خدمات فاضلاب و لوله بازکنیخدمات

شرکت خدمات لوله بازکنی در منزل و نحوه باز کردن لوله ها

بررسی 4 روش شرکت های خدمات لوله بازکنی در منزل

شرکت خدماتی و لوله بازکنی در منزل یکی از شرکت های خصوصی است که در زمینه تعمیرات و باز کردن انواع لوله فعالیت می کند. ما در این مقاله از سایت ایبک در مورد خدمات مختلف شرکت های لوله بازکنی و نحوه کار آن ها به گفتگو پرداخته ایم.

گرفتگی لوله، اتفاقی است که ممکن است برای هر خانواده ای رخ رهد. در این مواقع همه ما به یک لوله بازکن احتیاح پیدا می کنیم. پس بهتر است یک شماره تماس از یک شرکت لوله بازکنی در مواقع ضروری داشته باشیم. اما پیشنهاد می کنم قبل از اینکه با چنین اتفاقی روبه رو شوید با خدمات لوله بازکنی آشنا شوید.

گرفتگی لوله و خدمات شرکت های لوله بازکنی

مسدود شدن لوله های آب خروجی منزل شامل لوله ی سینک ظرفشویی، لوله ی حمام، توالت، لوله ی کفشور پارکینگ، حیاط، تراس و حتی پشت بام می باشد.

نشانه های گرفتگی لوله های فاضلاب

زمانی که احساس کردید آب از لوله کندتر از حد طبیعی خود خارج می شود یا آب به جای خارج شدن از لوله بالا می زند یا بوی بدی در فضا ایجاد شده و یا جسمی وارد لوله شده است، مطمئن باشید که منزل شما دچار گرفتگی لوله شده است.

در چنین مواقعی بسیاری از افراد تصور می کنند با ریختن محلول در لوله گرفتگی رفع می شود اما این کار همیشه نتیجه نمی دهد.

توصیه می کنیم در چنین شرایطی از کارهایی که به ذهن تان می رسد خودداری کنید و سریعا با یک شرکت خدماتی لوله بازکنی تماس بگیرید زیرا ممکن است کار شما وضعیت را خراب تر کند.

شرکت خدمات لوله بازکنی در منزل

شرکت خدمات لوله بازکنی

شرکتی است که افراد آن طی دوره هایی به صورت تخصصی آموزش دیده اند تا در کمترین زمان ممکن با کمترین خسارت وارده به ساختمان بتوانند گرفتگی لوله ها را رفع کنند.

البته این افراد به دلیل اینکه از طرف شرکت استخدام می شوند افراد قابل اعتمادی هستند و هدف چنین شرکت هایی ارائه خدمات با ضمانت و با کیفیت بالاست.

چگونه یک شرکت خدمات لوله بازکنی انتخاب کنیم؟

یک شرکت خدمات لوله بازکنی باید به صورت شبانه روزی خدمات خود را با ضمانت، کیفیت بالا و با قیمت مناسب ارائه دهد.

بنابراین سعی کنید شرکتی انتخاب کنید که هم معتبر بوده و هم فعالیتش قانونی باشد. همچنین عملکرد آن در چهارچوب استانداردهای خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی باشد.

ویژگی شرکت لوله بازکنی مناسب:

۱- لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی

۲- مدیریت درست در به موقع رسیدن سرویس کاران به محل

۳- استخدام سرویس کاران با اخلاق و با اعتماد

۴- انجام کار فوری و بدون کثیف کاری

۶- قیمت های مناسب براساس گرفتگی و عمق فنرزنی

۷- و در نهایت رفع تمام مشکلات مربوط به ساختمان

 لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی فوری یعنی سرویس کاران بتوانند در کمترین زمان ممکن خود را به محل برسانند. و گرفتگی لوله های مسدود شده را با پیشرفته ترین دستگاه های روز و با کمترین کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونگی تنظیم سیفون و فلوتر توالت فرنگی

ویژگی لوله بازکنی فوری

یک شرکت خدمات لوله بازکنی فوری شرکتی است که علاوه بر دارا بودن ویژگی های بالا، ویژگی های زیر را نیز داشته باشد:

 1. لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 2. رسیدن سرویس کاران به محل در کمتر از ۳۰ دقیقه
 3. انجام کار بدون کوچکترین جابجایی وسایل
 4. انجام کار بسیار فوری حتی زیر ۲۰ دقیقه
 5. باز کردن صدرصدی لوله

روش های لوله بازکنی:

 لوله بازکنی با فنر برقی

یکی از پرکاربردترین روش ها در باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده از فنر برقی می باشد که به اصطلاح به آن فنرزنی می گویند. این روش بهترین راه برای باز کردن گرفتگی لوله هاست زیرا بدون آسیب رساندن به اطراف لوله ها انجام می شود.

ممکن است تصور کنیم که این روش کثیف کاری زیادی به همراه دارد اما اگر این کار توسط یک شرکت خدماتی با تجربه و همچنین سرویس کاران متخصص، با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام شود کثیف کاری آن به حداقل و حتی به صفر می رسد.

خدمات لوله بازکنی با فنر

مزایای لوله بازکنی با استفاده از فنر برقی :

 1. مناسب تمامی گرفتگی های لوله در کلیه مکان ها حتی گرفتگی های شدید
 2. کثیف کاری خیلی پایین
 3. یک روش مناسب برای لوله بازکنی سریع و فوری
 4. در این روش نیازی به برق فشار قوی نیست.

به دلیل اینکه این روش توسط معتبرترین و بزرگ ترین شرکت ها در گرفتگی لوله ها پیشنهاد می شود بنابراین خوشبختانه معایبی از این روش گزارش نشده است.

لوله بازکنی با استفاده از پمپ

از این روش برای باز کردن لوله های سینک ظرفشویی، حمام و توالت های ایرانی و فرنگی استفاده می شود.

گفتنی است که این روش حتی اگر توسط بهترین شرکت های خدماتی و همچنین با تجربه ترین سرویس کاران نیز انجام شود اما باز هم مزایا و معایبی به همراه دارد.

در ادامه به این مبحث می پردازیم. پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

مزایای لوله بازکنی با استفاده از پمپ :

 1. مناسب باز کردن گرفتگی لوله بر اثر اجسام
 2. دارای قدرت بسیار بالا در گرفتگی شدید
 3. معایب لوله بازکنی با استفاده از پمپ :
 4. امکان بیرون زدن فاضلاب از لوله های دیگر در حین کار
 5. کثیف کاری زیاد
 6. مناسب گرفتگی لوله های خانگی نیست.

لوله بازکنی با استفاده از دستگاه واترجت

این دستگاه با فشار آب و هوا کار می کند. اگر سایز لوله ها خیلی بزرگ باشد و گرفتگی ها از حد معمول شدیدتر باشد از این روش استفاده می شود. تصویر زیر نحوه عملکرد دستگاه واتر جت را درون یک لوله که دچار گرفتگی شده است نشان می دهد.

خدمات لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با استفاده محلول های شیمیایی و اسیدهای لوله بازکنی

این روش اولین روشی است که در هنگام گرفتگی لوله ها به ذهن همه ما می رسد. اما باید بدانیم که استفاده از آن آسیب جدی به لوله های فاضلاب می رساند و ممکن است بابت تعویض لوله ها هزینه های زیادی برای ما ایجاد شود.

مواد شیمیایی که برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود شامل فرمولاسیون های مایع یا فومی است که از آب سنگین تر هستند. این مواد شیمیایی در وان ها، سینک ها و توالت های مسدود شده از آب عبور می کنند تا به گرفتگی برسند..

پاک کننده های تخلیه اغلب حاوی هیدروکسید پتاسیم برای تبدیل چربی به صابون نرم و اسید تیوگلیکولیک برای حل کردن مو هستند. سایر ترکیبات رایج عبارتند از هیدروکسید سدیم، لیمو یا اسید سولفوریک.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین اسید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حمام

برخی از این مواد سمی هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. توصیه می کنیم آن را به یک لوله کش آموزش دیده بسپارید تا به لوله های شما آسیب نرساند یا سلامت خانواده شما به خطر نیفتد.

اگر از پاک کننده های فاضلاب در خانه استفاده می کنید، قبل از استفاده دستورالعمل ها را به طور کامل بخوانید. بسیاری از آنها حاوی موادی هستند که می توانند پوست شما را بسوزانند و در صورت پاشیدن هر یک از مایعات به چشمان شما آسیب بزنند.

خدمات لوله بازکنی با مواد شیمیایی

معایب لوله بازکنی با استفاده از محلول های شیمیایی و اسیدهای لوله بازکنی

 1. سوزاندن پوست، چشم و بینی
 2. آسیب رساندن به دستگاه تنفسی
 3. آسیب رساندن به لوله های فاضلاب

خدمات لوله بازکنی با مواد شیمیایی چگونه است؟

یک شرکت لوله کشی مسئول را انتخاب کنید که از پاک کننده های فاضلاب شیمیایی به طور ایمن و عاقلانه استفاده می کند. این روش ساده ممکن است گرفتگی های سرسخت را از بین ببرد. پاک کننده های شیمیایی همچنین می توانند ریشه های کوچک درختان را که به لوله های شما حمله کرده اند را از بین ببرند.

معایب لوله بازکنی با مواد شیمیایی

قسمتی از پاک کننده شیمیایی را داخل سینک، وان یا توالت گرفتگی می ریزیم، به آن زمان می دهیم تا کار کند، سپس آن را با آب داغ داخل لوله ها می شوییم (یا در مورد توالت با یک فلاش). اسید موجود در پاک کننده مایع، چربی، مو، روغن و سایر مواد تشکیل دهنده گرفتگی را حل می کند.

دو نوع پاک کننده شیمیایی شامل پاک کننده های قلیایی و اسیدی است.

خدمات لوله بازکنی از چه ماده شیمیایی برای رفع گرفتگی فاضلاب استفاده می کنند؟

اسید هیدروکلریک

اسید کلریدریک، که به نام اسید موریاتیک نیز شناخته می شود، معمولا توسط لوله کش ها در سراسر جهان برای رفع گرفتگی باران استفاده می شود. این یک اسید قوی است که در صورت عدم استفاده با احتیاط می تواند صدمات جدی ایجاد کند. به لوله کش های دارای مجوز و بیمه در Dooley Service Pro اعتماد کنید تا فاضلاب شما را به روشی مطمئن و مطمئن باز کنند.

کلام آخر:

در پایان امیدواریم که اگر روزی با چنین اتفاقی مواجه شدید مطالب ما به شما کمک کرده باشد تا در مواقع ضروری بهترین شرکت های خدماتی لوله بازکنی را انتخاب کنید.

همچنین توصیه می کنیم در چنین مواقعی هیچ گاه خودسرانه از محلول های شیمیایی و اسیدهای لوله بازکنی استفاده نکنید و با اطمینان خاطر این کار را به متخصصان آن بسپارید.

به عنوان مثال، یکی از بدترین کارهایی که می توانید برای زهکشی خانه خود انجام دهید این است که هنگام از بین بردن گرفتگی، از محصولات پاک کننده شیمیایی به طور رایگان استفاده کنید. در حالی که این محصولات می توانند مواد زائد و محصولات غذایی را از هم جدا کنند، همچنین می توانند از نظر شیمیایی دیواره های لوله داخلی شما را خورده و از بین ببرند و در صورت انجام مداوم لوله کشی از کار بیفتند.

شرکت خدمات لوله بازکنی در منزل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله ای برای آشنایی با انواع شرکت خدمات لوله بازکنی در منزل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا