تعمیرات جاروبرقی

راهنمای فارسی جاروبرقی هایسنس | آموزش استفاده از جاروبرقی Hisense

✅ آموزش استفاده از جاروبرقی هایسنس | راهنمای دکمه های جارو برقی هایسنس | دفترچه فارسی جارو برقی Hisense✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

جارو برقی از لوازم ضروری در هر خانه ای است. این ابزار برقیِ پر استفاده، جایگزینی برای جاروهای دستی قدیمی شده است که کار با آن ها زحمت فراوانی داشت و با آن ها نمی شد خاک و گرد و غبارهای ریز را برطرف کرد. از زمانی که این اختراع مفید به کمک بشر آمده تا به امروز در انواع شکل ها و مدل ها توسط شرکت های گوناگون تولیدکننده لوازم خانگی در جهان تولید و عرضه شده است. جارو برقی های اولیه عملکرد ساده ای داشتند ولی هر چه که تجربه سازندگان بیشتر شد این فناوری پیشرفت کرد و در حال حاضر جارو برقی هایی با مکش بالا، سرو صدای کم و حمل آسان در دسترس همگان است. از این وسیله برای تمیزی منزل، محل کار و… بهره می برند و امروزه برای هر مکانی جارو برقی های متناسب با آن وجود دارد.

در بین برندهای متعدد جارو برقی در دنیا، جارو برقی هایسنس یکی از خوش نام هاست. هایسنس شرکتی چینی است که جارو برقی هایی با قیمت مناسب و کیفیتی شایسته در مدل ها و رنگ های متنوع تولید و به اقصی نقاط دنیا عرضه می کند. جارو برقی هایسنس در بازار ایران هم مشتریان زیادی را جذب می کند و همین امر ما را ترغیب کرد راهنمای فارسی جاروبرقی هایسنس را به شما ارائه دهیم و توضیحاتی که به نظرمان ضروری و مفید بود درباره این محصول بدهیم.

صفر تا صد چیزی که باید درباره جاروبرقی هایسنس بدانید

جارو برقی هایسنس یک مدل چینی باکیفیت با حجم سبک است که به آسانی قابل حمل است. این جارو برقی موتور قوی ای دارد بنابراین با رعایت نکات مهم نگهداری جارو برقی می توانید مدت ها از آن استفاده کنید. قطعات داخلی و بیرونی جارو برقی هایسنس کیفیت خوبی دارد و در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض این امر به راحتی به دست تعمیرکارهای حرفه ای ایبک امداد انجام می شود. این جارو برقی در چند مدل تولید شده اما در بازار ایران جارو برقی هایسنس مدل HISVC2236S از همه معروفتر است. قدرت موتور این مدل ۲۴۰۰ کیلو وات است. ابعاد این جارو برقی ۳۱۰ در ۲۳۶ در ۴۶۸ سانتی متر است. و وزنی در حدود ۵ کیلوگرم دارد. این جارو برقی از نوع کیسه دار است و کیسه آن دائمی است و تا وقتی که سوراخ یا پاره نشده باشد قابل استفاده است.

در صورتی هم که کیسه خراب شد به راحتی قابل تعویض است. محدوده صدای این جارو برقی ۷۸ تا ۸۰ دی سی بل است و نسبتا جارو برقی کم صدایی است. محدوده توان مصرفی جارو برقی هایسنس ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات می باشد. بر بدنه این جارو برقی نشانگر پر بودن مخزن آن دیده می شود و به این ترتیب به محض دیدن این هشدار می توانید آن را خالی کنید. از دیگر مشخصات این دستگاه فیلتر بهداشتی آن است. همچنین برخلاف بسیاری از جارو برقی ها که دو چرخ دارند این مدل دارای سه چرخ است که جا به جایی آسان تری را سبب شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از جاروبرقی‌ بیزل BIZEL

جاروبرقی هایسنس

ابزار و قطعات جارو برقی

قطعات جارو برقی هایسنس را می توان به دو بخش قطعات داخلی و قطعات بیرونی و ظاهری دستگاه تقسیم کرد. موتور جارو برقی هایسنس کشش و توان خوبی دارد و در صورت استفاده مناسب به این راحتی ها از پا در نمی آید. از قسمت های مهم در جارو برقی فیلتر جارو برقی است. جارو برقی هایسنس دارای فیلتر بهداشتی از نوع HEPA10 است. این نوع فیلتر سبب می شود که هوای ناپاک داخل جارو برقی به بیرون درز نکند و سیستم تنفسی افراد را آزار ندهد. این نوع فیلتر گرد و غبارها را به خود می کشد و از خروج مجدد آن جلوگیری می کند. درجه مکش؛ از قسمت های مفید این دستگاه درجه مکش است که از طریق آن می توانید با توجه به فضایی که می خواهید جارو بکشید درجه مکش آن را تنظیم کنید. سیم برق جارو برقی هایسنس بلندی خوبی دارد و مدام احتیاج نخواهید داشت آن را به پریزهای مختلف وصل کنید.

همچنین سیم جمع کن خودکار آن بعد از کار به خوبی این سیم بلند را جمع می کند. پیشنهاد می کنیم قبل از جمع کردن سیم مقداری صبر کنید تا دستگاه به دمای متعادلی برسد. لوله خرطومی این جاروبرقی ابعاد و جنس خوبی دارد و در یک شرایط عادی پاره یا سوراخ نمی شود. بلبرینگ ها و یاتاقان ها از قسمت های داخلی ای هستند که اگر قطعات ناسالمی باشند سرو صدای بالایی تولید می کنند. این قسمتها در جارو برقی هایسنس با مواد خوبی ساخته شده و دارای کیفیت مطلوبی است.

نکات مهم درباره نگهداری از جارو برقی هایسنس

هر وسیله کاربردی ای برای طول عمر بیشتر باید به درستی نگهداری شود. به ویژه وسایل برقی خانه از جمله جارو برقی هایسنس شما نیازمند توجه و مراقبت کافی است. برای اینکه موتور جارو برقی همواره نیروی اولیه خود را حفظ کند لازم است که هر بیست دقیقه ای که از جارو برقی استفاده می کنید حداقل دو سه دقیقه به آن استراحت بدهید. در غیر این صورت امکان آسیب و حتی سوختن موتور وجود دارد. خالی کردن کیسه جارو برقی هایسنس از مهم ترین کارها برای جلوگیری از خرابی آن است. روی بدنه جارو برقی هایسنس هشداری به همین منظور طراحی شده است که به محض پر شدن کیسه به شما با روشن شدن چراغ اعلام می کند. پیشنهاد می شود که وقتی کیسه جارو برقی تا ۸۰ درصد پر شد آن را خالی کنید.

تمیز کردن و شست و شوی قطعات جارو برقی مثل فیلتر، خرطومی و… هم از مواردی است که استفاده از آن را تسهیل می بخشد و عمر جارو برقی را افزایش می دهد. جارو برقی هایسنس برای جذب کردن زباله های ریز و خشک طراحی شده است. هرگز جارو برقی را روی سطوح خیس نکشید و نگذارید مایعات به درون آن راه یابد زیرا به آن آسیب جدی می زند. هرگز در هنگام استفاده از جارو برقی خرطومی آن را نکشید زیرا ممکن است پاره شود. یکی از قسمتهای جارو برقی هایسنس کلکتور است که معمولا تمیزی آن را تعمیرکار انجام می دهد اما اگر هم خودتان می خواهید این کار را کنید هرگز از سنباده یا چیزهای شبیه به آن استفاده نکنید. با کمی تینر یا بنزین می توانید آن را کاملا تمیز کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر جاروبرقی ناسیونال National | نمایندگی تعمیرات ناسیونال در کرج

جاروبرقی هایسنس

تعمیرات جارو برقی هایسنس

وسایل برقی خانه از جمله جارو برقی هایسنس شما دیر یا زود نیاز به تعمیر پیدا می کند. ممکن است جارو برقی از نظر مکش دچار مشکل شده باشد یا قطعه ای از اتصالات داخلی آن خراب شده باشد. همچنین احتمال پارگی سیم برق، خرطومی و… وجود دارد. تعمیر جارو برقی هایسنس یک کار تخصصی است که نیازمند مراجعه به تعمیرکار های معتبر و ماهر است. فیلتر جارو برقی هایسنس از نوع خاص و بهداشتی است اما به هر حال ممکن است در اثر استفاده زیاد و بی توجهی در تمیز کردن خراب شود. در صورت چنین مشکلی، خیلی مهم است که فیلتر دستگاه با نمونه اصل تعویض شود. یکی از نشانه های آزاردهنده ای که مشکلی در جارو برقی هایسنس شما را گوشزد می کند سرو صداهای آزاردهنده است.

ممکن است دلیل این سرو صدا پر شدن کیسه یا گرفتگی لوله ها باشد که با تمیزی و خالی کردن رفع می شود، اما احتمال این هم هست که مشکلات جدی تری برای جارو برقی شما پیش آمده باشد که نیازمند بررسی و تعمیر است. از دیگر موارد خرابی جارو برقی ممکن است خرابی یا سوختن رله و یا مدار متصل به موتور جارو برقی هایسنس باشد که فقط توسط متخصصان قابل تشخیص است. یکی از کارهایی که شما می توانید هر از چند گاه برای اطمینان از سلامت جارو برقی هایسنس و یا دیگر لوازم برقی خود انجام دهید سرویس دهی آن است. ممکن است که فکر کنید این کار هزینه بر است اما سرویس دهی از خرابی های پر خرج و اساسی جلوگیری می کند و دستگاه شما را تا سالیان سال قابل استفاده نگه می دارد.

سخن آخر

آنچه تا به این جا گفته شد معرفی و راهنمای خلاصه و مفیدی درباره جارو برقی هایسنس بود. این برند با کیفیت لوازم خانگی، جارو برقی هایی با قیمت خوب و کارایی زیاد تولید می کند و در بازار ایران هم با استقبال خوبی رو به رو شده است. در این مقاله خواندید که ویژگی های جارو برقی هایسنس چیست و با رعایت چه نکاتی می توانید به بهترین شکل و در مدت طولانی از ان بهره ببرید. از دیگر مواردی که در این مطلب به آن اشاره شد تعمیرات جارو برقی هایسنس است. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید واقع شده باشد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای فارسی جاروبرقی هایسنس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای فارسی جاروبرقی هایسنس | آموزش استفاده از جاروبرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا