تعمیرات تاسیسات برقی

نحوه تعمیرات چیلر دستگاه لیزر | خدمات تعمیرات چیلر دستگاه لیزر

چیلر در دستگاه لیزر قطعه مهمی بوده و وظیفه خنک کردن دستگاه لیزر را بر عهده دارد اگر چیلر دستگاه لیزر خراب شود باید سریعاً آن را تعمیر کنید در این مقاله از ایبک امداد می‌خواهیم برای شما نحوه تعمیر چیلر دستگاه لیزر را توضیح دهیم با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات چیلر دستگاه لیزر

اگر متوجه شدید که چیلر دستگاه لیزر شما با مشکل روبه رو شده است باید حتماً به نمایندگی تعمیرات چیلر دستگاه لیزر خود مراجعه کنید تا دستگاه تعمیر شده و کیفیت روز اول را بدست آورد دقت داشته باشید که تمیز کردن چیلر دستگاه لیزر کار بسیار حرفه‌ای و تخصصی می باشد و هیچگاه خودتان اقدام به تعمیر چیلر دستگاه لیزر نکنید.

در صورتی که به نمایندگی های تعمیرات چیلر دستگاه لیزر مراجعه کنید دستگاه شما تعمیر شده و به شما فاکتور و ضمانت نامه ارائه خواهد شد و دستگاه لیزر مانند روز اول کار می کند. در ادامه می خواهیم شما را با روش تماس با نمایندگی های تعمیرات چیلر دستگاه لیزر آشنا کنیم و همچنین روش عیب یابی دستگاه را هم برایتان توضیح دهیم با ما همراه باشید.

روش تماس با نمایندگی های تعمیر چیلر دستگاه لیزر

برای اینکه شما بتوانید با نمایندگی های تعمیر چیلر دستگاه لیزر تماس بگیرید باید به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا با شماره ای که در ضمانت نامه چیلر دستگاه لیزر شما درج شده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامک ارسال خواهد شد که در آن نام تعمیرکار متخصص و همچنین زمان مراجعه تعمیرکار قید شده است.
 •  در اولین فرصت تعمیر کار مربوطه برای تعمیر چیلر دستگاه لیزر در محل مورد نظر حاضر خواهد شد.
 • بعد از اینکه چیلر دستگاه لیزر شما تعمیر شد به شما فاکتور و گارانتی ارائه می شود.
 • اگر چیلر دستگاه لیزر نیاز به تعویض قطعات داشت از قطعات اصلی و فابریک در دستگاه استفاده می شود.
حتما بخوانید:   سیم کشی لامپ مهتابی های قدیمی دوقلو با دو ترانس

چیلر دستگاه لیزر

خدمات پس از فروش در چیلر دستگاه لیزر چگونه است؟

اگر چیلر دستگاه لیزر شما دچار آسیب و خرابی شد می توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید و با نمایندگی های تعمیرات چیلر دستگاه لیزر تماس بگیرید تا مشکل بوجود آمده در دستگاه شما توسط تعمیرکاران ماهر و مجرب نمایندگی برطرف شود.

خدمات تعمیر چیلر دستگاه لیزر در محل

اگر شما با مشکلی در چیلر دستگاه لیزر روبرو شوید حمل دستگاه به نمایندگی‌ها کار سختی بوده و ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند به همین دلیل می توانید از خدمات در محل این نمایندگی ها استفاده کنید.

مزایای خدمات در محل نمایندگی تعمیرات چیلر دستگاه لیزر موارد زیر است:

 • کم شدن هزینه ها
 •  صرفه جویی در زمان برای حمل چیلر به نمایندگی
 •  جلوگیری از صدمات جانبی به چیلر هنگام حمل و نقل
 • داشتن نظارت بر کار تعمیرکار نمایندگی در محل

تعمیرکار چیلر دستگاه لیزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

چیلر دستگاه لیزر برای تعمیر نیاز به مهارت زیادی دارد و تعمیرکار این دستگاه باید از تجربه و دانش زیادی برخوردار باشد هنگامی که می خواهید تعمیرکار چیلر دستگاه لیزر را انتخاب کنید باید به این ویژگی ها توجه کنید اگر عیب یابی دستگاه اشتباه صورت گیرد باعث آسیب رسیدن به چیلر دستگاه لیزر خواهد شد.

تعمیرکاران نمایندگی ها از تخصص لازم برخوردار بوده و در صورت نیاز به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد. این تعمیرکاران از مهارت و دانش بالا و به روز برخوردار می باشند که می توانند با سرعت مشکلات دستگاه شما را عیب یابی و برطرف کنند. تعمیرکاران نمایندگی بعد از تعمیر دستگاه به شما فاکتور و ضمانت نامه ارائه می دهند.

تعمیر چیلر دستگاه لیزر به وسیله نمایندگی چه مدت زمان می برد؟

شاید شما هم در صورت خرابی چیلر دستگاه لیزر خود این سوال را بکنید که تعمیر دستگاه چه مدت زمان خواهد برد در ادامه مطالب با ما همراه باشید:

 • بعد از اینکه شما با نمایندگی های تعمیر چیلر دستگاه لیزر تماس گرفتید تعمیرکار در کمترین زمان به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.
 • تعمیرکار نمایندگی بعد از عیب یابی اقدام به تعمیر دستگاه می کند.
 • زمان تقریبی تعمیر دستگاه به دلایل خرابی چیلر بستگی دارد.
 • معمولا تعمیر خرابی های چیلر دستگاه لیزر کمتر از ۳ ساعت طول می کشد.

آیا سرویس چیلر دستگاه لیزر می تواند از خرابی های آن جلوگیری کند؟

هر وسیله ای بعد از استفاده ممکن است در کار خود دچار اختلال شده و نیاز به سرویس داشته باشد تا کارایی خود را به دست بیاورد دستگاه لیزر هم مانند وسایل دیگر باید به طور دوره ای سرویس شده و توسط تعمیرکار نمایندگی بررسی شود شاید عده‌ای از مصرف کنندگان قادر به پرداخت هزینه برای سرویس دستگاه چیلر نباشند ولی باید دقت داشته باشید که در صورت پرداخت نکردن هزینه برای سرویس دستگاه، بعدها در صورت خرابی چیلر، مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید شد سرویس دوره ای چیلر دستگاه لیزر باعث می شود از مشکلات بعدی در چیلر جلوگیری شود. برای سرویس چیلر می توانید به نمایندگی های تعمیرات چیلر لیزر مراجعه کنید.

حتما بخوانید:   نحوه سیم کشی کلید تک پل و پریز در ساختمان

عیب یابی خرابی های چیلر دستگاه لیزر به وسیله نمایندگی

در ادامه می خواهیم شما را با عیب یابی مشکلات و آسیب های احتمالی در چیلر دستگاه لیزر آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید دستگاه را عیب یابی کنید دقت داشته باشید همان طور که گفتیم تعمیر چیلر دستگاه لیزر بسیار تخصصی بوده و برای این منظور باید به تعمیرکار مراجعه کنید و از دستکاری کردن دستگاه خودداری کنید.

با ما همراه باشید تا مشکلات متداول در چیلر دستگاه لیزر را برایتان بیان کنیم:

دلیل بوق های ممتد در چیلر دستگاه لیزر چیست و برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه کار کنیم؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است دستگاه لیزر شما با آن روبه‌رو شود بوق‌های ممتد در چیلر دستگاه است در این صورت باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • بوق ممتد در چیلر ممکن است به دلیل زیاد شدن دمای چیلر باشد.
 • دلایل زیادی باعث به وجود آمدن این مشکل می شود احتمال دارد پمپ آب چیلر سوخته باشد که در این صورت باید پمپ آب را بررسی کرده و در صورتی که نیاز آن را تعویض کنید.
 • دلیل بعدی که باعث بوق ممتد می شود کافی نبودن گاز چیلر است باید مقدار شارژ گاز دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز، شارژ گاز را انجام دهید.
 • اگر از مهارت فنی برخوردار نیستید حتماً برای برطرف کردن این مشکل به نمایندگی های تعمیرات چیلر دستگاه لیزر مراجعه کنید و تعمیر دستگاه خود را به آنها بسپارید.

چرا خنک کنندگی چیلر دستگاه لیزر کم شده است؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه کار کنیم؟

اگر متوجه شدید که دستگاه چیلر خوب خنک نمی کند باید جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی کنید:

 • قطعات داخلی دستگاه را چک و بررسی کنید.
 • همانطور که گفتیم عیب یابی چیلر دستگاه لیزر، تخصصی بوده و باید برای انجام آن به تعمیرکار مراجعه کنید.
 • احتمال دارد کمپرسور دچار مشکل شده باشد و یا اینکه مقدار مبرد چیلر کم شده باشد که باید مشکل به وسیله تعمیرکار بررسی شود.

چرا آب در داخل دستگاه جریان ندارد؟ برای برطرف کردن مشکل چه کار کنیم؟

اگر متوجه شدید که در در داخل چیلر دستگاه لیزر آب جریان ندارد می توانید برای عیب یابی موارد زیر را بررسی کنید:

 • وقتی می خواهید چیلر را روشن کنید باید پمپ آب سریع شروع به کار کند و آب را به گردش درآورد.
 • اگر آب گردش نداشته باشد باعث سوختگی پمپ دستگاه می شود.
 • دقت داشته باشید پمپ چیلر قابل تعمیر نبوده و اگر با مشکل روبه‌رو شد و یا سوخته بود باید پمپ را عوض کنید.
حتما بخوانید:   تایمر راه پله بهتر است یا چشمی راه پله؟

چیلر دستگاه لیزر

نگهداری صحیح و اصولی از چیلر دستگاه لیزر

دستگاه لیزر باید دائماً خنک شده تا دچار خرابی نشود وظیفه چیلر هم خنک کردن مداوم دستگاه لیزر می باشد برای اینکه از چیلر دستگاه لیزر خوب نگهداری کنید باید به موارد زیر توجه کنید:

 • هیت سینک دستگاه را مرتب تمیز کنید: هوا از هیت سینک چیلر عبور کرده و ممکن است بعد از مدتی دستگاه لیزر دچار گرفتگی شود و اجازه ندهد گرما عبور کند، باید هیت سینک ها را به کمک قلمو تمیز و گردگیری کنید.
 • سطح آب در دستگاه لیزر را مرتب چک کنید: کم شدن آب در دستگاه لیزر یک اتفاق معمولی نیست ولی ممکن است گاهی این اتفاق بیفتد. کم شدن آب به دلایل مختلفی به وجود خواهد آمد که بهتر است مرتباً سطح آب را بررسی کرده و از پایین نیامدن سطح آب اطمینان پیدا کنید.
 • توصیه می کنیم از آب مقطر برای تأمین آب دستگاه استفاده کنید تا از آسیب و رسوب دیدگی قسمت های مختلف دستگاه جلوگیری کرده باشید.
 • کابلهای برق چیلر را چک کنید: ممکن است بعد از مدتی کابل های برق دچار مشکل شود توصیه می‌کنیم به طور منظم عبور کابل های برق و اتصالات برق را هم چک کنید زیرا ممکن است کابل  به دلایل مختلفی زخمی شود در این صورت باعث اتصالی و آسیب دیدگی دستگاه خواهد شد.

نتیجه گیری

در این مقاله از ایبک امداد شما را با مشکلات رایجی که ممکن است برای چیلر دستگاه لیزر اتفاق بیفتد آشنا کرده و همچنین روش تماس با نمایندگی های تعمیرات چیلر دستگاه لیزر را برایتان بیان کردیم.

دقت داشته باشید هر وسیله‌ای برای افزایش طول عمر احتیاج به نگهداری صحیح و اصولی دارد اگر از چیلر دستگاه لیزر خود خوب مراقبت کنید به افزایش طول عمر آن کمک کرده و نیاز به تعمیرکار هم پیدا نخواهید کرد. سرویس دوره ای دستگاه می تواند از خرابی های احتمالی آن جلوگیری کند سرویس دوره ای دستگاه را جدی بگیرید.

اگر در زمینه چیلر دستگاه لیزر سوالی داشتید می توانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا متخصصین ایبک امداد پاسخگوی شما باشند.

111111111111111111

31

نحوه تعمیرات چیلر دستگاه لیزر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرکار چیلر دستگاه لیزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا