تعمیرات جاروبرقی

راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون Hardstone | نمایندگی جارو شارژی هاردستون

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

جارو شارژی به عنوان یک جایگزین برای جاروبرقی های سنگین امروزه در بیشتر خانه ها دیده می شود و دارای مدل ها و اندازه های مختلفی است. جارو شارژی هاردستون با قابلیت های زیادی که دارد در امر نظافت خانه بسیار موفق بوده و کاربران زیادی از آن رضایت کامل دارند. در این مقاله از ایبک امداد به معرفی و بررسی جارو شارژی هاردستون پرداختیم، همچنین راهنمای تعمیر آن را بیان کردیم و راه حل هایی جهت رفع مشکلات احتمالی آن ارائه دادیم. تعمیر جارو شارژی نیازمند مهارت و دانش کافی در این زمینه می باشد پس چنانچه تجربه تعمیر و سرویس جارو شارژی را ندارید بهتر است از تعمیرکاران ماهر در این زمینه کمک بگیرید. چنانچه می خواهید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

نحوه تماس با نمایندگی جارو شارژی هاردستون

اگر با مشکلی در جارو شارژی خود مواجه شدید و نیاز به حضور تعمیرکار داشتید می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • با مراجعه به برگه گارانتی و تماس با شماره های نمایندگی می توانید درخواست خود را ثبت کنید.
 • پس از ثبت درخواست شما پیامکی به شما ارسال می شود که در آن نام و زمان اعزام تعمیرکار قید شده است.
 • تکنسین مربوطه با در دست داشتن تمام تجهیزات به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد و در کمترین زمان ممکن به تعمیر جارو شارژی خواهد پرداخت.

معرفی و بررسی جارو شارژی هاردستون

جارو شارژی هاردستون یکی از دستگاه های کاربردی و ضروری در هر خانه ای می باشد. این جارو شارژی محصولی خوش ساخت و زیبا از شرکت هاردستون است و با طراحی جمع و جور و کوچک و وزن سبکی که دارد به آسانی قابل جابجایی در محیط های گوناگون می باشد. برخلاف جاروبرقی ها که بزرگ و سنگین هستند با جارو شارژی می توان به راحتی به قسمت هایی از خانه که نظافت آنها سخت هست و در دسترس نمی باشند دسترسی پیدا کرد. جارو شارژی هاردستون دارای چراغ نشانگر می باشد که کاربر را از وضعیت باتری مطلع می کند. با توجه به اینکه جارو شارژی دارای قدرت مکش متوسطی می باشد برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست.

تشخیص عیب و بررسی مشکلات احتمالی جارو شارژی هاردستون

همانطور که گفته شد جارو شارژی یک وسیله بسیار پرکاربرد است و از آنجا که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد گاهی نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون Hardstone | نمایندگی جارو شارژی هاردستون چنانچه شما هم با مشکلی در جاروشارژی خود مواجه شدید نگران نباشید. با خواندن این مقاله می توانید مشکلات جزئی آن را برطرف کنید. برخی از مشکلاتی که ممکن است در جارو شارژی هاردستون پیش آید در زیر آمده است.

 • جارو شارژی هاردستون بیش از حد داغ شده است.
 • قدرت مکش جارو شارژی کاهش یافته است.
 • غلتک جارو شارژی هاردستون نمی چرخد.
 • بوی سوختگی از جارو شارژی هاردستون به مشام می رسد.
 • جارو شارژی هاردستون شارژ نمی شود.

چرا جارو شارژی هاردستون بیش از اندازه داغ شده است؟

ممکن است به هنگام استفاده کردن از جارو شارژی هاردستون متوجه شوید که بدنه آن بیش از حد داغ شده است در این شرایط بهتر است جارو شارژی را خاموش کنید و به تشخیص علت و رفع آن بپردازید. دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل شود عبارتند از:

 • کثیف بودن و انسداد فیلتر در جارو شارژی هاردستون
 • آلودگی در مخزن جارو شارژی
 • انسداد برس جارو شارژی یا کثیف بودن آن
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیرات جارو شارژی دلونگی | خدمات تعمیر جاروشارژی Delonghi

جهت برطرف کردن مشکل لازم است هر چند وقت یک بار فیلتر جارو شارژی را از دستگاه بیرون بیاورید و آن را کاملا تمیز کرده و دوباره سر جای خود نصب کنید. مخزن جارو شارژی باید پس از چند بار استفاده کردن از دستگاه کاملاً تخلیه شود زیرا پر بودن بیش از حد آن به موتور جارو شارژی آسیب وارد می کند. چنانچه برس جارو شارژی به وسیله جسم خارجی مسدود شده باشد و یا دچار کثیفی باشد، باید آن را تمیز کنید.

چرا قدرت مکش جارو شارژی هاردستون کم شده است؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است جارو شارژی هاردستون داشته باشد این است که قدرت مکش آن با گذشت زمان کم می شود. در ادامه مطلب به بررسی این مشکل و راهکارهای رفع آن می پردازیم.

 • اصلی ترین دلیل کاهش قدرت مکش جارو شارژی هاردستون پر بودن بیش از حد محفظه آن می‌باشد. بنابراین لازم است پس از چند بار استفاده کردن از جارو شارژی محفظه آن را خالی کنید.
 • چنانچه لوله های جارو شارژی دچار انسداد و گرفتگی شده باشد و مثلاً جسمی در آن گیر کرده باشد می‌تواند باعث کاهش قدرت مکش در جارو شارژی هاردستون شود.
 • بهتر است به بررسی لوله ها بپردازید و آن را از نظر انسداد چک کنید.
 • اگر برس جارو شارژی هاردستون کثیف شده باشد و آلودگی داشته باشد قدرت مکش دستگاه کاهش می یابد. برای برطرف کردن این مشکل باید برس با دقت تمیز شود.

راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون Hardstone | نمایندگی جارو شارژی هاردستون

 • انسداد فیلتر جارو شارژی یکی از عواملی است که باعث کاهش قدرت مکش جارو شارژی می شود چنانچه گرد و خاک و کثیفی بیش از حد روی فیلتر زیاد باشد جارو شارژی عملکرد درست خود را از دست خواهد داد. بنابراین بهتر است هر چند وقت یک بار فیلتر را کاملا تمیز کنید.

علت ایجاد بوی سوختگی از جارو شارژی هاردستون چیست؟

گاهی به هنگام استفاده از جارو شارژی هاردستون ممکن است بوی سوختگی به مشامتان  برسد. به محض بروز این مشکل باید جارو شارژی را خاموش کرده و به بررسی علت آن بپردازید.

 • تسمه در جارو شارژی باعث انتقال نیروی محرک به غلتکهای برس می شود. چنانچه تسمه از جای خود بیرون بیاید و یا دچار پارگی شود عملکرد درستی نخواهد داشت.
 • اگر موتور جارو شارژی سوخته باشد می تواند باعث انتشار بوی سوختگی در فضا شود پس بهتر است به بررسی موتور توسط یک تعمیرکار ماهر بپردازید.
 • چنانچه پس از بررسی متوجه شدید که موتور جارو شارژی سوخته است باید آن را تعویض کنید. بهتر است این کار را به یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی بسپارید.

چرا جارو شارژی هاردستون شارژ نمی شود؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند این است که جارو شارژی هاردستون شارژ نشود. اگر شما هم با این مشکل مواجه شدید به بررسی موارد زیر بپردازید.

 • نخستین موردی که باید به بررسی آن بپردازید این است که از قرارگیری درست جارو شارژی روی پایه های شارژر اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است جاروشارژی درست سر جای خودش قرار نگرفته باشد در این صورت شارژ نخواهد شد.
 • اگر پریز برق دچار خرابی شده باشد و جریان برق وجود نداشته باشد جارو شارژی شارژ نخواهد شد.
 • یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث بروز این مشکل شود خراب شدن باتری است به طور معمول باتری ها عمر محدودی دارند و پس از چند وقت استفاده از آنها عمرشان تمام می شود. اگر می خواهید به مدت طولانی از جارو شارژی استفاده نکنید باید بدانید که ممکن است باتری آنها خراب شود و بهتر است هر چند وقت یک بار آن را روشن کنید تا به باتری آسیب وارد نشود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه باید کیسه جارو برقی را تمیز کنید؟

نکات مهم و اصولی جهت نگهداری و مراقبت از جارو شارژی هاردستون

همانطور که می دانید استفاده غیر اصولی از هر دستگاهی می‌تواند عملکرد آن را کاهش داده و باعث کم شدن طول عمر دستگاه شود. چنانچه جارو شارژی هاردستون دچار مشکل شود و یا موتور آن بسوزد هزینه تعمیرات آن زیاد خواهد بود بنابراین بهتر است نکات اصولی نگهداری از آن را بدانید و آن را رعایت کنید تا متحمل صرف هزینه های زیاد نشوید.

 • فیلتر جارو شارژی باید هر چند وقت یک بار مورد بررسی قرار گیرد و اگر انسدادی داشت برطرف شود و چنانچه لازم بود تعویض گردد.
 • یکی از اجزای مهم جارو شارژی باتری می باشد پس بهتر است در حفظ آن کوشا باشید و هرگز از شارژرهایی که غیر متفرقه می باشند استفاده نکنید زیرا باعث کاهش طول عمر باتری و خراب شدن آن می شود.

راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون Hardstone | نمایندگی جارو شارژی هاردستون

 • برای جمع کردن خرده شیشه، شن ریزه، سکه و یا اجسامی مانند آن هرگز از جارو شارژی استفاده نکنید زیرا می‌تواند باعث انسداد کیسه فیلتر و لوله های جارو شارژی شود و آسیب های جدی به قطعات دستگاه وارد کند.
 • چنانچه لازم بود قطعه ای درون جارو شارژی تعویض شود حتما سعی کنید از قطعات اورجینال و اصل استفاده کنید. برای این منظور می توانید به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید.
 • کارشناسان ایبک امداد نیز آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس جارو شارژی هاردستون می باشند. برای دریافت مشاوره می توانید با تلفن های شرکت ایبک امداد تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید.

سخن پایانی

همانطور که می دانید جاروشارژی یکی از ضروری ترین و پرمصرف ترین لوازم در منزل می باشد و به علت این که قابلیت جابجایی راحتی دارد نسبت به جاروبرقی طرفداران زیادی پیدا کرده است. گاهی ممکن است این دستگاه با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به سرویس داشته باشد. در این مقاله از ایبک امداد ما به بررسی راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون پرداختیم و برخی از مشکلات آن را عنوان کردیم و در پایان برای هر کدام از آنها راه حل هایی ارائه دادیم. امیدواریم با مطالعه این مطالب چنانچه با مشکلی در جارو شارژی خود روبرو شدید بتوانید آن مشکل را برطرف کنید. اگر نیاز به مشاوره داشتید می توانید با کارشناسان ایبک امداد در تماس باشید و از راهنمایی آنان استفاده کنید. از شما کاربران عزیز سپاسگزاریم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر جارو شارژی هاردستون

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

چرا جارو شارژی هاردستون شارژ نمی شود؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا