجیک چگونه است

روش های  تنظیم فشار در دستگاه اسپرسو ساز مجیک از مواردی می باشد که برای داشتن یک لیوان اسپرسو بسیار با کیفیت باید به آن توجه کنید. در دستگاه اسپرسو ساز مجیک چندین الگوی فشار مختلف برای تهیه قهوه قزاز داده شده است. این فشارها در دستگاه می توانند کم، متوسط ​​یا زیاد باشند. اگر از فشار کم برای دم کردن اسپرسو استفاده کنید، به تدریج آب به قهوه اضافه می گردد و قهوه به درتی با آب مخلوط می گردد. اما اگر دستگاه را روی فشار زیاد نمایید، قهوه به خوبی با آب مخلوط نمی شود و اسپرسوی شما بی رنگ می شود.

روش درست برای هواگیری دستگاه اسپرسو ساز مجیک چه می باشد

اگر اهل قهوه‌خوری نیستید و مدت زیادی است که از دستگاه اسپرسو ساز مجیک استفاده نکرده‌اید، باید قبل از استفاده دوباره اسپرسو ساز خود را هواگیری نمایید. روش هواگیری دستگاه اسپرسو ساز مجیک به شرح زیر است.

 • برای این منظور اولین قدم باید مخزن را از آب کافی پر نمایید.
 • ویژگی های آب خوب برای تهیه قهوه در اول مطلب راهنمای اسپرسو ساز مجیک ذکر شده است.
 • بعد از این مرحله باید دستگاه را روشن نمایید تا آب مخزن کاملا تبخیر گردد.
 • پس از آن، فقط یک شات اسپرسو دم کنید.
 • اگر متوجه شدید که دستگاه به درستی تهویه نمی شود و اسپرسوی خوبی را به شما تحویل نمی دهد، می توانید مخزن دستگاه را به صورت طور کامل جدا نمایید.
 • سپس آن را در جای خود قرار داده و هوا دهید.

نتیجه گیری

حتما با خواندن این مقاله متوجه شده اید که تهیه یک فنجان اسپرسو با اسپرسو ساز مجیک یکی از ساده ترین کارها می باشد و نیازی نیست کارهای زیادی برای آن انجام دهید. یکی از دستگاه های اسپرسو ساز باکیفیت که در بازار وجود دارد، دستگاه اسپرسو ساز مجیک است که افراد زیادی را برای خرید آن جذب کرده است. با در نظر گرفتن این موضوع، اگر قصد دارید یک شات اسپرسو مانند اسپرسو هایی که در کافه ها سرو می شود تهیه کنید و می خواهید به آسانی این کار را انجام دهید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای اسپرسوساز مجیک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله راهنمای اسپرسوساز مجیک را برای شما شرح داده ایم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا