تعمیرات جاروبرقی

خدمات تعمیر جارو شارژی شیائومی xiaomi | نمایندگی تعمیرات شیائومی

جارو شارژی را باید در واقع یک ابزار ضروری و پر مصرف در هر خانه‌ای دانست که می‌تواند در امر نظافت منزل بسیار تاثیر گذار باشد. در این مقاله از ایبک امداد به بررسی جارو شارژی شیائومی و نحوه تعمیر آن می پردازیم، مشکلات رایج آن را مورد بررسی قرار می دهیم و در مورد هر کدام راهکارهایی ارائه می دهیم. چنانچه شما نیز از کاربران جارو شارژی شیائومی می باشید پیشنهاد ما به شما این است که تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی و بررسی جارو شارژی شیائومی

با پیشرفت دنیای فناوری و تکنولوژی جاروهای برقی دچار تغییرات و تحولات زیادی شده اند. جارو شارژی ها نیز پیرو همین سلسله تحولات می باشند که به سبد لوازم خانوار اضافه شده‌اند. جاروهای شارژی بدون استفاده کردن از برق می توانند تمام خانه را جارو کنند. چنانچه شما نیز به دنبال خرید یک جارو شارژی با کیفیت می باشید در خرید جارو شارژی شیائومی درنگ نکنید. جارو شارژی شیائومی به دو صورت عصایی و دستی قابل استفاده می باشد. این محصولات دارای باتری های بسیار پر قدرت بوده و شارژ را می تواند ساعت ها را در خود نگه دارند به همین خاطر جهت نظافت محیط مورد نظر شما بسیار مناسب می باشند و همچنین دارای فیلترهای قابل تعویض و قابل شستشو هستند. از جارو شارژی های شیائومی جهت جارو کشیدن فرش، موکت، سطوح، کناره های مبل و صندلی و حاشیه ها می توانید استفاده کنید.

مشکلات متداول در جارو شارژی شیائومی

به طور کلی می‌توان گفت جارو شارژی دستگاهی نسبتاً حساس است و نیاز به نگهداری و سرویس به موقع دارد. چنانچه نکات مربوط به ایمنی دستگاه را رعایت کنید و همچنین نحوه اصولی نگهداری از آن را بدانید می توانید عملکرد دستگاه را بهتر کنید و همچنین باعث افزایش طول عمر جاروشارژی شوید. خدمات تعمیر جارو شارژی شیائومی xiaomi | نمایندگی تعمیرات شیائومی

گاهی اوقات ممکن است جارو شارژی نیز مانند هر ابزار الکترونیکی دیگری دچار مشکل و ایراد شود. ممکن است این مشکلات ساده باشد و توسط خود کاربر قابل رفع باشد ولی گاهی اوقات نیز مشکل به وجود آمده بسیار پیچیده است و نیاز به بررسی توسط تعمیرکار حرفه‌ای خواهد داشت. چنانچه دانش و مهارت کافی درباره تعمیر جارو شارژی شیائومی را ندارید می توانید از خدمات نمایندگی های جارو شارژی شیائومی استفاده کنید. ایبک امداد نیز با بهره گیری از متخصصین با تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد. در ادامه متداول ترین مشکلاتی که برای جارو شارژی شیائومی ممکن است اتفاق بیفتد نام برده شده است.

 • کاهش مکش جارو شارژی
 • شارژ نشدن جارو شارژی
 • داغ شدن جارو شارژی
 • نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی
 • خاموش شدن دستگاه بلافاصله پس از روشن شدن

در ادامه راهکارهایی برای هر کدام از مشکلات بالا ارائه شده است.

علت کاهش مکش در جارو شارژی شیائومی چیست؟

گاهی اوقات ممکن است کاربران با مشکل کم شدن مکش جارو شارژی شیائومی مواجه شوند. دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این مشکل شود که در ادامه به آنها اشاره شده است:

 • کثیف شدن فیلتر جارو شارژی
 • انباشته شدن آلودگی ها و کثیفی ها در لوله جارو شارژی
 • انسداد لوله جارو شارژی به وسیله اجسام درشت
 • پر شدن بیش از حد محفظه جارو شارژی
پیشنهاد آی‌بک امداد :  آموزش عیب یابی و تعمیر جارو شارژی لتو | تعمیرات تخصصی جارو شارژی leto

جهت برطرف کردن این مشکل بهتر است پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی محفظه را کاملاً تخلیه کنید. دقت کنید که به صورت منظم و دوره ای غلتک برس ها و لوله های جارو شارژی را بررسی کنید و از تمیز بودن آنها مطمئن شوید. فیلتر جارو شارژی قطعه بسیار مهمی در دستگاه می باشد و چنانچه کثیف شود و دچار انسداد شود می تواند به دستگاه آسیب های جدی وارد کند. پس نیاز است که هر چند وقت یک بار کاملاً شسته شده تمیز شود و پس از خشک شدن سر جای خود قرار گیرد و اگر نیاز بود تعویض شود.

علت شارژ نشدن جارو شارژی شیائومی چیست؟

یکی دیگر از مشکلات متداول که ممکن است برای کاربران جارو شارژی شیائومی پیش آید شارژ نشدن دستگاه می باشد اگر با این مشکل روبرو شدید می توانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • اولین کاری که باید انجام دهید این است که از قرار گرفتن درست جارو شارژی بر روی پایه های شارژر مطمئن شوید زیرا چنانچه جارو شارژی سر جای خود به صورت درست قرار نگرفته باشد شارژ نخواهد شد.
 • پریز برق را مورد بررسی قرار دهید و از جریان برق مطمئن شوید چنانچه برق به جارو شارژی نرسد دستگاه شارژ نخواهد شد.
 • یکی دیگر از عوامل شارژ نشدن جارو شارژی می تواند خراب شدن باتری باشد و معمولاً عمر باتری ها در جارو شارژی محدود است و پس از مدتی استفاده کردن از آن تمام می شود.
 • اگر به مدت طولانی نیز از جارو شارژی استفاده نکنید می تواند باعث خراب شدن باتری شود.

علت داغ شدن بیش از حد جاروشارژی شیائومی چیست؟

ممکن است به هنگام کار کردن با جارو شارژی متوجه شوید که بدنه دستگاه بیش از حد داغ شده است. خدمات تعمیر جارو شارژی شیائومی xiaomi | نمایندگی تعمیرات شیائومی

دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این مشکل شود که در ادامه به آن اشاره شده است.

 • انباشته شدن آلودگی و کثیفی در فیلتر
 • انسداد برس دستگاه
 • پر شدن بیش از اندازه مخزن جارو شارژی

جهت برطرف کردن این مشکل فیلتر جارو شارژی باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یک بار کاملاً تمیز شود و در صورت لزوم تعویض شود. چنانچه برس دستگاه دچار انسداد و گرفتگی شده بود باید آن را به صورت کامل برطرف کرد. سعی کنید پس از هر بار استفاده کردن از جارو شارژی مخزن آن را کاملاً تخلیه کنید تا به دستگاه و موتور آن آسیبی وارد نشود.

علت نچرخیدن غلتک جارو شارژی شیائومی چیست؟

گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که به راحتی نمی توانید جارو شارژی را روی سطوح حرکت دهید زیرا غلتک نمی تواند آزادانه بچرخد. تسمه از مهمترین قطعات در جارو شارژی شیائومی می باشد و اگر در جای خود به صورت درست قرار نگرفته باشد غلتک نمی چرخد. یکی دیگر از دلایل نچرخیدن غلتک می تواند چسبیدن مو و پرز روی آن باشد. ایجاد انسداد و گرفتگی در غلتک باعث کاهش مکش جارو شارژی نیز خواهد شد. بنابراین بهتر است هر چند وقت یک بار برس دستگاه را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید و از هرگونه آلودگی و کثیفی رفع کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر چرخ گوشت شیائومی | مشکلات رایج در چرخ گوشت شیائومی

نکات مهم جهت نگهداری اصولی و درست از جارو شارژی شیائومی

همانطور که گفته شد نگهداری اصولی و درست از جارو شارژی شیائومی می تواند عملکرد و کارایی دستگاه را بهتر کند و همچنین باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه شود. از آنجا که هزینه تعمیرات و خرید دوباره محصول زیاد می باشد بهتر است نکات ایمنی مربوط به نگهداری از جارو شارژی را رعایت کنید. در ادامه نکات مهمی در جهت حفظ و نگهداری اصولی از جارو شارژی شیائومی بیان شده است.

 • فیلتر جارو شارژی را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یک بار مورد بررسی قرار دهید و هرگونه گرفتگی و انسداد را برطرف کنید و اگر لازم بود آن را تعویض کنید.
 • باتری ها در جارو شارژی بسیار مهم می باشند پس بهتر است جهت حفظ باتری ها از شارژرهای غیر متفرقه استفاده نکنید زیرا می‌تواند باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و همچنین طول عمر باتری را کم کند.
 • هرگز جهت جارو کردن شن ریزه، خرده شیشه، سکه و اجسام نوک تیز از جارو شارژی استفاده نکنید زیرا می تواند به قطعات داخلی دستگاه از جمله فیلتر، کیسه، لوله و مخزن آسیب های جدی وارد کند.

خدمات تعمیر جارو شارژی شیائومی xiaomi | نمایندگی تعمیرات شیائومی

 • جهت تعمیر کردن و یا تعویض قطعات جارو شارژی حتماً به نمایندگی ها مراجعه کنید تا از قطعات اورجینال جهت یدک آن استفاده کنند.

ایبک امداد با سال ها تجربه و بهره گیری از تکنسین های ماهر در زمینه تعمیر جارو شارژی آماده خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد اگر نیاز به مشاوره داشتید می توانید با تلفن‌های ایبک امداد تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد جارو شارژی یکی از پرکاربردترین لوازم در هر خانه می باشد و به علت راحت بودن جابجایی و سبک بودن نسبت به جاروبرقی طرفداران زیادی دارد و توانسته رضایت کاربران را به خود جلب کنند. جارو شارژی شیائومی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با قابلیت های زیادی که دارد توانسته در امر نظافت خانه بسیار موفق عمل کند اما گاهی اوقات نیز ممکن است مانند هر ابزار دیگری دچار مشکل و ایراد شود. گاهی اوقات این مشکلات بسیار راحت برطرف می‌شوند اما گاهی نیز ممکن است پیچیده بوده و نیاز به تعمیرکار ماهر جهت بررسی داشته باشند. شما کاربران عزیز اگر دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیر جارو شارژی را ندارید بهتر است به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید و یا با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و کار تعمیر دستگاه خود را به تکنسین های با تجربه ما بسپارید. چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با تلفن ‌های ایبک امداد تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید. از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم. چنانچه سوالی در مورد تعمیر جارو شارژی شیائومی داشتید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید. متخصصین ایبک امداد در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

خدمات تعمیر جارو شارژی شیائومی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت نچرخیدن غلتک جارو شارژی شیائومی چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا